اخذ ویزای شینگن

آنچه در این مقاله خواهید خواند

اخذ ویزای شینگن

اخذ ویزای شینگن

شینگن چیست ؟

محدوده شینگن در واقع محدوده ای متشکل از ۲۶ کشور اروپایی است که با یک توافق همگانی به پیمانی به نام شینگن پیوسته اند،برای ورود به هر کدام از کشورهای حوزه شینگن تنها نیاز به اخذ ویزای شینگن از یکی از ۲۶ کشور پیمان شینگن میباشد.

به عنوان مثال اگر ویزای ایتالیا را دریافت کنید شما به راحتی و با ترن یا به صورت هوایی میتوانید به کشورهای محدوده شینگن سفر کنید.افرادی که قصد سفر به اروپا را دارند، بی‌شک بارها و بارها نام ویزای شینگن به گوششان خورده است و علاقه‌مند هستند درباره نحوه ویزای شینگن اطلاعاتی به دست بیاورند.

پیمان شینگن در سال ۱۹۸۵ تصویب شده و به واسطه این پیمان درب کشورهای اروپایی به روی همسایه‌های آن‌ها باز شده است.متخصصین شرکت ویزا ۲۱ با بیش از پانزده سال تجربه در زمینه اخذ ویزای شینگن به شما کمک خواهند کرد که با بهترین روش در کوتاه ترین زمان ممکن ویزای شینگن خود را اخذ کنید.

بهترین روش اخذ ویزای شینگن

سناریوی رفتن به سفارت میتواند به صورت توریستی، تجاری، تحصیلی، کاری،پزشکی ترانزیت ،پیوست به اقوام و … باشد .

همانطور که میبینید راه کار های مختلفی برای گرفتن ویزای شینگن وجود دارد، اما نکته حائز اهمیت این است که بسته به شرایط کیس باید از راهکار و سناریوی مناسب برای اخذ ویزا استفاده نمود.

بسیاری از افراد به خاطر نداشتن تجربه و بدتر از این متاسفانه بسیاری از همکاران به خاطر نداشتن اشراف کامل به شرایط دریافت ویزای شینگن مسافر را با یک سناریوی غیر مرتبط و نامناسب به سفارت می فرستد.

که این امر در نهایت منجر به ریجکتی مسافر خواهد شد مسافری که اگر از راهکار مناسبی برای اخذ ویزای شینگن استفاده میشد به راحتی ویزای خودش را اخذ نموده بود و سرنوشت متفاوتی داشت.

حدود ۱۰ سال پیش را به خاطر دارم که شرایط گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای گرفتن ویزای شینگن توریستی برای بسیاری از آژانس‌ها سخت بود در مقابل ویزاهای تجاری نیازی به وقت قبلی نداشت همین امر باعث شده بود بسیاری از آژانس‌ها و دفاتر خدمات مسافرتی مسافران خود را به شکل تجاری به سفارت بفرستند.

فقط و فقط به این خاطر که مسافر می توانست با داشتن دعوت نامه ی تجاری بدون نیاز به وقت قبلی به سفارت ورود کند،مبلغ زیادی را بابت گرفتن دعوت نامه از مسافر اخذ می کردند از طرفی هم دغدغه گرفتن وقت از سفارت را نداشتند

مسافر از همه جا بی خبر نیز دعوت نامه را در دستان خود میدید و تصور میکرد با داشتن این دعوت نامه مدارکش خیلی قرص و محکم شده، غافل از اینکه مبلغ زیادی رو بابت دعوت نامه پرداخت کرده ،دعوت نامه ای که با آن شانس اخذ ویزای شینگن خود را به خطر انداخته بود.

اکثر آن مسافرانی که به این شیوه در آن بازه ی زمانی به سفارت رفتند ریجکت شدند چرا که آفیسر در آن زمان وقتی کسی را میدید که کت شلوار پوشیده و با کیف سامسونت دعوت نامه به دست در حال ورود است در ۹۹ درصد موارد سرنوشت ویزای خودش از همان قبل مصاحبه برایش مشخص بود.

بهترین سفارت برای ویزای شینگن

درصد ویزا دهی سفارت ها در بازه های زمانی مختلف بسیار متفاوت است این درصد ویزا دهی میتواند بسته به شرایط سیاسی و اقتصادی آن کشور بسته به دستوراتی که کنسول از بالا دریافت میکند و بسته به های سیزن و یا لو سیزن بودن فصل باشد.

زمانی را به خاطر دارم که سفارت هلند برای دریافت ویزای شینگن جزو سخت گیر ترین سفارت ها بود و اکثر درخواست های ویزا حتی در قوی ترین کیس ها هم منجر به ریجکتی میشد.
ولی سال بعد شرایط این سفارت به مراتب بهتر از قبل شده بود و برای بسیاری از مسافرانمان ویزاهای مولتی چند ساله از سفارت هلند دریافت کردیم .

و یا سفارت اتریش برای اخذ ویزای شینگن همواره جزو سفارت های سخت گیر بوده مگر در کیس هایی که واقعا کیس اخذ ویزای شینگن از سفارت اتریش بوده اند.چند سال ماه پیش همین سفارت شروع به ریجکت کردن ۹۹ درصد مسافران خود نمود
به تمامی مسافران نامه ای میداد مبنی بر اینکه باید برای ما منبع پول خود را مشخص کنید و یا رسید صرافی برای ما بیاورید.

در زمانی که صرافی های کشور کاملا تعطیل بودند مو در نهایت نامه ای مبنی بر اینکه دلایل شما برای رفتن به این سفر برای ما قانع کننده نبود به دست مسافر می دادند در آن بازه ی زمانی ۹۹ درصد مسافران ریجکت شدند.

شما هم شاید جزو آن مسافرین بی اطلاع بودید چرا که اگر اطلاع داشتید هرگز در آن بازه ی زمانی درخواست اخذ ویزای شینگن خود را به سفارت اتریش نمیدادید.
کارشناسان ویزا۲۱ گام به گام با شما همراه خواهند بود تا از بروز مشکلات احتمالی در پرونده شما جلوگیری کرده و شرایط را برای گرفتن ویزای شینگن شما هموار سازند تا بتوانید بدون صرف زمان و هزینه اضافی ویزای شینگن خود را اخذ کنید.

انواع ویزای شینگن

ویزای شینگن نوع A یا ویزای فرودگاهی

با داشتن این ویزا مسافر فقط اجازه ی ورود به یکی از فرودگاه های محدوده شینگن را دارد
با داشتن این ویزا مسافر اجازه خروج از فرودگاه را نداشته و از آنجا میتواند پرواز خود را تغییر دهد.

ویزای شینگن نوع B یا ویزای ترانزیت:

این نوع ویزا به مسافر فقط اجازه ی عبور از محدوده ی شینگن را حداکثر ظرف مدت پنج روز میدهد.

ویزای شینگن نوع C یا ویزای کوتاه مدت:

این نوع ویزا ها بسته به درخواستی که به سفارت داده میشود و بسته به موافقت آفیسر و کنسول میتواند مجوز اقامت بین یک تا نود روز را به مسافر بدهد. ویزا های نوع c می توانند سینگل یا مولتی باشند که در ادامه توضیح داده خواهد شد.

ویزای شینگن نوع D یا ویزای بلند مدت :

در صورت داشتن ویزای نوع d مسافر اجازه اقامت بیشتر از ۹۰ روز را در محدوده ی شینگن خواهد داشت .
سوال : ویزا های نوع d دقیقا چند روزه هستند ؟
جواب : معمولا ویزاهای تایپ d یکساله هستند

ویزای یکبار ورود دو بار ورود و مولتیپل

همانطور که از اسم این نوع ویزا ها مشخص است با داشتن ویزای یکبار ورود یک بار اجازه ی ورود به حوزه شینگن با داشتن ویزای دو بار ورود دو بار اجازه ورود به محدوده ی شینگن را دارید.
و ویزا های مالتیپل همان ویزا های چند بار ورود هستند که با داشتن این نوع ویزا می توانید تا پایان اعتبار ویزایتان به دفعات به حوزه ی شینگن ورود داشته باشید.

مدارک لازم برای اخذ ویزای شینگن

مدارک لازم برای اخذ ویزای شینگن تقریبا در همه ی سفارت های حوزه شینگن یکسان میباشد :

 1. پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار از تاریخ پرواز
 2. شناسنامه
 3. مدارک شغلی
 4. مدارک مالی شامل پرینت و نامه تمکن مالی دارای مهر برجسته و امضا
 5. بیمه مسافرتی
 6. اصل یا رزرو بلیط پرواز
 7. دعوت نامه یا رزرواسیون هتل(واچر هتل)
 8. فرم تقاضای ویزا(اپلیکیشن فرم)
 9. یورو به مقدار اعلام شده(بسته به سفارت و همچنین نوع وقت عادی یا وی آی پی مقدار یورو متفاوت میباشد)
 10. سند ملکی
 • مدارک شغلی بسته به شرایط مسافر متفاوت می باشد
 • کارمندان دولت گواهی اشتغال و سابقه بیمه
 • برای پزشکان : کارت نظام پزشکی و پروانه مطب
 • برای کسب و کار های آزاد : جواز کسب معتبر
 • برای وکلا پروانه وکالت

مدارک پس از اخذ ویزای شینگن

 

در صورتی که برای دریافت خدمات درمانی وارد حوزه شینگن می‌شوید، باید مدارک پزشکی و اطلاعات مربوط به بیمارستانی که می‌خواهید به آن مراجعه کنید را داشته باشید.

در صورتی که سفر شما کاری است و برای این موضوع وارد حوزه شینگن می‌شوید، باید مدارکی از شرکت میزبان که می‌خواهید از آن بازدید کنید و مدارکی برای نشان دادن محل اقامت و… را ارائه کنید. در صورتی که هزینه سفر و تأمین محل اقامت و…را شرکت مزبور بر عهده گرفته است، مدارک آن را باید به سفارت تحویل دهید.

در صورتی که سفرتان تفریحی است مدارکی مانند هتل محل اقامت، بلیط رفت و برگشت و… را نیاز خواهید داشت.

برای اقامت در منزل دوستان و آشنایان خود نیز باید مدارکی که به عنوان دعوت‌نامه شناخته می‌شود را تهیه کنید. این مدارک نشان می‌دهد که شما در طول مدت زمان اقامت در حوزه شینگن در چه مکانی اقامت خواهید داشت و چه کسی هزینه‌های مربوط به سکونت شما در این خطه را در طول این مدت بر عهده گرفته است.

هر کشور برای ارائه فرم مخصوص مربوط به سکونت توریست‌ها قوانین بخصوصی دارد. به عنوان مثال در صورتی که خویشاوندان شما در کشور هلند ساکن باشند، باید این فرم را به تایید شهرداری هلند در شهر محل سکونتشان برسانند.

اخذ ویزای شینگن بدون سند ملکی

سند ملکی جزو ضروریات هیچ کدام از ۲۶ کشور شنگن نمیباشد همچنین اگر قصد درخواست ویزای شنگن از فرانسه را دارید سند ملکی را در مدارک خود قرار ندهید چرا که سفارت فرانسه سند ملکی را جزو مدارک لازم نمیداند .

ولی برای درخواست از سفارت های دیگر شنگن داشتن سند ملکی یک پوئن مثبت محسوب میشود .

ترجمه مدارک جهت اخذ ویزای شینگن

زمانی که برای دریافت ویزای شینگن به سفارت کشور مربوطه مراجعه می‌کنید، می‌بایست مدارک خود را ترجمه کرده باشید. شایان ذکر است هیچکدام از سفارت‌های شینگن به جز آلمان به مدارک فارسی رسیدگی نمی‌کنند. بنابراین تمامی مدارک نظیر اطلاعات هویتی،، سوابق شغلی و … باید ترجمه شده باشند. منتهی هر سفارت مدارک را تنها به یک زبان خاص دریافت می‌کند.

تقریبا اکثر سفارت‌های عضو شینگن مدارک ترجمه شده به زبان انگلیسی را قبول می‌کنند، اما هستند کشورهایی که مدارک مورد نیاز ویزا برای آنها باید به زبان دیگری ترجمه شود. برای مثال شما برای درخواست ویزا در سفارت‌ اتریش می‌بایست مدارک خود را به زبان آلمانی ترجمه کرده باشید، نه انگلیسی! برای سفارت اسپانیا هم قضیه به همین منوال است. سفارت اسپانیا تنها مدارک ترجمه شده به زبان اسپانیایی را پردازش می‌کند.

لیست در دارالترجمه ها را می توانید از صفحه اصلی سایت قسمت راهنمای مسافران ایتالیا ببینید

اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت

برای بسیاری از متقاضیان این سوال مطرح می‌شود که آیا ارائه ضمانت برای بازگشت از سفر در اخذ ویزا الزامی است. بد نیست بدانید هیچ سفارتی از متقاضیان خود برای بازگشت از سفر ضمانت نمی‌خواهد. به عبارتی افسر هر سفارت با بررسی مدارک، تمکن مالی و سایر معیارها تشخیص می‌دهد که مسافر قصد بازگشت دارد یا نه. پس ارائه ضمانت در پروسه دریافت ویزا الزامی نیست. اما چرا اعطای ضمانت در دریافت ویزای شینگن باب شده است؟

بسیاری از آژانس‌ها و موسسات از مسافران مبالغ بالا از ۶۰۰ میلیون تا دو میلیارد بابت ضمانت بازگشت از سفر می گیرند و در صورتی که مسافر به موقع از سفر خود باز نگردد وجه بلاک شده نزد آژانس میماند همچنین بسیاری از مسافران برای باز پس گرفتن ضمانت دچار مشکل شده اند. ویزا ۲۱ هیچ ضمانتی برای دریافت ویزا از مشتریان دریافت نمی‌کنند.

فرم درخواست ویزای شینگن

پس از این که فرم ویزای شینگن را از سفارت کشور مربوطه دریافت کردید، باید نسبت به پر کردن فرم با اطلاعات درخواستی اقدام نمایید. در این فرم باید اطلاعات کامل بیوگرافی خودتان مانند نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، کشور محل تولد و تابعیت فعلی خودتان را درج کنید.

از دیگر اطلاعاتی که باید درون این فرم وارد کنید می‌توان به اطلاعات مربوط به گذرنامه مانند نوع گذرنامه، شناسه گذرنامه و مدت اعتبار آن اشاره کرد.

در قدم بعدی باید اطلاعات سفر مانند مدت زمانی که قرار است در کشور مورد نظر اقامت داشته باشید، نوع ویزای دریافتی و دلیلی که می‌خواهید این نوع ویزا را دریافت کنید را در فرم ویزا درج نمایید.

در این فرم باید اطلاعاتی درباره مکانی که قصد دارید در آن اقامت داشته باشید مانند مشخصات هتل یا خانه اقوامی که در کشور مقصد دارید را درج نمایید. درون فرم مربوط به دریافت ویزای شینگن باید اطلاعات مربوط به اعضای خانواده که با شما همسفر هستند را نیز درج کنید.

یکی از مشکلاتی که بر سر راه افرادی که می‌خواهند نسبت به اخذ ویزای شینگن اقدام کنند وجود دارد،

چگونگی پر کردن فرم سفارت برای اخذ این نوع ویزا می‌باشد. با توجه به این که سفارت اهمیت زیادی به این فرم و اطلاعات درج شده در آن می‌دهد.در صورتی که اطلاعات ناقصی درون فرم ارائه کرده باشید ممکن است با مشکل ریجکت ویزای شینگن مواجه شوید.

ما به شما پیشنهاد می‌کنم از افراد متخصص برای تکمیل فرم سفارت کمک بگیرید تا بتوانید ویزای شینگن را بی‌دردسر و به راحتی به دست بیاورید.

مشاورین توانمند ویزا ۲۱ در کلیه مراحل دریافت ویزای شینگن در کنار شما خواهند بود و به شما راهنمایی‌های لازم را برای پر کردن فرم درخواست ویزا ارائه می‌کنند.

مراحل دریافت ویزای شینگن

 • مرحله اول: تماس با کارشناسان ویزا۲۱ و بررسی شرایط و وضعیت مدارک شما
 • مرحله دوم: در صورت پذیرش پرونده نوشته شدن قرارداد فی مابین
 • مرحله سوم: بررسی ۲۶ کشور شنگن از نظر شرایط سفارت همچنین سناریوهای موجود و انتخاب سفارت و روش اخذ ویزای شینگن
 • مرحله چهارم: تعیین وقت مصاحبه
 • مرحله پنجم: آماده سازی و ترجمه مدارک
 • مرحله ششم :جلسه مشاوره جهت بررسی مدارک و آماده کردن مسافران برای مصاحبه احتمالی
 • مرحله هفتم :مراجعه به سفارت و انگشت نگاری و تحویل مدارک
 • مرحله هشتم:اخذ ویزا و تحویل پاسپورت ها و ویزای قانونی به مسافران

 

هزینه ی اخذ ویزای شینگن

هزینه ی اخذ ویزای شینگن بسته به شرایط مسافر توسط تیم کارشناسی ما برآورد خواهد شد.
مسائلی مانند سن وضعیت تاهل وضعیت مدارک و کیفیت مدارک داشتن شینگن قبلی یا داشتن ویزای دیگر کشور های معتبر این مسائل بر روی هزینه ی اخذ ویزای شینگن اثر گذار خواهند بود.
اگر مدارک ضعیفی دارید یا قبلا موفق به اخذ ویزای شینگن نشده اید یا حتی سابقه ی ریجکتی داشته اید نگران اخذ ویزای خود نباشید ما در ضعیف ترین کیس ها هم موفق به اخذ ویزای شینگن شده ایم.

مهمترین دلایل ریجکت ویزای شینگن

چنانچه برای اخذ ویزای شینگن اقدام کنید، ممکن است بنا به دلایل مختلفی درخواست شما توسط سفارت کشور مربوطه پذیرفته نشود.

ریجکت شدن درخواست ویزا دلایل مختلفی دارد.

البته در صورت رد شدن درخواست متقاضی نامه‌ای مبنی بر دلیل پذیرفته نشدن دریافت می‌کند این نامه یک نامه فرمالیته است و روی آن در ۹۹ درصد موارد نوشته شده دلایل شما برای این سفر برای ما قانع کننده نبود و اما دلیل ریجکت شدن افراد می تواند متفاوت باشد

 • انتخاب سفارت نامناسب
 • انتخاب زمان نامناسب برای رفتن به سفارت
 • ارائه مدارک جعلی به سفارت
 • ارائه مدارک و مستندات ضعیف شغلی و مالی
 • توجیه نداشتن برنامه سفری که به سفارت ارائه شده
 • انتخاب راهکار غلط برای اخذ ویزای شینگن
 • و بسیاری از دلایل دیگر که برای هر کیس متفاوت میباشد

سوالات مصاحبه ویزای شینگن

طی چندین سال گذشته، با آمدن کارگزاری های مختلف برای سفارت ها این کارگزاری ها مدارک را تحویل گرفته و تحویل سفارت میدهند اما در بسیاری از موارد افیسر مربوطه در سفارت ممکن است گوشی تلفن را برداشته و با مسافر تماس بگیرد و سوالاتی را بپرسد

 • متاهل هستید یا مجرد؟
 • آیا همسرتان شاغل است؟
 • چرا به دنبال دریافت ویزای ۳ ماهه هستید؟
 • چه کسانی شما را در سفر همراهی می‌کنند؟
 • دلیل سفرتان به کشور ما چیست؟
 • چرا این کشور مرا برای سفر انتخاب کردید
 • دوست، آشنا یا فامیلی در منطقه شینگن دارید؟
 • از تمکن مالی برای پرداخت هزینه‌های سفر برخوردارید؟
 • چگونه بازگشت به کشور خود را تضمین می‌کنید؟
 • و بسیاری از سوالات دیگر که بسته به شرایط کیس متفاوت میباشد

مدت زمان اخذ ویزای شینگن

برای رفتن به سفارت بسته به زمانی که میخواهید اقدام کنید اولین وقت ممکن است بین یک هفته تا دو ماه بعد باشد همچنین زمان بررسی مدارک توسط سفارت بسته به سفارت انتخاب شده بین دو هفته تا یک ماه بعد خواهد بود ،بنابراین مدت زمان اخذ ویزای شینگن بین ۱ تا ۳ ماه خواهد بود

ویزای اخذ شده چند روز اعتبار دارد ؟بسته به شرایط مسافر درخواست های ویزا بین دو هفته تا سه ماه متغیر خواهد بود

گردش حساب برای سفارت (پرینت حساب و نامه تمکن مالی)

اگر تمایل به اخذ ویزا شینگن دارید، باید بدانید سفارت‎‌ها به دنبال ارائه ویزا به توریست‌هایی هستند که در تامین نیازهای مالی در طول سفر مشکلی نداشته باشند. این مهم با توجه به فاکتورهای مختلف تعیین می‌شود. بر اساس چندین پارامتر مشخص می‌شود فرد توانایی پرداخت هزینه‌ها را دارد یا نه. چنانچه فرد متقاضی نتواند در پارامترهای تعیین شده نظر سفارت را جلب کند، بدون شک درخواستش رد خواهد شد.

اولین فاکتور مورد بررسی سفارت گردش حساب متقاضی ویزا است. گردش حساب ۳ ماه آخر فرد تاثیر بسزایی در صدور یا عدم صدور ویزا خواهد داشت. این مورد شامل مبلغ ورودی و خروجی از حساب داوطلب می‌باشد. اگر می‌خواهید صاحب ویزای شنگن شوید، باید گردش حساب معقولی داشته باشید مسافران در بیشتر مواقع تصور میکنند گردش حسابشان هر چقدر بیشتر باشد برای سفارت بهتر است و شروع به واریز و برداشت از حساب میکنند حال فرض کنید یک کارمند بانک به سفارت مراجعه کرده یک گردش به سفارت ارائه داده که بیشتر شبیه گردش حساب یک سوپرمارکت است افیسر قانع نخواهد شد تصور میکند که یا پرینت حساب جعلیست و یا مدارک شغلی

تمکن مالی مناسب: یکی دیگر از مواردی که توسط افسر سفارت به دقت بررسی می‌شود، تمکن مالی متقاضی می‌باشد. گردش حساب مهم است، اما به شرطی که فرد تمکن مالی مناسبی هم داشته باشد. به این ترتیب پرداخت هزینه‌های سفر توسط توریست میسر خواهد بود.تمکن مالی پیشنهادی که وکلای ویزا ۲۱ به شما میکنند این است که زیر ۶ هزار یورو به نرخ آزاد نباشد

رفع ریجکتی ویزای توریستی شینگن

بسیاری از مسافرانی که با درخواست ویزایشان موافقت نشده و ریجکت شده اند شنیده اند که یا نمیتواند دوباره برای درخواست ویزای شینگن اقدام کنند یاباید ۶ ماه صبر کنند در صورتی که این دو مطلب کاملا اشتباه است،

از فردای روز ریجکتی میتوان برای درخواست ویزای شینگن اقدام کرد

البته رفع ریجکتی و گرفتن ویزا برای کیس ریجکتی پروسه ای پیچیده است ولی در بسیاری از کیس های ریجکتی ما موفق به اخذ ویزای شینگن شده ایم

سریعترین راه اخذ ویزای شینگن

سریعترین راه اخذ ویزای شینگن معمولا روش اخذ ویزای توریستی است. البته با توجه به شرایط سفارت ها ممکن است اولین وقت ملاقات سفارت بین دو روز تا دو ماه فاصله داشته باشد. بنابراین می بایست سفارتی را انتخاب نمود که شرایط بهتری از لحاظ وقت دهی دارد .

در واقع سریع ترین راه اخذ ویزای شینگن بستگی به شرایط سفارت ها دارد می بایست سفارتی که نزدیکترین زمان را میدهد انتخاب نمود، پس از اپلای برای ویزا حدود دو تا چهار هفته زمان میبرد که سفارت شینگن پاسخ دهد .بنابراین سریع ترین راه اخذ ویزای شینگن بین سه تا چهار هفته زمان خواهد برد.

سفارت مناسبی را برای اخذ ویزای شینگن انتخاب کنید.

درست است که با اخذ ویزای شینگن می‌توانید به کشورهای عضو این پیمان سفر کنید، اما برای اخذ ویزا بهتر است سفارت کشوری را انتخاب کنید که زمان بیشتری در آن اقامت خواهید داشت.

به عنوان مثال اگر قصد دارید ۱۰ روز در کشور آلمان سکونت داشته باشید و ۵ روز به فرانسه بروید، بهتر است برای اخذ ویزا به سفارت آلمان مراجعه کنید.

سفرتان را برنامه ریزی کنید.

تفاوتی ندارد که شما می‌خواهید به آن‌سوی آب‌ها سفر کنید یا این که می‌خواهید سفری به کشورهای آسیای شرقی داشته باشید، در هر صورت باید برای سفرتان برنامه ریزی داشته باشید.

مسافرانی که می‌خواهند نسبت به دریافت ویزای شینگن برای سفر به اروپا اقدام کنند،باید به این موضوع توجه داشته باشند که مدت زمان اعتبار ویزا مشخص است و از زمان صدور ویزا تا یک بازه زمانی خاص می‌توانند در این محدوده حضور داشته باشند؛ بنابراین قبل از اخذ ویزا باید درباره وضعیت آب و هوا،رزرو بلیط و رزرو هتل اطلاعاتی به دست بیاورید تا بتوانید طبق برنامه و به خوبی سفرتان را انجام داده و به پایان برسانید.

اگر درباره مراحل و نحوه اخذ ویزای شینگن مطالعه کرده باشید،حتماً به خوبی با این موضوع آشنا هستید که حداکثر بازه زمانی که می‌توانیددر کشورهای عضو این حوزه اقامت داشته باشید ۹۰ روز یا سه ماه است. (برای ویزا های نوع c)این بازه زمانی تحت شرایط خاصی می‌تواند تا ۶ ماه نیز تمدید شود.
قبل از اخذ ویزا درباره این موضوع اطمینان حاصل کنید که سفر شما بیشتر از این بازه زمانی نخواهد شد.

درباره انواع ویزای شینگن دانش کسب کنید.

شما می‌توانید به عنوان یک مسافر معمولی نسبت به گرفتن ویزای شینگن و سفر به کشورهای این حوزه اقدام کنید.توجه داشته باشید که مسافران و توریست‌هایی که با این ویزا قدم به خاک شینگن می‌گذارند، آزادانه می‌توانند به کشورهای مختلف اروپایی سفر کنند و از زیبایی‌ها و آثار تاریخی این منطقه بازدید به عمل بیاورند.
این امکان وجود دارد که افرادی که ویزای شینگن را برای تجارت و… دریافت کرده‌اند، اجازه ورود به برخی از کشورهای این حوزه را نداشته باشند.
برای این که در این رابطه اطلاعات بیشتری به دست بیاورید، به شما پیشنهاد می‌کنیم با مشاورین متخصص تهران ویزا مشورت کنید و از بین انواع ویزای شینگن بهترین گزینه را برای ورود به خاک اروپا دریافت نمایید.

شرایط اخذ ویزای شینگن

امروزه با توجه به شرایط به وجود آمده برای برخی کشور ها نظیر افغانستان عراق و سوریه که درگیر جنگ بوده و هستند،بد شدن شرایط اقتصادی در بسیاری از کشور های جهان سومی، سیل متقاضیان پناهندگی به سمت اروپا مخصوصا کشور آلمان که قلب اقتصاد اروپا میباشد بیشتر شده.

با توجه به این شرایط به وجود آمده همچنین وجود برخی خرابکاری های انجام شده در این کشورها توسط افراد پناهجو قوانین شرایط در نظر گرفته شده برای صدور ویزای شینگن تغییر کرده و سفارت ها فیلتر های بیشتری بر سر راه مسافران محدوده ی شینگن قرار داده اند.

تیم ویزا ۲۱ با برخورداری از تجربه ای بالا و با داشتن کارگزاران مجرب در اکثر سفارت های حوزه ی شینگن با شما همراه خواهند بود تا از ریجکت شدن پرونده شما جلوگیری نموده تا بتوانید راحت تر و با صرف هزینه کمتر ویزای شینگن خود را اخذ نمایید.

