وقت سفارت هلند

 

وقت سفارت هلند

این روز ها با توجه به بهتر شدن شرایط ویزا دهی سفارت هلند نسبت به گذشته متقاضی وقت سفارت هلند نیز به تبع آن بیشتر شده است.گرفتن وقت سفارت هلند برای متقاضیان مانند وقت سفارت ایتالیا با مشکلاتی همراه بوده است.
وقت سفارت هلند، زمان معینی است که از سوی سفارت برای متقاضیان اخذ ویزای هلند در نظر گرفته می شود. تمام افرادی که درخواست های خود را برای دریافت ویزای سفر به هلند یا اخذ ویزای شینگن به سفارت ارائه دادند ملزم هستند پس از تعیین وقت سفارت هلند در روز و ساعت مشخص شده در سفارت هلند حاضر شوند.

حضور در سفارت با آمادگی کامل، احتمال موفقیت متقاضی دریافت ویزای هلند را تا حد زیادی افزایش می دهد.
کشور هلند یکی از کشورهای اروپایی، عضو پیمان شینگن و یکی از مقاصد مهاجرتی محسوب می شود. در هر سال، تعداد زیادی متقاضی از کشورهای خارجی برای دریافت ویزا و اخذ وقت سفارت هلند اقدام می کنند.

معمولاً متقاضیان دریافت ویزای هلند برای مقاصد گردشگری،مهاجرت، کار یا تحصیل قصد دارند به این کشور سفر کنند. و در پی اخذ ویزای شینگن از هلند برای بهتر کردن سابقه سفرشان برای اخذ ویزای کانادا هستند.به هر حال، تعیین وقت سفارت هلند اولین گام در اخذ ویزای این کشور میباشد.

 

 

نکات مهم در اخذ وقت سفارت هلند چیست؟

 

نکات مهم در اخذ وقت سفارت هلند چیست؟

اخذ وقت سفارت هلند در حقیقت، مرحله ی اول دریافت ویزای هلند است.سفارت هلند به درخواست هایی پاسخ می دهد که قبلاً توسط سیستم ثبت نام آنلاین یا مراجعه حضوری، ثبت شده باشند.
پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی برای دریافت ویزای هلند، مدارک مورد نیاز و سایر موارد را به دقت بررسی کنید. اگر اطلاعات شما در این زمینه کامل نیست توصیه می کنیم

مراحل کار را از طریق مشاوران مهاجرتی و حقوقی معتبر پیگیری نمایید.تا از بروز مشکلات احتمالی که منجر به ریجکتی خواهند شد جلوگیری شود.کارشناسان با تجربه این مجموعه آماده راهنمایی متقاضیان برای أخذ وقت سفارت هلند می باشند.
وقت سفارت هلند برای افرادی صادر می شود که متقاضی دریافت ویزای کار، ویزای تحصیلی هلند، ویزای توریستی هلند، ویزای دیدار اقوام و فرزندان و … می باشند.

هر یک از انواع ویزاهای هلند، یک سری شرایط و قوانین خاصی دارند و مدارکی که باید تهیه شوند نیز تقریبا متفاوت هستند.
سعی کنید مدارک لازم برای ارائه به سفارت هلند را به طور کامل و بدون نقص آماده کنید البته کیفیت مدارک بسیار مهم است.و فقط تکمیل بودن مدارک ملاک اخذ ویزای هلند نیست.

 

مراحل أخذ وقت سفارت هلند 

 

 1. تماس با کارشناسان تهران ویزا از طریق شماره تماس ۰۲۱۲۲۵۱۱۷۹۹(عزیزان خارج از کشور میتوانند با شماره واتس اپ ۰۹۱۲۲۵۰۹۱۵۴ تماس بگیرند)ارسال
 2. عکس پاسپورتمشخص کردن تاریخ سفر و تاریخ تریجیحی تان برای روز مصاحبه
 3. ارسال عکس دعوت نامه (در صورت داشتن دعوت نامه)
 4. گرفته شدن وقت توسط تیم تخصصی، تکمیل وجه و ارسال کانفرم برای شما.
 • نکته: باید حتماً تأئیدیه ارسال مدارک را به صورت چاپی در روز مصاحبه به همراه داشته باشد.
  با توجه به تقاضای زیاد مسافران برای وقت سفارت هلند پیشنهاد میکنیم ۲ یا ۳ ماه قبل از سفر ه هلند،درخواست خود را برای تعیین وقت سفارت هلند ارسال کنید.
 • در یک پروسه معمولی، پاسخ سفارت هلند حدود ۱۵ روز طول می کشد اما شاید این دوره زمانی به ۳۰ روز نیز افزایش پیدا کند؛ به این ترتیب شما باید وقت کافی برای دریافت ویزای هلند و انجام سایر کارهای خود در اختیار داشته باشید.

مؤسسه ویزا۲۱ با در اختیار داشتن کادری مجرب در زمینه مشاوره اخذ ویزای هلند و خدمات ویزای شینگن، آماده همکاری با متقاضیان سفر به هلند با قیمت های رقابتی می باشد. با خدمات این شرکت می توانید فرآیند دریافت ویزا را راحت و سریع طی کنید.

مراحل أخذ وقت سفارت هلند 

 

آدرس سفارت هلند در ایران

سفارت کشور هلند در ایران، در تهران قرار دارد. ساختمان سفارت پادشاهی هلند در خیابان دیباجی شمالی، خیابان ارغوان غربی، شماره ۶۰ واقع شده است.
لازم به ذکر است که در حال حاضر بیشتر خدمات سفارت هلند توسط شرکت وی اف اس گلوبال(vfs) واقع در میدان هروی مجتمع هروی سنتر انجام میشود.
پس از تعیین وقت سفارت هلند، فرد متقاضی باید در محل سفارت هلند (برای ویزا های نوع c  شرکت وی اف اس vfs )حاضر شود و مدارک کامل را ارائه کرده و در مصاحبه حضوری نیز شرکت کند. موفقیت در مصاحبه، منوط به رعایت قوانین، مصمم بودن در هدف سفر به هلند تکمیل بودن و با کیفیت بودن مدارک و جلب اطمینان افیسر میباشد.

وقت سفارت هلند vfs وی اف اس

شرکت وی اف اس گلوبال یک شرکت بین المللی در امور مربوط به ویزا میباشد در حال حاضر برای دریافت ویزا های نوع c یعنی ویزاهای تا زیر ۹۰ روز میبایست به شرکت وی اف اس مراجعه کنید .

