//وقت سفارت هلند

وقت سفارت هلند

 

وقت سفارت هلند

این روز ها با توجه به بهتر شدن شرایط ویزا دهی سفارت هلند نسبت به گذشته متقاضی وقت سفارت هلند نیز به تبع آن بیشتر شده است.گرفتن وقت سفارت هلند برای متقاضیان مانند وقت سفارت ایتالیا با مشکلاتی همراه بوده است.
وقت سفارت هلند، زمان معینی است که از سوی سفارت برای متقاضیان اخذ ویزای هلند در نظر گرفته می شود. تمام افرادی که درخواست های خود را برای دریافت ویزای سفر به هلند یا اخذ ویزای شینگن به سفارت ارائه دادند ملزم هستند پس از تعیین وقت سفارت هلند در روز و ساعت مشخص شده در سفارت هلند حاضر شوند. حضور در سفارت با آمادگی کامل، احتمال موفقیت متقاضی دریافت ویزای هلند را تا حد زیادی افزایش می دهد.
کشور هلند یکی از کشورهای اروپایی، عضو پیمان شینگن و یکی از مقاصد مهاجرتی محسوب می شود. در هر سال، تعداد زیادی متقاضی از کشورهای خارجی برای دریافت ویزا و اخذ وقت سفارت هلند اقدام می کنند. معمولاً متقاضیان دریافت ویزای هلند برای مقاصد گردشگری،مهاجرت، کار یا تحصیل قصد دارند به این کشور سفر کنند. و در پی اخذ ویزای شینگن از هلند برای بهتر کردن سابقه سفرشان برای اخذ ویزای کانادا هستند.به هر حال، تعیین وقت سفارت هلند اولین گام در اخذ ویزای این کشور میباشد.

 

نکات مهم در اخذ وقت سفارت هلند چیست؟

نکات مهم در اخذ وقت سفارت هلند چیست؟

اخذ وقت سفارت هلند در حقیقت، مرحله ی اول دریافت ویزای هلند است.سفارت هلند به درخواست هایی پاسخ می دهد که قبلاً توسط سیستم ثبت نام آنلاین یا مراجعه حضوری، ثبت شده باشند.
پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی برای دریافت ویزای هلند، مدارک مورد نیاز و سایر موارد را به دقت بررسی کنید. اگر اطلاعات شما در این زمینه کامل نیست توصیه می کنیم مراحل کار را از طریق مشاوران مهاجرتی و حقوقی معتبر پیگیری نمایید.تا از بروز مشکلات احتمالی که منجر به ریجکتی خواهند شد جلوگیری شود.کارشناسان با تجربه این مجموعه آماده راهنمایی متقاضیان برای أخذ وقت سفارت هلند می باشند.
وقت سفارت هلند برای افرادی صادر می شود که متقاضی دریافت ویزای کار، ویزای تحصیلی هلند، ویزای توریستی هلند، ویزای دیدار اقوام و فرزندان و … می باشند. هر یک از انواع ویزاهای هلند، یک سری شرایط و قوانین خاصی دارند و مدارکی که باید تهیه شوند نیز تقریبا متفاوت هستند.
سعی کنید مدارک لازم برای ارائه به سفارت هلند را به طور کامل و بدون نقص آماده کنید البته کیفیت مدارک بسیار مهم است.و فقط تکمیل بودن مدارک ملاک اخذ ویزای هلند نیست.

 

مراحل أخذ وقت سفارت هلند 

 

۱-تماس با کارشناسان تهران ویزا از طریق شماره تماس ۰۲۱۲۲۵۱۱۷۹۹
عزیزان خارج از کشور میتوانند با شماره واتس اپ ۰۹۱۲۲۵۰۹۱۵۴ تماس بگیرند.
۲-ارسال عکس پاسپورت
۳-مشخص کردن تاریخ سفر و تاریخ تریجیحی تان برای روز مصاحبه
۴-ارسال عکس دعوت نامه (در صورت داشتن دعوت نامه)
۵-گرفته شدن وقت توسط تیم تخصصی، تکمیل وجه و ارسال کانفرم برای شما.