آدرس کارگزاری‌های ارائه دهنده خدمات ویزا شینگن

تا پیش از این برای اخذ ویزای شینگن باید در زمان وقت سفارت به آدرس اصلی سفارت کشورها مراجعه می‌کردید. اما با تمهیداتی که غالب کشورها از جمله کشورهای حوزه شینگن دیده‌اند، از این پس برای انجام خدماتی نظیر درخواست ویزا، ثبت اطلاعات بیومتریک و ارائه مدارک باید از طریق دفاتر کارگزاری اقدام کنید. در ادامه دفاتر کارگزاری سفارت کشورهای محدوده شینگن را بررسی می‌کنیم:

آدرس کارگزاری‌های ارائه دهنده خدمات ویزا شینگن

 • کارگزاری سفارت ایتالیا : Cox and Kings
 • تهران، ولنجک، خیابان سیزدهم، مجتمع گالریا، طبقه ۴
 • کارگزاری سفارت آلمان : ویزا متریک
 • تهران، خیابان بهشتی، خیابان خالد اسلامبولی، نبش خیابان ۲۱، ساختمان شیراز، شماره ۱۳۷، طبقه ۱
 • کارگزاری سفارت هلند، فرانسه، بلژیک، دانمارک و … : VFS Global
 • تهران، میدان هروی، خیابان گلستان پنجم، خیابان موسوی، هروی سنتر، طبقه ۵
 • کارگزاری سفارت اسپانیا : BLS
 • تهران، پاسداران، خیابان نارنجستان چهارم، مجتمع آرتمیس یک، طبقه ۱۲، واحد ۵

اولین ورود با ویزای شینگن

اولین ورود با ویزای شینگن می بایست به کشوری باشد که شما ویزا را از آن کشور گرفته اید. به عنوان مثال اگر ویزای خود را از سفارت کشور آلمان دریافت کرده اید باید ورود شما از کشور آلمان به خاک شنگن باشد .

نکات ضروری برای دریافت ویزای شینگن

برای اینکه بتوانید ویزای شینگن را بدون دردسر دریافت کرده و سفری موفقیت‌آمیز به کشورهای عضو این پیمان داشته باشید، لازم است نکات زیر را مد نظر داشته باشید.

 • مدت زمان اعتبار ویزای شینگن به طور معمول ۹۰ روز است و پس از آن باید متقاضی ناحیه شینگن را ترک کرده یا ویزای خودش را به نوع دیگری تبدیل کند. پس از این ۹۰ روز، باید فرد ناحیه شینگن را ترک کرده و مجدداً برای دریافت ویزا اقدام کند.
 • برای درخواست ویزا از سفارت برخی از کشورهای خاص اروپایی مانند اتریش باید مدارک را به زبان خواسته شده مانند آلمانی ترجمه کنید.
 • همراه داشتن ۶۰ یورو در روز مصاحبه برای متقاضیان دریافت ویزای شینگن الزامی است. اگر موفق به دریافت ویزای شینگن نشوید، سفارت وجه دریافت شده را استرداد نخواهد کرد.
 • نشان دادن تمکن مالی برای هر نفر الزامی است و میزان این مبلغ باید بیش از ۵۰۰ میلیون تومان باشد.
 • کلیه‌ی مدارک تنها باید در دارالترجمه‌های رسمی ترجمه شده باشند.
 • هزینه‌ی درخواست ویزا باید به صورت نقدی و به یورو پرداخت شود.
 • کارگزاری علاوه‌بر هزینه‌ی صدور ویزا از متقاضی مبلغی بابت ارائه خدمات دریافت می‌کنند.
 • کارگزاری برای ارائه خدمات انگشت نگاری، گرفتن تصویر بیومتریک، فتوکپی و … هم هزینه دریافت می‌کنند.
 • برخلاف گذشته پروسه‌ی اخذ ویزای شینگن نیاز به مصاحبه ندارد.
 • ویزای شینگن یک ویزای کوتاه مدت است، بنابراین نمی‌توان از آن برای مقاصد بلندمدت استفاده کرد.
 • درخواست گرفتن ویزای شینگن در قالب تور می‌تواند شانس شما را برای دریافت ویزا افزایش دهد.
 • اگرچه ویزای شینگن مجوز ورود به ۲۷ کشور اروپایی است، اما افسران کشورهایی غیر از کشور صادرکننده ویزا می‌توانند از ورود شما به مرز خود جلوگیری کنند.

مزایای ویزای شینگن چیست ؟

داشتن ویزای شینگن چه مزایایی دارد ؟

 1. سفر به ۲۶ کشور اروپایی دارای مرز آزاد و بازدید از جاذبه های اروپا
 2. قوی تر شدن پاسپورت مسافر
 3. امکان دریافت راحت تر ویزای شینگن بعدی
 4. بالاتر بردن شانس دریافت ویزای کانادا
 5. بالاتر بردن شانس دریافت ویزای آمریکا

راحت‌ترین کشور برای ویزای شینگن

هر کدام از کشورهای عضو پیمان شینگن شرایط خاص خودشان را برای پذیرش مسافران و مهاجران دارند. بعضی از این کشورها سخت‌گیری بیشتری را برای ارائه ویزای شینگن در نظر می‌گیرند. اما سایر کشورها سعی می‌کنند ویزای شینگن را برای افراد واجد شرایط در زمان کمتری صادر کنند.

برای اینکه ویزای کشورهایی مانند فرانسه یا سوئیس را دریافت کنید، حتماً باید سابقه سفر خوبی داشته باشد و در گذشته به کشورهای خارجی دیگری نیز سفر کرده باشید. در صورتی که سفر به حوزه شینگن داشته باشید، سفارت این کشورها با سخت‌گیری کمتری برایتان ویزا صادر خواهند کرد.

اما کشورهایی مانند پرتغال و اسپانیا انعطاف بیشتری برای صدور ویزای شینگن دارند. بنابراین، برای کسانی که بار اول است که قصد سفر به حوزه شینگن را دارند، پیشنهاد می‌شود که از کشورهایی که شرایط آسان‌تری برای اخذ ویزای شینگن دارند اقدام کنند.

سخت‌ترین کشور برای گرفتن ویزای شینگن ۲۰۲۳

شرایط سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و… کشورهای مختلف با هم متفاوت است. این موضوع درباره کشورهای عضو پیمان شینگن نیز صدق می‌کند. بنابراین، در صورتی که قصد دارید به این منطقه سفر کنید، لازم است که سخت‌گیرترین کشورها برای اخذ ویزا را نیز بشناسید.

به طور کلی، هلند، آلمان، فرانسه و اتریش شرایط سخت‌گیرانه‌ای را برای ارائه ویزا به ساکنین کشورهای دیگر مخصوصاً ایران دارند. زیرا تعداد پناهندگان این کشورها عدد بالاتری نسبت به سایر کشورهای عضو شینگن دارد. بنابراین، شانس افرادی که بدون دعوت‌نامه، تمکن مالی قوی و… می‌خواهند به این کشورها مسافرت یا مهاجرت کنند دشوارتر خواهد بود..

اخذ ویزای شینگن با ویزا ۲۱

بدون شک اخذ ویزای شینگن امری سخت و پیچیده است. شما باید در وهله‌ی اول وقت سفارت بگیرید که این کار بعضا بسیار پیچیده و عذاب آور خواهد بود.پس از رزرو قرار ملاقات با سفارت، می‌بایست مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا را آماده کنید.

آماده سازی مدارک یک طرف، اما اینکه چه مدارکی برای ویزای درخواستی باید ارائه دهید، خودش داستان مفصلی است. ناگفته نماند برای مراجعه به سفارت یا کارگزاری باید اطلاعات کافی از هزینه خدمات، هزینه صدور ویزا و یکسری از جزئیات داشته باشید. در غیر این صورت ممکن است با کوچکترین اشتباه یا کم کاری با ریجکت درخواستتان مواجه شوید.

با این اوصاف چرا همچنان می‌خواهید ریسک کنید؟ شما می‌توانید پروسه اخذ ویزا شینگن را از ۰ تا ۱۰۰ به تیم ویزا ۲۱ بسپارید. ما در ویزا ۲۱ تمام اقدامات لازم برای صدور ویزای شما را پیگیری خواهیم کرد. همچنین در صورت نیاز به اقدامات شخصی نظیر مراجعه به کارگزاری برای انگشت نگاری می‌توانید از مشاوره کارشناسان حرفه‌ای ما بهره‌مند شوید.

بنابراین اگر می‌خواهید شانس خود را برای صدور ویزا افزایش دهید و با آرامش کامل اقدامات اخذ ویزا را انجام دهید، حتما با ما تماس بگیرید.

 

اخذ ویزای شینگن ایتالیا

یکی از راحت‌ترین و آسان‌ترین کشورها جهت اخذ ویزای شینگن کشور ایتالیا محسوب می‌شود؛

اتفاقاً به همین دلیل متقاضیان ویزای این کشور زیاد است

تجربه نشان می‌دهد سفارت ایتالیا در صدور ویزای شینگن به متقاضیان ایرانی سختگیری کمتری انجام می‌دهد.

البته صدور یا عدم صدور ویزا به شرایط متقاضی هم بستگی دارد. اینطور نیست که سفارت ایتالیا حتما با درخواست متقاضیان ایرانی جهت صدور ویزای شینگن موافقت کند. بلکه متقاضی باید دست کم شرایط کافی برای گرفتن ویزا از جمله تمکن مالی مناسب را داشته باشد.

در غیر این صورت به هیچ وجه، نه سفارت ایتالیا نه سفارت کشورهای دیگر، ویزایی برای فرد صادر نخواهند کرد و به نوعی درخواست متقاضی ریجکت خواهد شد.

با تمام تفاسیر اخذ ویزای شینگن ایتالیا نسبتا آسانتر از اغلب کشورهای شینگن می‌باشد. متقاضیان ویزای توریستی ایتالیا به لطف تمکن مالی مناسب می‌توانند ویزای این کشور را اخذ کنند. همچنین متقاضیان ویزای تحصیلی و ویزای کاری به ترتیب با داشتن نامه پذیرش از دانشگاه و جاب آفر از کارفرمایان ایتالیایی می‌توانند شانس بالایی در گرفتن ویزای شینگن داشته باشد.

تمام این‌ها در حالی است که در اغلب کشورهای عضو شینگن سایر شرایط متقاضی نیز زیر ذره بین قرار خواهد گرفت. چنانچه شرایط فرد با معیارهای سفارت متناسب نباشد، حتی با وجود داشتن شرایط مذکور درخواست وی ریجکت خواهد شد.

اضافه شدن بلغارستان و رومانی به محدوده شینگن 

۳۱ مارس ۲۰۲۴ قانونی تصویب شد که بلغارستان و رومانی نیز رسما به محدوده شینگن پیوستند

اما این پیوستن  فقط در مورد مرز های هوایی و دریایی میباشد .

با توجه به وتوی اتریش برای پیوستن این دو کشور به محدوده شنگن تردد زمینی دارندگان ویزای شنگن به این دو محدوده دارای محدودیت است .

بنابران میتوان گفت که تا این لحظه پیوستن این دو کشور به محدوده شنگن حالتی نمادین دارد .

بنابراین منطقه شنگن حال داری ۲۹ کشور میباشد

سخن پایانی

برای اخذ ویزای شینگن تضمینی لازم است که کلیه مدارک لازم را آماده کرده و با کمک مشاورین متخصص این حوزه برای دریافت ویزا اقدام کنید. البته سهولت اخذ ویزا تاثیری در مدت ویزای شینگن نخواهد داشت و به دلیل بروز مشکلاتی مانند پناهندگی با ویزای شینگن لازم است که پس از پایان اعتبار ویزای خودتان از این محدوده خارج شوید. برای اخذ انواع ویزای شینگن و ورود در کمترین زمان به اروپا با مشاورین ویزا ۲۱ در ارتباط باشید.

سؤالات متداول+ جواب

۱) راحت‌ترین کشور برای ویزای شینگن کدام است؟

برای اولین ورود با ویزای شینگن می‌توانید کشورهایی مانند اسپانیا راحت‌ترین ویزای توریستی اروپا را برای مسافران خارجی صادر می‌کنند در نظر داشته باشید.

۲) قیمت ویزای شینگن چقدر است؟

با توجه به نوع ویزای شینگن توریستی، تحصیلی و… هزینه این ویزا برای متقاضیان متفاوت خواهد بود.

آیا این مقاله مفید بود ؟

چرا این مقاله برای شما مفید بود ؟

۱۴۰۳/۱/۲۹ ۱۷:۴۷:۰۰

۵۶۹ Comments

 1. پارمیدا اردیبهشت ۱۵, ۱۴۰۳ در ۹:۵۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام و خسته نباشید من برای پدر و مادرم دعوت نامه از کشور المان فرستادم
  و شخصی بود که برای ما وقت سفارت گرفت و گفت ۱۰۰ درصد ویزا هستن من باردار بودم و احتیاج به پدر و مادرم داشتم و این قضیه مال ماه اسفند ۱۴۰۲ می‌باشد متاسفانه یه هفته به سال جدید مادر و پدر من رد شدن به خاطر مورد و بند ۳
  این در صورتی بود که پدر من جواز کارگاه و روزنامه رسمی کشوری و سند وکالتی کارگاه و اجاره نامه منزلشان در نیاروان و لیست بیمه دو تا کارگرش هم گذاشته بود و گردش مالی خوب داشتن و مادرم هم مبلغ دویست میلیون پول به عنوان تمکن مالی داشتند و اولین بار بود که میخواستن المان بیایند و سفر اروپایی نداشتند
  با توجه به مدارک بالا به نظرتون چرا از تمکن مالی ایراد گرفتن میخواستم نظر شما رو بدونم
  و البته من در نه هفته سقط کردم و اعتراض برای مادرم زدم با مدارک بارداری و سقطم
  و دعوت نامه همسرم هم با تمکن مالی بود چون همسرم کار دولتی و قرارداد بی نهایت دارد
  و آیا اعتراض ممکنه مثبت بشود البته اعتراض رو فقط برای مادرم فرستادم

 2. Geeta اردیبهشت ۱۳, ۱۴۰۳ در ۴:۲۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  باسلام
  ببخشید اگه ویزای شنگین که برای اولین بار اقدام میکنیم رجکت بشه و مثلا روز بعد برای رفع رجکنتی اقدام کنیم دوباره وقت سفارت میدن و باید برای انگشت ن‌اری و کارای دیگه حدود یکی دو هفته بعد بریم سفارت یا خیلی طول مبکشه رفع رجکتی و چند ماهی پروسه اش لست؟ممنون از راهنماییتون.

 3. Geeta اردیبهشت ۱۳, ۱۴۰۳ در ۴:۲۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  باسلام
  ببخشید اگه ویزای شنگین که برای اولین بار اقدام میکنیم رجکت بشه و مثلا روز بعد برای رفع رجکنتی اقدام کنیم دوباره وقت سفارت میدن و باید برای انگشت ن‌اری و کارای دیگه حدود یکی دو هفته بعد بریم سفارت ؟ممنون از راهنماییتون.

 4. بشیر اردیبهشت ۱۲, ۱۴۰۳ در ۱۲:۳۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام خدمت شما خسته نباشید
  من در تاریخ ۲۳.۱.۲۰۲۴ درربخش کنسولی سفارت آلمان مصاحبه دادم برای ویزای ملی انگشت نگاری شدم بنا به نقصی مدارک به من ۲ ماه زمان تعین کردن که درستش کنم در تاریخ ۲۸ .۳ .۲۰۲۴ مدارکم درست کردم و در صندوق سیاه سفارت تحویل دادم تا فعلآ یک ماه میگذره ولی هیچ خبری نیست آیا مددت انتظار بیشتر از یک ماه هست ؟ از کجا میتونم بیگیری کنم تا ببینم به چه مرحله رسیده ؟ ممنون میشم پاسخ بدین .

 5. لیلا اردیبهشت ۷, ۱۴۰۳ در ۹:۴۶ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام من و همسرم برای ایتالیا و دیدار دو فرزندمون اقدام کردیم و امروز پاسپورتهامون رسید و کنارش نامه ای هست که نشون میده ریجکت شدیم ، مُهر ریجکت نخورده پاسپورتها . اعتراض کنیم یا دوباره اقدام کنیم ؟ ممنونم از شما و پاسخگویی تون

  • کارشناس ویزا ۲۱ اردیبهشت ۱۲, ۱۴۰۳ در ۱۱:۵۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر پاسخ شما در کانال داده شد

 6. لیلا مرادی اردیبهشت ۵, ۱۴۰۳ در ۴:۰۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

  من و همسرم درخواست ویزای شنگن دادیم و ریجکت شدیم . قصدمون دیدن دختر و پسرمون تو ایتالیاس ، دلیل ریجکت شدن این بود:
  توجیه قابل قبولی در مورد هدف مسافرت و شرایط اقامت موردنظر ، ارائه نشده
  یک هفته قبل از سفارت تماس گرفتن و از ما خواستن تمکن مالی رو زیاد کنیم و در مورد عنوان شغلی همسرم پرسیدن . ما مبلغ حساب رو زیاد کردیم و ترجمه سند آپارتمان رو فرستادیم .
  حالا نمیدونیم که ما چرا ریجکت شدیم و چکار باید بکنیم ؟؟!!!

  • کارشناس ویزا ۲۱ اردیبهشت ۱۲, ۱۴۰۳ در ۱۱:۵۶ ق٫ظ - پاسخ دادن

   باید رفع ریجکتی بشید دوباره اقدام شه براتون با شماره ثابت داخل سایت تماس بگیرید بگیر مرادی هستید و در کانال سوال گذاشته بودید گفته شده تماس بگیرید جهت هماهنگی

 7. مبینا فروردین ۳۱, ۱۴۰۳ در ۱۱:۱۰ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقتتون بخیر
  من نوبت ویزا۹۰روزه پیوست خانواده المان گرفتم یک سال پیش.رفرنسم ۱۸۳۴ هست.
  میخواستم ببینم الان رفرنس تقریبا چند هست.چند وقت دیگه طول می‌کشه تا نوبتم بیاد.

 8. تاجیک فروردین ۹, ۱۴۰۳ در ۰:۰۶ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام من اتباع هستم همسرم المان زندگی میکنه من در تاریخ ۱۴۰۲.۰۳ وقت مصاحبه گرفتم اون موقع چون پاسپورت نداشتم همسرم از طریق شماره کارت امایش نوبت گرفت و الان تمام مدارک و پاسپورتم امده است.
  میخواستم ببینم کی وقت مصاحبه ام میاد

  • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۱۳, ۱۴۰۳ در ۱۰:۱۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

   پاسخ شما در کانال داده شد

 9. زهرا فروردین ۸, ۱۴۰۳ در ۵:۱۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام. ما مبلغ یک میلیون و سیصد هزار تومن به حساب شما واریز کردیم و ایمیل تاییدیه به همراه یک کد برامون ارسال شد. ایا الان کار دیگه ای نیاز هست انجام بدیم یا فقط منتظر بمونیم وقت سفارت بهمون بدید؟ در ضمن ویزای درخواستی توریستی شنگن هست برای المان.
  و اگر باید منتظر وقت بمونیم حدودی میتونید بفرمایید چقدر زمان میبره تا وقت سفارت بهمون بدید؟
  تشکر

  • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۱۳, ۱۴۰۳ در ۱۰:۱۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

   پاسخ شما در کانال داده شد

 10. تاجیک فروردین ۸, ۱۴۰۳ در ۳:۴۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقتتون بخیر
  من اتباع هستم همسرم در المان زندگی می کند
  در تاریخ۱۴۰۲/۳نوبت مصاحبه پیوست گرفتم و چون اون موقع پاسپورت نداشتم با شماره کارت امایشم نوبت گرفتم ونوبتم ثبت شد.الان همه مدارکم وپاسپورتم اماده هست
  میخواستم ببینم کی نوبتم میشه؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۱۳, ۱۴۰۳ در ۱۰:۱۶ ق٫ظ - پاسخ دادن

   پاسخ شما در کانال داده شد

 11. ارغوان فروردین ۸, ۱۴۰۳ در ۹:۲۱ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام روزهای کاری ویزامتریک با تعطیلی ایرانه؟فردا جمعه و شنبه بازه؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۱۳, ۱۴۰۳ در ۱۰:۱۶ ق٫ظ - پاسخ دادن

   پاسخ شما در کانال داده شد

 12. کیان فروردین ۵, ۱۴۰۳ در ۵:۲۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام هشت ماه هست که مادرم من ریجکت شده تو اون مدت اعتراض یکماهه وکیلم اعتراض به ردی ویزا رو زد ولی سفارت متاسفانه هیچگونه جوابی تا به الان به وکیل نداده..
  سوال من اینه چطور میشه یه نوبت سفارت بگیرم که حضوری پیگیر اعتراض شد؟؟
  نمیدونم چکار باید بکنم که اینا جواب بدن؟
  ممنون از شما

  • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۱۳, ۱۴۰۳ در ۱۰:۱۶ ق٫ظ - پاسخ دادن

   پاسخ شما در کانال داده شد

 13. فرید‌احمد‌ فروردین ۱, ۱۴۰۳ در ۱۲:۱۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت تان بخیر
  مقیم کشور افغانستان هستم
  خواستم در مورد خدمات تان برای اخذ ویزای شنگین سوال داشته که آیا با پاس کشور افغانستان امکان اخذ ویزه تضمینی شنگین وجود‌ دارد یا خیر
  ممنون تان میشوم که پاسخ بفرمایید

  • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۱۳, ۱۴۰۳ در ۱۰:۱۶ ق٫ظ - پاسخ دادن

   پاسخ شما در کانال داده شد

 14. فرزاد اسفند ۲۰, ۱۴۰۲ در ۱:۴۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  روز بخیر برای تصدیق مدارک و تایید کپی برابر اصل (لگال) در سایت سفارت آلمان service.diplo.de آدرس ایمیل رو اشتباه وارد کردم چطور میتونم ثبت نام قبلی خودم رو باطل و دوباره ثبت نام کنم. سپاسگزارم

  • کارشناس ویزا ۲۱ اسفند ۲۱, ۱۴۰۲ در ۸:۵۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

   باطل نمیشه کرد دوباره ثبت کنید

 15. سحر اسفند ۱۹, ۱۴۰۲ در ۴:۱۶ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  اگر ۲۰۰ هزار دلار ملک در ترکیه بخربم میتونیم تا ۵ سال که شهروندی بگیریم، در ترکیه زندگی نکنیم؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ اسفند ۱۹, ۱۴۰۲ در ۱۰:۲۶ ق٫ظ - پاسخ دادن

   این پست مربوط به این مطلب نیست

 16. مریم اسفند ۱۵, ۱۴۰۲ در ۱۱:۱۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام ببخشید ممکنه راهنمایی بفرمایید برای من از ویزامتریک بک ایمیل برای تایید وقت ملاقات امده و لینک برای تایید داده شده اما لینک با خطا مواجه میشه هر چقدر تماس میگیرم موفق نمیشم ممکنه من و راهنمایی بفرمایید

  • کارشناس ویزا ۲۱ اسفند ۱۵, ۱۴۰۲ در ۱۰:۰۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

   سرورشون مشکل داره

 17. احسان اسفند ۱۴, ۱۴۰۲ در ۳:۰۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  آیا می توان درخواست رفع ریجکتی و مدارک را برای سفارت آلمان با پست به ویزا متریک ارسال کرد؟ یا باید حضوری تحویل داد؟
  در صورت حضوری آیا نیاز به گرفتن وقت است؟
  چه مدارکی برای اثبات بازگشت پس از پایان ویزا می توان ارائه داد؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ اسفند ۱۵, ۱۴۰۲ در ۱۰:۰۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

   با پست هم میشه هزینه بیشتری داره

 18. مریم اسفند ۱۴, ۱۴۰۲ در ۹:۰۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  من ویزای المانم تا اخر سال ۲۰۲۴ اعتبار داره اما پاسپورتم کمتر از ۶ ماه اعتبار داره اگه پاس رو عوض کنم که بتونم خارج شم از کشور با پاس قبلی که ویزا داره میتونم وارد شم ؟؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ اسفند ۱۴, ۱۴۰۲ در ۱۱:۳۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

   بله میتونید

 19. Ali اسفند ۱۲, ۱۴۰۲ در ۱۲:۰۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با عرض سلام و خسته نباشید

  خواستم به حضورتان برسانم که لینک تأیید کار نمی‌کند و من دو روز است در تلاش برای تایید آن هستم، اما نمی‌توانم. خطایی دریافت می‌کنم که وب‌سایت در حال حاضر قابل دسترسی نیست. ممنون میشم اگه رسیدگی کنید .

  با سپاس فراوان

  • کارشناس ویزا ۲۱ اسفند ۱۳, ۱۴۰۲ در ۱۰:۳۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

   بین com و ir یک اسلش بذارید اکی میشه

 20. علی علی پور اسفند ۱۰, ۱۴۰۲ در ۰:۵۰ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر
  دانشجوی پسر که از دانشگاه دولتی انصراف داده باشه ودرفرصت معافیت یکساله بعداز انصراف باشه برای ویزا به مشکل برنمیخوره ؟

 21. فرشید فراهانی اسفند ۱۰, ۱۴۰۲ در ۱۱:۵۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام من برای نوبت اقدام کردم و خیلی زود نوبت داده شد و من مدارکم کامل نیست.تایید ایمیل رو نزدم آیا میتونم دوباره وقت بگیرم؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ اسفند ۱۰, ۱۴۰۲ در ۱۲:۱۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

   مبلغ واریزیتون سوخت میشه

 22. علی علی پور اسفند ۷, ۱۴۰۲ در ۹:۲۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر
  اگر یک زوج ازمون آیمت بدن و بعداز قبولی هردو باهم عقد کنن آیا شناسنامه که ازقبل ترجمه کردن ومجردبودن ولی بعداز عقد شناسنامه تغییر میکنه، برای کارهای بورسیه و سفارت مشکل ساز میشه؟ چه چالش‌هایی داره این تغییر؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ اسفند ۷, ۱۴۰۲ در ۹:۳۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

   نه مشکلی نخواهید داشت

 23. پریا درویش‌زاده بهمن ۲۸, ۱۴۰۲ در ۴:۴۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقتتون بخیر
  من روزی که باید یک میلیون و پانصد برای ویزا متریک پرداخت میکردیم اشتباهاً از بانک سامان پرداخت کردم پول رو و بعد فهمیدم که مشکل داره و نمیتونم با بانک سامان کار رو انجام بدم، میخواستم بدونم چجوری میتونم پگیری کنم برای برگشت این پول؟!

  • کارشناس ویزا ۲۱ بهمن ۲۹, ۱۴۰۲ در ۱۱:۵۱ ق٫ظ - پاسخ دادن

   ایمیل

 24. الناز وکیلی بهمن ۲۸, ۱۴۰۲ در ۱۰:۴۶ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام، من برای درمان قرار شد برم آلمان. خواهرم اونجا زندکی میکنه و رفته برای من درخواست دعوتنامه داده که جوابش ۳ هفته دیگه میاد تقریبا! ایشون دعوتنامه توریستی پر کردن. اولا که میخواستم بپرسم من که برای درمان میخوام برم الان برام مشکلی پیش نمیاد؟ مثلا اونجا برم عمل بشم و مدت ویزام تموم بشه، میشه برای اینکه طول درمانم بهم نخوره تبدیلش کرد به ویزای درمانی تا چندماه بیشتر بمونم تا کامل اکی بشم؟؟ و اینکه برای رسیدگی به همین دعوتنامه توریستی که درخواست دادیم از کی باید وقت بگیرم؟؟ شنیدم ک خیلی طول میکشه نوبت برسه!