آدرس vfs هلند در تهران 

تهران،میدان هروی، مجتمع هروی سنتر،طبقه چهارم

 

مدارک لازم جهت اخذ ویزای هلند 

 • پاسپورت با مدت اعتبار حدود ۴ ماه از تاریخ سفر
 • فرم درخواست ویزا
 • مدارک هویتی نظیر کارت ملی، شناسنامه، سند ازدواج و …
 • ۲ قطعه عکس رنگی با زمینه روشن
 • مدارک مبتنی بر ویزای شینگن (در صورت داشتن ویزای شینگن)
 • نامه تمکن مالی از سوی بانک و صورتحساب ۴ تا ۶ ماه آخر حساب بانکی فرد متقاضی
 • نامه اشتغال به کار برای کارمندان و مدارک کسب و کار برای کارفرمایان
 • ارائه دعوت نامه در صورت موجود بودن

اخذ وقت سفارت هلند برای دریافت ویزای توریستی این کشور

بیشتر متقاضیان با اخذ ویزای توریستی هلند وارد این کشور شگفت انگیز اروپایی می‌شوند و از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی هلند بازدید به عمل می‌آورند. توجه داشته باشید که این ویزا اعتبار ۹۰ روزه دارد و توریست‌ها باید در پایان این زمان از خاک هلند خارج شوند.
برای دریافت ویزای توریستی هلند باید فرم درخواست ویزا را تکمیل کرده و به همراه گذرنامه معتبر و مدارک شناسایی به سفارت تحویل دهید. همچنین ارائه بلیط رفت و برگشت و آدرس محلی که قصد دارید در طول سفر در آن اقامت داشته باشید ضروری خواهد بود.

راهنمای سفر به هلند

راهنمای سفر به هلند

آوازه کشور هلند و شرایط زندگی و اقامت در این کشور در تمام جهان پیچیده است. هلند به عنوان یکی از کشورهای مرفه اروپایی به شمار می رود و همین عامل باعث شده است بسیاری از مردم در سایر کشورها تمایل داشته باشند به هلند مهاجرت کنند.

البته دریافت ویزای شینگن، ویزای هلند و وقت سفارت هلند، کار ساده ای نخواهد بود؛ بنابراین پیشنهاد می کنیم قبل از پرداخت هر هزینه یا اقدام به هرگونه درخواست مهاجرتی، مراتب کار را با مشاوران متخصص در این امر در میان بگذارید. این مجموعه بهترین پیشنهاد سفر به کشور هلند را برای شما در نظر گرفته است.
کشور هلند در شمال غربی اروپا قرار دارد؛ این کشور با آلمان، بلژیک، بریتانیا و دریای شمالی مرز مشترک دارد

. شهرهای معروف هلند شامل بندر روتردام، آمستردام، هارلم، لاهه و … می باشند. هر یک از شهرهای این کشور برای زندگی و اقامت دارای بهترین شرایط هستند. کار، تحصیل و یا حتی گردشگری در این کشور از جذابیت و هیجان خاصی برخوردار است.

ویزای های الحاق به خانواده ، دیدار اقوام ، و یا برای تایید مدارک خود نیاز به وقت سفارت هلند دارند .

هر آنچه که باید در مورد وقت سفارت هلند  بدانید!

در این مقاله به صورت کامل در مورد وقت سفارت هلند اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار خواهیم داد. در دنیای امروز به علت شیوع ویروس کوید ۱۹ گرفتن ویزا کار بسیار سختی شده است. زیرا در بیشتر کشور ها نسبت به قبل سخت گیری هایی نیز اضافه شده است. هلند از کشورهایی است که مراحل اخذ ویزا در آن بسیار سخت شده است. این سفارت در اسفند ۹۸ که شیوع ویروس کرونا زیاد شده بود تمامی وقت های از قبل تعیین شده را کنسل کرد و فقط ویزای تجاری برای اشخاصی که دعوت نامه از شرکت معتبر داشتند و یا  والدینی که کودک زیر ۱۸ سال داشتند درخواست ویزا تا حدی میسر بود، اما امروز با عبور از پاندمی شما دوباره می توانید به راحتی ویزا دریافت کنید.

 

مراحل تعیین وقت سفارت هلند

همانطور که میدانید برای درخواست ویزا ابتدا باید از سفارت وقت قبلی بگیرید. برای تعیین وقت سفارت هلند می توانید از طریق سایت VFS Global اقدام کنید. این سایت پس از گذشت حدود دو تا سه روز به شما وقت دقیق را اعلام می کند.

این وقت حدود سه ماه پس از ثبت درخواست شما است. پس برای زمان بندی قبل از سفر برنامه ریزی لازم را داشته باشید. هزینه ای که برای تعیین وقت باید پرداخت کنید بستگی به کارگزاری منتخب شما دارد. و اگر کارگزاری معرفی شده را انتخاب کنید هزینه شما تنها حدود دویست تومان است.

شما برای تعیین وقت سفارت هلند با ورود به این سایت ابتدا کشور مبدا و مقصد را انتخاب می کنید. و سپس یک پنجره ایمیل برای شما باز می شود که ایمیل  را باید به صورت رسمی برای سفارت بنویسید و درخواست خود را در آن مطرح نمایید.

اگر نیاز به تعیین وقت فوری به منظور شغل و تجارت دارید، وقت سفارت شما در زمان حدودی یک تا دو هفته بعد تعیین می شود. اما این در صورتی اتفاق می افتد که شما از سوی شرکتی در هلند دعوت نامه داشته باشید. در صورت دسترسی نداشتن به دعوت نامه وقت شما مانند مردم عادی سه ماه بعد تعیین می شود.

شما برای مراجعه حضوری می توانید به دفتر شرکت VFS Global مراجعه کنید که در خیابان هروی واقع است. این مرکز از یکشنبه تا پنجشنبه آماده خدمت رسانی به شما در ساعات ۸ صبح تا ۵ بعدظهر است.

مدارک مورد نیاز برای وقت سفارت هلند چیست؟

شما برای درخواست ویزای کشور هلند نیازی به مصاحبه ندارید. و فقط جهت تحویل مدارک و انگشت نگاری می بایست به سفارت حضوری مراجعه کنید.

مدارکی که در ادامه ارائه می دهید باید به زبان انگلیسی ترجمه شود. و این ترجمه می بایست توسط یک دارالترجمه معتبر و رسمی صورت بگیرد.

مدارک شما نیاز به تاییدیه دادگستری و امور خارجه ندارند.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا: اولین مدرک مورد نیاز شما برگه تعیین وقت سفارت هلند است و بعد از آن فرم درخواست ویزا، دو قطعه عکس پاسپورت ۳.۵ و ۴.۵، پاسپورت. گردش حساب و تمکن مالی، بیمه مسافرتی و نامه اشتغال به کار از دیگر مدارک مورد نیاز است.

