وب سایت سفارت هلند در تهران

وب سایت سفارت هلند در تهران

کشور هلند که عضو پیمان شینگن نیز است، به عنوان سرزمین گل‌های لاله یا آسیاب‌های بادی نیز شناخته می‌شود. هلند جاذبه‌های گردشگری متعددی دارد و اقتصاد پایدار و امکانات متعدد آن موجب شده که افراد زیادی برای مهاجرت به این کشور اروپایی برنامه‌ریزی کنند. اگر نیاز به اخذ ویزای تحصیلی یا کاری و… هلند دارید باید مدارکتان را آماده کرده و به سفارت این کشور تحویل دهید.

برای اینکار ابتدا باید به وب سایت سفارت هلند در تهران مراجعه کرده و نوبت خود را به صورت آنلاین رزرو کنید. در ادامه اطلاعاتی بیشتری از وب‌سایت رسمی سفارت این کشور و خدمات آن ارائه خواهیم کرد.

ویبسایت سفارت هلند در تهران

وب سایت سفارت هلند در تهران

سفارت هلند در تهران نظیر تمام کشورها، یک سایت آنلاین برای اطلاع‌رسانی و کمک به متقاضیان ویزا دارد. متقاضیان باید برای انجام اموری نظیر رزرو وقت سفارت به سایت رسمی سفارت هلند مراجعه کرده و درخواست خودشان را ثبت کنند. این یک اصل مهم در پروسه درخواست ویزا محسوب می‌شود.

هر فرد برای ورود به سفارت کشور هلند باید حتماً نوبت داشته باشد. به عبارتی ساده‌تر، تمام سفارت‌ها از جمله سفارت کشور هلند، از ورود متقاضی بدون نوبت جلوگیری می‌کنند؛ بنابراین اگر به دنبال اخذ ویزای هلند هستید، ضروری است که با آدرس سایت سفارت هلند آشنا باشید. آدرس اصلی سفارت هلند عبارت است از:

visa.vfsglobal.com/irn/fa/nld

این سایت برای تمام متقاضیان ورود به کشور هلند در دنیا طراحی شده است. ایرانیان می‌توانند با مراجعه به آدرس زیر به بخش وب سایت سفارت هلند در تهران مراجعه کرده و از نحوه خدمت‌رسانی این سفارت در ایران اطلاع پیدا کنند.

سایت رسمی سفارت هلند

سایت سفارت کشور هلند چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

سایت رسمی سفارت هلند تنها راهنمایی و نکاتی که برای دریافت ویزا باید بدانید را ارائه کرده است. در واقع این وب‌سایت تنها به بررسی مطالب جزئی مانند آدرس سفارت هلند در هر کشور، ساعات کاری و … پرداخته. همچنین در این پلتفرم اطلاعات جامعی درباره نحوه و شرایط صدور ویزا برای انواع ویزاهای درخواستی از جمله از تجاری، تحصیلی، توریستی و … وجود دارد. با مطالعه بخش‌های مختلف سایت سفارت هلند می‌توانید سؤالات و چالش‌های خود را برطرف کنید.

اما نکته‌ای که در این سایت به چشم می‌خورد، عدم ارائه خدماتی نظیر وقت سفارت است. در صورتی که یکی از مهم‌ترین خدمات هر سایت سفارتی باید به صدور آنلاین نوبت مربوط باشد. این در حالی است که چنین قابلیتی در این سایت به چشم نمی‌خورد؛ اما چرا سایت سفارت هلند وقتی رزرو نمی‌کند؟

وب سایت کارگزاری هلند VFS در تهران

سفارت هلند با هدف بهبود رسیدگی به امور متقاضیان بخش کنسولگری و خدمات خود را برون سپاری کرده است. به این ترتیب سایت سفارت هلند هیچ‌گونه خدماتی نظیر تعیین وقت سفارت را به کاربران ارائه نخواهد داد. در واقع متقاضیان دریافت ویزای هلند به جای سفارت با کارگزاری VFS روبرو هستند. این موسسه برای صدور سریع‌تر و آسان‌تر ویزا راه‌اندازی شده است.