  • کارشناس ویزا ۲۱ بهمن ۲۹, ۱۴۰۲ در ۱۱:۵۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

   اونجا میتونید تمدید کنید ولی بهتره ویزای متناسب با زمان سفرتون رو بگیرید

 25. علی حسین کایکانی بهمن ۲۵, ۱۴۰۲ در ۳:۳۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام من دو هفته دیگه وقت سفارت آلمان برای پیوست به خانواده دارم کارامو دادم ترجمه کردن وقت ویزامتریک گرفتم ولی ایمیل دومش نیومده آیا شما می‌تونید به من کمک کنید زودتر کارم انجام بشه؟ ممنون میشم پاسخ بدید.

  • کارشناس ویزا ۲۱ بهمن ۲۶, ۱۴۰۲ در ۸:۵۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

   باید صبر کنید

 26. پریسا بهمن ۱۹, ۱۴۰۲ در ۳:۲۱ ق٫ظ - پاسخ دادن

  من دانشجو دکتری هستم برای فرصت مطالعاتی ویزای نوعD برام صادر شده برای کشور ایتالیا
  من میخوام با همسرم از کشور خارج بشم آیا امکانش هست؟ ایتالیا برای فرصت مطالعاتی ویزای همرا صادر میکنه؟؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ بهمن ۲۶, ۱۴۰۲ در ۸:۵۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

   خیر همسرتون ویزای توریستی

 27. ایرج بهمن ۱۳, ۱۴۰۲ در ۱۱:۰۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام و عرض ادب خدمت کارشناسان محترم ویزا ۲۱
  بنده از طریق یکی از دوستان مقیم در آلمان یک شرکت با مسئولیت محدود از یک شخص آلمانی خریداری کرده ام و مدارک خرید شرکت به تازگی به دستم رسیده. آیا بنده میتونم نسبت به اخذ ویزای خود اشتغالی اقدام کنم ؟ در صورت امکان مختصر مراحل و مدت زمان انتظار و شرایط رو توضیح بدید و همچنین لطفا اعلام بفرمایید آیا میتونم زحمت این پروسه رو به ویزا ۲۱ بدم یا خیر ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ بهمن ۲۶, ۱۴۰۲ در ۸:۵۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله میتونید اطلاعات رو از طریق سایت ویزامتریک پیگیری کنید

 28. نوید فتوحی بهمن ۸, ۱۴۰۲ در ۷:۲۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام، من و همسرم شهروند آمریکا هستیم و در آمریکا زندگی میکنیم، پدر و مادر های ما ایران هستن و شهروند ایران هستن. ما میخواستیم براشون ویزای توریستی ایتالیا بگیریم تا اونجا هم رو ببینیم، و تمام هزینه سفر خانواده هامون به عهده ما خواهد بود. میخواستم ببینم برای تمکن مالی خانواده آیا از حساب بانکی ما در آمریکا میشه برای پدر مادرمون استفاده کرد یا باید حتما از حساب بانکی خودشون در ایران استفاده کرد؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ بهمن ۱۱, ۱۴۰۲ در ۹:۵۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

   حساب شما هم میشه

 29. مهرانا کنعانی بهمن ۱, ۱۴۰۲ در ۱۰:۲۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام، وقت بخیر
  برای شرکت در یک کنفرانس علمی برای کشور هلند و یک کنفرانس علمی در فرانسه دعوت نامه دارم که تارخ هاشون خیلی بهم نزدیکه، برای گرفتن ویزای شینگن از سفارت هلند چه مدارکی لازم دارم و هزینه شما برای انجام کار چقدره؟ظاهرا برای این نوع سفر سفارت هزینه دریافت نمی کنه، درسته؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ بهمن ۳, ۱۴۰۲ در ۱۲:۳۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

   تماس بگیرید

 30. مریم دی ۲۷, ۱۴۰۲ در ۱۲:۱۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر. من دانشجوی سال اخر دکترا دانشگاه کردستان هستم و برای انجام کارهای پژوهشی پایان نامم بورسیه تحصیلی اتحادیه اروپا گرفتم برای کشور اسپانیا.
  دیروز هم نامه پذیرش دانشگاه رو دریافت کردم که برای ماه مارس تا جولای ۲۰۲۴ هست.
  الان میخواستم بپرسم چه مدارکی دقیقا برای سفارت و ترجمه نیاز هست؟ و برای تایید دادگستری و وزارت خارجه چه مدرکی نیازه؟

 31. مریم شمس دی ۲۷, ۱۴۰۲ در ۱۰:۲۶ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام روز بخیر. من یک بورسیه تحصیلی ۵ ماهه از تاریخ مارس تا جولای ۲۰۲۴ دریافت کردم.
  دقیقا چه مدارکی باید ترجمه کنم؟ و اینکه برای تایید دادگستری و وزارت خارجه چه مدارکی از من میخواهند؟
  بنظر شما با توجه به اینکه یک ماه وقت دارم، اول ترجمه مدارک انجام بدهم بعد وقت سفارت رزرو کنم یا اینکه هم زمان میتونم وقت سفارت هم بگیرم.
  ممنون میشم به من سریع پاسخ بدهید.

  • کارشناس ویزا ۲۱ بهمن ۱, ۱۴۰۲ در ۹:۴۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

   در این مجال نمیگنجه دوست عزیز کل مدارک رو بخوام بگک روی سوالاتون دقت کنید

 32. حسن غفوری دی ۱۸, ۱۴۰۲ در ۱:۳۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام و درود من می خواستم بدونم قولنامه ی خرید خانه برای ویزای شینگن به کتر می آید یا خیر در صورت بر نگشتن برای صاحب سند مشکل پیش می آید؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۲۳, ۱۴۰۲ در ۹:۱۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

   خیر

 33. یوسف جلال دی ۱۵, ۱۴۰۲ در ۹:۳۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام. من از کردستان عراق هستم. من از برادرم در هلند دعوت نامه داشتم و از طریق ایران درخواست ویزا دادم. تاریخ ۱۹/۹/۲۰۲۳ به ایران آمدم و با مراجعه به ویزاسنتر مصاحبه رو انجام دادم و گفتند که حدود ۴۵ روز طول میکشه تا جواب بیاد. الان نزدیک ۳ ماه شده است ولی هنوز جوابی مبنی بر رجکتی یا قبول بهم داده نشده است؟ آیا مشکلی پیش آمده است یا این مدت زمان انتظار برای جواب ویزای هلند طبیعی است؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۱۶, ۱۴۰۲ در ۸:۵۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

   طبیعی نیست

 34. فرزاد دی ۶, ۱۴۰۲ در ۸:۵۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام و عرض ادب،
  من اتباع هستم و ۴۵ سال سن دارم. ویزای شینگن ۲۰۱۹ آلمان، ۲۰۱۶ فرانسه، ۲۰۱۵ فرانسه و ویزای آمریکا ۲۰۱۹ دارم. از ابتدای سال ۱۴۰۱ با اقامت تحصیلی در مقطع کارشناسی دانشگاه ازاد مشغول به تحصیل هستم. با توجه به شرایط ذکر شده،
  ۱- آیا امکان دریافت ویزا شینگن برای فرانسه از تهران هست؟
  ۲- اگر بلی، با توجه به اینکه تمدید اقامت تحصیلی ام در ابتدای سال بعد انجام می شود و تنها سه ماه تا پایان اقامت فعلی باقی مانده است، آیا می توانم اکنون اقدام کنم و یا اینکه بعد از تمدید اقامت، اقدام کنم؟
  ۳- آیا گواهی اشتغال به تحصیل برای درخواست ویزا کافی است و یا اینکه مدارک شغلی نیز مورد نیاز است؟

  با تشکر از توجه شما
  فرزاد

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۷, ۱۴۰۲ در ۹:۳۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر بله بعد از تمدید اقامت اقدام کنید
   گواهی اشتغال کافیست

 35. سیما دی ۴, ۱۴۰۲ در ۱۲:۲۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  دوباره سلام ببخشید راهنمایی نکردین که برای دو نفر که یک دعوتنامه مشترک دارن باید دوتا وقت جداگانه بگیریم ؟

 36. سیما دی ۴, ۱۴۰۲ در ۱۱:۴۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام و خسته نباشید من و همسرم با یک دعوت نامه مشترک (از طرف دخترمان)قصد سفر به المان را داریم.آیا باید از ویزا متریک تقاضای دو تا وقت ملاقات بکنیم؟
  و سوال دیگه اینکه تاریخ دعوت نامه برای اواسط خرداد و اوایل تیر ماه است ایا از همین الان باید تقاضای وقت برای نوبت سفارت بدهیم.پیشاپیش از پاسختون ممنون 🙏

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۴, ۱۴۰۲ در ۱۱:۴۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر بله از طریق ویزامتریک باید اقدام کنید جزو خدنات مجموعه ما هم هست وقت سفاذت آلمان
   بهتره زودتر اقدام کنید

 37. Morteza دی ۳, ۱۴۰۲ در ۹:۱۰ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقتتون بخیر
  من حدود ۳هفته پیش از ایتالیا با درخواست ویزای توریستی ریجکت شدم وهیچ سابقه سفری هم نداشتم البته تمام مدارکم تکمیل بود الان میخواستم بدونم که با درخواست دعوت نامه اگه انجام بدم احتمالش هست که بازم ریجکت بشم یا شانسم برای ویزا بیشتره؟؟؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۳, ۱۴۰۲ در ۹:۳۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

   بله احتمالش هست

 38. علی برجسته دی ۲, ۱۴۰۲ در ۱:۲۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام من پس از در خواست ویزای تایپ c از سفارت اسپانیا ریجکت شدم موارد ريجكتي رو رو ١ و ١٠ اعلام كردن لطفا براي اعتراض راهنمايي بفرماييد

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۳, ۱۴۰۲ در ۹:۳۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

   نامه کتبی باید بنویسید

 39. پرستو آذر ۲۶, ۱۴۰۲ در ۳:۲۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  ببخشید اگر خانمی که بصورت پناهندگی در هلند اقامت گرفته و الان کارت اقامت دائمش هم دریافت کرده و شش سال از ورودش می گذرد برای مادرش برای اپلین بار بهواهد دعوتنامه بدهد و این در خالیست که تا کنون کسی با دعوتنامه ایشان سفر نکرده به هلند، مادر حتما نیاز به ستد مالکیت به نام خود دارد؟ و سوال بعدی آنکه اگر بله آیا سفارت هلند سند مالکیت را ثبت اسناد استعلام میگرد؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۲۸, ۱۴۰۲ در ۹:۳۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر خیر سند ملکی ضروری نیست

 40. مهدی آذر ۲۳, ۱۴۰۲ در ۵:۱۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  وقت بخیر

  من درخواست ویزای مولتی فرانسه را آنلای پر کردم بیمه نامه مسافرتی هم برای ارائه به سفارت مولتی صادر کردم این مشکلی به وجود نمیاره ؟

  یا اینکه بیمه نامه حتما بایید سینگل باشد ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۲۸, ۱۴۰۲ در ۹:۳۶ ق٫ظ - پاسخ دادن

   خیر میشکلی ندا ره

 41. mojgan آذر ۱۹, ۱۴۰۲ در ۸:۴۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  ببخشید من از برادرم دعوت نامه دارم آیا توی فرم سفارت فرانسه باید نسبت ایشون با من جایی ثبت بشه ؟

  اگر بله لطفا میگید کدوم قسمت باید ثبت بشه ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۲۰, ۱۴۰۲ در ۸:۳۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر میتونید در قیمت دلیل سفر توضیخات بیشتر ذکر کنید

 42. مژگان آذر ۱۳, ۱۴۰۲ در ۹:۱۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر
  وقتی میخوام فرم سفارت فرانسه را پر کنم در قسمت آدرس منزل هر چی میزنم خطا میزنه که تعداد کارکتر اشتباه هست . برای رفع این مشکل چکار کنم ؟
  راهی هست که بشه توی یک خط نزنم و بره سطر بعدی

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۱۴, ۱۴۰۲ در ۸:۴۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

   سیستم پر کردن فرم ایرادی نداره مشکل از جانب خودتونه

 43. مائده آذر ۶, ۱۴۰۲ در ۸:۰۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر من سفر ب عراق داشتم برای ویزا شینگن مشکل پیدا میکنم؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۱۱, ۱۴۰۲ در ۸:۲۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

   خیر

 44. صدیقه رضایی آذر ۲, ۱۴۰۲ در ۸:۱۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر
  من یک تبعه افغانستانی هستم مدت شش ماه می‌شود در ایران هستم در سایت سفارت هم برای گرفتن وقت ثبتنام کردم اما هنوز معلوم نشده
  شوهرم در آلمان اقامت دائمی دارد
  برای من دعوت نامه فرستاده
  آیا امکانش هست از طریق دعوت نامه به من ویزای آلمان بدهد؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۲, ۱۴۰۲ در ۱۰:۵۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

   بین ۶ ماه تا یک سال زمان میبره

 45. زهرا آبان ۲۵, ۱۴۰۲ در ۱۱:۳۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام ، وقت بخیر . دریافت نوبت از سفارت اسپانیا برای ویزای کاری چقدر طول میکشه ؟ راهی هست که از علت طولانی شدنش مطلع بشیم ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۲۷, ۱۴۰۲ در ۸:۵۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بین دو تا چهار ماه

 46. شیما آبان ۱۹, ۱۴۰۲ در ۳:۴۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر در اردیبهشت ماه تقاضای ویزا توریستی دادم ربحکت شدم و برای فنلاند اقدام کردم و شهربورماه متاسفانه ریجکت شدم خانم محرد ۵۰ ساله بازنشسته و دارای دو سند ملکی هستم و دختری ۲۷ ساله دارم که ازدواج کرده لطفا راهنمایی بفرمایید چگونه و کی افدام کنم . بهترین پیشکهادشما چیست با توجه به اینکه اعتراض برای فنلاند زده ام باید صبر کنم نتیجه بیاد یا میتونم باز اقدام کنم.

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۲۲, ۱۴۰۲ در ۸:۰۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر شرایط سفارت ها شینگن مدام در حال تغییر هستن
   شما کیس ریجکتی هستین ابتدا باید پروسه رفع ریجکتی براتون صورت بگیره بعد اقدام بشه

 47. ملینا آبان ۱۹, ۱۴۰۲ در ۱:۵۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام من ۲۰ سالمه و پدرم ایتالیایی هستن مادرم ایرانی .امسال برای پاسپورت ایتالیااییم اقدام کردم،گرفتم و اومدم ایتالیا میخواستم بدونم امکانش هست بعد از طلاق مادرم از طریق من برای پاسپورت یا اقامت ایتالیا اقدامی انجام بده؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۲۲, ۱۴۰۲ در ۸:۰۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر بله امکانش هست باید بخه پرفکتورا مراجعه کنید ببینید مادر شرایط گرقتن ویزای الحاق رو دارند یا خیر

 48. مهسا آبان ۱۴, ۱۴۰۲ در ۰:۱۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت شما بخير.من ميخوام ويزاى تحصيلى براى آلمان بگيرم.
  مداركم رو (اونهايى كه خودشون انقضا ندارن،مثل دانش نامه و ريز نمرات و مدارك دبيرستان و پيش دانشگاهى) رو پارسال ترجمه رسمى كردم و مترجم مهرهاى لازم رو هم گرفتند.
  ميخواستم براى يكى دو ماه آينده اگر بشه وقت ويزامتريك بگيرم.
  خواستم بدونم ترجمه منقضى ميشه؟ و اگر بله، دقيقاً بعد از چندوقت؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۲۲, ۱۴۰۲ در ۸:۰۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

   ترجمه ها مینیمم یک سال معتبر هستن

 49. محسن آبان ۱۰, ۱۴۰۲ در ۷:۳۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام. میخاستم بدونم سوابق ویزای شینگن تا چند سال به عنوان هیستوری سفر معتبره؟ به عنوان مثال اگر پنج سال پیش ویزای شینگن گرفته باشیم و الان بخایم دوباره درخواست بدیم آیا سفارت ویزاهای قبلی رو به عنوان هیستوری سفر قبول میکنه؟ ممنون

 50. زینب مهر ۱, ۱۴۰۲ در ۰:۵۱ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر من نزدیک هشت ماهه منتظر ایمیل سفارت هستم برای مصاحبه ویزای پیوست همسر و چون خیلی روند طولانی شده تصمیم گرفتیم اگه امکانش باشه یه ویزای توریستی بگیرم و برم دیدن همسرم من افغانستانی هستم و این روزا افغانستان پاس صادر نمیکنه ولی من پاسی که دارم زیر تکفل پدرم هست یعنی اگه ثبت بشه که متاهلم پاسم اقامت نمیخوره و ویزای پیوستم به مشکل میخوره میخاستم بپرسم میشه یکی از دوستانم که در آلمان هستن برام دعوتنامه بفرستن؟ یعنی دعوتنامه دوست و رفیق قبوله یا نه؟ممنون از پاسخگویی شما

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۱, ۱۴۰۲ در ۱:۱۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله میشه

 51. Golnaz مرداد ۵, ۱۴۰۲ در ۳:۲۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقتتون بخیر
  بعد از سه سال درخواست ویزای پیوست ب خانواده من و فرزندانم رد شد،ما از طریق سرمایه گذرای اقدام کرده بودیم و حالا از طریق بلوکارت اقدام کردیم ،خواستم بدونم این رد شدن تاثیری در روند بلو کارت من داره یانه؟ ممنون از شما

  • کارشناس ویزا ۲۱ مرداد ۱۱, ۱۴۰۲ در ۴:۲۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله تاثیر منفی میتونه داشته باشه

 52. ایدا خیری مرداد ۴, ۱۴۰۲ در ۹:۳۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  درود وقت بخیر .
  راجب ویزای شنگن برای ایتالیا سوال دارم اگه کمک کنید ممنون میشم
  توی سایت visametric لگال برای مدارکی که توی چک لیست ویزای شنگن ایتالیا نوشته شده نیاز هست یا نه ?

  • کارشناس ویزا ۲۱ مرداد ۱۱, ۱۴۰۲ در ۴:۲۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

   خیر

 53. مرجان تیر ۲۶, ۱۴۰۲ در ۱:۴۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام ودرود، میخواستم بدونم مادر وپدری که چندین سال است فرزندشان را ندیده اند، آیا می‌توانند برای ویزای آلمان اقدام کنند.

 54. لیدا تیر ۹, ۱۴۰۲ در ۱۰:۵۶ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام، خسته نباشید، منو همسرم به همراه دختره ۱۸ سالم ۶ ماه گذشته از طریق یکی از آژانسهایی که خیلی ادعا داشت برای گرفتن ویزا مراجعه کردیم و تا همین ساعت هیچ کاری که نکردن برای ما ، همینجوری مارو به بهانه های مختلف سر میگردونن، دیروز متوجه شدیم که اصلا وقت سفارت هم برامون نگرفتن 😭😭 خیلیناامید شدیم، از شما درخواستی که دارم اینه که برای تیم شما امکانه گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ما رو دارن؟؟؟ازتون خواهش میکنم کمکمون کنید 😔😔😔😔

  • کارشناس ویزا ۲۱ تیر ۱۰, ۱۴۰۲ در ۱۲:۰۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر با تلفن های آفیس میتونید تماس بگیرید

   • لیدا تیر ۱۲, ۱۴۰۲ در ۵:۳۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

    خیلی تماس گرفتم ولی پاسخگو نیستند

 55. بی بی گل رحمانی تیر ۷, ۱۴۰۲ در ۱۱:۳۰ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر خسته نباشید
  ببخشید یک سوال داشتم من هفت ماه پیش به سفارت آلمان در تهران ملاقات داشتم مدارکم همه کامل بود چون تبعه افغانی هستم گفتن باید شش ماه اقامت ایران هم داشته باشی
  حالا شش ماه کامل شده اما یک ماه پیش گذرنامه ام سرقت شد و در این شرایط گذرنامه به آسانی بدست نمی آید چیکار باید انجام دهم؟
  شش ماه میشه برای تعیین وقت ثبت نام کردم آیا می‌توان بدون گذرنامه وارد سفارت شد؟
  اگر جواب دریافت کنم ممنون میشم چون بسیار پریشان هستم
  با احترام

  • کارشناس ویزا ۲۱ تیر ۸, ۱۴۰۲ در ۹:۵۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

   بدون گذرنامه نمیتونید ، باید به سفارت افغانستان در ایران مراجعه کنید

 56. ر پورعلی اردیبهشت ۲۷, ۱۴۰۲ در ۱۱:۳۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقتتون بخیر
  من ۳۷ سالمه و مجرد هستم به دعوت برادرم می خوام برم سوئیس برادرم اونجا برای یه شرکت کار می کنن می خواستم بدونم آیا ویزا می شم و اینکه ویزاش چند روزه اس و آیا مدت اقمت در گرفتن ویزا تاثیر داره ممنون می شم اگر پاسخ بدین

  • کارشناس ویزا ۲۱ اردیبهشت ۳۱, ۱۴۰۲ در ۹:۲۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

   نیاز به بررسی دقیق تر هست

 57. هنگامه اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۲ در ۵:۱۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام سه بار مسافرت به کشور هلند همراه خانواده داشتم و اینبار میخواهم مجدد اقدام کنم ولی اینبار همسرم نمیتونن همراه ما باشن که ایشون شغل دولتی دارن که هر بار خوشبختانه با تقاضای ما موافقت کرده واینکه ما دفعه آخر که ویزا شدیم در ۲۰۱۹ رفتیم که ویزامون سه ماهه بود ولی ما تا ژانویه ۲۰۲۰ اونجا موندیم و برگشتیم. میخواستم بدونم آیا امکان ریجکتی هست؟ و وچه کنیم که شانس ما را بالا ببرد و ویزا بشویم؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ اردیبهشت ۲۴, ۱۴۰۲ در ۹:۵۱ ق٫ظ - پاسخ دادن

   بله امکان ریجکتی بسیار بالات روی کیس شما

 58. ستاره کرمزاده اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۲ در ۱۰:۳۰ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام. من منتظر جواب چند دانشگاه برای اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد رشته عمران هستم. آیا الان امکان اقدام برای اخذ ویزا و گرفتن وقت سفارت دارم؟ یا باید تا کامل شدن پذیرش دانشگاه صبر کنم؟ و همچنین اینکه نوبت سفارت در این مورد برای من چقدر طول خواهد کشید؟
  متشکرم

  • کارشناس ویزا ۲۱ اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۲ در ۳:۴۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

   برای وقت سفارت جهت اخذ ویزای شینگن نیازی به ادمیشن لتر نیست

 59. شیرین اردیبهشت ۲۱, ۱۴۰۲ در ۸:۳۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر
  من ۹ فروردین وقت تایید مدارک در ویزامتریک داشتم الان بیش از یکماه هست که از اون تاریخ گذشته و هنوز هزینه ۶۰۰ تومن بیعانه رفتن به ویزامتریک ر ا پرداخت نکردن چه مدت طول میکشه پرداخت کنن؟ چطور پیگیری کنم ؟
  ممنون

 60. مستانه اردیبهشت ۱۰, ۱۴۰۲ در ۲:۰۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام من کارشناس پرستاری با ۱۵سال سابقه کار هستم برای ویزای کار در آلمان میخواستم اقدام کنم کلیه مدارکم در آلمان ترجمه و جهت انرکانت در ایالت NRW در حال بررسی اس ولی الان از طریق چندتا از همکاران شنیدم که مدارک ترجمه شده در آلمان برای ویزامتریک قابل قبول نیست و من باید مجدداً کلیه مدارکم رو اینجا ترجمه کنم. آیا این حرف صحیح است ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ اردیبهشت ۱۲, ۱۴۰۲ در ۱۲:۵۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

   پاسخ شما در کانال داده شد

 61. سمانه اردیبهشت ۹, ۱۴۰۲ در ۱۰:۴۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام
  وقتتون بخیر
  من اون سالی که اومدم المان ازدواج کرده بودم
  به دلایلی سال بعدش جدا شدم و اصلا مدارک ازدواج و طلاق المان ارائه ندادم
  بعد از امتحان اپرو گرفتن اشتله ازدواج مجدد تو ایران داشتم
  الان میخوام از طریق پیوست همسرم بیارم المان
  من گواهی طلاق ، گواهی تجرد و حکم دادگاه ترجمه و لگال کردم تو ایران
  ولی به دلیل قانون ایران که سند ازدواج اول بعد از ازدواج دوم باطل میشه
  اجازه ترجمه سند ازدواج اول تو‌ ایران وجود نداره
  و به ما گفتن گواهی تجرد کاملا معتبره و از ثبت احوال تهرانم صادر شده و ترجمه و لگالیزه شده
  ولی المان برای من نقصی مدرک فرستاده که به دلیل
  عدم ارائه سند ازدواج اولیه
  ازدواج جدیدت مورد تایید المان نیست
  الان راهکار چیه
  تو حیطه کار شما هست
  یا اگر نیست
  وکیل خوبی تو این زمینه میشناسی به ما کمک کنه؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ اردیبهشت ۱۲, ۱۴۰۲ در ۱۲:۵۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

   پاسخ شما در کانال داده شد

 62. دشتی اردیبهشت ۷, ۱۴۰۲ در ۱:۳۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام من برای برادرم دعوتنامه فرستادم تمام مدارکشم کامل هست،از ویزامتریک نمیتونیم وقت بگیرم،آیا از طریق شما میتونیم وقت بگیرم؟لطفا هزینه آنرا بفرمایید ممنون میشم جواب بدین

 63. Rohullah Rahmani اردیبهشت ۴, ۱۴۰۲ در ۱۲:۰۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام آقا و خانم .

  من یک مشاوره می‌خواهم. برای روند پیوست به همسر.

  Auswärtiges Amt Berlin – Bürgerservice.
  وزارت خارجه فدرال برلین – خدمات شهروندی.
  شرکت vfs گلوبال را برایم معرفی کرد .گفتند به شرکت vfs گلوبال مراجعه کنید.

  من یک مصاحبه را در کنسولگری المان قبلا در سال ۲۰۲۲/۱۰/۲۳ رفتم و متاسفانه ویزا ایران را نداشتم کنسول قبول نکرد . کارمند کنسولگری برایم گفت دیگه نوبت بگیر .

  من دوباره خود را از سایت ۹۰ روزه راجستر کردم ایمیل راجستریشن آمد. و منتظر ایمیل دوم هستم که روز مصاحبه را مشخص میکند . ۹۰ روز در تهران سپری شده متاسفانه ایمیل دوم برایم نیامده .

  من فعلا ویزا ایران را دارم سه ماه را در تهران سپری کردم و دوباره ویزا سه ماهه تمدید کردم فعلا در تهران با ویزا زندگی میکنم .

  من می‌خواهم کار هایم سریعتر انجام شود .