 

انواع وقت سفارت هلند

اگر به دنبال رزرو قرار ملاقات از سفارت هلند هستید، بد نیست بدانید کارگزاری VFS اقدام به ارائه وقت سفارت هلند به ۲ صورت مختلف می‌کند. شما می‌توانید از خدمات تعیین وقت معمولی و فوری این شرکت استفاده کنید:

تعیین وقت از سفارت هلند

 • وقت سفارت عادی: برای سفرهای توریستی یا ورود به هلند برای مقاصد تحصیلی دریافت وقت سفارت عادی می‌تواند گزینه بهتری باشد. در این روش شما وقت کافی برای جمع آوری مدارک خواهید داشت. همچنین وقت سفارت معمولی به شما کمک خواهد کرد تا در هزینه‌های سفر صرفه جویی کنید. بنابراین اگر برای ورود به این کشور اروپایی عجله ندارید، بهتر است وقت سفارت عادی رزرو کنید. دقت کنید که تاریخ تعیین شده به عوامل مختلفی بستگی دارد که در برخی مواقع چندین ماه بعد خواهد بود.
 • وقت سفارت فوری: همانطور که گفته شد، اگر برای اهداف کاری، تجاری و یا مراجعات پزشکی، قصد سفر به هلند را دارید، این امکان برای شما وجود دارد تا از خدمات فوری تعیین وقت نیز استفاده کنید. صد البته برای ثبت این درخواست نیاز به دعوتنامه خواهید داشت. لازم به ذکر است که هزینه درخواست وقت سفارت فوری بیشتر است اما متقاضیان می‌توانند در مدت زمان کمتری (تنها پس از چند روز) وارد خاک این کشور شوند.

شرایط اخذ ویزای هلند

پس از دریافت وقت سفارت هلند می‌بایست مدارک خود را به سفارت این کشور در تهران ارائه دهید. سفارت پس از بررسی‌های لازم، صلاحیت شما را برای صدور یا عدم صدور ویزا تعیین خواهد کرد. صلاحیت شما به عوامل زیادی بستگی دارد. در ادامه با تعدادی از مهمترین معیارهایی که برای صدور ویزای متقاضیان بررسی می‌شود، آشنا می‌شوید:

 • تجربه سفرهای گوناگون
 • تمکن مالی مناسب
 • گردش حساب ۳ ماه گذشته
 • سوء پیشینه
 • مدارکی دال بر بازگشت به کشور

چنانچه مدارک و شرایط شما در زمان مراجعه نتواند افسران سفارت را مجاب به صدور ویزا کند، درخواست شما ریجکت خواهد شد. به عبارتی ساده، برخورداری از تاریخچه سفر نامناسب، تمکن مالی ضعیف، سوء پیشینه نامناسب و همچنین عدم اعتماد به متقاضی جهت بازگشت می‌تواند شانس شما را برای دریافت ویزای هلند کاهش دهد.

وقت سفارت کشور هلند

نکاتی که در موعد وقت سفارت هلند باید رعایت کنید

 • جالب است بدانید سفارت هلند مدارک متقاضیان را به زبان انگلیسی قبول می‌کند. بنابراین قبل از مراجعه به سفارت این کشور بهتر است تمامی مدارک خود را به زبان انگلیسی ترجمه کرده باشید.
 • نقص در مدارک ارائه شده در زمان مراجعه حضوری می‌تواند کار شما را سخت کرده و حتی باعث ریجکتی شما شود. بنابراین تمام تلاش خود را برای ارائه بی نقص مدارک انجام دهید.
 • تاریخ تعیین وقت خود را به یاد داشته باشید و در زمان مقرر شده در سفارت حضور پیدا کنید. تاخیر در زمان مراجعه می‌تواند عواقب بدی داشته باشد.
 • معمولا سفارت کشورهایی مانند هلند اقدام به مصاحبه نمی‌کنند. همچنین برای برخی خدمات مانند انگشت نگاری باید به کارگزاری VFS رفته و کارهای کنسولی را در این شرکت طی کنید.
 • معمولا در سفارت کشورهایی مانند هلند مصاحبه زیادی انجام نمی‌شود. در هر صورت در زمان مراجعه آرامش خود را حفظ کرده و در صورتی که افسر از شما سوالاتی پرسید، با خونسردی پاسخ دهید.

مدت زمان تعیین وقت سفارت کشور هلندتاریخ رزرو وقت سفارت هلند به عوامل گوناگونی بستگی دارد. بسیاری از اوقات تعداد داوطلبان کاهش پیدا می‌کند. در این حالت ممکن است قرار ملاقات شما برای ۲ هفته بعد رزرو شود. این در حالی است که در دوره‌های شلوغ و پرتقاضا احتمال دارد وقت شما برای ۳ ماه آینده تعیین گردد.شرایط دریافت ویزا هلندهلند یکی از کشورهای محدوده شینگن است و برای دریافت ویزای این کشور، باید شرایط مناسبی برای دریافت ویزای شینگن داشته باشید. این شرایط در ادامه به طور کامل بررسی شده است:

تمکن مالی: برخورداری از تمکن مالی مناسب یکی از مهمترین فاکتورهای متقاضی برای دریافت ویزای هلند است. در واقع فرد متقاضی باید توانایی پرداخت هزینه سفر به هلند را داشته باشد.

سابقه سفر: هرچه تجربه سفر بیشتری در سابقه شما ثبت شده باشد، احتمال موفقیت در اخذ ویزای هلند بسیار بیشتر خواهد بود.

عدم سوء پیشینه: داشتن سوء پیشینه یک مانع بزرگ برای رسیدن به ویزای هلند است. چنانچه دارای جرایم و سوابق جنایی باشید، به احتمال زیاد درخواست شما ریجکت خواهد شد.

اثبات بازگشت متقاضی: فرد داوطلب باید در زمان ملاقات افسر سفارت را مجاب کند که قصد بازگشت به کشور خود را دارد. این موضوع شامل ارائه برنامه سفر، بلیت رفت و برگشت و … است.

شرایط لازم برای دریافت ویزای هلند

لغو وقت سفارت هلند

ممکن است به هر دلیلی پس از اخذ وقت سفارت کشور هلند بخواهید وقت خود را کنسل کنید. متاسفانه هیچ برنامه‌ای برای لغو وقت سفارت وجود ندارد. به همین دلیل توصیه می‌شود در گرفتن وقت خود دقت لازم را انجام دهید. لازم به ذکر است سفارت هلند مبلغی را بابت تعیین وقت از داوطلب دریافت می‌کند. این مبلغ در زمان مراجعه عودت داده می‌شود. در صورت عدم حضور در زمان تعیین شده، عملا هزینه پرداختی بازگشت داده نمی‌شود.

تغییر وقت سفارت هلند

اگرچه امکان لغو وقت سفارت هلند فراهم نیست، اما می‌توان تاریخ آن را تغییر داد. چنانچه مشکلی بابت حضور در زمان تعیین شده داشته باشید، سفارت این اجازه را به شما می‌دهد تا ۲ مرتبه وقت خود را عوض کنید. البته این فرصت تنها تا ۲ روز پیش از تاریخ رزرو شده میسر است.

پیگیری وضعیت درخواست ویزای هلند

پس از مراجعه به سفارت و ارائه مدارک به افسر یا نماینده ویزا می‌توانید درخواست خود را پیگیری کنید. برای این کار در زمان ارائه مدارک یک رسید شامل شماره مرجع (Reference Number) به فرد اعطا می‌شود. با در دست داشتن این رسید و مراجعه به سایت کارگزاری VFS می‌توانید از وضعیت درخواست خود مطلع شوید. برای این کار علاوه‌بر شماره مرجع ملزم به وارد کردن نام خانوادگی می‌باشید.