نکته: باید حتماً تأئیدیه ارسال مدارک را به صورت چاپی در روز مصاحبه به همراه داشته باشد.
با توجه به تقاضای زیاد مسافران برای وقت سفارت هلند پیشنهاد میکنیم ۲ یا ۳ ماه قبل از سفر ه هلند، درخواست خود را برای تعیین وقت سفارت هلند ارسال کنید. در یک پروسه معمولی، پاسخ سفارت هلند حدود ۱۵ روز طول می کشد اما شاید این دوره زمانی به ۳۰ روز نیز افزایش پیدا کند؛ به این ترتیب شما باید وقت کافی برای دریافت ویزای هلند و انجام سایر کارهای خود در اختیار داشته باشید.
مؤسسه تهران ویزا  با در اختیار داشتن کادری مجرب در زمینه مشاوره اخذ ویزای هلند و خدمات ویزای شینگن، آماده همکاری با متقاضیان سفر به هلند با قیمت های رقابتی می باشد. با خدمات این شرکت می توانید فرآیند دریافت ویزا را راحت و سریع طی کنید.

مراحل أخذ وقت سفارت هلند 

 

آدرس سفارت هلند در ایران

سفارت کشور هلند در ایران، در تهران قرار دارد. ساختمان سفارت پادشاهی هلند در خیابان دیباجی شمالی، خیابان ارغوان غربی، شماره ۶۰ واقع شده است.
لازم به ذکر است که در حال حاضر بیشتر خدمات سفارت هلند توسط شرکت وی اف اس گلوبال(vfs) واقع در میدان هروی مجتمع هروی سنتر انجام میشود.
پس از تعیین وقت سفارت هلند، فرد متقاضی باید در محل سفارت هلند (برای ویزا های نوع c  شرکت وی اف اس vfs )حاضر شود و مدارک کامل را ارائه کرده و در مصاحبه حضوری نیز شرکت کند. موفقیت در مصاحبه، منوط به رعایت قوانین، مصمم بودن در هدف سفر به هلند تکمیل بودن و با کیفیت بودن مدارک و جلب اطمینان افیسر میباشد.

 

برای أخذ وقت سفارت هلند به چه مدارکی نیاز می باشد؟

  • پاسپورت با مدت اعتبار حدود ۴ ماه از تاریخ سفر
  • فرم درخواست ویزا
  • مدارک هویتی نظیر کارت ملی، شناسنامه، سند ازدواج و …
  • ۲ قطعه عکس رنگی با زمینه روشن
  • مدارک مبتنی بر ویزای شینگن (در صورت داشتن ویزای شینگن)
  • نامه تمکن مالی از سوی بانک و صورتحساب ۴ تا ۶ ماه آخر حساب بانکی فرد متقاضی
  • نامه اشتغال به کار برای کارمندان و مدارک کسب و کار برای کارفرمایان
  • ارائه دعوت نامه در صورت موجود بودن

راهنمای سفر به هلند

راهنمای سفر به هلند

آوازه کشور هلند و شرایط زندگی و اقامت در این کشور در تمام جهان پیچیده است. هلند به عنوان یکی از کشورهای مرفه اروپایی به شمار می رود و همین عامل باعث شده است بسیاری از مردم در سایر کشورها تمایل داشته باشند به هلند مهاجرت کنند. البته دریافت ویزای شینگن، ویزای هلند و وقت سفارت هلند، کار ساده ای نخواهد بود؛ بنابراین پیشنهاد می کنیم قبل از پرداخت هر هزینه یا اقدام به هرگونه درخواست مهاجرتی، مراتب کار را با مشاوران متخصص در این امر در میان بگذارید. این مجموعه بهترین پیشنهاد سفر به کشور هلند را برای شما در نظر گرفته است.
کشور هلند در شمال غربی اروپا قرار دارد؛ این کشور با آلمان، بلژیک، بریتانیا و دریای شمالی مرز مشترک دارد. شهرهای معروف هلند شامل بندر روتردام، آمستردام، هارلم، لاهه و … می باشند. هر یک از شهرهای این کشور برای زندگی و اقامت دارای بهترین شرایط هستند. کار، تحصیل و یا حتی گردشگری در این کشور از جذابیت و هیجان خاصی برخوردار است.

 

توسط |۱۳۹۷/۱۲/۲۳ ۱۵:۲۲:۳۶بهمن ۲۳ام, ۱۳۹۷|وقت سفارت|بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه

تماس با ما