  شما در مورد روند پیوست به همسر چه خدمات دارید.؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ اردیبهشت ۱۲, ۱۴۰۲ در ۱۲:۵۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

   پاسخ شما در کانال داده شد

 64. مهتاب اردیبهشت ۲, ۱۴۰۲ در ۱۰:۲۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام،بنده سال ۱۳۹۴ ویزای یک ماهه دیدار آلمان گرفتم آیا الان شانسی برای ویزای توریستی فرانسه دارم؟ کارمند دولتی و با ۲۰ سال سابقه هستم

  • کارشناس ویزا ۲۱ اردیبهشت ۱۲, ۱۴۰۲ در ۱۲:۵۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

   پاسخ شما در کانال داده شد

 65. نسترن فروردین ۲۹, ۱۴۰۲ در ۱:۴۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

  باسلام، پارسال باردار بودم و دعوت نامه فرستادم مادرم برای زایمان کنار باشن که متاسفانه با کللی مدارک از سفارت المان ریجکت شدند. آیا بعد از یک سال اقدام دوباره کار صحیحی هست؟ ۱ ریجکتی یا چند ریجکتی داشتن فرقی دارد؟ برای دانستن علت ریجکتی و رفع آن چکار باید انجام دهم؟ ممنون

  • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۳۱, ۱۴۰۲ در ۹:۳۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

   پاسخ شما در چنل تلگرام داده شد

 66. آیلین ادیبی فروردین ۲۳, ۱۴۰۲ در ۱۱:۴۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام
  من در تاریخ ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ برای ویزای تحصیلی رفتم ویزامتریک و مصاحبه کردم و مدارکم رو ارائه دادم
  و تاریخ شروع کلاس های کالج من در آلمان ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ بود ، اما جوابی از طرف سفارت و ویزامتریک دریافت نکردم و ۲۲ ام فروردین که دقیقا تاریخ شروع کلاس هام بود ، به من ایمیل زدند و گفتند مدرک ریز نمرات دیپلم رو هم از من می‌خواهند و من خواستم سریعا دوباره وقت ویزامتریک بگیرم برای تکمیل کردن مدارکم که خیلی از کلاس های کالج عقب نیوفتم اما اولین وقتی که میتونم بگیرم در ماه می هست که میشه اواخر اردیبهشت ماه و من خیلی از درس ها عقب میوفتم
  آیا راهی هست که بشود سریع تر از ویزامتریک وقت گرفت ؟
  لطفا من رو راهنمایی کنید
  ممنون

  • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۳۱, ۱۴۰۲ در ۹:۳۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

   پاسخ شما در چنل تلگرام داده شد

 67. محمدرضا فروردین ۲۲, ۱۴۰۲ در ۹:۳۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام
  بنده قرارداد کار گرفتم از آلمان و با حقوق کمتر از بلو کارت و وقت رزروی سفارت رو حدود ۱۶ ماه پیش انجام دادم و تمام مدارکم کامله صرفا پیش تاییدیه یا همون vorabzustimmung رو ندارم
  به سفارت ایمیل زدم.
  الان چکار باید بکنم و سفارت کی وقت مصاحبه میده آیا باید مستقیم و حضوری برم ویزا متریک؟؟
  خیلی خیلی ممنون

  • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۳۱, ۱۴۰۲ در ۹:۳۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

   پاسخ شما در چنل تلگرام داده شد

 68. ملیکا فروردین ۲۲, ۱۴۰۲ در ۶:۲۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  گرفتن ویزای آلمان از طریق دعوتنامه یکی از اقوام امکان پذیر هست؟ مثلا به مدت سه ماه یا شش مدت ویزا باشه
  اگر امکان پذیر هست آژانس شما اینکار رو انجام میده؟
  مدارک لازم و هزینه های مربوط به اون رو لطفا بفرمایید
  با توجه به این نکته که اقوام ما نسبت دوری با ما دارد ولی خوب روابط نزدیکی داریم.
  بنده مجرد و دارای مدرک فوق لیسانس مهندسی صنایع و مدرک A1 آلمانی از گوته و در حال خوندن ادامه زبان آلمانی هستم.
  سند ملکی هم ندارم.

  • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۳۱, ۱۴۰۲ در ۹:۳۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

   پاسخ شما در چنل تلگرام داده شد

 69. بنیامین فروردین ۲۲, ۱۴۰۲ در ۱:۰۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  ما یک خانواده ی ۳ نفری هسنیم که ملکی رادر فرانسه به نام سرپرست خانواده خریداری کرده اکنون سوالم این هست که برای درخواست ویزای تایپ D تنهایی اقدام بشه و بعدفرزند وهمسرم که خانه دار و بدون سابقه شنگن هست از طریق پیوست اقدام کنه یا مشکلی نداره با من اقدام کنن؟ و آیا میتوان هدف از سفر صرفا همراهی با خانواده باشد و اینکه تحت تکفل همسر بوده و هست یا بایدهر یک از اعضای خانواده خودش در آمد و برنامه ی مجزا داشته باشن؟
  ممنونم!

  • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۳۱, ۱۴۰۲ در ۹:۳۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

   پاسخ شما در چنل تلگرام داده شد

 70. عارف شهدادی فروردین ۲۱, ۱۴۰۲ در ۱۰:۳۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام
  من سال ۹۸ شینگن گرفتم از آلمان و سال گذشته ریجکت شدم بدلیل شفاف نبودن هدف از سفرالان میخوام دوباره اقدام کنم چی کار کنم که احتمال صدور ویزا بالاتر بره ؟ چه پیشنهادی دارین ؟

 71. سارا پرهيزكار فروردین ۲۰, ۱۴۰۲ در ۳:۳۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخير
  براى درخواست ويزاى شينگن شما اول تمام هزينه را دريافت ميكنيد ؟ ميتونم شرايط بدونم؟و چه مدت بايد صبر كرد

  • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۳۱, ۱۴۰۲ در ۹:۳۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

   پاسخ شما در چنل تلگرام داده شد

 72. گلنار فروردین ۲۰, ۱۴۰۲ در ۱:۳۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  عذر میخوام در ادامه اضافه میکنم ک وکیل ما در المان تاکید دارن ک ب هیچ عنوان از ایران پیگیر نباشیم!!!!!!!!!! حتی ایمیل نزنیم ایشون نظرشون اینه ک این کار در روند پروسه ما اخلال ایجاد میکنه
  خواستم بدونم بعد از سه سال واقعا نباید از اینجا هم پیگیری کنیم؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۳۱, ۱۴۰۲ در ۹:۳۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

   پاسخ شما در چنل تلگرام داده شد

 73. گلنار فروردین ۲۰, ۱۴۰۲ در ۱:۳۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام و عرض ادب
  گلنار هستم همسرم اقامت المان دارن و در آنجا ثبت شرکت کردن چندین ملک دارن ، حدود قبل از کرونا وقت سفارت داشتم همراه با سه فرزندم مدارک رو تحویل دادیم و آنها پاسپورت هایمان را تحویل گرفتن ولی تقریبا بیست روز بعد ما برای سفر مجبور شدیم پاسپورت هایمان را از سفارت تحویل بگیریم و در این تایم تقریبا دو سه سال پاسهایمان را ب سفارت برنگرداندیم ، و ما منتظر ویزا هستیم ، آیا تحویل گرفتن پاسپورتمان کار اشتباهی بوده و این همه تاخیر ب همین دلیل بوده؟ ممنون میشم راهنمایی کنید؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۳۱, ۱۴۰۲ در ۹:۳۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

   پاسخ شما در چنل تلگرام داده شد

 74. رضا فروردین ۲۰, ۱۴۰۲ در ۹:۱۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام عرض ادب قبل از کرونا ویزا المان گرفتم به اتفاق خانواده نشد بریم الان خواستم مجدد اقدام کنم لطف بفرمایید بگید از چه کانالی اقدام کنم اگه شما قبول زحمت میکنید چقدر هزینه چهار نفر میشه ممنون

  • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۳۱, ۱۴۰۲ در ۹:۳۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

   پاسخ شما در چنل تلگرام داده شد

 75. شهناز فروردین ۱۹, ۱۴۰۲ در ۳:۱۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام خسته نباشید شهنازهستم وسال ۲۰۱۶وآذر۱۴۰۱سفرداشتم آلمان با دعوتنامه پسرم که شهروندآلمان هستن من این سری ۸۳روز موندم ویزا مولتی ۳ماهه داشتم پسرم دوباره کی میتونه دعوتنامه بفرسته واینکه پسرم باید تقاضا ویزا بلند مدت بده؟واینکه ما وقتی اونجا هستیم میتونیم تقاضا تمدید ویزا بدیم مسئله ای نداره؟ممنونم از پاسخگویی وزحماتتون من تو تلگرام سوالات وپاسخ شما رو میخونم

  • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۳۱, ۱۴۰۲ در ۹:۳۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

   پاسخ شما در چنل تلگرام داده شد

 76. mehdi فروردین ۱۰, ۱۴۰۲ در ۹:۰۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  می خواستم ببینم با توجه به شرایط موجود آیا ویزای روسیه میتونه برای دریافت ویزای شینگن مشکل ساز باشه؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۱۱, ۱۴۰۲ در ۹:۰۱ ق٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر خیر گرفتن ویزای روسیه تاثیر منفی روی اخذ ویزای شینگن ندارد

 77. اشکان فروردین ۵, ۱۴۰۲ در ۲:۲۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

  آیا ارائه اصل دعوت نامه کار لازم است یا کپی از ایمیل فرستاده شده کافی است برای سفارت لهستان

  • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۱۱, ۱۴۰۲ در ۹:۰۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

   برای یه سی از سفارت های شینگن نیاز هست برای یه سری خیر چون سوالتون رو درست و دقیق مطرح نکردید نمیتوان پاسخ درستی به سوال شما داد

 78. سعید اسفند ۱, ۱۴۰۱ در ۸:۴۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

  باعرض سلام ببخشید چند بار زنگ زدم خدمتتان پیام هم گذاشتم ولی نتونستم باشما صحبت کنم در رابطه با ویزا توریستی ایتالیا خانواده چهار نفره هستم

  • کارشناس ویزا ۲۱ اسفند ۱۴, ۱۴۰۱ در ۱۰:۱۶ ق٫ظ - پاسخ دادن

   شلوغیم به زودی پذیرش پرونده های جدید رو شروع میکنیم

 79. رزی بهمن ۳۰, ۱۴۰۱ در ۵:۰۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

  درود آیا داشتن دلار ، یورو و طلا تمکن مالی محسوب میشه؟ یا فقط مبلغ موردنظر به تومان در بانک تمکن مالی محسوب میشه؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ اسفند ۱۴, ۱۴۰۱ در ۱۰:۱۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

   طلا خیر و ارز میتونه ارایه بشه

 80. زیبا بهمن ۲۹, ۱۴۰۱ در ۰:۱۰ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام بنده ریجکت شدم نامه اعتراضی را باید به چه آدرسی ارسال کنم ؟از ایتالیا توریستی

  • کارشناس ویزا ۲۱ اسفند ۱۴, ۱۴۰۱ در ۱۰:۱۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

   اعتراضی جواب نمیده رویریجکتی شما

 81. نبی ابراهیمی بهمن ۲۷, ۱۴۰۱ در ۸:۳۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام من تبعه افغانستان و فعلا مقیم در تهران هستم
  من در ماه آپریل وقت سفارت فرانسه رو گرفتم تا هنوز سابقه ویزا شنگین را ندارم آیا امکان دریافت ویزا وجود دارد؟ ایا تمکن مالی را میتواند شخصی از فرانسه به عهده بگیرد یا خیر؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ اسفند ۱۴, ۱۴۰۱ در ۱۰:۲۰ ق٫ظ - پاسخ دادن

   بستگی به صلاحدید کنشولگری داره ، بله میتونن

 82. شاه محمدی بهمن ۲۷, ۱۴۰۱ در ۳:۴۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام، وقت بخیر
  جواب ویزاها به روز کاری حساب می‌شوند یا روز معمول؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ اسفند ۱۴, ۱۴۰۱ در ۱۰:۲۰ ق٫ظ - پاسخ دادن

   دو تا سه هفته معمول

 83. هستی بهمن ۲۶, ۱۴۰۱ در ۹:۴۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام .من میخوام برای برج ۲ اردیبهشت ماه ویزای شینگن بگیرم پول هم پرداخت کردم ثبت شده اطلاعاتم ولی وقت سفارت نمیتونم بگیرم .میخواستم بپرسم من اگه بخوام پرونده ی ویزا رو بسپارم به یه کارشناس چقدر باید هزینه پرداخت کنم ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ بهمن ۲۷, ۱۴۰۱ در ۸:۴۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

   تلفنی باید تماس بگبربد

 84. مرتضی بهمن ۲۴, ۱۴۰۱ در ۰:۴۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام من تابستان۱۴۰۱ ویزای مولتی از آلمان گرفتم و حدود ۵۰ روز آنجا بودم
  آبانماه ۱۴۰۱ برای تعطیلات سال نو میلادی برای کرواسی اقدام کردم و ناباورانه من را با ذکر عدم امکان اطمینان به اظهارات من ریجکت کردند. اعتراص هم نگذاشتم.
  الان می خوام برای اسپانیا اقدام کنم برای اواخر فروردین ۱۴۰۲ اونجا باشم. آیاریجکت سفارت کرواسی ممکنه دلیلی بر رد درخواستم از اسپانیا بشه
  ممنون اگر بفرمایید و راهنمایی کنید.

  • کارشناس ویزا ۲۱ بهمن ۲۵, ۱۴۰۱ در ۱۰:۴۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله میتونه باعث ریجکتی اسپانیا بشه

 85. مجله مهاجرت بهمن ۱, ۱۴۰۱ در ۳:۵۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام.وقت بخیر .
  در مورد میشه راهنمایی بفرمایید؟

 86. حسین دی ۲۶, ۱۴۰۱ در ۳:۴۶ ق٫ظ - پاسخ دادن

  درود کدوم کشور شنگن سختگیری کمتری رو ویزای تحصیلی ایرانیا داره؟ و میخوام ذر رشته توریسم درس بخونم

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۳۰, ۱۴۰۱ در ۹:۳۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

   سخت گیری ند ارن روی ویزاهای تحصیلی

 87. سعیده دی ۲۴, ۱۴۰۱ در ۹:۰۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر،
  من می خوام برای ویزای شینگن اقدام کنم. همسرم در پرتغال دانشجو هست و چون در حال حاضر وقت های توریستی پرتغال پر شده، من می خوام از طریق کشور دیگه ای که سخت گیری کمتری داره ویزای شینگن بگیرم و از اون کشور به پرتغال سفر کنم. با توجه به موقعیت الان، کدوم کشور شرایت راحت تری برای ویزا داره؟! ممنون میشم راهنمایی کنین.

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۳۰, ۱۴۰۱ در ۹:۳۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

   نیاز به بررسی دقیق هست هیچ کشوری راحت نمیگیره

 88. مهسا آذر ۸, ۱۴۰۱ در ۲:۱۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام من میخوام از ایران برم کشور عراق و از عراق به مالزی سفر کنم.میخوام بدونم با پاسپورت ایرانی میتونم از عراق برم مالزی از طرف دولت عراق به مشکل نمیخورم؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۱۱, ۱۴۰۱ در ۷:۲۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر کار ما ویزای شینگن هست

 89. محمد احسان اعظمی آذر ۲, ۱۴۰۱ در ۱:۵۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر.
  بنده تبع کشور افغانستان هستم میخواهم به ایتالیا بروم امکان داره ؟و از کجا شروع کنم؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۶, ۱۴۰۱ در ۱۱:۱۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

   با کارشناس ها تماس بگبربد

 90. طاهره آذر ۱, ۱۴۰۱ در ۱۰:۴۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام و عرض ادب.من ویزای مولتی شش ماهه از ایتالیا گرفتم.و نود روز اجازه اقامت دارمدختر من مقیم ایتالیاست و بارداره من می‌خوام برای زایمان دخترم کنارش باشم ولی تاریخ ویزام تموم میشه و باید برگردم.آیا راهی وجود داره تا من در آنجا ویزامو تمدید کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید چون خیلی نگرانم

 91. پویان آبان ۱۶, ۱۴۰۱ در ۸:۰۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

   
  سلام ، وقت بخیر.

  من قرار هست ویزای کوتاه مدت تحصیلی بگیرم و سوالی که دارم این هست که مدارک تحصیلی من ترجمه رسمی شده و مُهرِ مترجم زده شده ولی مُهرِ وزارت امور خارجه و نیز مُهرِ دادگستری رو نداره

  میخواستم ببینم که ترجمه‌ رسمی کفایت میکنه برای مدارکِ من یا اینکه حتما باید دو مُهرِ وزارت امور خارجه و دادگستری رو هم داشته باشه؟ و اینکه در چک لیست نیز درباره دو مُهرِ وزارت امور خارجه و دادگستری چیزی گفته نشده و ذکر نشده ( برای ویزای تحصیلی کوتاه مدت / نوع c و مدت زمانِ حداکثر ۹۰ روز ) برای کشور ایتالیا ( سفارت ایتالیا در تهران )

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۶, ۱۴۰۱ در ۱۱:۳۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

   نیاز به مهر دادگستری و وزرات خارجه دارد

 92. محمدرضا مهر ۲۴, ۱۴۰۱ در ۲:۰۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر
  من وهمسر ویزای کشور اسپانیا به مدت ۱۲ روز گرفتیم ومن قبل از پایان مدت ویزا برگشتم ولی همسرم برای دیدن یکی از بستگانش رفت آلمان وحدود ۱۰ روز با تاخیر برمیگرده میخواست راهنمایی بفرمایید برای دریافت ویزای شنگن برای سفرهای بعدی چه مشکلاتی برای ایشون دارد

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۳۰, ۱۴۰۱ در ۱۲:۴۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

   احتمال ریجکتی وجود خواهد داشت

 93. سارا قهاری مهر ۲۰, ۱۴۰۱ در ۱:۱۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  من برای رفتن به سفارت ایتالیا برای گرفتن ویزای تحصیلی همه ی مدارکم آماده هیت، فقط مسئله ای که وجود داره برام نمره ی زبانم هیتش که در ازمون دولینگو شرکت کزدم و نمرم ۸۵ شد در حالی که سفارت ایتالیا ننره ی ۹۰ رو حداقل قبول داره
  چکار باید بکنم؟ وقت زیادی هم ندارم برای ازمون دوباره
  ممنون میشم راهنمتیی بفرمایید

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۳۰, ۱۴۰۱ در ۱۲:۴۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

   دوباره امتحان بدید

 94. حمید مهر ۹, ۱۴۰۱ در ۸:۱۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر
  چگونه میتونم با شما تماس بگیرم
  با شماده ابی که گزاشین کسی پاسخ نمیده
  ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت نیاز دارم
  شرایطش چیه؟

 95. محمد کیان مهر ۸, ۱۴۰۱ در ۱:۴۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام
  من سال ۲۰۱۵ در ترکیه پناهنده شدم و اواسط سال ۲۰۲۲ برگشتم ایران و الان بخوام درخواست ویزایی کار بدم انگلیس شرایطش دارم و امکان قبولی هست.

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۳۰, ۱۴۰۱ در ۱۲:۵۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

   نیاز به بررسی توسط وکیل هست

 96. هادي شهریور ۲۸, ۱۴۰۱ در ۵:۳۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با تشكر از پاسخگويي شما، بر اساس اطلاعاتي كه خدمت شما ارائه كردم و فرمودين بايد كار تخصصي انجام بشه تا رفع ريجكتي صورت بگيره، با توجه به اينكه ما خوزستان هستيم ميشه لطفا بفرمائيد چكار كنيم، صبح با دفتر شما تماس گرفتم عنوان كردن ما اطلاعي نداريم

 97. هادي شهریور ۲۸, ۱۴۰۱ در ۱:۰۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  باسلام
  من با داشتن سه ويزاي شينگن به همراه خانمم با داشتن دو ويزاي شينگن كه همگي از آلمان صادر شده بود، با دعوت نامه رسمي يكي از دوستانمون كه هميشه برامون دعوت نامه ميفرستاد علي رغم داشتن سه سند تجاري، گردش حساب بالا، موجودي بالاي يك ونيم ميليارد تومن، سابقه بيمه بالاي ١٦ سال متاسفانه امسال تحت عنوان بند ١٠( معتبر نبودن اطلاعات و هدف سفر) ريجكت شديم، در حاليكه صادر كننده دعوت نامه ما شهروند آلمان با وضعيت مالي و شغلي خوب و ميزبان ماست، با توجه به اينكه قطعا اين بند فرماليته بوده بنظر شما چكار كنيم؟؟؟
  با تشكر

  • کارشناس ویزا ۲۱ شهریور ۲۸, ۱۴۰۱ در ۳:۳۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر کیس شما باید رفع ریجکتی بشه و عد درخواست براتون داده بشه نیاز به کار تخصصی هست

 98. حسن وکیلی شهریور ۳, ۱۴۰۱ در ۱:۳۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر آیا دعوتنامه از یک دوست آلمانی که از لحاظ مالی مشکلی ندارن و هم از لحاظ شغلی رده بالای دانشگاهی هستش بگیرم می تونم اقدام کنم برای ویزای آلمان

  • کارشناس ویزا ۲۱ شهریور ۱۲, ۱۴۰۱ در ۱۲:۴۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

   میتونید ولی دعوت نامه دلیل بر دادن ویزا نمیشه

 99. علی مرداد ۲۰, ۱۴۰۱ در ۳:۴۶ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام.میخواستم بپرسم که در صورت گرفتن ویزای شینگن مثلا لهستان برای بار اول چون پرواز مستقیم نداریم ایا میتوانیم از تهران به المان و بعد به لهستان برویم ؟ یعنی ترانزیت در المان باشه ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ شهریور ۲, ۱۴۰۱ در ۱۱:۴۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله مشکلی نداره

 100. علی مرداد ۵, ۱۴۰۱ در ۱۰:۲۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام و وقت بخیر برای تاریخ ۱۰ الی ۱۶ سپتامبر ویزای شینگن می خواستیم با تشکر

  • کارشناس ویزا ۲۱ مرداد ۱۲, ۱۴۰۱ در ۲:۵۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

   با کارشناسا تماس بگبربد

 101. پوریا تیر ۲۰, ۱۴۰۱ در ۳:۰۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقتتون‌ بخیر
  بنده جهت دیدن از سمیناری در‌آلمان که مرتبط با شغلم بود مدارک معتبری،اعم از مدارک شغلی،تمکن مالی،پرینت حساب،دعوت نامه از شرکتی که میخواستم برم دیدن کنم در آلمان،بیمه مسافرتی،رزرو هتل،مدارک تاهلم و… جهت ویزای تجاری(نمایشگاهی) به سفارت آلمان(ویزامتریک) ارائه دادم
  متاسفانه ریجکت شدم،و دلیل رد شدن هم فقط بند ۱۳ لیست ریجکتی بود،که مبنی بر ضمانت بازگشت بنده بود،و نامه اعتراض را به صندوق سفارت انداختم،چقدر طول میکشه تا جواب اعتراض بیاد؟و آیا اصلا نسبت به اعتراض پاسخگو هستند یا خیر؟
  و اینکه چند ماه بعد از ریجکتی دوباره باید اقدام کنم‌ برای ویزا؟؟؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ تیر ۲۰, ۱۴۰۱ در ۳:۰۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

   نامه ریجکتی یک نامه فرمالیته هست دلایل ریجکتی توسط وکیل باید بررسی بشه رفع ریجکتی بشه . از فردا هم میتونید مجددا درخواست بدید

 102. یاسمن تیر ۱۴, ۱۴۰۱ در ۷:۰۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام خسته نباشید ما از طرف سفارت فرانسه در ویزای شینگن به دلیل دلیل دهم یعنی اطلاعات ارائه شده واسه محل اقامت(احتمال میدم همون هتل) ریجکت شدیم و امروز اعتراض زدیم و یک هتل جدید رزرو کردیم و مدارک رو به فرانسه فرستادیم به نظر شما چند درصد احتمال داره به ما جواب مثبت داده بشه ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ تیر ۲۰, ۱۴۰۱ در ۲:۲۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

   نامه ریجکتی یک نامه فرمالیته هست .خیر

 103. ژیلا گیتی نژاد تیر ۱۲, ۱۴۰۱ در ۱۱:۲۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام مجدد خواهش میکنم لطفا به سوال قبلی من پاسخ بدهید چون از ۱۶ خرداد که نامه اعتراض به سفارت فرانسه فرستادیم و ایمیل رسید هم دریافت کردیم هنوز هیچ پاسخی از سفارت در مورد نتیجه اعتراض دریافت نشد ، معمولا بررسی اعتراض چقدر طول میکشه ؟ و اینکه آیا برای بررسی اعتراض میبایست پولی پرداخت میشد؟ چون روی سایت هیچ اشاره ای نشده بود. قبلا از راهنمایی شما سپاسگزارم.

 104. ویدا تیر ۱۰, ۱۴۰۱ در ۱:۵۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام روز خوش برای گرفتن ویزای توریستی فرانسه درخواست دادیم و جواب رد شده و البته برای دلیل واهی مورد دهم موارد ذکر شده در پاسخ نامه یعنی هتل محل اقامت رو مناسب ندونستن میخاستم بدونم راهی برای رفع ریجکتی هست اعتراص بزنیم ؟

 105. ژیلا گیتی نژاد تیر ۶, ۱۴۰۱ در ۱:۲۰ ق٫ظ - پاسخ دادن

  با عرض سلام و خسته نباشید، یک سوال در مورد ابطال درخواست ویزا از سفارت فرانسه دارم ،(برای یک خانم ۷۴ ساله که با دعوتنامه معتبر از طرف پسرعموشون که بیشتر از ۴۰ ساله فرانسه زندگی میکنند)، میخواستم بدونم فرق ابطال درخواست با رد درخواست چیه؟ و اینکه چون دلیل ابطال رو معلوم نبودن قصد سفر و شک به بازگشت اعلام کردند و مطابق استاندارد اعلام شده نامه اعتراض فرستادیم ، میخواستم بدونم معمولا چقدر طول میکشه به پرونده اعتراض رسیدگی بشه، چون تاریخ دعوتنامه سه ماه تابستون بود ، ممکنه که پاسخ مثبت قبل از اتمام دوره دعوتنامه دریافت کنن؟ با تشکر از وقتی که برای پاسخ به سوالات میگذارید.

 106. نسیم نصیری تیر ۳, ۱۴۰۱ در ۷:۳۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام روزتون بخیر
  دختر مجرد ۳۳ ساله ای هستم که با مدرک کارشناسی ارشد معماری
  عضو سازمان نظام مهندسی ، و ۲سال سابقه بیمه مرتبط با شغلم در شرکت معتبر و میتونم نامه ی اشتغال به کار در شرکت و بیارم
  از نظر ملکی سندی به نام ندارم جز ماشین ولی تمکن مالی و میتونم اوکی کنم
  میخواستم بدونم امکانش هست برای من که ویزای توریستی حوزه ی شینگن بگیرم ؟ و اینکه هزینه اینکار چقدر میشه برام
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  • کارشناس ویزا ۲۱ تیر ۴, ۱۴۰۱ در ۷:۲۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر بله با کارشناسامون تماس بگیرید

 107. نگین دهقان خرداد ۳۱, ۱۴۰۱ در ۱:۲۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر
  دهقان هستم از آلمان مزاحم‌ میشم
  من یک سال است برای دخترم درخواست پیوست به خانواده زدم وتمام کاراش انجام شده سفارت آلمان در ایران مدارک را برای تایید اینجا فرستاده ولی اداره مهاجرت المان مدارک را گم‌کردن والان دوباره درخواست مدارک کردن ولی متاسفانه سفارت پاسخ گو نیست ایا راهی هست بتونم از ایران پیگیری کنم یاشما میتونید کمکم کنید؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ خرداد ۳۱, ۱۴۰۱ در ۹:۰۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

   خیر اشتباه از سفارت بوده ایمیل بزنید پیگیری کنید

 108. مژگان اسماعیلی خرداد ۳۱, ۱۴۰۱ در ۹:۲۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت به خیر
  من چند روزه از سفیر محترم ایران در واتیکان دعوت نامه گرفته ام ومدارکم هم آماده کردم اما متاسفانه تاکنون موفق نشدم
  با شماره موبایل و ثابت که در سایت هست برای گرفتن وقت سفارت ارتباط بگیرم
  ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید
  ارادتمند
  مژگان اسماعیلی

  • کارشناس ویزا ۲۱ خرداد ۳۱, ۱۴۰۱ در ۱۱:۲۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

   مجددا تلاش کنید

 109. زهرا اسدی خرداد ۳۰, ۱۴۰۱ در ۹:۰۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  من برای گرفتن وقت از ویزا متزیک مشکل دارم مبلغ ۱۲۰۰۰۰۰را هم برای دو نفر واریز کردم دعوتنامه از دخترم دارم که تقریبا یک ماه دیگه منقضی میشه لطفا راهنماییم کنید بتونم تا قبل از انقضای دعوتنامه وقت بگیرم
  ممنون

  • کارشناس ویزا ۲۱ خرداد ۳۱, ۱۴۰۱ در ۱۱:۲۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

   با همکارا تماس بگیرید بگید وقت خارج از نوبت سفارت آلمان میخواید

 110. حجت خرداد ۲۸, ۱۴۰۱ در ۴:۲۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام ، روز به خیر
  ببخشید پذیرش ویزای جاب سیکر آلمان آغاز شده دوباره ؟

 111. هیربد خرداد ۲۶, ۱۴۰۱ در ۱:۵۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام من از یکی از کشورهای شنگین ۳۵ روز قبل ویزای الکترونیکی شنگن گرفتم و همان ۳۵ روز قبل به من کد ویزا اشتباه دادن و از ان روز به بعد به من میگویند در حال درست کردن اشتباه هستیم. و هیچکس جوابگو نیست و مشخص نیست چه زمان میخوان کد درست رو بدن در حالی که ۱ ماه هستش ویزا من را صادر کردند و بدون توضیح دادن نگهش داشتن. من باید چیکار کنم تا ویزامو بگیرم از سفارت؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ خرداد ۳۱, ۱۴۰۱ در ۱۱:۳۰ ق٫ظ - پاسخ دادن

   ویزای الکترونیکی نیست ، باید برین سفارت انگشت نگاری ، احتمال داره کلاهبرداری باشه

 112. زهرا خرداد ۱۷, ۱۴۰۱ در ۳:۱۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  باسلام ووقت بخیر
  من متقاضی دریافت ویزای پیوست به خانواده به شهروند غیر آلمانی(ایرانی) در آلمان هستم تا روز مصاحبه من ۳ فیش حقوقی شوهرم به اداره مهاجرت شهرشون آماده نمیشه میخواستم بدونم راه دیگه ای هست که بشه جایگزین فیش حقوقی کرد.ممنون میشم جواب بدید.