پیگیری روند صدور ویزا

ساعت کاری سفارت هلند

بسیاری از خدمات ویزای سفارت هلند توسط کارگزاری VFS انجام می‌شود. بنابراین پس از تعیین وقت سفارت کشور هلند باید برای انگشت نگاری، ثبت تصویر و ارائه مدارک به این مرکز در تهران مراجعه نمایید. این کارگزاری همه روزه به غیر از جمعه و شنبه از ساعت ۸ صبح تا ۲ ظهر دایر است. البته برای ساعت‌های ۲ به بعد نیز قرار ملاقات صادر می‌شود که مستلزم پرداخت هزینه بیشتر می‌باشد.

ایمیل سفارت هلند در تهران

info.netherlandsiran@vfshelpline.com

وقت سفارت هلند چقدر طول میشکد ؟

مدت زمان انتظار برای وقت سفارت هلند بسته به شرایط سفارت متغیر است

این زمان ممکن است بین چند روز تا دو ماه متغیر باشد

کارگزاران ویزا ۲۱ تحت هر شرایطی امکان گرفتن وقت فوری سفارت هلند برای شما عزیزان را دارند .

تلفن سفارت هلند در تهران 

تلفن سفارت هلند در تهران ۰۲۱۲۳۶۶۰۰۰۰ میباشد

ساعت کار سفارت هلند همه روزه از یکشنیه تا پنجشنبه از ساعت ۹ الی ۱۵ میباشد

 

وقت سفارت هلند برای ویزای تحصیلی 

برای اخذ ویزای تحصیلی هلند اولین گام گرفتن وقت سفارت هلند میباشد

با توجه به اینکه ویزای تحصیلی در واقع ویزای نشنال هلند میباشد و دیوریشن ویزا بیشتر از ۹۰ روز است ،

برای این نوع ویزا میبایست به بخش کنسولی سفارت واقع در خیابان دیباجی شمالی ارغوان غربی پلاک ۶۰ مراجعه نمود

برای اخذ وقت سفارت هلند برای ویزای تحثیلی میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید

 

وقت سفارت هلند برای تایید مدارک 

تایید مدارک ،لگالایز یا قانونی کردن مدارک در سفارت هلند در تهران انجام میشود

اگر مدرک دارید که فارسیست و در ایران صادر شده است

برای ارائه این مدرک در هلند نیاز به تایید مدارک و وقت تایید مدارک سفارت هلند خواهید داشت

ابتدا میبایست مدرک یا مدارک را به زبان انگلیسی یا هلند ترجمه کرده و سپس مهر دادگستری و وزارت امور خارجه را بگیرید

ترجمه مدارک که آماده شد یا تاریخ تحویل ترجمه مشخص گردید میبایست نسبت به گرفتن وقت سفارت هلند برای تایید مدارک اقدام نمایید

بدین منظور میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل کنید

هزینه تایید مدارک در سفارت هلند 

هزینه تایید مدارک در سفارت هلند به ازا هر مدرک ۲۵ یورو میباشد که میبایست به صورا اسکناس یورو همراه داشته باشید

مراحل تایید مدارک سفارت هلند 

 • ترجمه مدارک به زبان انگلیسی یا داچ
 • گرقتن تاییدیه وزارت امور خارجه و دادگستری
 • تماس با ما و گرقتن وقت تایید مدارک سفارت هلند
 • رفتن به سفارت در زمان مقرر و گرقتن تاییدیه سفارت هلند در تهران

 

تیم تخصصی ویزا ۲۱ با داشتن کارگزاران مجرب و سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزا و وقت سفارت ها در شرایط کرونا نیز امکان گرفتن وقت سفارت هلند را برای شما هموطنان گرامی فراهم نموده است .

برای اخذ وقت سفارت هلند کافیست با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید .

 

وقت سفارت هلند پالادیوم

پروسه رزرو وقت سفارت هلند به طور کامل به کارگزاری vfs در تهران برون سپاری شده است. به این نکته در طول مقاله اشاره کردیم! اما بسیاری از افراد پس از تعیین وقت دچار مشکل می‌شوند. از آنجا که افراد پس از رزرو وقت سفارت از وی اف اس باید به دفتر این کارگزاری مراجعه کنند، نه سفارت هلند، متاسفانه اشتباهاً سر از آدرس قبلی دفتر vfs در پاساژ پالادیوم در منطقه زعفرانیه در می‌آورند. خصوصا اگر سال‌ها پیش به هلند یا سایر کشورهای شینگن سفر کرده باشید، ممکن است این اشتباه برایتان به وجود بیاید و نوبت ملاقات شما به هدر برود.

بدانید و آگاه باشید در حال حاضر چیزی به نام وقت سفارت هلند پالادیوم وجود ندارد. همانطور که بارها در طول متن به آن اشاره کردیم، هم اکنون وقت سفارت کشور هلند در دفتر فعلی vfs در میدان هروی برگزار می‌شود. بنابراین اگر در جستجوی آدرس وی اف اس هستید، یا می‌خواهید با اپلیکیشن‌های موقعیت یاب به دفتر وی اف اس مراجعه کنید، حتما حواستان باشد که دچار اشتباه نشوید. شما باید برای ثبت درخواست ویزای هلند به پاساژ هروی سنتر بروید نه پاساژ پالادیوم! متاسفانه بسیاری از متقاضیان به دلیل همین اشتباه ساده در پروسه ثبت درخواست ویزا به مشکل می‌خورند.

مدارک مورد نیاز برای ویزا و وقت سفارت هلند VFS

این مدارک را میبایست در روز مصاحبه به همراه داشته باشید

 • فرم تقاضای ویزا پر شده به زبان انگلیسی امضا شده
 • بیمه مسافرتی
 • رزرو تیکت برای رفت و برگشت
 • واچر هتل (در صورتی که دعوت کننده نذاشته باشید)
 • حدود ۲۰۰ یورو به صورت اسکناس
 • شناسنامه به همراه ترجمه تمامی صفحات
 • مدارک شغلی به همراه ترجمه
 • پرینت حساب شش ماهه لاتین
 • نامه تمکن مالی
 • سند ملکی به همراه ترجمه در صورت دارا بودن

دانلود فرم تقاضای ویزای هلند (فرم درخواست ویزای هلند یا همان اپلیکیشن فرم هلند) 

فرم درخواست ویزای هلند برای ویزاهای توریستی دیدار و تا زیر ۹۰ روز را میتوانید از لینک زیر دانلود نمایید

schengen_visa_application_form_english – Copy

 

برای اخذ وقت سفارت هلند با شماره همراه  ۰۹۱۲۲۵۰۹۱۵۴ تماس حاصل نمایید 

میتوانید سوالات خود را در زیر همین پست در قسمت دیدگاه ها مطرح نمایید تا کارشناسان ما در همان ساعت جواب سوالات شما را برایتان ارسال نمایند 

با تشکر ویزا ۲۱

 

۱۴۰۳/۱/۲۸ ۱۲:۱۲:۱۹

۹۴ Comments

 1. مهرانا دی ۲۳, ۱۴۰۲ در ۱۱:۵۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام، برای شرکت و ارایه مقاله در کشور هلند برای ژوئن دعوت نامه دریافت کردم، میخام وقت سفارت بگیرم، ایا شما این خدمات را ارائه می دید؟ سپاس از پاسخگویی تون.