در حال حاضر وی اف اس با کشورهای بی‌شماری نظیر فرانسه، بلژیک، نیوزیلند و … همکاری می‌کند؛ بنابراین برای درخواست خدماتی نظیر وقت سفارت هلند می‌توانید به آدرس رسمی کارگزاری وی اف اس در تهران مراجعه کنید. آدرس این کارگزاری برای هلند عبارت است از:

visa.vfsglobal.com/irn/fa/nld

وبسایت سفارت هلند وی اف اس vfs

 

وب سایت وی اف اس گلوبال چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

تا به اینجا متوجه شدید که وب سایت سفارت هلند در تهران هیچ خدماتی به مشتریان ارائه نداده و تنها جنبه اطلاع‌رسانی و راهنمایی دارد؛ بنابراین برای درخواست خدماتی نظیر رزرو وقت باید به سایت کارگزاری هلند مراجعه کنید. این سایت از بخش‌های مختلفی برخوردار است که برای متقاضیان دریافت ویزا می‌تواند جالب باشد:

تعیین وقت آنلاین

یکی از اصلی‌ترین خدمات وی اف اس تعیین وقت سفارت است. برای صدور ویزا شما باید حتماً وقت خود را به صورت اینترنتی و از طریق سامانه VFS تعیین کنید. در غیر این صورت از ورود شما به دفتر کارگزاری ممانعت به عمل خواهد آمد. برای این کار تنها باید وارد سایت شده و با انجام چند گام نوبت خود را در روز مشخص دریافت کنید.

تعیین وقت فوری

یکی دیگر از خدمات این شرکت به مشتریان خود صدور وقت به صورت فوری است. البته برای تعیین وقت به صورت فوری داشتن دعوت‌نامه الزامی است؛ بنابراین در صورتی که بخواهید در مدت زمان کوتاهی وارد خاک هلند شوید، وی اف اس این کار را تحت شرایطی خاص برایتان فراهم کرده است.

تحویل مدارک و ارائه آن به سفارت

با حضور در دفتر وی اف اس شما باید مدارک خود را به نمایندگان سفارت تحویل دهید. در واقع این شرکت نقش واسطه برای ارائه مدارک به سفارت را ایفا می‌کند. متقاضی مدارک را به کارگزاری می‌سپارد، مدارک جهت بررسی به سفارت ارسال می‌شود و در انتها مدارک جهت عودت به متقاضی به وی اف اس برمی‌گردد.

انگشت‌نگاری و گرفتن تصویر بیومتریک

از جمله اموری که برای صدور ویزا باید طی کنید، انگشت‌نگاری و ثبت تصویر بیومتریک است. برای این کار کافی است با پرداخت مبلغی در روز ملاقات با وی اف اس انگشت‌نگاری و تصویر برداری را انجام دهید. چرا که این خدمات نیز توسط این دفتر انجام می‌شود.

سایت وی اف اس جایگزین وب سایت سفارت هلند در تهران

باید بدانید زمانی که از سایت سفارت هلند صحبت می‌شود، منظور همان سایت کارگزاری وی اف اس است. چرا که سفارت هلند تمام خدمات خود را به این موسسه واسطه واگذار کرده است و متقاضیان دیگر بابت هیچ‌کدام از امور خود نیاز به مراجعه به سفارت ندارند. تمام خدماتی که برای سفر به هلند به آن نیاز خواهید داشت در سایت وی اف اس و دفتر این مجموعه انجام خواهد شد؛ بنابراین سایت رسمی VFS را باید جایگزین سایت سفارت هلند برای ایرانیان بدانیم.