 113. فاطمه خرداد ۱۶, ۱۴۰۱ در ۳:۱۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر. ببخشید سوالم این هستش، وقتی ایمیل بزنیم برای گرفتن وقت مصاحبه سفارت هلند چه مدت طول میکشه که جواب بدن؟

 114. مهتاب خرداد ۱۵, ۱۴۰۱ در ۲:۱۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام ، اگر دعوتنامه از طرف یک المانی باشه ، احتمال گرفتن پیزا بیشتر است یا فرقی نداره؟ شخص المانی تمام هزینه ها را متقبل میشود .
  سوال دوم، اگر سفارت المان وقت نداد، چطور باید قبل از باطل شدن دعوتنامه درخواست وقت کرد؟
  مرسی

  • کارشناس ویزا ۲۱ خرداد ۲۳, ۱۴۰۱ در ۴:۱۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

   اگر از شخص معتبری باشد تاثیر مثبت دارد،باید دعوت نامه رو تمدید کنید

 115. حسین خرداد ۲, ۱۴۰۱ در ۱۱:۵۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت شما بخیر .
  دعوتنامه های توریستی که فرد مقیم ایتالیا میتونه بفرسته میخوام ببینم برای خاله ام که. تمکن مالی ، سند ملکی و فیش حقوقی دولتی داره میتونه اثر مثبتی در گرفتن ویزا داشته باشه ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ خرداد ۳, ۱۴۰۱ در ۱۲:۳۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر بله قطعا دعوت نامه از اقوام درجه ۱ و ۲ تاثیر مثبتی روی اخذ ویزای شینگن خواهد داشت

 116. حمید رضا پوریان فر اردیبهشت ۳۰, ۱۴۰۱ در ۱۰:۳۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام. اولا واقعا از زحمتی که در ارایه شفاف اطلاعات کاربردی مربوط به ویزای شینگن کشیده اید تشکر می کنم.
  من عضو هیات علمی هستم و در نظر دارم برای postdoc از
  یکی از کشورهای عضو شینگن اپلای کنم. چون دریافت ویرا برای postdoc نوعی ویزای کاری محسوب نیشه، نگرانی بسبار زیادی بابت پروسه زمانی ویرای برخی کشورها داشتم که فقط وب سایت شما به درستی در مورد این نگرانی صحبت کرده بود. اینکه مثلا job offer از دانشگاه آلمان داشته باشی ولی سفارت وقت یکساله بده، اون وقت اون فرصت واقعا از بین میره.
  چند تا سوال مختصر از خدمتتون داشتم:
  سابقه ۱۰ سال قبل من که ۳ و نیم سال در استرالیا ساکن بودم و ویزای شینگن توریستی هم داشتم، تاثیر مثبتی بر ویزای شینگن جدید من خواهد داشت؟
  آیا با وجود داشتن job offer و تعهد کارفرما بر دادن حقوق مکفی، باز هم موقه درخواست ویزا باید نامه تمکن مالی ارایه بدم؟
  با تشکر بسیار و حتما موقع درخواست ویزا از همکاری شرکت شنا استفاده خواهم کرد

  • کارشناس ویزا ۲۱ خرداد ۳, ۱۴۰۱ در ۱۲:۳۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله تاثیر مثبت دارع روی اخذ ویزای شینگنتون نیازی نیست تمکن خیلی بالا نیست در خد معقول که وجهی برای هزینه های اولیه سفرتون داخل حساب باشه کافیه

 117. مینا اردیبهشت ۲۵, ۱۴۰۱ در ۳:۲۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام
  من به صورت قانونی از کشور خارج شدم و بعد با پاس مشابهتی وارد اروپا شدم و الان پناهجو هستم و مصاحبه نشدم ولی خیلی زیاد پشیمان هستم میخوام به صورت‌ داوطلبانه برگردم ایران ایا اگه برگردم مشکلی برای من به وجود میاد و این که در سایت میخک برای بازگشت و دریافت برگه عبور نامه ترک خاک الزامی هست ولی نامه ترک خاک فقط برای کسانی صادر میشه که در مصاحبه رد میشن من مصاحبه نشدم کسی هست بتونه به من کمک کنه برای سایت میخک؟ ممنون

  • کارشناس ویزا ۲۱ خرداد ۳, ۱۴۰۱ در ۱۲:۳۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

   کار ما نییست دوست عزیز به یچ کس هم توصیه نمیکنیم این کاری که شما کردید رو

  • مولایی مهر ۲۶, ۱۴۰۱ در ۶:۵۰ ق٫ظ - پاسخ دادن

   با سلام
   در پاسح به سوال >میتا > برای گرفتن برگ غبور به سفارت ایران در پاریس مراجعه کنید و نیازی به ارائه نامه ترک خاک و یا هرمدرک دیگری از طرف مراجع محل نیست. هر فرد تبعه ایران به صرف احراز هویت ایرانی وی با ارائه مدارک شناسایی ایرانی برگ عبور دریا فت کند. ( کارشناس وزارت امور خارجه)

 118. علی اردیبهشت ۲۱, ۱۴۰۱ در ۱:۱۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

  باسلام
  بنده میخام بایه نفرتوآلمان ازدواج کنم ولی ایشون شرایط فرستادن دعوتنامه روندارن اماآدرس محل اقامت یاشماره تلفن ایشون رومیتونم به سفارت ارائه بدم جهت اطمینان ازمحل اقامت و…سوال اولم اینه که آیااین میتونه واسه سفارت کافی باشه واسه ویزادادن
  وسوال دومم اینکه واسه بحث تمکن مالی اگه مدت زمان اقامت یعنی بلیط رفتوبرگشت یک ماه باشه باتوجه به داشتن محل اقامت چقدرتمکن مالی نیازهست؟
  ممنونم ازپاسختون

 119. غلام رضا اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۱ در ۷:۱۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام خسته نباشید بنده یکی از دوستانم در المان میخواد برام دعوت نامه بفرسته ولی متاسفانه محل کارم گواهی اشتغال به کار برام صادر نمیکنه من در شهرداری مشغول بکار هستم میخواستم ببینم که با حکم کار گزینی که برام صادر میشه و توش سنوات خدمتیم خورده و حکم کاملی هست ایا میتونم ویزا بگیرم یا خیر؟ ممنون

 120. نیره محمدیار اردیبهشت ۱۳, ۱۴۰۱ در ۱۰:۵۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر
  من میخواستم توریستی به کشور آلمان برم برای دیدن دخترم و دامادم و نوه ام که حدود ۴سال به آلمان مهاجرت کردند ولی هنوز دخترم اقامت نداره.. ممنون میشم راهنمایی کنید

  • کارشناس ویزا ۲۱ اردیبهشت ۱۸, ۱۴۰۱ در ۷:۱۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

   باید با کارشناس ها تماس بگیرید وصلتون کنن به وکیل

 121. داود شیعه نواز اردیبهشت ۱۳, ۱۴۰۱ در ۱۰:۳۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر بنده به همراه همسر و فرزندم حدود ۴۰ روز پیش به سفارت اسپانیا مراجعه کردیم و ریجکت شدیم و بنده در اعتراض یا همان تجدید نظر خواهی رو به سفارت حدود ۱۰ روز پیش دادم حالا نیخام بدونم آیا راهی هست که بشه از خودمون و این سابقه سیاه دفاع ورد و ریجکتی رو درست کرد.اگر لطلاع بدید ممنون میشم من از کانال تلگرام پیگیری میکنم

 122. سارارهنما اردیبهشت ۱۲, ۱۴۰۱ در ۱۰:۲۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقتتون بخیر،،آیا پس ازگرفتن ویزای شینگن مثلا ازایتالیا باید ۴روز درایتالیا بمونم بعد به کشوردیگری سفرکنم؟آیا این قانون وجوددارد یا خیر ؟ آیا میتوانم پس ازورود به کشوریکه ویزاش برام صادرشده همانروز به کشوربعدی شینگن سفرکنم؟؟؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ اردیبهشت ۱۸, ۱۴۰۱ در ۷:۱۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله میتونید

 123. محسن اردیبهشت ۱۱, ۱۴۰۱ در ۱۰:۲۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام…..با داشتن ویزا مولتی ۶ ماهه شینگن تایپ c، کشور صادر کننده فرانسه، بعد از سفر اول که به کشور صادر کننده ویزا، امکانش هست برای دفعات بعدی، به سایر کشورهای شینگن مستقیم سفر کرد؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ اردیبهشت ۱۸, ۱۴۰۱ در ۷:۱۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله مشکلی نیست

 124. بیتا اردیبهشت ۴, ۱۴۰۱ در ۳:۰۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقتتون بخیر
  من ویزای شینگن نوع سی ایتالیا رو دارم و برای دیدن خواهرم که دانشجوی ایتالیاست می روم ولی از اونجایی که خواهرم در حال حاضر برای تعطیلات در بلژیک به سر میبرد، تصمیم دارم همان روزی که وارد ایتالیا میشوم به بروکسل پرواز کنم. میخواستم بدونم این امکان وجود داره که تو فرودگاه بهم گیر بدن که چرا همون روز به یه‌ کشور دیگه پرواز دارم؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ اردیبهشت ۹, ۱۴۰۱ در ۳:۳۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

   باید مدارک و مستنداتی برای ارایه داشته باشید

 125. محمد فروردین ۳۱, ۱۴۰۱ در ۱۲:۰۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام محمد هستم دو سال پیش برای ویزای جستجوی کار به سفارت تقاضای وقت کردم ولی جواب ندادن دوباره در فوریه تقاضا فرستادم ایا شانسی برای گرفتن ویزا دارم

  • کارشناس ویزا ۲۱ اردیبهشت ۹, ۱۴۰۱ در ۳:۲۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

   دوباره پذیرش رو شروع کردن

 126. Melika فروردین ۲۰, ۱۴۰۱ در ۲:۴۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقتتون بخیر
  میخواستم برای ویزا شینگن با توجه به شرایط که داریم لطف کنید و راهنمایی کنید.
  من و همسرم برای مهر ماه میخوایم که سفر توریستی داشته باشیم.
  همسرم مدیر عامل شرکت خصوصی تولید برق هستن و ۱۰ سال سابقه بیمه دارند، از نظر گردش مالی هم خوب هستن، اما متاسفانه ملکی به نام هیچ کدوم نداریم…
  یکی از دوستان هم از آلمان میتونن برامون دعوتنانه بدن

  با توجه به این شرایط اگر به صورت فردی اقدام کنیم امکان ویزا شدن هست؟ از کدوم کشور بهتر هست که اقدام کنیم؟

  ممنون میشم راهنمایی کنید🙏🏻

  • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۳۱, ۱۴۰۱ در ۱۱:۴۰ ق٫ظ - پاسخ دادن

   باید دقیقتر شرایط شما توسط وکیل مجموعه بررسی بشه

 127. آرش فروردین ۱۷, ۱۴۰۱ در ۹:۳۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام. میخاستم بدونم برای ویزای توریستی سفارت آلمان آیا از قرارداد کاری یا سوابق میشه بجای گواهی اشتغال به کار استفاده کرد؟ و اینکه دوز سوم آسترا زده باشم با توجه به محدودیت کرونایی میپذیرن؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۳۱, ۱۴۰۱ در ۱۱:۴۱ ق٫ظ - پاسخ دادن

   بله میشه

 128. محسن فروردین ۹, ۱۴۰۱ در ۱:۱۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام به تازگی ویزامتریک اطلاعیه زده بخش شینگن سفارت آلمان از پانزده فروردین باز میشه میخاستم بدونم شرایطش برای نوع واکسن چیه و آیا با تست پی سی آر هم میشه برای توریستی اقدام کرد؟

 129. محبوبه سپیددست فروردین ۱, ۱۴۰۱ در ۱۰:۱۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  وقتی ویزا میدن.مثلا می‌نويسن ویزا ۶۰ روز ولی مولتی ۵۰ روز بعنی چی؟

 130. آرش اسفند ۱۶, ۱۴۰۰ در ۰:۲۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام. درسته که از ماه مارچ کل کشورهایی اروپایی واکسن هایی که بهداشت جهانی تایید کرده رو برای مسافر مجاز میدونن؟

 131. محسن اسفند ۱۶, ۱۴۰۰ در ۰:۲۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام. آیا در حال حاضر انگلیس ویزای توریستی نوبت میده؟ با پنج ویزای شینگن طی هشت سال گذشته شانس گرفتن ویزای توریستی انگلیس هست؟

 132. ایمان اسفند ۱۴, ۱۴۰۰ در ۱۰:۵۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام شما برای ویزای نحصیلی ایتالیا هم اقدام میکنید؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۱۴, ۱۴۰۱ در ۱۲:۵۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله در تخصص ما هست

 133. جعفر اسفند ۶, ۱۴۰۰ در ۷:۵۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر ما میخوایم برای دریافت ویزای توریستی هلند از آژانس شما اقدام کنیم چند بار هم با دفتر تماس گرفتیم اما پاسخی از همکاران شما دریافت نکردیم چجوری میتونیم با شما در ارتباط باشیم جهت راهنمایی و اقدام به گرفتن ویزای توریستی هلند با تشکر از شما

 134. ن یعقوبی اسفند ۵, ۱۴۰۰ در ۵:۲۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام، وقت بخیر. الان کدوم سفارتها باز شدن و شینگن میدن؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۱۴, ۱۴۰۱ در ۱۲:۵۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بیشتر سفارت های حوزه شینگن بازن

 135. علی اسفند ۴, ۱۴۰۰ در ۱۰:۴۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام مهندس وقت شما بخیر
  من نوبت سفارت اسپانیا گرفتم ولی مدارک را به زبان انگلیسی ترجمه کردم حالا میبینم آنها تو سایت چند تا دارالترجمه به زبان اسپانیایی مورد تایید سفارت معرفی کردند سوالم اینه که آیا ترجمه انگلیسی در دار الترجمه رسمی غیر از اینها که معرفی کردند قبول دارند ؟یا باید مجددا میش هتین دفاتر ترجمه کنم

 136. پویا بهمن ۲۲, ۱۴۰۰ در ۱:۲۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام در حال حاضر برای ویزای توریستی هلند میشه اقدام کرد ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ بهمن ۲۳, ۱۴۰۰ در ۱:۵۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر بله میشه ، تقاضا بسیار زیاده برای اخذ ویزای شینگن از هلند و اسلوت های خالی بسیار کم اما همکاران ما میتونن بهتون کمک کنند

 137. مثا بهمن ۱۸, ۱۴۰۰ در ۱۲:۵۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام من یک فرد ایرانی هستم با یک خانم لهستانی درترکیه عقد بین المللی انجام دادم و در لهستان ثبت شده است.آیا میتونم برای ویزای الحاق به همسر اقدام کنم؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ بهمن ۲۳, ۱۴۰۰ در ۲:۰۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر بله میتونید کار های الحاق رو باید بخشیش رو در لهستان انجام بدید و کار های مربوط به ویزا در ایران انجام میشه

 138. علی بهمن ۱۱, ۱۴۰۰ در ۲:۰۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت شما بخیر
  حمیدی هستم سوال داشتم از خدمتون خواهر خانمم یه مدتی تو آلمان درخواست پناهندگی داد ولی الان مراحل دادگاهش انجام نشده است در نظر دارد شوهرش به آلمان بیاره چه راهکاری حضرتعالی دارید ؟آیا آیا میتونه درخواست ویرا توریستی بکنه و دنبال زنش بده یا خیر؟
  بسیار متشکرم

  • کارشناس ویزا ۲۱ بهمن ۱۲, ۱۴۰۰ در ۱۱:۴۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

   بهتره صبر کنه کارش درست بشه بعد درخواست ویزای الحاق بده

 139. Neda بهمن ۹, ۱۴۰۰ در ۱۰:۱۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقتتون بخير
  من نامه پزشكي به سفارت ارسال كردم براي پدر و مادرم كه سفارت گفت Qr واكسن ها رو بفرستيد پدر مادرم دو دوز واكسن سينوفارم و بوستر و دوز سوم استرازنكا زدن به نظرتون مشكلي ندارن از نظر واكسن؟
  ممنون كه هميشه جواب سوال همه رو واضح و اشكار بيان ميكنيد
  ممنون از شما

 140. Ayric بهمن ۹, ۱۴۰۰ در ۱۰:۱۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقتتون بخير
  من ميخواهم مادر و پدرم بيايند المان و نامه پزشكي از دكتر دادم به سفارت ،كه سفارت گفت واكسن هاي پدر و مادر را بفرستيد
  سوال من اين است كه پدر و مادرم دو دوز سينوفارم و سومي استرازنكا زدن به نظر شما اوكي ميده سفارت سومي استرازنكا هست ؟ ممنون ميشم جواب بديد
  البته تشكر ميكنم چون چندبن بار سوال پرسيدم به خوبي و اشكارا شما پاسخ داديد
  ممنون از شما

  • کارشناس ویزا ۲۱ بهمن ۱۲, ۱۴۰۰ در ۱۱:۵۰ ق٫ظ - پاسخ دادن

   باید منتظر پاسخ خود سفارت باشید ممکنه موافقت کنن

 141. محمد بهمن ۶, ۱۴۰۰ در ۱:۵۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر
  ۱- با داشتن ویزای توریستی فرانسه، امکان سفر بین کشورهای اتحادیه هست ؟
  ۲- با چه معیار هایی مدت اقامت ویزای شینگن توریستی مشخص میشه . مثلا اگر درخواست اقامت ۵۰ روز به همراه بلیط و ووچر هتل بدیم موافقط میشه ؟ ممنون میشم توضیح بدید . سفارت فرانسه

  • کارشناس ویزا ۲۱ بهمن ۱۲, ۱۴۰۰ در ۱۱:۵۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

   بله هست بستگی به شرایط مساففر داره

 142. جعفر بهمن ۵, ۱۴۰۰ در ۷:۵۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر جناب از کجا بفهمیم که شما کی پرونده جدید قبول میکنید با تشکر

 143. رقیه جلیلیان بهمن ۵, ۱۴۰۰ در ۵:۴۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام بفرمایید سفارت آلمان برای تعطیلات نوروز ویزای دیدار از خانواده صادر می کند ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ بهمن ۶, ۱۴۰۰ در ۱۱:۴۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

   اخذ ویزای شینگن آلمان توریستی فعلا در موارد ضروری امکان پذیره ، برای تعطیلات نوروز از الان بخش نامه ای نیومده

 144. جعفر دی ۲۷, ۱۴۰۰ در ۱۱:۴۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر شما از چه زمانی پرونده جدید قبول میکنید ما با آژانس تماس گرفتیم پیام هم گذاشتیم جوابگو نبودید باتشکر

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۳۰, ۱۴۰۰ در ۹:۳۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

   به زودی انشالا فعلا وکیلمون خیلی شلوغن

 145. ویدا دی ۲۷, ۱۴۰۰ در ۱:۱۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر میخواستم ببینم با توجه به شیوع سوی اُ میکرون همچنان سفارت فرانسه بازه و ویزای توریستی صادر میکنه ؟ و همچنین به نظرتون تابستون آینده ویزای توریستی از کشور فرانسه صادر میشه ؟ چون ما برای تابستون میخوایم اقدام کنیم و حدود ۶ سال پیش ویزای توریستی از کشور فرانسه داشتیم، متشکرم از پاسخگویی

 146. شیدا دی ۲۵, ۱۴۰۰ در ۱:۴۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام خسته نباشید
  شما تا قبل سال نو میتونید ویزای توریستی المان رو بگیرید ؟
  من تا الان کشور اروپایی نرفتم و این اولین بار هست
  ۲۷ ساله هم هستم

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۳۰, ۱۴۰۰ در ۹:۳۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

   فعلا صلادر نمیشه

 147. Sara دی ۱۹, ۱۴۰۰ در ۳:۰۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام. ویزای توریستی و شینگن برای کشور اتریش چه مدته که صادر نمیشه و متوقف شده؟
  ممنون میشم اگر تاریخ بگید که متوجه بشم چند ماه هستش.

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۳۰, ۱۴۰۰ در ۹:۴۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

   از ابتدای کووید صادر نشده

 148. مللکی دی ۱۹, ۱۴۰۰ در ۹:۴۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام خسته نباشید ببخشید من بیشتر از ۳ماه است که مدارک دادم و منتظر جواب از سفارت آلمان هستم راننده ترانزیت هستم مخواستم بدونم ایا ویزا صادر میشه و چقدر طول میکشد ممنونم

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۳۰, ۱۴۰۰ در ۹:۴۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

   صدور ویزا بستگی به صلاحدید کنسولگری داره دوست عزیز

 149. بهنام دی ۱۹, ۱۴۰۰ در ۹:۴۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام خسته نباشید ببخشید من بیشتر از ۳ماه است که مدارک دادم و منتظر جواب از سفارت آلمان هستم راننده ترانزیت هستم مخواستم بدونم ایا ویزا صادر میشه و چقدر طول میکشد ممنونم

 150. بهنام دی ۱۹, ۱۴۰۰ در ۹:۳۱ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام خسته نباشید ببخشید من یکبار هم سوال کردم جواب ندادین سفارت آلمان در حال حاضر برای رانندگان ترانزیت ویزا صادر میکنه و چقدر طول میکشد ممنونم

 151. محمد زاهد دی ۱۹, ۱۴۰۰ در ۰:۴۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  محمد زاهد هستم اهل افغانستان در ایران دانشجو هستم میخوام ویزه شنگن بگیرم قریب به یک ماه پیش دایم از فرانسه برام دعوتنامه فرستاده بود ولی متاسفانه رد شد میخواستم بپرسم میتونم از ایران ویزا دریافت کنم یا نه و هچنان اگر لطف کنید در مورد راه های بهتر معلومات بدین ممنون شما خواهم بود

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۳۰, ۱۴۰۰ در ۹:۴۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

   بله میتونید از ایران درخواست بدید باید با شرکت کامپوس فرزارنس تماس بگیرید

 152. Hirbod دی ۱۸, ۱۴۰۰ در ۲:۳۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

  در حال حاظر کشور اتریش ویزای شنگن صادر میکنه برای ایرانیها؟
  یا بخش صدور ویزا تعطیله ؟
  اگه تعطیل هست و فعلا ویزایی صادر نمیشه ، اطلاع دارید که کی دوباره شروع به کار میکنن و ویزا صادر میکنن؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۱۸, ۱۴۰۰ در ۳:۰۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

   برای موارد ضروری فعلا

 153. بهنام دی ۱۷, ۱۴۰۰ در ۲:۳۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام درسته که فعلا سفارت آلمان برای رانندگان ترانزیت ویزا صادر نمیکنه؟ ممنونم

 154. آيريك دی ۱۵, ۱۴۰۰ در ۱۱:۳۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام خسته نباشيد
  سفارت از پدر و مادر درخواست واكسن استرازنكا داشتند ولي مادر و پدرم سينوفارم زدن و در ايران فعلا نيست و سفار منتظر QR كد واكسن مادر و پدرم هستند ميشه منو راهنمايي كنيد چيكار كنم با توجه به اينكه نامه پزشكي هم ابتدا ارسال كردم.باتشكر

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۱۸, ۱۴۰۰ در ۳:۰۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

   پاسخ شما در تلگرام داده شد

 155. آسا دی ۱۵, ۱۴۰۰ در ۹:۵۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر. همسر بنده ساکن اتریش هستند و اقامت اتریش دارند.میخاستم بدونم درحال حاضر برای اخذ ویزای پیوست به همسر از چه طریقی وقت مصاحبه میتونم بگیرم از سفارت؟ آیا وقتها طولانی هستند؟
  واینکه چه سطحی از زبان آلمانی موردنیاز هست برای سفارت؟

 156. مهسا دی ۱۳, ۱۴۰۰ در ۸:۳۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام من دو دوز واکسن سینوفارم زدم. اگه دوز سوم رو آسترازنکا بزنم با دعوتنامه از دوستم در آلمان میتونم ویزای شنگن آلمان رو بگیرم؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۱۸, ۱۴۰۰ در ۳:۰۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

   خیر

 157. سمیه ابراهیم زاده دی ۱۰, ۱۴۰۰ در ۷:۰۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقتتون بخیر من همسرم ویزای تایپ D از کشور آلمان دارد .برای اولین ورود آیا باید حتما از کشور آلمان وارد شد یا تمامی کشورهای عضو شنگن می شود؟پیشاپیش سپاسگزارم

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۱۸, ۱۴۰۰ در ۳:۰۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

   پاسخ شماا در کانال داده شد

 158. سامان دی ۶, ۱۴۰۰ در ۰:۵۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام و خسته نباشید.
  بنده چند وقتی هست که جهت اخذ ویزای شینگن با تلفن اعلامی شما تماس میگیرم اما متاسفانه مدتهاست که همش تلفن گویاتون میگه بعلت ترافیک کاری بالا امکان پذیرش درخواست ویزای جدید رو نداریم. ما شمارو تو تلگرام هم پیگیری میکنیم حرفاتون برامون منطقی و پذیرفته شده و تکلیف ما چیه که میخوایم کار ویزامون رو به شما محول کنیم و آیا چ بازه زمانی باز باید منتظر موند

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۱۸, ۱۴۰۰ در ۳:۰۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

   پاسخ شما در مقاله اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت داده شد

 159. Ayrik دی ۶, ۱۴۰۰ در ۰:۱۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

  وقتتون بخير يك اقايي گفتن ٥٥٠ يورو بدهيد ويزامتريك سريع به مادر و پدر شما وقت ميدهند ميخواستم ببينم صحت داره ؟
  و اينكه من براي پدر و مادرم نامه دادم از متخصص اعصاب و روان و مداركشون كامل ميباشد
  ايا واقعا اين موضوع صحت دارد نفري ١١٠ يورو سفارت ميگيرد و براي وقت دهي پدر و مادرم ٥٥٠ يورو

 160. Neda دی ۶, ۱۴۰۰ در ۰:۱۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

  وقتتون بخير يك اقايي گفتن ٥٥٠ يورو بدهيد ويزامتريك سريع به مادر و پدر شما وقت ميدهند ميخواستم ببينم صحت داره ؟
  و اينكه من براي پدر و مادرم نامه دادم از متخصص اعصاب و روان و مداركشون كامل ميباشد
  ايا واقعا اين موضوع صحت دارد نفري ١١٠ يورو سفارت ميگيرد و براي وقت دهي پدر و مادرم ٥٥٠ يورو

 161. خجسته دی ۵, ۱۴۰۰ در ۳:۵۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام خسته نباشید،
  من برایه همسرم ۶ هفته پیش از سفارت آلمان درخواست وقت (پیوست خانواده) کردم ایمیل اولی با شماره رفرنس آمد و میخواستم بدونم چه زمانی طول میکشه که سفارت وقت را بده و از زمانی که درخواست در سفارت انجام میشه چه مدتی حدود زمان میبره گه جواب بدن.