  • کارشناس ویزا ۲۱ بهمن ۱, ۱۴۰۲ در ۹:۴۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر بله میتونید تماس بگیرید

 2. ابراهیم یاعلی مدد مهر ۵, ۱۴۰۲ در ۱۰:۳۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  باسلام
  برای تایید شناسنامه ترجمه شده پسرم که در هلند زندگی می‌کند، چطور میتوانم وقت سفارت بگیرم در تهران لطفا راهنمایی کنید، با مراجعه به سفارت امکان پذیر است

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۱۲, ۱۴۰۲ در ۱:۲۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر با تلفن های افیس تماس بگیرید یا اگر ایران نیستید از طریق واتساپ با شماره ای که گذاشته شده در سایت

 3. زري خرداد ۱۷, ۱۴۰۲ در ۸:۳۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام من براي تغيير وقت سفارت اقدام ميكنم فقط ستون مشخصات خودم باز ميشه و رديف افراد تبعي باز نميشه نگرانم كه براي تغيير وقت فرزندان به مشكل بر بخورم راه حل چيه؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ خرداد ۱۸, ۱۴۰۲ در ۸:۵۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

   تک به تک باید تغییر بدید

 4. زری خرداد ۱۶, ۱۴۰۲ در ۹:۵۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سرام وقت به خیر
  برای تغییر وقت تعیین سده مراجعه به سفارت هلند در کدام قسمت باید سایت ویزا متریک باید تقاضا بدم ؟ و آیا مدارک مستند برای تغییر وقت لازم هست؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ خرداد ۱۷, ۱۴۰۲ در ۱۰:۵۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

   ویزا متریک ربطی به وقت سفارت هلند ندارد دوست عزیز

 5. زهرا اردیبهشت ۲۳, ۱۴۰۲ در ۶:۴۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام خسته نباشید میگم بهتون میخواستم بپرسم که وقت سفارت هلند برای ویزای پیوست به خانواده چه قدر طول میکشه و اینجا هم باید دو ایمیل برای ما بیاد یا خیر گمی در مورد ویزای پیوست به خانواده در هلند توضیح بدید چون فقط ویزای پیوست آلمان رو گفتید ممنون میشم از راهنماییتون

  • کارشناس ویزا ۲۱ اردیبهشت ۲۴, ۱۴۰۲ در ۹:۳۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر برای گرفتن وقت سفارت هلند خارج از نوبت با تلفن هایی که در سایت درج شده تماس بگیرید

 6. کبری فروردین ۱۶, ۱۴۰۲ در ۱:۴۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام آیا سفارت هلند در روزهای ۱۲ و۱۳ فروردین امسال (۱۴۰۲) فعال بود؟ آیا امکان دارد به کسی دراین دوروز (با دعوتنامه خانوادگی )وقت مصاحبه داده باشید؟ ممنون میشم پاسخ من را بدهید .

  • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۱۹, ۱۴۰۲ در ۱:۴۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

   خیر

 7. رضا نامی دی ۳۰, ۱۴۰۱ در ۴:۳۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

  من وقت سفارت هلند داشتم رفتم مدارک همه تحویل دادم و دعوت نامه ورزشی داشتم ولی دو دلیل ریجکت کردن حالا میخوام درخواست بازبینی پرونده بدم لطف کمک کنید من ۲۰ سال در تیم ملی بودم همه جا دنیا رفتم و برگشتم

  • کارشناس ویزا ۲۱ بهمن ۶, ۱۴۰۱ در ۹:۰۰ ق٫ظ - پاسخ دادن

   نامه ریجکتی یک نامه فرمالیته هست
   میتونید درخواست تجدید نظر بدید ولی شانس زیادی ندارید

 8. مریم مهر ۲۷, ۱۴۰۱ در ۴:۴۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر

  من در قبرس شمالی ساکن هستم و دعوت نامه برای هلند دارم.
  چطور میتونم وقت سفارت بگیرم

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۳۰, ۱۴۰۱ در ۱۲:۴۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

   با کارشناسا تماس بگیرید

 9. Hassan مهر ۲۲, ۱۴۰۱ در ۸:۲۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقتتون بخیر
  من توی بورسیه تحصیلی Campus Harlem در هلند ثبت نام کرده بودم و حالا فورم پیشنهادی برام جهت امضا فرستاده شده ولی متاسفانه من الان توی افغانستانم و سفارت اینجا بسته هستش امکانش هست که من از توی سفارت هلند در ایران ویزه خودما پاس کنم یا نخیر لطفا معلومات بدین خیلی ممنون❤️

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۳۰, ۱۴۰۱ در ۱۲:۴۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله میتونید

 10. سارا شهریور ۱۳, ۱۴۰۱ در ۱:۰۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر ، من و برادرم میخوایم برای دریافت ویزا وقت سفارت بگیریم.اولین سفرمون به اروپا هستش . دعوتنامه هم برامون ارسال میشه و برای دیدن اقوام میخوایم بریم. اول اینکه هرکذام جداگانه باید نوبت بگیریم یا میتونیم دوتایی همزمان و با یک فرم درخواست بدیم؟ سوال بعدی اینکه برای گرفتن نوبت مراجعه حضوری بهتره یا از طریق ارسال ایمیل اقدام کنیم؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ شهریور ۲۶, ۱۴۰۱ در ۸:۱۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر امکان گرفتن وقت سفارت هلند به صورت گروهی وجود داره میتونید با کارشناسا تماس بگیرید

 11. اسماعیل رحمانی شهریور ۶, ۱۴۰۱ در ۶:۰۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام درحال حاضر میشه وقت سفارت هلند گرفت برای مهر یا آبان ماه؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ شهریور ۱۲, ۱۴۰۱ در ۱۲:۴۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

   ما کارگزار داریم میتونیم وقت فوری براتون بگیریم

 12. Milan مرداد ۱۴, ۱۴۰۱ در ۰:۴۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام الان پیام نوبت خالی در سامانه موجود نیست و vfs میده مرتب چک کردم ولی همین پیام و میده و اصلا نمیره صفحه تاریخ موجود سوالم اینه که الان هم میتونید وقت بگیرین؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مرداد ۱۴, ۱۴۰۱ در ۱:۲۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله ما میتونیم براتون هماهنگ کنیم در ساعات اداری برای گرفتن وقت سفارت هلند میتونید با کارشناسا تماس بگیرید