پیگیری درخواست ویزا از سایت کارگزاری سفارت هلند

یکی از جذاب‌ترین خدماتی که سایت کارگزاری سفارت هلند ارائه می‌دهد، قابلیت پیگیری درخواست ویزا است. هر درخواستی که برای ویزا صادر می‌شود، باید توسط سفارت پردازش گردد. در نهایت پس از مدت چند هفته جواب درخواست متقاضی صادر خواهد شد. اگر پاسخ مثبت باشد، ویزا برای فرد صادر خواهد شد، در غیر این صورت مهر ریجکتی روی پرونده وی ثبت می‌شود. در واقع در این صورت با درخواست متقاضی موافقت نخواهد شد؛ اما چگونه باید از این قضیه مطلع شویم؟

پس از ثبت درخواست یک کد با نام Reference Number به فرد اعطا می‌شود. هر داوطلب با داشتن این کد و نام خانوادگی به راحتی می‌تواند درخواست خود را پیگیری نماید. برای این کار می‌توانید به وب‌سایت وی اف اس مراجعه کنید. صفحه زیر برای این کار در نظر گرفته شده است:

visa.vfsglobal.com/irn/fa/nld

برای کسب اطلاعات در مورد نحوه اخذ ویزا و وقت سفارت هلند مقاله وقت سفارت هلند را مطالعه کنید.

 درخواست ویزای کشور هلند

وقت سفارت هلند را از ویزا ۲۱ بگیرید

وب سایت سفارت هلند در تهران هیچ خدمات خاصی به متقاضیان صدور ویزا ارائه نمی‌دهد؛ بنابراین شما برای ثبت خدمات نظیر وقت سفارت باید از کارگزاری مربوطه یعنی VFS برای این کار اقدام کنید. اگرچه پروسه رزرو وقت از وی اف اس گلوبال ساده است، اما چالش‌های خاص خود را دارد.

از آنجا که بسیاری از متقاضیان در مسیر اخذ وقت دچار مشکل می‌شوند و ممکن است زمان و هزینه زیادی را از دست بدهند، بهتر است این پروسه را به یک موسسه باتجربه نظیر ویزا ۲۱ بسپارید. تیم ما با تجربه فراوان در ثبت وقت از سفارت‌های مختلف از جمله هلند، کار شما را تسهیل بخشیده است تا بتوانید با خیالی راحت به سایر امور مربوط به ویزا رسیدگی کنید.

اطلاعات سفارت هلند در تهران

پس از اینکه از وی اف اس گلوبال وقت سفارت هلند را گرفتید، برای تحویل مدارک لازم است که به سفارت این کشور اروپایی مراجعه کنید. همچنین، هر سوالی داشته باشید می‌توانید از طریق ایمیل یا شماره تلفن‌های اعلام شده توسط سفارت مطرح کنید.

آدرس سفارت هلند در تهران

تهران، خیابان دیباجی شمالی، خیابان ارغوان غربی، پلاک ۶۰، سفارت پادشاهی هلند

ساعت کاری سفارت هلند

روزهای یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷: ۳۰ صبح تا ۴ بعد از ظهر

ایمیل سفارت هلند در تهران

info.netherlandsiran@vfshelpline.com

سخن پایانی

برای سفر به کشور هلند یا سرزمین لاله‌های زیبا و آسیاب‌های بادی، لازم است که از سفارت این کشور وقت بگیرید. در وب‌سایت هلند اطلاعاتی که هر فردی برای سفر به این کشور باید را به طور کلی می‌توانید مطالعه کنید؛ اما جهت دریافت وقت سفارت تحویل مدارک و… لازم است که متخصصین این کار کمک بگیرید.

مشاورین ویزا ۲۱ با وجود سال‌ها فعالیت در زمینه اخذ وقت سفارت هلند، تکمیل مدارک و همراهی متقاضیان جهت اخذ ویزا، به کسانی که ما سفر یا مهاجرت به هلند دارند کمک می‌کنند تا در اسرع وقت عازم این کشور شوند؛ بنابراین در صورتی که نیاز به ویزاهای مختلف مانند ویزای تحصیلی، ویزای کاری، ویزای توریستی، و … هلند دارید می‌توانید با تیم متخصص ویزا ۲۱ در ارتباط باشید.