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۱۸, ۱۴۰۰ در ۳:۰۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

   مینیمم ۲ ماه

 162. امیر حسین شهریارپور دی ۴, ۱۴۰۰ در ۶:۱۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  من ۶ ماه پیش ویزای توریستی اسپانیا میخاستم بگیرم ریجکت شدم
  الان خانم میخادبرای ویزای تحصیلی آلمان اقدام کنه مشکلی نداره
  میتونه اقدام کنه

 163. حسو دی ۳, ۱۴۰۰ در ۸:۴۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام، دو دوز واکسن سینوفارم. یک دوز استرازنکا زده ام، میتونم برای ویزای توریستی فرانسه اقدام کنم؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۱۸, ۱۴۰۰ در ۳:۰۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

   خیر

 164. شیوا دی ۱, ۱۴۰۰ در ۳:۳۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر
  ایا با شرایط کرونا امکان دریافت ویزای نمایشگاهی برای آلمان هست؟
  یک اژانس به من گفتند اسفندماه نمایشگاه در المان هست و میتونن ۱۰۰٪ بدون ریجکتی ویزا بگیرن‌ ایا صحت داره حرفشون؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۱۸, ۱۴۰۰ در ۳:۰۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

   پاسخ شما دقیق در کانال داده شد

 165. محمدمهدی آذر ۳۰, ۱۴۰۰ در ۵:۱۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام و وقت بخیر.آیا آژانسی که بابت تور اسپانیا ضمانت‌نامه میگیره با آژانسی که بدون ضمانت کار میکنه و حق الزحمه بابت انجام امور تور میگیره جوابدهی متفاوتی دارن از سوی سفارت؟ و شانس ویزا شدن با آژانسی که ضمانت میگیره بیشتره یا قوانین من دراومدی بعضی از آژانس‌هاست. درصورتیکه مدارک مسافر کامل باشه اما بدون شینگن قبلی

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۱۸, ۱۴۰۰ در ۳:۰۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

   خیر صمانت بازگشت جزو موارد ضروری سفارت نیست قانون من درآوردی آژانس هاست

 166. نوید آذر ۳۰, ۱۴۰۰ در ۴:۴۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام پدر من باز نشسته نظامی سپاه هستند ‌و ۱۰ سال هست از باز نشسته شده ایا مشکلی برای ویزای دعوتی براشون پیش نمیاد یعنی سپاه در لیست سیاه هست یا نه ؟ و چه مدارکی بازنشسته ها باید ارایه بدن . مرسی

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۱۸, ۱۴۰۰ در ۳:۰۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

   پیش میاد نباید بگن

 167. نازنین آذر ۳۰, ۱۴۰۰ در ۳:۵۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام، وقت بخیر
  من دو روز پیش وقت سفارت داشتم و مدارکمو تحویل دادم، دوتا ایراد تو مدارکم بود، یکی اینکه توی کارت واکسنم بجای دز دوم دز سوم درج شده بود و اشتباه سیستمی داشت و من متوجه نشده بودم
  و مورد دیگه برگه مرخصیم تو مدارک شغلیم جا موند
  و تحویل vfsندادم
  میخواستم بدونم اصلا شانس ویزا شدن دارم
  ایا به سفارت ایمیل بزنم و اولی رو اصلاح کنم و بفرستم و همینطور برگه مرخصیمو بفرستم یا نه انجام ندم بهتره
  میخواستم نظرتون رو در این مورد بدونم
  مچکرم

 168. yalda آذر ۲۹, ۱۴۰۰ در ۳:۰۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقتتون بخیر یلدا هستم از شیراز پدرم برای گرفتن ویزای آلمان به تهران رفت و به پدرم گفتند که ویزای نمایشگاهی بگیره پدرمم برای ویزای نمایشگاهی اقدام کرد منتهی گفتند که باید ۳ماه گردش حساب داشته باشه میخواستم ببینم گردش حسابی که برای ویزای نمایشگاهی لازم هست باید در روز چقدر باشه چجوری باشه و اینجوری که گفتن درسته و سفارت الان میزای نمایشگاهی صادر میکنه
  راهنماییم‌کنید خیلی ممنون میشم

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۱۸, ۱۴۰۰ در ۲:۵۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

   نمایشگاهی صادر نمیشه ، گردش حساب سه ماهه لازمه

 169. صبرینه تیموری آذر ۲۸, ۱۴۰۰ در ۰:۱۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام شبتو بخیر سفارت سوئد چی وقت ویزه برای عودت نامه میدهد یک ماه میشه تهران آمدیم اما نامعلوم است💔😔

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۲۹, ۱۴۰۰ در ۲:۴۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

   زمان مشخصی رو اعلام نکردن

 170. شاهد آذر ۲۴, ۱۴۰۰ در ۱۱:۰۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام و سپاس از راهنمایی که می‌فرمایید
  دایی من در آلمان ساکن هستند و بیماری سرطان دارند،برای من و مادرم دعوتنامه فرستاده اند،در ضمن من و مادرم هردو در آلمان حساب بانکی داریم و به جهت تامین هزینه های جاری سفر هیچ مشکلی وجود ندارد،سوال من این هست که آیا در شرایط فعلی پاندمی ویزای ملاقات اقوام داده میشود؟و باید از ویزامتریک قرار ملاقات بگیرم (که قسمت وقت دهی باز نمیشود)یا از خود سفارت (از چه طریق؟)
  و دیگه اینکه من و مادرم هردو واکسن سینوفارم زدیم،مشکلی پیش نمیاد؟
  سپاس از شما

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۲۹, ۱۴۰۰ در ۲:۴۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

   پاسخ داده شد در تلگرام

 171. مریم احمدی آذر ۲۲, ۱۴۰۰ در ۲:۱۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام
  وقت بخیر.میخواهم اقدام کنم برای ویزای توریستی از کشور فرانسه .قبلا از کشور ایتالیا ویزای ۱۵ روزه داشتم و سفر کردم .آیا در حال حاضر میتونم ویزای ۱ ماه به بالا تقاضا کنم و الانه برای ژانویه اقدام کنم یا برای عید نوروز ؟ممنون و سپاس از شما

 172. ناشناس آذر ۲۲, ۱۴۰۰ در ۱:۵۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام و عرض ادب. آیا زمان مناسبی برا کسب ویزای توریستی فرانسه از طریق تور با ضمانت بازگشت سنگین و .. هست؟ بنده قبلا ویزای شینگن نداشتم و متاهل هستم و خانوادگی میخوایم اقدام کنیم.ممنونم

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۲۹, ۱۴۰۰ در ۲:۴۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

   فعلا خیر

 173. طاهره کیایی آذر ۲۱, ۱۴۰۰ در ۱۱:۲۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام و درود من چند روز پیش سوال پرسیدم برای سفر به المان اما جوابی ندادبد و سوالم هم پیدا نمیکنم..من ویزای شنگن در ۲۰۱۸ گرفتم مولتی پسرم مقیم المانه الان ویزای امریکا گرفتم میخوام تو مسیر امریکا ی مدت کوتاه برم دیدن پسرم در المان ایا با این ویزای تیپ سی که اعتبار هم داره میتونم برم المان واکسن ۳ دوز زدم ….ایا نیاز به اخذ مجوژ خاص هست ….چطور میتونم تقاضای مجوز ورود کنم سپاس

 174. Baran آذر ۲۱, ۱۴۰۰ در ۹:۳۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام خسته نباشید.سوالم اینه که من سوئدم و میخام واسه مادرم دعوتنامه بفرستم که ویزا بگیره دو سه ماه موقع زایمان پیشم باشه.چطور اقدام کنم و چه موقع؟ و چند وقت طول میکشه تا جواب بگیرم از سفارت و اینکه مدارک چی لازم دارم و چه دعوتنامه ای بفرستم؟؟؟ممنون اگر پاسخ بدید

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۲۹, ۱۴۰۰ در ۲:۴۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

   باید با کنسولگری مکاتبه کنید

 175. Maliheh آذر ۲۰, ۱۴۰۰ در ۶:۳۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقتتون بخیر، ما اقامت توریستی ترکیه داریم و میخوایم که برای ویزای توریستی آلمان اقدام کنیم از طریق سفارت آلمان توی ترکیه، شما میتونید به ما کمک کنید؟ چون تا اونجا که میدونم سفارت آلمان توی ترکیه باز هست و ویزا میده.

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۲۹, ۱۴۰۰ در ۲:۴۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

   فعلا صادر نمیشه

 176. پرویز پرویزی آذر ۲۰, ۱۴۰۰ در ۶:۲۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام چند روز پیش دید گاهم را مطرح نمودم که پاسخ ندادید

 177. پارسا آذر ۲۰, ۱۴۰۰ در ۶:۱۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام.ببخشید راسته که میگن قراره از ماه بعد بخش توریستی سفارت باز بشه؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۲۹, ۱۴۰۰ در ۲:۴۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

   خیر درست نیست

 178. سحر آذر ۲۰, ۱۴۰۰ در ۴:۳۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام روز بخیر
  با ویزا توریستی شینگن از سفارت یونان میشه پرواز مستقیم به آلمان رفت و در برگشت توقف در یونان داشت؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۲۰, ۱۴۰۰ در ۵:۵۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

   فعلا خیر

   • معصومه عارف حسینی مرداد ۲۳, ۱۴۰۱ در ۴:۵۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

    سلام و خسته نباشید.ببخشید من ویزای شینگن از کشور اطریش دارم یک سوالم اینه که من همون روزی که رسیدم فرودگاه وین دقیقا ۳ ساعت بعدش میتونم به ایتالیا سفر کنم؟ آیا ایرادی نمیگیرن؟و دومین سوالم اینکه چند روز مانده به اتمام ویزا باید مرز روترک کنم؟ با احترام و تشکر.

    • کارشناس ویزا ۲۱ شهریور ۲, ۱۴۰۱ در ۱۱:۵۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

     خیر ایرادی نمیگیرن . تا رئز اخر اعتبار ویزا میتونید بمونید

 179. نسرین آذر ۱۶, ۱۴۰۰ در ۱۲:۱۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  بنده ساکن آلمان هستم و پدرم چند ماه قبل به رحمت خدا رفته اند ومیخواهم برای مادرم دعوتنامه برای دیدار بفرستم.حال سوال بنده این است که آیا تاییدیه پزشکی پزشک خانواده مبنی بر افسردگیم برای ارائه به سفارت کافیست یا تاییدیه متخصص اعصاب مورد نیاز است؟و سوال دوم اینکه تاییدیه دریافتی چه مدت اعتبار دارد و برای سفارت قابل قبول است؟
  با تشکر از پاسخ شما

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۲۰, ۱۴۰۰ در ۵:۵۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

   کافیست ولی زمان انتظار ممکنه طئلانی بشه

 180. امیر حسین آذر ۱۴, ۱۴۰۰ در ۱۰:۲۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام.بنده همراه خانمم قصد اخذ ویزا انگلستان را داریم. میخواستم بدونم نیازی به ارایه تمکن مالی برای هر کدوم از ما به صورت جداگانه هست یا فقط بنده که سرپرست خانواده هستم باید تمکن مالی و سایر اسناد مالکیت را اراِیه بدم؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۲۰, ۱۴۰۰ در ۶:۰۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

   خیر برای هر دو نیازی نیست

 181. فدایی آذر ۱۲, ۱۴۰۰ در ۶:۱۶ ق٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام برای ویزای ازدواج آلمان باید به سفارت در هنگام صدور ویزا وضعیت مالی و مسکن فردی که ساکن آلمان است را ارائه داد؟
  این تاییدیه چه نام دارد و از کدام اداره در آلمان باید درخواست شود؟

 182. فرزانه آذر ۱۲, ۱۴۰۰ در ۵:۱۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام .من به تازگی زایمان کردم و در مرخصی زایمان هستم. برادرم ساکن اتریش هست .امکان این که من به همراه همسر و فرزندم درخواست ویزای دیدار خانواده بدم هست؟ یا اینکه فقط به همراه فرزندم میتونم برم؟حساب ارزی از سه سال پیش هم دارم به مقدار قابل قبول .

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۲۰, ۱۴۰۰ در ۶:۰۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

   میتئنید درخواست بدید

 183. بهنام آذر ۱۱, ۱۴۰۰ در ۷:۲۰ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام میخواستم بدونم ویزای رانندگان ترانزیت آز وقتی
  مدارک تحویل دادیم تا گرفتن ویزا آلمان چقدر طول میکشد ممنونم س ر

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۲۰, ۱۴۰۰ در ۶:۰۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

   حداقل یک ماه

 184. علی آذر ۱۱, ۱۴۰۰ در ۰:۴۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام، وقتتون بخیر
  ۲۴ نوامبر نوبت سفارت اتریش داشتم برای ویزای نمایشگاهی. نوبت رو کنسل کردند و گفتند از تاریخ ۱۰ تا ۱۵ آذر تلفنی تماس میگیریم برای مصاحبه …. بماند ک تا بحال چند بار نوبت بدلایل مختلف عقب افتاده.
  میخواستم بدونم دلیل این بی نظمی ها از طرف سفارت چی هست؟؟

  ممنونم از شما

 185. Ayrik آذر ۱۰, ۱۴۰۰ در ۱۱:۴۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام من ازدواجي سه سال پيش امدم المان دعوت نامه دادم براي مادرم و پدرم بدون نامه پزشكي
  اولين سوال نامه اگر از خانم روانپزشك بگيرم كه از لحاظ روحي به مادر و پدرش نياز داره اوكي هست ايا؟
  و دومي من يك دعوت نامه فرستادم اول اسم مادرم و انتهاي دعوت نامه پدرم به عنوان فرد دوم اين مشكلي نداره با بايد جدا جدا بفرستم
  لطفا ميشه منو راهنمايي كنيد با تشكر

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۲۰, ۱۴۰۰ در ۶:۰۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله جدا باید باشه ، نامه قابل ارایه هست

 186. مریم آذر ۱۰, ۱۴۰۰ در ۹:۵۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر پسرم در فرانسه دانشجو هست و از سپتامبر امسال رفته ، ایا میتونه برای من و پدر و برادرش که ۱۵ ساله هست دعوتنامه دیدار فامیلی بفرسته و امکانش هست که برامون ویزا صادر کنن ،برای تعطیلات نوروز بخواهیم بریم کی باید اقدام کنیم اگه برای هم مون برای من و پدرش میشه ؟ضمنا هر دو بارنشسته هستیم و تمکن هم داریم ،پسرمون هم محصل هست ، واکسن هم دو دوز سینوفارم و یک دوز استرازنیکا زدیم ،ممنون از پاسخگوی تون

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۲۰, ۱۴۰۰ در ۶:۰۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله میتوندی درخواست ویزای دیدار از اقوام بدید

 187. پرویز پرویزی آذر ۱۰, ۱۴۰۰ در ۹:۴۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام شب بخیر تا کنون ۷ بار ویزای سه ماهه برای دیدن فرزندانم در المان گرفت توی این شرایط اگر دعوت نامه داشته باشم می‌توانم از فزثرزندلنم در المان دیدار کنم

 188. مریم مستقیم آذر ۸, ۱۴۰۰ در ۱۰:۱۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر.
  میخواستم بدونم که از وقتی که رزرو وقت انجام میدیم در سایت ویزامتریک ، حدودا چقد زمان میبره تا بتوانیم وقت ملاقات و مصاحبه داشته باشیم؟ مثلا اگر بخواهیم تیرماه وقت مصاحبمون بیفته ، چند ماه قبلش بهتره که وقت رزرو کنیم؟
  و اینکه آیا خودمون میتونیم برای سفارت مشخص کنیم تایم مصاحبمون رو ، یا از طرف اونا مشخص میشه؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۱۰, ۱۴۰۰ در ۹:۰۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

   زیاد زمان نمیبره بله خودتون مشخص میکنید

 189. محسن آذر ۷, ۱۴۰۰ در ۱:۵۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام. من از آلمان دو ویزای نمایشگاهی در دوسال قبل کرونا گرفتم آیا بعد از بازگشایی بخش، توریستی ویزا میتونم درخواست ویزای مولتی شش ماهه بدم و هدفم بازدید از نمایشگاه باشه که به مراتب بتونم رفت و آمد کنم.

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۱۰, ۱۴۰۰ در ۹:۰۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

   باید توجیه داشته باشه

 190. مهرداد آذر ۷, ۱۴۰۰ در ۱۲:۲۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با عرض سلام وخسته نباشید،
  اینجانب به همراه خانواده در سه سال اخیر دو ویزای شنگن از سفارتهای اسپانیا و ایتالیا دریافت کردیم.اکنون دو دوز واکسن سینوفارم دریافت کردیم.آیا میتوانیم بهار آینده به یونان سفر کنیم؟

 191. پرویز پرویزی آذر ۵, ۱۴۰۰ در ۳:۲۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام اینجانب و همسرم از سال ۱۳۸۱ تا سال ۱۳۹۸۷ بار با اخذ ویززای دوست ماهه جهت دیدار فرزندان مان ساکن ایمان رقتیم خواستم خواهش کنم بدلیل مشکلات اخذ نوبت و مراجعه به تهران برای ویزا چون ساکن اهواز هستیم بویژه رضایت سفارت از مسافرت های قبلی درخواست ویزای سه ساله بصورت مولتی داریم تشکر

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۱۰, ۱۴۰۰ در ۹:۱۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

   میتونید درخواست ویزای مولتی بدهید

 192. ساناز آذر ۲, ۱۴۰۰ در ۰:۳۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

  با درود بر شما
  ساناز هستم
  خواهرم به همراه دو فرزندش كه زير ١٠ سال هستند قصد ويزاي توريستي ايتاليا و يا فرانسه را دارد تمكن مالي دارد و واكسينه هم شده آيا الان زمان مناسبي اير براي أخذ ويزا چنانچه بله كدام كشور براي اقدام مناسب است و اگر هم خير چه زمان اقدام كند
  با سپاس از شما

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۱۰, ۱۴۰۰ در ۹:۱۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

   فعلا صادر نمیشه

 193. حجت آبان ۳۰, ۱۴۰۰ در ۸:۴۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام ، وقت به خیر ، بنده می خواستم ویزای جستجوی کار آلمان ( ۶ ماهه ) بگیرم ، در حال حاضر مشغول یادگیری زبان آلمانی هستم و تا ۸ ماه دیگه مدرک B1 رو می گیرم . نمی دونم کی باید اقدام کنم برای گرفتن وقت سفارت . ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۱۰, ۱۴۰۰ در ۹:۱۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

   حدود ۶ ماه قبل از رفتن به سفارت

 194. امین کریمی آبان ۲۹, ۱۴۰۰ در ۱۲:۴۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام.
  من قبل از شرایط کرونا برای ویزای نمایشگاهی آلمان اقدام کردم و ویزام اوکی شد.
  متاسفانه به دلیل شرایط کرونا نتونستم از ویزا استفاده کنم. دو تا سوال داشتم خدمت شما:
  ۱. آیا ویزا تمدید میشه بعد از راه افتادن سفارت ها؟
  ۲. تاریخ جدید نمایشگاهی که ویزا را برایش گرفتم اردیبهشت سال آینده هست. آیا سفارت برای ویزاهای توریستی و نمایشگاهی برای آن زمان راه اندازی خواهد شد؟

  تشکر از شما

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۱۰, ۱۴۰۰ در ۹:۱۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

   پاسخ شما در کانال داده شد

 195. Sara آبان ۲۷, ۱۴۰۰ در ۸:۱۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر نامزد من المان زندگی میکنن و هنوز اقامت دائم نگرفتن ولی اونجا سر کار میرن و مالیات پرداخت میکنند ممنون میشم راهنماییم کنید که ما از چه طریق میتونیم ازدواج کنیم و چه کارهایی لازمه انجام بدم

 196. نازنین آبان ۲۶, ۱۴۰۰ در ۵:۲۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر
  ایا ویزای دیدار با اقوام بلژیک صادر میشه یا فقط در موارد ضروری این نوع ویزا صادر میشه
  بنده با vfs تماس گرفتم گفتن همچین چیزی به ما نگفتن
  (دعوتنامه از طرف خواهرم هست و برای ماه بعد هم وقت گرفتم)
  اما نگران این موضوعم که ریجکت بشه
  ممنون

 197. سالار آبان ۲۳, ۱۴۰۰ در ۱:۱۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام سفارت سوئد برای مصاحبه ویزای کار کی باز میشود؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۲۵, ۱۴۰۰ در ۴:۵۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

   زمانی اعلام نکردن

 198. مرجان آبان ۲۲, ۱۴۰۰ در ۱۰:۰۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  من دختر‌ و خواهرم در المان زندگی می کنند و برای من دعوتنامه فرستادن
  قیلا هم ویزای ۵ ساله داشتم
  در حال حاضر با دعوتنامه می تونم به سفارت مراجعه کنم؟
  ویزایی دیدار اقوام با توریستی متفاوته یا یکی هست؟
  دو دوز واکسن سینوفارم زدم و دوز سوم رو استرازینکا زدم

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۲۵, ۱۴۰۰ در ۴:۵۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

   ووقت بخیر فرق میکنه اگر ضروری باشه صادر میشه

 199. فرزاد گرامی آبان ۲۲, ۱۴۰۰ در ۱۱:۵۱ ق٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام. میخواستم بدونم برای ویزای انگلستان بهتر هست خودمون شخصا بریم سفارت در ابوذبی امارات یا از دفتر گلوبال تو تهران استفده کنیم

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۲۵, ۱۴۰۰ در ۴:۵۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

   از تهران

 200. زهرا آبان ۲۱, ۱۴۰۰ در ۱۱:۳۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام،وقتتون بخیر
  من میخوام برای ویزای پیوست به همسر در آلمان اقدام کنم.در مورد مدرک زبان در بخش استثناها نوشته کسانی که مدرک دانشگاهی دارند نیاز به مدرک زبان نیست،آیا این تبصره اجرا میشه و اینکه اگرهمه باید مدرک زبان داشته باشند از کجا میتونیم برای گرفتن وقت فوری آزمون اقدام کنیم؟
  سپاس از شما

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۲۵, ۱۴۰۰ در ۴:۵۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

   مدرک زبان ضروری هست

 201. Nadiya آبان ۱۹, ۱۴۰۰ در ۱۰:۴۱ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقتتون بخیر من میخوام ویزای اوسبیلدونگ پرستاری بگیرم کارفرما قرار برای من دعوت نامه بفرسته میخواستم بدونم چه مدارکی نیازا و من کی باید اقدام کنم برای گرفتن وقو از سفارت و اینکه از روزی که اقدام کنم برای وقت سفارت چند وقت زمان میبره سفارت بهم وقت مصاحبه بده؟؟
  پیشامیش ممنون از پاسخگوییتون🌹

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۲۵, ۱۴۰۰ در ۵:۰۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

   لیست مدارک مورد نیاز رو در وبساست سفارت آلمان پسدا کنسد

   • Nadiya آبان ۲۵, ۱۴۰۰ در ۱۱:۳۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

    ممنون حتما مراجعه میکنم به وب سایت سفارت ولی سوال دومم رو پاسخ ندادین ممنون میشم بگید از تایمی که اقدام میکنم حدودا چند وقت طول میکشه سفارت بهم وقت مصاحبه بده؟؟

 202. مریم احمدی آبان ۱۹, ۱۴۰۰ در ۲:۱۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام و عرض ادب
  همسر و فرزند من در آلمان پناهنده هستند اما من از طرف یکی از دوستانم در آلمانه دعوتنامه دریافت کردم.آیا میتوانم وقت سفارت بگیرم و اقدام برای ویزا
  با تشکر و سپاس

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۲۵, ۱۴۰۰ در ۵:۰۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بهتره این کارو نکنید ممکنه تاثیر منفی بذاره روی پرونده تون

 203. فاطمه آبان ۱۸, ۱۴۰۰ در ۱۲:۵۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخير يه سوال دارم ما يك خانواده ي ٤ نفره هستيم كه يك سال پيش جهت خروج از ايران به مقصد آلمان اقدام كرديم مبلغي هم داديم بخاطر شرايط كرونا هنوز كارمون انجام نشده اما سوالم اينه آيا به خانواده ويزاي تجاري جهت بازديد از نمايشگاه در آلمان داده ميشه؟؟ با دعوت نامه ي معتبرخصوصا كه دو فرزند ١١ و ٢ ساله داريم

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۲۵, ۱۴۰۰ در ۵:۰۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

   فعلا خیر

 204. سجاد روشن آبان ۱۶, ۱۴۰۰ در ۵:۲۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام ببخشید من ۲۴ سالمه اگه بخوام واسه ویزای کارشناسی آلمان اقدام شانسم چقدره و اینکه چه موقعی باید وقت سفارت بگیرم؟مرسی

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۲۵, ۱۴۰۰ در ۵:۰۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

   از ۶ ماه زودترش اقدام کنید

 205. محمد رصا آبان ۱۵, ۱۴۰۰ در ۲:۳۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با درود
  من و همسرم بهمن ۹۸ ویزا آلمان داشتیم بلیط هم تهیه کردیم که به خاطر کرونا سفر لغو شد . الان اگر دخترم مجدد دعوت نامه بفرستتد امکان دریافت ویزا هست و اینکه تسهیلاتی برای کسانیکه ویزا و بلیط داشتند و به دلیل کرونا سفر لغو شده در نظر گرفته میشود یا خیر .
  با سپاس از راهنمایی شما

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۱۶, ۱۴۰۰ در ۱۱:۰۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر فعلا امکان اخذ ویزای شینگن توریستی یا فمیلی ویزیت برای کار های غیر ضروری وجود نداره تا ای لحظه که آبان ۱۴۰۰ هستیم

 206. شهناز-فریبا آبان ۱۴, ۱۴۰۰ در ۱:۵۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام من از طرف پسرم که اقامت دائم آلمان داره دعوتنامه دارم اگه واکسن آسترازنکا بزنم سفارت ویزا به خودم وهمسرم برای دیدار فرزندم به ما میده؟ البته ۲۰۱۶ هم یه سفر داشتیم به آلمان زودتر از موعد برگشتیم ایران این برا ما امتیاز حساب میشه؟ ما میتونیم اقدام کنیم برا ویزا؟ممنون میشم جواب بدید متشکرم

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۱۶, ۱۴۰۰ در ۱۱:۰۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر فعلا که آبان ۱۴۰ هساتیم ویزا برای کار های ضروری صرفا صادر میشه

 207. زهرا آبان ۱۲, ۱۴۰۰ در ۸:۰۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام من مدرک بین المللی پاکسازی صورت دارم و همین طور همسرم مدرک فنی حرفه ای درج یک میکانیکی و برش کاری و سوراخ کاری داره میخواستم بپرسم که ویزای کار برای چه کشوری رو میتونیم بگیریم .سن همسرم ۴۷ وسن من ۴۴ ساله هستش.همینطور همسرم چند مدرک ایمنی هواپیمایی هم داره و مدرک بیل میکانیکی .متشکرم راهنمایی کنید

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۱۶, ۱۴۰۰ در ۱۱:۱۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

   برای کشور های مهاجر پذیر مثل کانادا

 208. محمد آبان ۱۲, ۱۴۰۰ در ۷:۵۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام و عرض ادب
  من و همسرم سابقه ۵ ویزا از فرانسه داشتیم که ۲ تای اخر مولتی بوده
  الان یک فرزند ۲ ساله هم به ما اضافه شده . با توجه به حضور فرزند و شرایط کرونا ایا درخواست ویزای توریستی از فرانسه ریسک دارد؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۱۶, ۱۴۰۰ در ۱۱:۱۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

   بله

 209. ناهید دانشگری آبان ۱۲, ۱۴۰۰ در ۷:۱۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام من دو دوز واکسن سینوفارم زدم و قصد دارم ویزای شینگن از سفارت آلمان بگیرم آیا اگر دوز سوم را آسترازنکا بزنم سفارت آلمان قبول می کند؟ با تشکر

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۱۶, ۱۴۰۰ در ۱۱:۱۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

   خیر

 210. س.ش آبان ۱۱, ۱۴۰۰ در ۱۰:۱۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با عرض سلام،مى خواستم بدونم از نظر شما چه موقع سفارت ايتاليا براى گرفتن ويزاى شينگن باز مى شه ؟چون مداركم حدود چهار ماه است كه در دفتر آژانس هواپيمايى است و امروز كه تماس گرفتم ،فرمودند سفارت ايتاليا باز نيست و فكر هم نمى كنيم تا دو ماه ديگه هم باز بشه؟خواستم نظر شما را بدونم.سپاس.