 13. ایران سلیمانی فروردین ۲, ۱۴۰۱ در ۱:۱۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام من وهمیرم تمایل داریم خرداد ماه و یا تیرماه بریم هلند دعوتنامه خواهرزاده همسرم هم داریم سریعترین روش کدومه

  • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۱۴, ۱۴۰۱ در ۱۲:۴۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

   با کارشناسا تماس بگیرید میتونیم اولین وقت خالی رو برای شما بدون دردسر رزرو کنیم

 14. SHILAN. tp اسفند ۲۵, ۱۴۰۰ در ۱:۵۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  باسلام من و همسرم که هلند هستن اقدام به عقد بین المللی کردیم و مدارکمون الان موجوده،البته مدارک رو همسرم باخودشون به هلند بردن برای انجام کارها،آیا من هم باید الان ازطریق سفارت مدارک رو ارایه بدم و چه مدارکی دقیقا ازم میخوان؟ یا باید منتظر بمونم هلند به همسرم اوکی بده وبعد من ایران نوبت سفارت بگیرم؟ و اینکه تعیین وقت موردنظر چقدر طول می‌کشه و چطور میتونم نزدیکترین وقت رو اخذ کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۱۴, ۱۴۰۱ در ۱۲:۴۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

   باید منتظر جواب ای ان دی باشید بعد با کارشناسا تماس بگیرید برای سایر کار ها میتونیم کمکتون کنیم

 15. سعید آهن اسفند ۲۱, ۱۴۰۰ در ۰:۰۶ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام به شما میخواستم بدونم سایت گلوبال برای ویزای توریستی و ویزای فامیلی هلند نوبت می‌دهد سوال دوم اینکه در صورت دادن نوبت و اخذ ویزا هنوز هم نیاز به تست منفی کرونا و ارائه اون در فرودگاه هست یا منتفی شده با تشکر

 16. دیلاورخان اسفند ۲۰, ۱۴۰۰ در ۱۱:۰۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام ماافغانستان ایسف زوکنو سر کار کړی اوس مات دار مشکیل جوړادی زما جوند اژغواری ماسر مرست وکی مننه با دارنه کوم

  • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۱۴, ۱۴۰۱ در ۱:۰۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

   فارسی بنویسید

 17. طاهره جذبی اسفند ۱۱, ۱۴۰۰ در ۱۱:۵۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  من مدارکم رو دادم و دو روز پیش پیامکی از سوی vfs آمد که مدارک به پیک مربوطه تحویل شده است ولی تا کنون پاسپورتم بمن تحویل نشده است آیا باید به مرکز vfs مراجعه کنم ویا لازمست کار دیگری انجام بدم

  • کارشناس ویزا ۲۱ اسفند ۱۴, ۱۴۰۰ در ۷:۲۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

   نه باید صبر کنید تا به دستتون برسه

 18. نوبختی بهمن ۱۶, ۱۴۰۰ در ۱:۱۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام ببخشید من برای گرفتن وقت وارد سایت vfsشدم و پس از رفتن به قیمت booking an oppointment یه فرمی باز شد که ایمیل و پسورد ازم خواست وبعد در ادامه ایمیلی برام اومد ازvfsشامل دوتا لینک که نوشته برای activate شدن اکانت ایمیلم در حین رزرو وقت روی این لینکها کلیک کنم ، ولی متاسفانه ارور میده وانجام نمیشه، مرورگر رو عوض هم کردم باز هم فایده نداره، ایا مشکل از سایت vfsهست باخیر ، بعنی من اصلا نمیتونم وارد مرحله ی پر کردن فرم اصلی بشم،میشه لطفا راهنمایی کنید؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ بهمن ۲۳, ۱۴۰۰ در ۲:۰۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

   این ها مراحل ثبت نام هست ، برای هماهنگی وقت ما از طریق کاگزارانمون اقدام میکنیم میتونید با کارشناسا تماس بگیرید

  • ساناز اسفند ۱۸, ۱۴۰۰ در ۰:۲۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

   با سلام منم همین مشکل رو دارم برای منم هر کاری میکنم نمی تونم وارد سیستم بشم لطفا” ایمیل و یا شماره تماسی که بشه این مشکل. و حل کنم اعلام بفرمایید فبلا” خیلی راحت بود یه ایمیل میفرستادیم وقت می گرفتیم این همه مشکل نبود!!!

   • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۱۴, ۱۴۰۱ در ۱:۰۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

    الان مثل قبل نیست ، چون تقاضا بسیار زیاد شده ، گرفتن وقت سفارت هلند جزو خدمات ماست میتونید با کارشناس ها تماس بگیرید

 19. مهسا بهمن ۱۳, ۱۴۰۰ در ۱۲:۴۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام ببخشید من اعتباع هستم و اقامت یک ساله اینجارو دارم و میخوام برم هلند از طریق ویزای توریستی ایا امکانش هست و من باید چه کاری انجام بدم؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ بهمن ۱۳, ۱۴۰۰ در ۹:۰۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

   با وکیل مجموعه باید وقت بگیرید صخبت کنید

 20. Ray دی ۲۱, ۱۴۰۰ در ۱۱:۲۱ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر

  برای آپریل میخوام هلند باشم و دعوت نامه از دوست دارم.
  ممنون میشم بفرمایید آیا سفارت هلند الان (دی ۱۴۰۰) ویزای توریستی صادر میکند؟ و بهترین زمان برای درخواست ویزا کی هست؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۳۰, ۱۴۰۰ در ۹:۴۱ ق٫ظ - پاسخ دادن

   بله با کارشناسا تماس بگبیربد

 21. مائده دی ۶, ۱۴۰۰ در ۳:۵۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

  متقاضی ویزای توریستی هلند هستیم من همسرم ،دعوتنامه نداریم و اولین سفر خارج از کشور رو میخایم تجربه کنیم.