سؤالات متداول+ جواب

چه مدارکی برای اخذ ویزای شینگن هلند مورد نیاز است؟

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای شینگن هلند به نوع ویزای مورد نیاز متقاضی هدف سفر و شرایط فرد بستگی دارد. لیست کامل مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای این کشور را می‌توانید در سایت سفارت مشاهده کنید.

هزینه ویزای شینگن هلند چقدر است؟

هزینه اخذ ویزای شینگن هلند برای بزرگسالان ۹۰ یورو و برای کودکان ۶ تا ۱۲ سال ۴۵ یورو است.

چگونه می‌توانم برای ویزای شینگن هلند وقت سفارت بگیرم؟

وقت سفارت هلند توسط VFS Global یا کارگزاری سفارت هلند برای متقاضیان تعیین می‌شود.

زمان پردازش درخواست ویزای شینگن هلند چقدر است؟

زمان پردازش درخواست ویزای شینگن هلند معمولاً حدود ۱۵ روز کاری است. البته به دلیل حجم زیاد درخواست‌ها، ممکن است این بازه زمانی بیشتر شود.

۱۴۰۳/۴/۱۷ ۱۳:۴۹:۳۳

۱۲ Comments

 1. مرضیه بهمن ۱۵, ۱۴۰۲ در ۱۰:۲۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام عرض ادب
  فعلا سفارت هلند در تهران مهاجرپزیری داره؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ بهمن ۲۶, ۱۴۰۲ در ۸:۵۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

   خیر

 2. Magnolia آبان ۲۳, ۱۴۰۲ در ۱:۵۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام.
  برای دوره های تحصیلی که بورسیه کامل دریافت میشه از طرف دانشگاه، آیا به گواهی تمکن مالی احتیاج هست؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۲۳, ۱۴۰۲ در ۹:۱۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

   بله

 3. زهره آبان ۱۵, ۱۴۰۲ در ۹:۴۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام عذر میخوام برای تایید شناسنامه ترجمه شده نیاز به وقت سفارت هست؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۱۶, ۱۴۰۲ در ۱۲:۴۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر بله برای تایید مدارک حتما باید وقت داشته باشید

 4. ابراهیم یاعلی مدد مهر ۵, ۱۴۰۲ در ۱۰:۲۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام
  یک سئوال داشتم برای تایید شناسنامه ترجمه شده پسرم احتیاج به وقت سفارت هلند دارم چطور امکان پذیر است؟لطفا من را راهنمایی کنید.

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۱۲, ۱۴۰۲ در ۱:۲۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

   پاسخ شما داده شد

 5. مرضی مرداد ۲۸, ۱۴۰۲ در ۱۰:۵۰ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام خسته نباشید
  توی سفارت هلند کارکن ایرانی هم هست که اگه نتونستیم کامل انگلیسی صحبت کنیم راهنماییمون کنن؟

 6. سارا مرداد ۱۶, ۱۴۰۲ در ۳:۴۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام من دوست پسرم هلند هستن و برای من دعوت نامه فرستاده .من برای شناخت بیشتر میخوام برم و یه خانم خانه دار هستم ارائه ی تعهد مالی برای من الزامیه؟؟؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مرداد ۲۳, ۱۴۰۲ در ۸:۴۶ ق٫ظ - پاسخ دادن

   بله الزامیه

 7. شکوه مرداد ۶, ۱۴۰۲ در ۵:۱۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام عزیزان
  سپاسگزار میشم اگه آدرس ایمیل پیکیری ویزا از سفارت هلند رو بهم بگید 🙏🙏

ثبت ديدگاه

Call Now Buttonتماس با ما