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۱۶, ۱۴۰۰ در ۱۱:۱۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

   بازه ولی توریستی صادر نمیشه آزانسی هم که پرونده توریستی قبول کرده در این شرایط در واقع به نوعی کلاهبرداری و کلاشی محسوب میشه

 211. حمیدرضا ضیائی آبان ۱۱, ۱۴۰۰ در ۱:۳۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام دارای ویزای تایپ c تا تاریخ اعتبار ۲۰۲۲/۰۱/۱۹ هستم و یکبار هم به آلمان مسافرت کردم در حال حاضر میخواهم با ایم ویزا بروم اتریش -وین آیا میتوانم مستقیم به اتریش مسافرت کنم یا باید بروم آلمان و از آنجا بروم؟ لطفا مرا راهنمایی کنید

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۱۶, ۱۴۰۰ در ۱۱:۱۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

   پاسخ شما در کانال داده شده

   • مهناز فروردین ۲۶, ۱۴۰۱ در ۳:۰۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

    سلام خانواده بنده با تزریق واکسن های اسپایکوژن و سینوفارم و پاستوکووک میتونن برای ویزای توریستی به آلمان اقدام کنند؟

    • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۳۱, ۱۴۰۱ در ۱۱:۳۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

     بله

 212. داود آبان ۱۰, ۱۴۰۰ در ۱۱:۰۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام.
  من یک شرکت در آلمان ثبت کردم حدود دو سال پیش، اما با شروع کرونا سفارت بسته شد و نتوانستم بروم، شریک من در آلمان دعوتنامه برای من ارسال کرده است، من می خواهم آنجا یک تولیدی بزنم، نمی دونم چه کار کنم، آیا از کشور دیگری می توانم ویزای توریستی بگیرم و اگر می توانم بهترین کشور کدام است ؟ متشکرم

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۱۶, ۱۴۰۰ در ۱۱:۱۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

   اسپانیا و فرانسه بازن

 213. ستاره آبان ۱۰, ۱۴۰۰ در ۹:۲۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام. یکی از دوستان برای ویزای درمانی برای المان اقدام کردند. متاسفانه ویزا ندادن بهشون.
  بیمار به همراه پدر قصد داشتن برن. پدر بازنشسته هستن و بیمار هم به خاطر شرایطش چند ماهی هست سر کار نمیره و فیش حقوقی که ارایه داده مربوط به آخرین ماهی هست که سر کار رفته. و برای بعد هم فیش استعلاجی که از بیمه واریز شده رو ارایه داده. هر کدوم سند خونه به نام خودشون داشتن و حساب جداگانه.
  الان تو برگه هایی که براشون فرستادن دلیل رد کردن رو برای پرونده بیمار شماره ۳ و ۱۳ نوشتن و برای همراه بیمار شماره ۲
  نامه از کلینیک که این درمان فقط در آلمان وجود داره داشتن و اینکه نیاز به همراه دارن و هزینه کلینیک هم پرداخت شده و مدارکش رو داشتن تو پرونده و قرارداد با کلینیک و…
  میخواستم بدونم چه مدارکی باید اضافه کنن که ویزا بددن.ممنون میشم راهنمایی کنین. به نظرتون بهتره اعتراض کنن یا دوباره درخواست ویزا بدن.

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۱۶, ۱۴۰۰ در ۱۱:۱۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

   پاسخ شما در کانال

 214. آرش آبان ۹, ۱۴۰۰ در ۶:۲۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام. جدیدا یه مطلبی رو خوندم نوشته بود ثبت نام در لاتاری ریسک داره و شانس ریجکتی برای دریافت ویزای تحصیلی توریستی و کاری رو کم میکنه چون نشون میده طرف قصد رفتن از کشورشو داره. آیا همچین چیزی صحت داره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

 215. علی آبان ۹, ۱۴۰۰ در ۴:۱۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام و عرض ادب
  دوست بنده از هلند دعوتنامه ارسال می کنه. می خواهیم بنده و خانمم ویزای توریستی دیدار دوست و خانواده هلند رو بگیریم. واکسن آسترازنکا دو دوز زدیم. با توجه به اینکه سابقه سفر اصلا نداریم ولی بنده هیات علمی تمام وقت دانشگاه هستم با ۱۸ سال سابقه کار و بیمه و سند ملکی با شرایط فعلی توصیه می کنید الان برای ویزای شینگن اقدام کنیم؟
  ممنون میشم پاسخ بدین

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۱۶, ۱۴۰۰ در ۱۱:۱۶ ق٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر شرایططتون خوبه فعلا هلند پذیرش نداره

 216. فاطمه آبان ۹, ۱۴۰۰ در ۳:۰۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

  وقت بخیر برای ویزای یک طرفه اگه بخوایم سند خونه بذاریم مشکلی پیش میاد؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۱۶, ۱۴۰۰ در ۱۱:۱۶ ق٫ظ - پاسخ دادن

   سند ملکی رو سفارت برای اخذ ویزای شینگن ازتون نمیگیره

 217. زهره آبان ۹, ۱۴۰۰ در ۱۲:۰۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  پاسخ دادن
  سلام وقت شما بخیر .من ۳ بار به دانمارک در سال های ۲۰۱۱،۲۰۱۳و۲۰۱۵ سفر کردم .متاهل هستم ،خواهرم مقیم دانمارک ،در سال۲۰۱۵ به همراه مادرم سفر کردم.میخواستم بپرسم الان درشرایط کرونا سفارت دانمارک ویزای دیدار خانواده را قبول میکند میخواستم با مادرم مجدد اقدام به سفر کنیم .مادرم ۲ دوز آسترازنکا زدند و خودم ۲ دوز سینوفارم .سپاس از راهنمایی شما.

 218. فیروزه آبان ۹, ۱۴۰۰ در ۱۱:۵۰ ق٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام
  دوست گرامی حدود هفت سال پیش با همسر و فرزند ۱۹ ساله م به ایتالیا و بعد آلمان سفر کردیم . البته من ویزای شینگن ۳ ساله داشتم چون عروس مان آلمانی است .پسرم چند ساعت بیشتر در کمپ نبوده و بیرون آمده . البته مشخصات ش را کامل داده بعد چند ساعت پشیمان شده و بیرون آمد.
  طبق بلیط و تاریخ به ایران برگشت .و مشگلی نداشت . آیا اگر الان برادرش برای او دعوتنامه بدهد می‌تواند مستقیم به آلمان سفر کند . منظورم این است که امکان دارد اسم او در بلک لیست باشد . یک دنیا سپاسگزارم

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۱۶, ۱۴۰۰ در ۱۱:۱۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر بله بهتره مستقیم از آلمان اقدام نکنن

 219. درخشان آبان ۹, ۱۴۰۰ در ۱۱:۱۰ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام دخترمن مقیم المان هست باتوجه به اینکه با معاذیر پزشکی فرمودید که سفارت راحتترویزا خواهد داد لطفا بفرمایید ایا این که من مبتلابهmajor depressionشدم میتواندعذرموجهی برای ذکرکردن دردعوتنامه باشد یا درغیراینصورت توصبه میکنید دعوتنامه چطور تنظیم بشه تا شانس بیشتری برای دیدارفرزندم داشته باشم.
  ارادتمند وسپاسگزار زحمات شماهستم.

 220. درخشان آبان ۹, ۱۴۰۰ در ۱۱:۰۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام با تشکر اززحمات شما
  دخترمن مقیم المان هست ودرحال حاضر تصمیم داره برای من دعوتنامه بفرسته با توجه به اینکه من به افسردگی مبتلا شدم ایا این بیماری مستونه عذرموجهی بذای دریافت ویزا باشه درغیراین صورت کددام بیماریها می تونن برای دیدار فرزند دلیل موجه باشند.
  سپاسگزارمد

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۱۶, ۱۴۰۰ در ۱۱:۱۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

   بهتره صبر کنید توریستی رو باز کنن بعد اقدام کنید

 221. علی احمدی آبان ۹, ۱۴۰۰ در ۱۰:۵۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام. برادر بنده ۱۵ سال هست اقامت انگلستان را دارد و مقیم انگلستان است. میخواستم بدونم برای اردیبهست اتگر برای مراسم ازدواجش بنده و خانمم را دغوت کند احتمال گرفتن ویزا هست؟ سند ملکی و گردش حسابم خوب هست. ۳۳ سال سن بنده و ۲۶ سال سن همسرم است

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۱۶, ۱۴۰۰ در ۱۱:۱۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

   میتونه دلیل خوبی باشه ببرای گرفتن ویزای انگلستان همچنینی باید مدارک بسیار محکمی ارایه کنید مکیتونید با کارشناس های مجموعه جهت گرفتن مشاوره و یا اخذ ویزاتون تماس بگیرید

 222. زهره آبان ۸, ۱۴۰۰ در ۱۱:۴۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام مجدد ،میخواستم بپرسم برای دیدار خواهرم در دانمارک بهتره ویزای مولتی برای من و مادرم بفرسته یا کوتاه مدت ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۹, ۱۴۰۰ در ۱۰:۱۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

   پاسخ شما توسط وکیل مجموعه در تلگرام داده میشه

 223. زهره آبان ۸, ۱۴۰۰ در ۱۱:۴۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت شما بخیر .من ۳ بار به دانمارک در سال های ۲۰۱۱،۲۰۱۳و۲۰۱۵ سفر کردم .متاهل هستم ،خواهرم مقیم دانمارک ،در سال۲۰۱۵ به همراه مادرم سفر کردم.میخواستم بپرسم الان درشرایط کرونا سفارت دانمارک ویزای دیدار خانواده را قبول میکند میخواستم با مادرم مجدد اقدام به سفر کنیم .مادرم ۲ دوز آسترازنکا زدند و خودم ۲ دوز سینوفارم .سپاس از راهنمایی شما.

 224. سپهر آبان ۷, ۱۴۰۰ در ۶:۱۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر. در حال حاضر نوبت ویزای پیوست بلوکارت ، چند ماه است؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۹, ۱۴۰۰ در ۱۰:۱۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

   حداقل ۴ ماه

 225. سپهر آبان ۷, ۱۴۰۰ در ۶:۱۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام و عرض ادب. اگر شخصی در ماه دسامبر ۲۰۲۱ برای بلوکارت در المان ملده بشه، و برای خانواده اش بخواد نوبت سفارت برای ویزای پیوست بگیره، معمولا نوبت ورود به سفارت رو چند وقت دیگه میدن؟ و جواب چقدر بعد از تحویل مدارک، اعلام میشه؟ پیشاپیش سپاس برای راهنماییتون

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۹, ۱۴۰۰ در ۱۰:۱۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

   حداقل ۴ ماه

 226. مرجان آبان ۷, ۱۴۰۰ در ۱۰:۰۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام، میخواستم بدونم کدام کشورهای حوزه شینگن ویزای توریستی می دهند وبا کدام واکسن‌ها وآیا بایست pcr می‌توان رفت یا نه

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۹, ۱۴۰۰ در ۱۰:۱۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

   پاسخ شما در ویس های قبلی در تلگرام داده شده

 227. مرجان آبان ۷, ۱۴۰۰ در ۱۰:۰۰ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام خدمت شما
  میخواستم بدونم کدوم کشورهای اروپایی ویزای توریستی می‌دهند وباکدام واکسنها،آیاباتست پی سی آر هم می‌توان رفت .
  ممنون

 228. آرش آبان ۵, ۱۴۰۰ در ۱۱:۰۶ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام. یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید. برای دریافت ویزای شینگن اتریش تایپ سی توریستی آیا میشه شش ماه قبل از تاریخ سفر درخواست ویزا به سفارت داد؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۹, ۱۴۰۰ در ۱۰:۱۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

   خیر

 229. سيد سعيد امامي آبان ۳, ۱۴۰۰ در ۷:۴۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام من دوتا ويزاي مولتي يكماهه و سه ماهه هلند تو ٣سال اخير دارم ميخواستم براي ويزاي يكساله اقدام كنم خواستم ببينم شرايط دريافتش به چه صورته و ايا اتوماتيك وار يكساله ميدن يا مدت زمان ديگه اي و اينكه نوع درخواستش فرق ميكنه با كوتاه مدت اينكه هلند واكسن سينو فارم رو قبول داره يا نه
  با تشكر

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۹, ۱۴۰۰ در ۱۰:۱۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

   خیر اتوماتیک نیست پاسخ دقیق تر در کانال

 230. ویدا آبان ۳, ۱۴۰۰ در ۵:۴۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم فرانسه روادید برای ویزای تورسیتی داره در حال حاضر ؟ و اگر نداره احتمالش هست که سال دیگه تابستون روادید داشته باشه ؟

 231. حمید آبان ۳, ۱۴۰۰ در ۱:۴۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر
  من برای پناهندگی نیاز به ویزای توریستی اسپانیا ایتالیا دارم
  سریع ترین راه برای این ویزا چیه که ازم سند ملکی و بیمه و ضمانت نامه نخاد .
  میتونید کمکم کنید
  تشکر

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۹, ۱۴۰۰ در ۱۰:۱۶ ق٫ظ - پاسخ دادن

   ایتالیا فعلا بستس ضمانت جزو مدارکی که مجموعه ما میگیره نیست

   • حمید آبان ۱۷, ۱۴۰۰ در ۲:۰۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

    سلام
    برای اسپانیا هم بستس؟
    چند وقته دارم تماس میگیرم ولی کسی پاسخ نمیده.
    در مورد هزینه ها یی که موسسه شما میگیره و تمکن مالی تور گروهی اسپانیا توضیح میدین .
    تشکر

 232. ژيلا نويني آبان ۳, ۱۴۰۰ در ۱:۱۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخير من و همسرم ويزاي مولتي ۴ ساله به آلمان را داريم و اين ويزا مربوط به قبل از كرونا مي باشد و ويزاي ما تا تاريخ ۸ ، ۲۰۲۲ مهلت دارد و چون ما قصد مسافرت به آلمان را داريم بايد دوباره اين ويزا توسط سفارت تمديد شود ؟
  سپاس از پاسخگوييتون

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۹, ۱۴۰۰ در ۱۰:۱۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

   بستگی به نوع ویزیا صادر شده داره

 233. Rezvan آبان ۳, ۱۴۰۰ در ۱۲:۳۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقتتون بخیر ایا مادرم و خواهر زاده ۱۵ ساله م میتونن به وسیله ی دعوت نامه( دعوت نامه از طرف دایی بنده ) ب سوعد سفر کنن ایا ویزای شنگن الان توسط کشور سوعد صادر میشه هر دو هم واکسن سینوفارم زدن ممنون

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۹, ۱۴۰۰ در ۱۰:۱۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

   فعلا خیر

 234. Arya آبان ۳, ۱۴۰۰ در ۱۲:۲۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام من و همسرم ۵ سال قبل با ویزای شینگن ۱۰ روزه فرانسه قانونی وارد پاریس و سپس با قطار به آلمان رفتیم و از هامبورگ با پاس شباهتی می خواستیم بریم انگلیس که توی فرودگاه متوجه شدن و از ما انگشت نگاری کردن و در نهایت از ما پرسیدن میخاین بمونین یا برگردین که ما گفتیم بر میگردیم و در مهلت ۱۰ روزه ویزا برگشتیم. آیا دوباره می تونیم ویزای شینگن بگیریم یا توی بلک لیست هستیم. ممنون از راهنماییتون

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۹, ۱۴۰۰ در ۱۰:۱۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

   بله هستید

 235. حمید آبان ۳, ۱۴۰۰ در ۱۱:۵۱ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر
  ویزای توریستی اسپانیا میخاستم بگیرم ولی نمیدونم باید چکار کنم و هزینش چقدره؟
  تا حالاهم سفر خارجه نداشتم
  میتونید برام ویزای توریستی اسپانیا رو بگیرید؟ از کجا باید شروع کنم
  لطفا راهنمایی کنید
  تشکر

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۹, ۱۴۰۰ در ۱۰:۱۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

   باید با کارشناس های مجموعه تماس بگیرید

   • حمید آبان ۱۷, ۱۴۰۰ در ۲:۰۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

    سلام
    برای اسپانیا هم بستس؟
    چند وقته دارم تماس میگیرم ولی کسی پاسخ نمیده.
    در مورد هزینه ها یی که موسسه شما میگیره و تمکن مالی تور گروهی اسپانیا توضیح میدین .
    تشکر

 236. بهار آبان ۳, ۱۴۰۰ در ۱۱:۱۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر من سوئد زندگی میکنم و باردار هستم میخوام برای مادرم دعوتنامه بفرستم ولی سفارت بستس شما نمیدونید کی باز میشه و اینکه من برای اول ژانویه میخام مادرم پیشم باشه اگه سفارت باز بشه اول نوامبر امیدی هست که تو این فرصت بهشون ویزا بدن؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۹, ۱۴۰۰ در ۱۰:۱۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

   باز نمیشه تا اون موقع

 237. تبسم آبان ۳, ۱۴۰۰ در ۹:۳۶ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر
  من ویزای مولتی ۴ ساله المان دارم بعد از اخذ ویزا یکبار به المان سفر کردم بعد کرونا پیش آمد الان دو سال از ویزای من باقیمانده آیا این ویزا همچنان معتبر است چون بعضی از آژانس‌ها میگویند بعد کرونا باید این ویزا توسط سفارت دوباره تمدید شود آیا این حرف درسته یا من با همون ویزای مولتی میتونم برای رفتن اقدام کنم ممنون از پاسخگوییتون

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۳, ۱۴۰۰ در ۱۰:۴۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

   پاسخ شما در کانال داده شد

 238. سمیه حسینی آبان ۲, ۱۴۰۰ در ۵:۳۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام. من ویزای آلمان گرفتم تایپ c. واکسن نزدم میتونم با دز اول آسترازنکا و کارت دیجیتال برم یا باید هر دو دز بزنم. یا اینکه میتونم کشوری که سینوفارم قبول دارن برم؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۳, ۱۴۰۰ در ۱۰:۴۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

   فعلا آلمان سینوفارم رو قبول نداره پاسخ دقیق تر در کانال برای شما ارسال خواهد شد

 239. مریم آبان ۲, ۱۴۰۰ در ۱۰:۲۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام.من ویزای مولتی شنگن دو ساله از سفارت آلمان دارم که بخاطر شرایط کرونا نتونستم استفاده کنم . تا سه ماه دیگه اعتبار داره و من واکسن سینوفارم زدم. با توجه به اینکه آلمان سینوفارم رو قبول نمیکنه آیا با این ویزا میتونم به کشورهای دیگه شنگن مثلا اسپانیا سفر کنم بدون اینکه به آلمان برم؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۳, ۱۴۰۰ در ۱۰:۴۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

   چون ویزا ولید هست فعلن نمیتونتید پاسخ دقسق ار در کانال

 240. داود شیعه نواز مهر ۳۰, ۱۴۰۰ در ۲:۵۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر لطف کنید من دو دوز واکسن سینوفارم زدم الان دارم درخواست میدم تا یک دوزش را تغییر بدن. آیا یک دوز آسترازنکا برای سفارت آلمان کفایت میکنه؟؟ بعد سفارت آلمان کی ویزا شینگن رو آغاز میکنه؟؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۳, ۱۴۰۰ در ۱۰:۴۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

   خیر -سفارت بازه

 241. پوریا مهر ۲۸, ۱۴۰۰ در ۶:۴۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  وقتتون بخیر
  ببخشید خواستم بپرسم اینکه میگن
  آلمان ویزای توریستی نمیده به کسی صحت داره یا خیر؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۳, ۱۴۰۰ در ۱۰:۴۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

   بله صحت داره

 242. شیما مهر ۲۸, ۱۴۰۰ در ۱:۵۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  باسلام.من وهمسرم قصد سفر به آلمان داریم که متاسفانه سفارت آلمان بسته است،و برای توریست ویزای تایپ cنمیده،میخواستیم پناهنده بشیم،کشور هلند و اتریش هم سفارت هاشون بازه ولی متاسفانه شنیدم اصلا به پناهنده جا نمیدن.دو دوز واکسن آستارا هم زدیم.QR کد هم گرفتیم،نمیدونیم چی کار کنیم؟اگر میشه در مورد باز گشایی سفارت آلمان بفرمایید،و درمورد پناهندگی کشور هایه دیگه.ممنونم از شما

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۳, ۱۴۰۰ در ۱۰:۴۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

   در کانال پاسخ شما اده شد

 243. اکبر مهر ۲۸, ۱۴۰۰ در ۹:۵۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  من سفارت اسپانیا ریجکت شدم و اعتراض کردم
  بنظر شما چقدر احتمال جواب مثبت اعتراض وجود دارد؟؟؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۳, ۱۴۰۰ در ۱۰:۴۶ ق٫ظ - پاسخ دادن

   احتمالش بسیار کمه

 244. مرجان مهر ۲۸, ۱۴۰۰ در ۹:۲۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

  درود برشما،آیا بخش توریستی و تجاری سفارت یونان باز شده است یا خیر و اگر باز نشده کی باز میشود

  • پوریا مهر ۲۸, ۱۴۰۰ در ۶:۵۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

   درود بر شما
   ویزای توریستی آلمان حدودا کی باز میشه؟

   • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۳, ۱۴۰۰ در ۱۰:۴۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

    زمان دقیقی رو اعلام نکردن

 245. Vida مهر ۲۷, ۱۴۰۰ در ۳:۳۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم که ما یه خروج خانوادگی به فرانسه داشتیم هفت ساله پیش با ویزای ترویستی شینگن، در صورت اقدام مجدد در تابستون اینده احتمال اینکه جواب مثبت داده بشه هست ؟ و اینکه من یه دختر ۱۶ ساله دارم و با توجه به اینکه هیچ گزینه ای به غیر از واکسن سینوفارم برای زیر ۱۶ سال تو ایران نیست مجبورم همینو بزنم و این تاثیری داره توی جواب مثبت یا نه ؟ خودم و همسرم آسترازنکا زدیم

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۲۷, ۱۴۰۰ در ۸:۲۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله هست ، واکسن سینوفاذم رو فرانسه هنوز تایید نکرده

 246. منصوربهادران مهر ۲۶, ۱۴۰۰ در ۱۱:۳۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام خسته نباشید
  سفارت فیلیپن براس اخذ ویزا توریستی کی باز میشه اطلاع دارید شما
  ممنونم

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۲۷, ۱۴۰۰ در ۸:۲۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

   ما تحصصمون اروپا و کاناداست

 247. مرجان مهر ۲۵, ۱۴۰۰ در ۴:۳۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر میخواستم بدونم با ۲۰۰ میلیون تومن میتونم مهاجرت کنم برای کشور هلند و درخواست پناهندگی بدم چون نمیخوام برگردم ایران.اگر امکانش بود و میتونم که برم، لطفا در این مورد اهنماییم کنین چه مراحلی روباید انجام بدم.درضمن پسرم که۱۶ سالش هست با بنده هست.ممنون و سپاسگذارم.

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۲۷, ۱۴۰۰ در ۸:۲۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

   پاسخ شما در کانال داده میشه

 248. رویا مهر ۲۵, ۱۴۰۰ در ۳:۰۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام آیا حقیقت داره که تورهای اروپایی پاسپورت و مدارک مسافر را از لحظه ورود تا خروج از فرودگاه نزد خود نگه میدارند و‌به مسافر تحویل نمیدهند؟؟؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۲۷, ۱۴۰۰ در ۸:۲۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بعضی از تور ها اینکار رو انجام میدن

 249. علی مهر ۲۵, ۱۴۰۰ در ۲:۵۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام اخباری منتشر شد مبنی بر شرایط جدید ویزا انگلستان میشه توضیح بفرمایید چی هست

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۲۷, ۱۴۰۰ در ۸:۲۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

   احبار جدید زیاده دوست عزیز

 250. محمد رضا پوررضایی مهر ۲۴, ۱۴۰۰ در ۷:۳۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با عرض سلام من برای ویزای جستجوی کار آلمان دو سال پیش ثبت نام کردم و ایمیل اول دریافت کردم ولی هنوز ایمیل دوم سفارت نفرستاده به نظرتون مجدد ثبت نام کنم و یا اینکه راه حل پیشنهادی شما چیه

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۲۷, ۱۴۰۰ در ۸:۳۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

   باید صبر کنید یک ایمیل جدا هم بفرستید

 251. هیرش عزیزی مهر ۲۴, ۱۴۰۰ در ۶:۰۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام خسته نباشید برای تمکین مالی یا پرینت حساب که مثلا من کاسب هستم ودر ماه بیشتر ۶۰ ، ۷۰میلیون اومده ورفته الانم چند روزه یکصد پنجاه میلیون پول تو حسابم هست برای درخواست ویزای توریستی خوبخ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۲۷, ۱۴۰۰ در ۸:۳۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

   باید شرایططتون دقیق تر بررسی بشه

 252. منصور مهر ۲۴, ۱۴۰۰ در ۵:۱۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر ممنون از پاسخگویی بینظیر شما. من مدرک لیسانس رشته مهندسی شیمی گرایش صنایع گاز رو دارم با سابقه ۱۵ سال کار در شرکت نفت. میخواستم بدونم واسه من با این شرایط توی المان کار در زمینه نفت و گاز پیدا میشه؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۲۷, ۱۴۰۰ در ۸:۳۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله میشه خیلی از سرتیفیکیت های نفت و گاز رو خود آلمان داره صادر میکنه

 253. زهرا مهر ۲۴, ۱۴۰۰ در ۲:۵۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام ،برای ویزای توریستی به هلند کارکرد حساب به لاتین نیاز دارن یا به فارسی؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۲۷, ۱۴۰۰ در ۸:۳۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

   لاتین

 254. بیتا مهر ۲۳, ۱۴۰۰ در ۸:۳۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام
  در حاضر برای ویزای هلند از طریق دعوتنامه دوست خانوادگی می توان اقدام کرد؟ و سابقه دو بار هم ویزای دوساله مولتی داشتم.
  ایا هلند تا حالا ویزای ۵ ساله داشته؟
  آیا در موقع دادن ویزای به تاریخ انقضای پاسپورت هم توجه می کنند؟
  لطفا راهنمایی بفرمایید.