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۱۸, ۱۴۰۰ در ۳:۰۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

   با کارشناسا تماس بگیرید

 22. مائده دی ۶, ۱۴۰۰ در ۳:۴۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

  ببخشید ‌من همسرم متقاضی ویزا توریستی هلند هستیم آیا امکان دارد درخواست ویزا توریستی هلند را کرد بااین شرایط کرونا امیکرون مرز ها بسته نیست ما فعلا در حال حاضر این درخواست ویزا توریستی هلند الان نداریم میخوایم واسه سال۱۴۰۱ درخواست ویزا توریستی هلند کنیم ینی باید از الان پی شو بگیرم ببینم ویزا توریستی هلند مستقیم صادر میشه یا نه
  اگه میشه لطفاً هزینه هایش را بگید و بگید چه چیزی همراه خودمون داشته باشیم

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۱۸, ۱۴۰۰ در ۳:۰۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله امکانش هست ، میتونید با کارشناسا تماس بگیرید

 23. مائده دی ۶, ۱۴۰۰ در ۳:۳۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر میخواستم بپرسم ویزا توریستی هلند از راه مستقیم وجود داره یا خیر البته از یک نفر پرسیدم گفتن اول باید برید ایتالیا بعد از اونجا برید هلند چون بخاطر بستن مرزها ینی امکان نیست مستقیم بریم ینی نریم ی کشور دیگ منظور با ویزای توریستی هلند مستقیم بریم اونجا هلند آمستردام دیگ نریم ایتالیا بعد از اونجا بریم هلند آمستردام اخه هزینه‌ها زیاد میشه آخه من همسرم می‌خوایم مستقیم بریم هلند آمستردام از ویزا توریستی هلند
  بعد ی سوال میشه ازطریق ویزا توریستی هلند اقامت دائم داشت یا خیر؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۱۸, ۱۴۰۰ در ۳:۰۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وجود داره ، نیاز به بررسی کارشناسی داره

 24. قدرت اله اسکندری آبان ۲۵, ۱۴۰۰ در ۵:۵۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام و مراتب ارادت . از اصفهان مصدع وقت شما میشوم . لطفا بفرمایید که برای گرفتن وقت ملاقات سفارت هلند باید حضورا و بدون وقت قبلی از شما در دفتر گلوبال خدمت برسیم . پاسخ شما مزید بر تشکر است . اسکندری

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۱۰, ۱۴۰۰ در ۹:۱۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

   میتونید جهت گرفتن وقت با کارشناسای ویزا ۲۱ تماس بگیرید

 25. awa zare آبان ۲۴, ۱۴۰۰ در ۱:۱۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

  salam man baraye pedar va madaram mikham viasa begiram .che moghe mitoonam tamas begiram .

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۲۴, ۱۴۰۰ در ۱۱:۲۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

   میتونید تماس بگیرید با کارشناسا

 26. ماندانا حسینی آبان ۹, ۱۴۰۰ در ۱۰:۴۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  وقت بخیر
  من یه وقت فوری از سفارت میخوام برای تکمیل مدارکم برای ویزای پیوست
  میتونید راهنمایی کنید ایمیل زدیم اما فعلا جوابی دریافت نکردیم
  من تایم زیادی ندارم باید طی یک هفته مدارکمو ایمیل کنم .ممنون

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۱۲, ۱۴۰۰ در ۱۲:۱۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله میتونیم کمکتون کنیم با کارشناس ها تنماس بگیرید

 27. مهران فرمانی مهر ۲۰, ۱۴۰۰ در ۱:۳۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام خانمم ویزای تحصیلی هلند گرفته من یه وقت سریع از سفارت هلند میخوام برای خودم و فرزندم تا پروسه الحاق ما سریعتر شروع بشه در این زمینه شما میتونید کمکی بکنید؟ با تشکر

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۲۰, ۱۴۰۰ در ۱۱:۳۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر برای گرفتن وقت ویزاهای Mvv میتونید با کارشناسای ما تماس بگیرید تا اولین وقت سفارت هلند رو در اسرع وقت براتون اکی کنن

 28. الناز مهر ۱۸, ۱۴۰۰ در ۴:۵۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام
  خواستن از طریق سایت شما وقت سفارت هلند بگیرم
  فقط خواستم بدونم ویزا بیزینسی (با دعوت نامه) صادر میشه الان؟ و این که آیا شامل فقط سفارت فوری میشه؟
  اگه فوری نه چقدر طول میکشه که نوبتمون شه؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۱۹, ۱۴۰۰ در ۹:۳۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر بله ویزای بیزنسی هلند صادر میشه و برای گرفتن وقت سفارت هلند میتونید با کارشناسای ما تلفنی یا از طریق واتساپ تماس بگیرید

 29. مهرداد مهر ۱۱, ۱۴۰۰ در ۱۱:۵۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام در حال حاضر،مهر ۱۴۰۰
  ویزای توریستی هلند برای تفریح و دیدار دوستان صادر میشه؟
  یه خانواده ۳ نفره هستیم،دعوتنامه نداریم و اولین سفر خارج از کشور رو میخایم تجربه کنیم.

 30. ندا مهر ۱۱, ۱۴۰۰ در ۹:۳۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر
  من برای دو هفته دیگه وقت سفارت دارم. میخواستم بپرسم برای تحویل مدارک و انگشت نگاری باید به چه ادرسی مراجعه کنم؟ خیایان دیباجی یا میدان هروی؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۱۲, ۱۴۰۰ در ۴:۱۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بستگی به نوع ویزای درخواستیتون داره . روی کلنفرم وقت سفارت هلندتون ادرس خورده

 31. تینا مهر ۵, ۱۴۰۰ در ۵:۱۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با درود، من هلند زندگی میکنم و میخواستم برای پدر و مادرم دعوتنامه بفرستم. میخواستم بپرسم از چه مدت قبل از تاریخ سفر باید از سفارت وقت بگیرم..؟ با تشکر

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۷, ۱۴۰۰ در ۵:۰۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر برای گرفتن وقت سفارت هلند میونید با کارشناسای ویزا ۲۱ تماس بگیرید . در اسرع وقت براتون هماهنگ میکنن وقتتون رو

 32. سارا شهریور ۱۹, ۱۴۰۰ در ۱۰:۵۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر
  با واکسن سینوفارم مشکلی برای اخذ ویزای توریستی هلند پیش نمیاد؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۳, ۱۴۰۰ در ۷:۴۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر برای گرفتن وقت سفارت هلند و رفتن به سفارت نیازی به کارت واکسن نیست برای اخذ ویزای توریستی هلند میبایست کارت واکسن ارایه شود و واکسن سینوفارم برای ویزای هلند و سفارت هلند قابل قبول میباشد

 33. مریم رحیمی شهریور ۱۳, ۱۴۰۰ در ۱۱:۵۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  ایا الان سفارت ویرای توریستی با دعوتنامه صار میکند؟
  واکسن هم زده ام. ممنون

  • کارشناس ویزا ۲۱ شهریور ۱۴, ۱۴۰۰ در ۰:۰۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

   بله صادر میشه

 34. مریم رحیمی شهریور ۱۳, ۱۴۰۰ در ۱۱:۴۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  من درخواست اولیه برای وقت ملاقات رو ارسال کرده ام و بک ایمیل برای من امده است بدون مشخص نمودن تاریخ ملاقات. امکان داره که راهنمایی کنید من الان چیکار باید بکنم

  • کارشناس ویزا ۲۱ شهریور ۱۴, ۱۴۰۰ در ۰:۰۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

   میتونید با کارشناسای ما تماس بگیرید براتون صفر تا صد کار رو انجام میدن

 35. سامان مرداد ۲۹, ۱۴۰۰ در ۳:۲۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام – من احتمالا تا هفته دیگه یک آفر کاری از شرکت هلندی بگیرم. باید چطور وقت سفارت رزور کنم؟ از همون سایت vsf اقدام کردم ولی هیچی برای ویزا کاری نداشت…
  جسارتا چقدر طول می کشه که برم مصاحبه و ویزا صادر بشه؟
  با تشکر

  • کارشناس ویزا ۲۱ شهریور ۱, ۱۴۰۰ در ۱۲:۳۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

   با کارشناسا یا همراهی که در سایت درج شده تماس بگیرید انجام میدن کارتون رو

 36. مهتاب مرداد ۱۱, ۱۴۰۰ در ۱:۳۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  ببخشید من دو سال هستم تقریبا ک‌نامزد کردم .نامزدم هلند هستن .الان اقدام کردن برای سفر ب ایران ویزا نمیدن .میخاستم بدونم چیکار میتونیم بکنیم؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مرداد ۱۱, ۱۴۰۰ در ۲:۵۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

   از سایت ای ویزا پیگیری کنید

 37. راضیه تیر ۱۷, ۱۴۰۰ در ۳:۵۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر من میخوام برا دکترا در هلند اقدام کنم از کی باید نوبت بگیرم؟چقد طول میکشه تا نوبتمون بشه

  • کارشناس ویزا ۲۱ تیر ۱۹, ۱۴۰۰ در ۱۱:۵۱ ق٫ظ - پاسخ دادن

   از همین الان حدود یک ماه

 38. اسی تیر ۶, ۱۴۰۰ در ۹:۵۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام . آیا برای تبعه هلند درخواست ویزای ورود ایران هم انجام میدهید؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ تیر ۶, ۱۴۰۰ در ۱۰:۴۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

   خیر باید به سایت ای ویزا مراجعه کنید evisa

 39. مژده تیر ۱, ۱۴۰۰ در ۵:۰۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام .میخوام عقد نامه و شناسنامه تایید کنم چجوری میتونم وقت بگیرم؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ تیر ۲, ۱۴۰۰ در ۹:۵۱ ق٫ظ - پاسخ دادن

   تماس بگیرید با همراهی که پیج گذاشته شده یا با افیس انجام میشه کارتون

 40. حیدری خرداد ۱۹, ۱۴۰۰ در ۲:۴۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

  درود بر شما
  من فردی هفتاد ساله هستم و خواهرم مقیم هلنده میخاد برای دعوتنامه بفرسته برای ویزای توریستی آیا در حال حاضر سفارت هلند ویزای توریستی صادر میکنه البته واکسن کرونا هم زدم
  با تشکر

  • کارشناس ویزا ۲۱ خرداد ۱۹, ۱۴۰۰ در ۷:۵۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

   فعلا خیر

 41. اکرم فرسودتیلی خرداد ۸, ۱۴۰۰ در ۵:۴۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام خسته نباشید
  من با همسر و دوتا از فرزندم میخواهیم برای دیدن خواهر شوهرم به هلند برای مدت ۲ هفته تعطیلات عید آیا الان به ما ویزا میدهند بچه هام هم محصل هستند و باید برگردیم ممنون میشم راهنمایی کنید

  • کارشناس ویزا ۲۱ خرداد ۹, ۱۴۰۰ در ۶:۴۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

   خیر

 42. فرخنده خرداد ۱, ۱۴۰۰ در ۱۲:۲۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام و احترام؛

  آیا ویزای استارت آپ در حال حاضر(باتوجه به شیوع کرونا) توسط سفارت هلند صادر میشه؟ اگر آره روندش حدودا چقدر طول می کشه؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ خرداد ۳, ۱۴۰۰ در ۸:۰۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله صادر میشه.

   • فرخنده خرداد ۴, ۱۴۰۰ در ۶:۴۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

    ممنون از پاسخگوییتون، روند نوبت دهی سفارت حدودا چقدر طول می کشه ؟

 43. Sherli اردیبهشت ۱۹, ۱۴۰۰ در ۵:۰۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  باسلام
  من در هلند اقامت دارم دو دختر در ایران دارم که برای الحاق خانواده نیاز به رضایت همسر سابقم که پدر بچه ها است میباشد.وکیل پرونده میگوید لازم است پدر فرزندانم شخصا به سفارت هلند در ایران برود و رضایت خود را در انجا تایید کند
  ممکن است راهنمایی بفرمایید که از کدام قسمت در سفارت ما باید وقت ملاقات بگیریم و چه مدارک و چه مبلغی نیاز است؟
  از قبل متشکرم

  • کارشناس ویزا ۲۱ اردیبهشت ۲۰, ۱۴۰۰ در ۱۰:۰۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر پاسخ شما تلفنی توسط همکاران داده شده

 44. نسرین اردیبهشت ۱۱, ۱۴۰۰ در ۷:۱۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام.متقاضی ویزای توریستی هلند هستم.دختر ۴ ساله ام رو میخوام ببرم.چجوری میشه از سفارت وقت بگیرم ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ اردیبهشت ۱۲, ۱۴۰۰ در ۳:۲۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

   فعلا امکان پذیر نیست ( اردیبهشت ۱۴۰۰)

 45. وحیده آبان ۱۸, ۱۳۹۹ در ۱۰:۵۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام؛ همسرم invitation letter داره میگیره از یک شرکت هلندی (مربوط به تکنسین) برای مدت ۲ هفته آزمایشی از تاریخ ۱۷ آذر، خواستم بدونم این جز چه نوع ویزایی میشه؟ ویزای کاری؟ و ایا سفارت وقت فوری سفارت هلند میده و امکان ویزا شدن هست؟
  و اینکه روند ویزا چقدر طول میکشه؟ ممنون اگه راهنمایی بفرمایید. پایدار باشید.

 46. وحیده آبان ۱۵, ۱۳۹۹ در ۷:۱۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام
  همسرم invitation letter داره میگیره از یک شرکت هلندی (مربوط به تکنسین) برای مدت ۲ هفته آزمایشی از تاریخ ۱۷ آذر، خواستم بدونم این جز چه نوع ویزایی میشه؟ ویزای کاری؟
  و ایا سفارت وقت فوری میده و امکان ویزا شدن هست؟
  و اینکه روند ویزا چقدر طول میکشه؟

  ممنون اگه راهنمایی بفرمایید
  پایدار باشید

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۱۸, ۱۳۹۹ در ۳:۵۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

   این نوع ویزا ها ویزا های بیزنسی محسوب میشن و فعلا صادر نمیشه

 47. اعظم رضوی آبان ۱۰, ۱۳۹۹ در ۵:۱۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام و احترام،
  مستدعی است در خصوص اخذ مهر تائید سفارت هلند بر روی گواهی فوت ترجمه شده که به تائید دادگستری و وزارت امور خارجه رسیده است راهنمایی لازم مبذول فرمایید.

  با تشکر

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۱۲, ۱۳۹۹ در ۰:۳۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر با شماره واتس اچی که در انتهای سایت هست تماس بگیرید

ثبت ديدگاه

Call Now Buttonتماس با ما