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۲۷, ۱۴۰۰ در ۸:۳۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله میتونید پاسخ دقسق تر در کانال به شما داده خواهد شد

 255. شیوا مهر ۲۲, ۱۴۰۰ در ۷:۱۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام خانواده من به دلیل زایمان من ویزا شدن برای آمدن به آلمان . الان من میخواهم بدانم با توجه به اینکه واکسن سینوفارم مورد قبول آلمان نیست ، خانواده من یک دوز‌ سینوفارم زدن و بعد مبتلا به کرونا شدن و مدارک بستری شدن در بیمارستان را هم ترجمه کردن ، آیا میتوانند طبق این شرایط سفر کنند و در پرواز مشکلی پیش نمیاد؟

 256. پیام مهر ۲۲, ۱۴۰۰ در ۳:۴۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وققتون بخیر
  الان سفارت اتریش در مورد اقدام برای ویزای کاری باز هست ما از تیر ماه درخواست ویزای کار دادیم اما زمانی مشخص نکردن
  ممنونم

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۲۷, ۱۴۰۰ در ۸:۳۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله

 257. حیدری مهر ۲۲, ۱۴۰۰ در ۸:۱۱ ق٫ظ - پاسخ دادن

  و سوال دیگه اینکه سفارت آلمان واکسن سینوفارم رو قبول میکنه؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۲۷, ۱۴۰۰ در ۸:۳۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

   خیر

 258. حیدری مهر ۲۲, ۱۴۰۰ در ۸:۰۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام و عرض ادب. من پرستارم و برای ویزای کاری دارم اقدام میکنم و خواهرم دانشجوی بیوتکنولوژی هستن، برای گرفتن ویزای دانشجویی خواهرم میتونم خودم ضامن باشم یا بازهم نیاز هست که درحسابشون پول باشه!؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۲۷, ۱۴۰۰ در ۸:۳۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

   میتئنید شما اسپانسر باشید

 259. کاظمی مهر ۲۲, ۱۴۰۰ در ۰:۴۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام خسته نباشید
  میخواستم بدونم برای توریستی آلمان شما بخواید کارامو انجام بدید هزینه چقدر میگیرید البته هروقت که آلمان باز شد

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۲۷, ۱۴۰۰ در ۸:۳۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

   باید نسبت به شرایط شما برآورد هزینه کنیم

 260. اوراز مهر ۲۱, ۱۴۰۰ در ۷:۴۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر
  ببخشید خواستم بدونم سفارت فرانسه برای مصاحبه واخذویزا باز گشایی شده یا خیر

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۲۷, ۱۴۰۰ در ۸:۳۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله بازه

 261. مجید مهر ۲۱, ۱۴۰۰ در ۳:۰۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام من مهرماه سال ۹۸ درخواست وقت سفارت آلمان برای ثبت شرکت کردم که ایمیل تایید برای من ارسال شد منتها بدلیل شرایط کرونا و بسته شدن سفارت همینطور باقی موند سوال من این هست که فکر میکنید چه مدت زمان میبره تا سفارت ایمیل دوم که زمان حضور در سفارت برای ارائه مدارک هست رو برای من ارسال میکنه

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۲۷, ۱۴۰۰ در ۸:۳۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

   مینیمم ۴ ماه زمان میبره شلوغه سفارت

 262. Ali مهر ۲۰, ۱۴۰۰ در ۴:۱۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقتتون بخیر

  سفارت اتریش نوبت احراز هویت برای ۲۰ مهر ماه داشتیم البته ساعتش مشخص نبود، روز قبلش وکیل از طریق vfs پیگیر شده، ک گفتند تعدادی پرونده مهاجر افغان اولویت هست و… گفتند چند روزی صبر کنید و…
  میخواستم بدانم همچین چیزی ک جواب دادن امکان داره؟؟؟

  تشکر از شما

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۲۱, ۱۴۰۰ در ۱۰:۴۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

   بله امکان داره

 263. فرزاد مهر ۱۹, ۱۴۰۰ در ۶:۴۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام من تا حالا کلا از کشور خارج نشدم ولی پاسپورت گرفتم،برای کنسرت به یکی از کشور های اروپا میخوام برم تقریبا توی اکثر کشور ها هم گروه مورد علاقمون کنسرت داره از اردیبهشت۱۴۰۱ تقریبا تور این گروه شروع میشه تا یکی دو ماه بعدش، واکسن هم زدم آیا ویزا میدن بهمون الان؟ شما میتونید کمک کنید؟ کلا باید چیکار کنیم ما داداش،این تنها فرصتیه برای ما تا اخر عمر ک بتونیم این کنسرت رو بریم،لطفا کمک کنید ممنون

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۱۹, ۱۴۰۰ در ۹:۳۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

   برا اخذ ویزای شینگن شما باید شرایط شما کامل بررسی بشه اینکه چون کنسرت گروه مورد علاقتون در کشئر مقصد برگزار میشه دلیل به دادن و صدور ویزای شینگن برای شما نمیشه .

 264. فرزاد مهر ۱۹, ۱۴۰۰ در ۲:۱۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر بنده قصد مهاجرت به آلمان و نیاز به مشاوره دارم عضو کانال تلگرامی تون و اینستاگرام هستم هروقت تماس میگیرم برای مشاوره با دفتر شما جواب گو نیستن و در اینستا گرام هم پیام دادم گفتن تو سایت کامنت بزارید نمی‌دونم چطوری با مشاور شما صحبت کنم با تشکر

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۱۹, ۱۴۰۰ در ۹:۳۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وکیلمون فعلا بسیار سرشون شلوغه و به زودی انشالا پذیرش های جدید رو شروع میکنیم با دفتر هم که مناس گرفتید پیام بذارید که ثبت بشه شمارتون

 265. خاطره شهریور ۲۹, ۱۴۰۰ در ۸:۱۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  من و همسرم و پسرم براي ويزاي توريستي اسپانيا ميخوايم اقدام كنيم قبلا دوبار سابقه سفر به حوزه شينگن رو داشتيم من و همسرم واكسن سينوفارم دو دوز زديم ولي پسرم ١٦ ساله هست و واكسن نزده تمكن و گردش حساب و سند ملكي داريم هر دو كارمند رسمي هستيم با توجه به اين كه پسرم واكسن نزده شرايط براي تقاضاي شينگن چطوره ايا به سه نفرمون ويزا ميدن؟

 266. فریبا شهریور ۲۹, ۱۴۰۰ در ۰:۲۰ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام منو همسرم از طرف پسرم در آلمان دعوتنامه داریم که از اول آگوست تاریخ ورودم به آلمان زدن واکسن سینوفارم هم هر دو دوز زدیم منو همسرم و۵سال پیش هم مسافرت داشتیم به آلمان دی ماه موعد دعوتنامه تموم میشه من میتونم نوبت ویزا متریک بگیرم برا رفتن به آلمان؟ممنونم از پاسخگویتون

 267. فریبا شهریور ۲۹, ۱۴۰۰ در ۰:۱۶ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام من دعوتنامه دارم از پسرم در آلمان دی ماه مهلتش تموم میشه من ۵ سال پیش هم رفتم آلمان زودتر از تاریخ که میبایست برگشتم الان میتونم برم ویزامتریک نوبت بگیرم برا سفر به آلمان دعوتنامه برا منو همسرم یکی هستش ممنونم از پاسخگوییتون

 268. آمنه شهریور ۲۳, ۱۴۰۰ در ۲:۵۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام، مدارکم برای ویزا در سفارت آلمان هست و متاسفانه واکسن آسترازنکا خیلی محدود ارائه شده و برای دوز دوم، آیا واکسن سینوفارم جزء واکسنهای مورد قبول آلمان هست؟ و سوال دیگه اینکه در صورتی که ویزای آلمان رو بگیرم میتونم مستقیما به سوئد برم یا حتما اول باید برم آلمان؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ شهریور ۳۰, ۱۴۰۰ در ۸:۳۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر برای اخذ ویزای شینگن افراد واکسینه در اولویت هستند .فعلا آلمان چیزی اعلام نکرده در مورد واکسن

 269. افرا شهریور ۱۴, ۱۴۰۰ در ۱:۱۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  فرزندانم یکی درآلمان ویکی در فرانسه دانشجوهستند.برای دیدارشان به کدوم کشور برم که راحت تربتونم ویزا بگیرم

  • کارشناس ویزا ۲۱ شهریور ۱۴, ۱۴۰۰ در ۹:۳۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

   باید صرفا از آلمان اقدام کنید

 270. armin شهریور ۱۱, ۱۴۰۰ در ۱۱:۴۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام با ویزای تایپ D ایتالیا میشه وارد المان شد ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ شهریور ۱۴, ۱۴۰۰ در ۰:۰۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر اگز ویزی شینگن خود را اخذ نموده اید و تایپ دی میباشد اجازه خروج در شرایط کرونا برای شما وجود دارد . ویزای های تایپ دی شامل ویزاهای الحاق،دانشجویی ، کاری و .. میباند جهت اخذ ویزای شینگن برای ویزاهای تایپ دی در حال حاضر و در شرایط کرونا امکان ثبت درخواست از طریق ۲۶ کشور حوزه شینکن وجود دارد . با تشکر تیم تخصصی ویزا ۲۱

 271. Hengame شهریور ۱۱, ۱۴۰۰ در ۰:۰۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

  درود.
  منظور از -مدارک مالی و نامه تمکن مالی برای دریافت ویزای شینگن چیه؟
  باید برای مشاغل ازاد از اداره مالیات نامه داشته باشیم؟!

 272. مهرداد شهریور ۶, ۱۴۰۰ در ۹:۲۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام من میخام واسه خودم و زنم ویزای شینگن بگیرم.در حال حاضر که ویزای توریستی نمیشه گرفت،چطوری میتونم ویزای شینگن بگیریم؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ شهریور ۸, ۱۴۰۰ در ۱۱:۴۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

   اخذ ویزای شینگن در خال حاضر اگر واکسن زده باشید و واکسن ها مورد تایید سفارت مربوطه باشه از چند کشور قابل انجام هست

 273. zahra مرداد ۲۶, ۱۴۰۰ در ۱۲:۱۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر ببخشید من افغانستانی هستم ولی ساکن ایرانم و پاسپورت افغانی دارم،اطلاع دارید چ کشورهایی ب من ویزای توریستی میدن؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مرداد ۲۶, ۱۴۰۰ در ۹:۱۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

   فعلا مرز های اروپا برای ویزاهای توریستی برای ساکنان ایران بستس

 274. پریا مرداد ۲۰, ۱۴۰۰ در ۱۱:۵۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر
  من وهمسر وفرزندم ۲تاشینگن داریم والان هم قصد داریم بریم اتریش باتوجه به اینکه سفارت ویزای توریستی صادرنمیکنه میتونیم از کشوردیگه مثل ترکیه اقدام کنیم؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مرداد ۲۲, ۱۴۰۰ در ۸:۱۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

   فرقی نمیکنه چون مرز بستس برای توریست های ایرانی

 275. Hamid مرداد ۲۰, ۱۴۰۰ در ۲:۰۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلم جناب خيته نباشيد
  من خودم ساكن هلند هستم و پاسپورت هلند رو نيز دارم اينجا ٢ سال مشغول به تحصيل هستم و تمكن مالى نسبتا خوبى دارم. نامزد من ايران هست ميخواستم براى ويزا دعوتنامه بفرستم اما روش رو بلد نيستم. ميخواستم بببينم انجام ميشه؟ و اگه ميشه چجورى هست چقدر زمان و هزينه ميبره؟
  ممنونم

  • کارشناس ویزا ۲۱ مرداد ۲۰, ۱۴۰۰ در ۹:۴۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

   فعلا ویزاهای دیدار صادر نمیشه مگر اینکه از ای ان دی درخواست الحاق به خانواده کنید

 276. حسین مرداد ۱۷, ۱۴۰۰ در ۱۲:۲۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  ببخشید ویزای شینگن کانادا هم میگیرید؟
  لطفآ روش اخذ و هزینه اش رو هم بفرمائید ممنون میسیم

  • کارشناس ویزا ۲۱ مرداد ۱۹, ۱۴۰۰ در ۹:۰۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله باید با کارشناس های مجموعه تماس بگیرید

 277. مِهران مرداد ۱۷, ۱۴۰۰ در ۸:۳۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام ؛ خسته نباشید ؛ لطفا اگر ممکنه بفرمایید که ایا با داشتن ویزای شینگن نوع C ( از سفارت آلمان ) میتوان سفر چند روزه ای به سوییس داشت؟ خیلی ممنون

  • کارشناس ویزا ۲۱ مرداد ۱۹, ۱۴۰۰ در ۹:۰۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

   فعلا خیر

 278. غزال خانی مرداد ۱۲, ۱۴۰۰ در ۱:۲۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  میخواستم بدونم نحوه ارائه کارت واکسن ما ایرانیها به سفارت های اروپا به چه صورت است ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مرداد ۱۲, ۱۴۰۰ در ۹:۵۱ ق٫ظ - پاسخ دادن

   باید QR کد از جایی که واکسن زدید بگرید ارائه بدید

 279. ندا مرداد ۱۰, ۱۴۰۰ در ۹:۰۱ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام. من پذیرش کالج مجارستان رو دارم برای ویزا مستقیم باید از سفارت وقت بگیرم؟ شرایط وقت گرفتن به چه صورته؟میشه مختصر توضیح بدید.کلیه مدارکم آماده است

  • کارشناس ویزا ۲۱ مرداد ۱۰, ۱۴۰۰ در ۳:۴۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر بله بله از بخش کنسولی سفارت تلفنی تماس بگیرید باهاشون جواب میدن

 280. خاطره مرداد ۵, ۱۴۰۰ در ۵:۱۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام كدوم سفارت الان وقت توريستي شينگن ميده؟همه شرايط رو دارم و قبلا هم شينگن شدم و كدوم واكسن مورد قبول هست براي شينگن

  • کارشناس ویزا ۲۱ مرداد ۶, ۱۴۰۰ در ۱۱:۳۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

   ویزای توریستی تا این لحظه ۵ مرداد ۱۴۰۰ صادر نشده .به زودی باز میشه

 281. محمد تیر ۲۷, ۱۴۰۰ در ۱۰:۰۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  باسلام برای تاریخ ۶دسامبر از ی آکادمی تو واینهایم آلمان ریجستر شدم و هزینه وک شاپ رو واریز کردم، رزرو بیلیت، و مدارک رو هم آماده کردم ولی نتونستم وقت سفارت بگیرم.. اگر امکان اخذ وقت سفارت و ویزا از طریق شرکت شما وجود داره راهنمایی بفرمایید لطفا، ممنون

  • کارشناس ویزا ۲۱ تیر ۲۸, ۱۴۰۰ در ۱۱:۵۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر بله از طریق شماره هایی که در وب سایت هست با کارشناس ها تماس بگیرید.

 282. پردیس تیر ۲۲, ۱۴۰۰ در ۲:۲۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام روز خوش ببخشید میخواستم بدونم آیا از ترکیه امکان گرفتن ویزای کار مجارستان به صورت الکترونیک برای ایرانی ها وجود داره ؟ بدون حضور شخص تو سفارت ؟ و اینکه شما ویزای کار هم میگیرید ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ تیر ۲۳, ۱۴۰۰ در ۱:۱۱ ق٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر بله ولی حضورا باید مراجعه کنید برای انگشت نگاری . بله ویزای کار هم جزو خدمات ما هست ولی در حال حاضر امکان پذیرش پرونده جدید وجود نداره .

 283. ندا تیر ۱۳, ۱۴۰۰ در ۱۰:۱۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  من سند ملكي به عنوان ضمانت گذاشتم براي ويزاي توريستي
  اومدم آلمان و الان نميخوام برگردم
  ميخوام درخواست پناهندگي بدم
  آيا دولت آلمان فقط همان ملكي كه به عنوان ضمانت گذاشتم رو بر ميدارد
  يا هر سندي كه به نام من باشه رو ميتونه بگيره

  • کارشناس ویزا ۲۱ تیر ۱۳, ۱۴۰۰ در ۱:۰۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

   سند ملکی جزو مدارک ضروری سفارت ها نیست قانون من در اوردی اژانس هاست .

 284. جانان خرداد ۲۹, ۱۴۰۰ در ۹:۵۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخير من دو بار شينگن دارم و مدارك شغلي و ملكي و تمكن هم اوكي هست ايا براي توريستي شبنگن ميشه اقدام كرد؟؟ دعوت نامه ندارم و نميتونم تهيه كنم راهكاري هست؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ خرداد ۳۰, ۱۴۰۰ در ۱۱:۳۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

   الان که خرداد ۱۴۰۰ هستیم خیر هنوز باز نشده

 285. افشین خرداد ۲۶, ۱۴۰۰ در ۱۰:۱۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام.وقت بخیر.ویزای توریستی آلمان از کی شروع به صدور میشه

 286. افشین خرداد ۲۵, ۱۴۰۰ در ۳:۱۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام.ویزای توریستی آلمان کلا صادر نمیشه یا فعلا؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ خرداد ۲۶, ۱۴۰۰ در ۱۱:۴۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

   در موارد ارجنت فقط تا الان که خرداد ۱۴۰۰ هستیم

 287. عبداله طالبی خرداد ۲۳, ۱۴۰۰ در ۴:۳۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام لطفل بفرمایید مسیر دریافت دعوتنامه از پلیس در برلین باز شده ؟ و اقوام میتوانند دعوتنامه بازدید و توریستی بفرستند؟ و ضمنا وقت سفارت گرفتن فقط و فقط از سوی شما امکان پذیر است ؟ شما حضوری هم جواب میدهید ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ خرداد ۲۳, ۱۴۰۰ در ۱۱:۳۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر باز شده بله ویزای توریستی فعلا ۲۳ خرداد ماه خیر

 288. فراز خرداد ۲۲, ۱۴۰۰ در ۳:۴۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام میخواستم بدونم برای ویزای بلند مدت سفارت فرانسه، تمکن مالی و ریز حسابی که نیاز هست به نرخ دولتی که بانک در تمکن میزنه اوکی هست یا باید ارز آزاد باشه؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ خرداد ۲۲, ۱۴۰۰ در ۱۰:۴۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

   سفارت بر اسا نرخ ازاد محاسبه میکنه

 289. سودا خرداد ۱۷, ۱۴۰۰ در ۲:۱۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام در حال حاضر(۱۷خرداد)امکان اخذ ویزای توریستی هست؟
  با توجه به این که من واکسن کوید ۱۹ رو زدم…

  • کارشناس ویزا ۲۱ خرداد ۱۷, ۱۴۰۰ در ۴:۱۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

   کدوم سفارت مد نظرتون هست ؟

   • سودا خرداد ۱۷, ۱۴۰۰ در ۴:۳۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

    سلام،ممنون از پاسخ گوییتون…بیشتر سوئد یا سوییس مد نظرم هست…میشه بفرمایین واسه کدوم سفارت ها امکان اخذ ویزای توریستی هست؟

 290. فاطمه احمدی خرداد ۱۱, ۱۴۰۰ در ۷:۳۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام خسته نباشین ببخشید یه سوال داشتم برای بیمه سفر برای کشور فرانسه برای الحاق به همسر باید بیمه سفر خارجی باشه یا نه میشه از ایران گرفت بیمه سامان. و چه مدت باشه ممنونم جواب بدین ؟؟؟؟؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ خرداد ۱۳, ۱۴۰۰ در ۱۲:۱۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

   هر دو قابل قبوله

 291. مهردادسیف الهی اردیبهشت ۳, ۱۴۰۰ در ۶:۴۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام آیا راهی هست که بدونم گذرنامه تو سفارت هست یا خیر اگر راهی هست ممنون میشم راهنمایم کنید

  • کارشناس ویزا ۲۱ اردیبهشت ۱۲, ۱۴۰۰ در ۳:۳۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

   کدوم سفارت ؟ما که علم غیب نداریم دوست عزیز

 292. Baron فروردین ۱۴, ۱۴۰۰ در ۴:۴۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  ضمانتنامه بانکی ای که شما دریافت میکنید مبلغش را میفرمایید؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۱۷, ۱۴۰۰ در ۱۰:۴۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

   ما اگر پرونده ای رو تشخیص بدیم که پذیرش کنیم ضمانت نمیگیریم

 293. مصطفی دی ۲۹, ۱۳۹۹ در ۶:۱۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام میخوام سفر زمینی به اروپا از طریق یونان داشته باشم آیا میتونم سینگن بگیرم

  • کارشناس ویزا ۲۱ بهمن ۱, ۱۳۹۹ در ۰:۱۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

   فعلا خیر

 294. مجتبی قوی اندام دی ۲۳, ۱۳۹۹ در ۱:۱۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقتتون بخیر.من برای ویزای سرمایه گذاری اسپانیا میخوام.لطفا باهام تماس بگیرید

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۲۶, ۱۳۹۹ در ۶:۱۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

   شما باید تماس بگیرید دوست عزیز.

 295. سارا دی ۱۴, ۱۳۹۹ در ۸:۳۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر من دارای بیماریسرطان هستم چه شرایطی برای گرفتن ویزای درمانی برای کشور آلمان باید داشته باشم ؟چگونه اقدام کنم ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۱۷, ۱۳۹۹ در ۲:۱۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر برای ویزای درمانی درخواست میدید و به کنسولگری یک ایمیل به زبان انگلیسی بنویسید و با توجه به شرایطتون درخ‌است وقت فوری کنید .لیست مدارک مورد نیاز رو باید از روی سایت سفارت بردارید.انشالا که هداوند سلامتی بده .

 296. امیر آذر ۲۷, ۱۳۹۹ در ۴:۱۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

  درود بر شما . بنده وکیل دادگستری هستم و برای ملاقات با موکلم در آلمان قصد اخذ ویزا دارم آیا درشرایط کرونا ویزا صادر میشود یا خیر ؟با توجه به سخت گیری سفارت آلمان امکان دارد از طریق فرانسه اقدام کرد برای اخذ ویزای شنگن نوع A ? و از فرانسه به آلمان سفر کرد ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۳۰, ۱۳۹۹ در ۱۰:۵۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر خیر هر دو حالتش تا این لحظه که ما این جواب رو گذاشتیم امکانپدیر نیست

 297. علی آذر ۱۸, ۱۳۹۹ در ۹:۱۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام تمکن مالی برای ویزای توریستی شنگن چنده به یورو؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۱۸, ۱۳۹۹ در ۱:۲۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر تمکن مالی رقم مشخصی براش اعلام نشده باید توحیه کننده مدارک شفلی شما باشه

 298. فریده مارانی آبان ۲۰, ۱۳۹۹ در ۳:۲۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام من پذیرش ازدانشگاه ایتالیادارم آیامیتونم از یه کشور دیگه ویرای ایتالیاروبگیرم مثلا برم ترکیه یاپاکستان بعدازونجاویزای ایتالیاروبگیرم وبرم

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۱, ۱۳۹۹ در ۲:۵۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله میتونید ولی سخت تر خواهد بود گرفتن ویزا چون مقیم ایرانید

 299. لاری آبان ۶, ۱۳۹۹ در ۱۰:۰۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

  ببخشید تو شرایط کرونا من از سفارت کرواسی در ترکیه میتونم ویزای توریستی کرواسی رو بگیرم؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۷, ۱۳۹۹ در ۳:۰۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

   اگر ملیت ایرانی دارید خیر

 300. پژمان شهریور ۷, ۱۳۹۹ در ۱۱:۲۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام
  اگر ویزای شینگن بگیریم و از ایران پرواز نداشته باشه اون کشور…چطور میتونیم بریم ؟؟؟؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ شهریور ۱۰, ۱۳۹۹ در ۱۰:۱۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

   ملیت رو‌ چک‌ میکنن

 301. عبادی مرداد ۱۲, ۱۳۹۹ در ۹:۳۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

  وقت بخیر
  ایا الان در شرایط ضروری ویزای شینگن داده میشود ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مرداد ۱۴, ۱۳۹۹ در ۱:۱۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله برای کار های ضروری ویزای شینگن صادر میشه

 302. داود مرداد ۵, ۱۳۹۹ در ۱۱:۰۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  آیا ویزای ایتالیا میگیرین و در این شرایط با این ویزا میشه ورود کرد

  • کارشناس ویزا ۲۱ مرداد ۱۰, ۱۳۹۹ در ۷:۱۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بستگی به نوع ویزا داره

 303. داود مرداد ۵, ۱۳۹۹ در ۱۱:۰۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام شما الان برای ویزای ایتالیا اقدام میکنید و با با این ویزا در این شرایط میشه وارد ایتالیا شد

  • کارشناس ویزا ۲۱ مرداد ۱۰, ۱۳۹۹ در ۷:۱۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر بله یه سری از ویزا ها اجازه ورود دارند

 304. خدیجه پوری خرداد ۲۰, ۱۳۹۹ در ۱:۰۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام یک خانواده ۴نفره هستیم که از تاریخ ۲۰۲۰/۳/۱۷تا تاریخ۲۰۲۰//۴/۸ ویزای توریستی ایتالیا رو داشتیم متاسفانه به خاطر شرایط کرونا سفرمون کنسل شد آیا امکان اینکه ویزای شینگن مون رو تمدید بکنن هست؟یا دوباره تمام هزینه هاومدارک ومراحل رو باید طیکنیم وسرنوشت این ویزای استفاده نشده چی میشه ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ خرداد ۲۰, ۱۳۹۹ در ۲:۱۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر ویزایی که در شرایط کرونا استفاده نشده مشکلی رو برای شما به وجود نخواهد اورد . جهت تمدید ویزا باید دوباره درخواست ویزاتون رو به سفارت بدید.
   تمامی مدارک رو دوباره باید از ابتدا آماده کنید . مگر اینکه بخش نامه خاصی بدند .

 305. شاهین خرداد ۱۵, ۱۳۹۹ در ۱۰:۳۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

  آیا با شرایط الان سفارتی هست که ویزای شینگن برای موارد غیر ضروری صادر کند ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ خرداد ۱۵, ۱۳۹۹ در ۱:۴۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر بله صادر میشه به شرط درخواست ویزا در زمان مناسب .

 306. شاهین فروردین ۹, ۱۳۹۹ در ۲:۳۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام.من با ویزای تجاری اومدم اسپانیا و اینجا گیر کردم. زمان ویزام تموم شده و مرزها بسته هستن. چطور می تونم ویزام رو تمدید کنم؟

 307. Omid فروردین ۱, ۱۳۹۹ در ۳:۵۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر
  من ویزای توریستی آلمان دارم تاریخ شروع ویزام ۵ فروردین تا ٢٨ فروردین هست الان که کشور المان به دلیل شیوع ویروس کرونا مرزها رو بسته ، آیا ویزای من تمدید میشه ؟؟؟
  آیا من دوباره باید از اول وقت سفارت بگیرم و دوباره مدارک رو بروز جمع آوری کنم و دوباره هزینه بدم برای تمدید ؟؟؟
  میشه خواهش کنم راهنمایی کنید

  • admin فروردین ۱, ۱۳۹۹ در ۳:۵۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر باید مجددا مراحل رو‌ طی کنید و هزینه پرداخت بشه مگر اینکه سفارت اطلاعیه ای بده در این زمینه در اینده.

 308. admin بهمن ۲, ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

  بله کارسناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت مچکرم

 309. امیر مهر ۱۱, ۱۳۹۸ در ۸:۵۶ ق٫ظ - پاسخ دادن

  ایا ویزای شینگن از ایتالیا هم میگیرید ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۹ در ۴:۱۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله در خدمتتون هستیم

 310. admin خرداد ۱۸, ۱۳۹۸ در ۸:۴۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

  اگر سوال یا نظری در رابطه با اخذ ویزای شینگن دارید میتونید اینجا برای ما بنویسید در همان روز پاسخ داده خواهد شد

 311. شایان خرداد ۱۸, ۱۳۹۸ در ۸:۴۰ ق٫ظ - پاسخ دادن

  مقاله کاملی بود ممنون از سایت خوبتون

 312. محمد خرداد ۱۸, ۱۳۹۸ در ۸:۴۰ ق٫ظ - پاسخ دادن

  بسیار مفید بود تشکر

  • کارشناس ویزا ۲۱ اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۹ در ۴:۱۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

   ممنون از نظرتون

 313. علی خرداد ۱۸, ۱۳۹۸ در ۸:۳۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

  لطفا راجع به کشور هایی که راحت تر ویزای شینگن میدن هم بنویسید

  • کارشناس ویزا ۲۱ اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۹ در ۴:۱۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر کاربر گرامی شرایط سفارت ها دائما در حال تغییره

ثبت ديدگاه

Call Now Buttonتماس با ما