وقت تایید مدارک سفارت هلند

وقت تأیید مدارک سفارت هلند

وقت تایید مدارک سفارت هلند

برای تعیین وقت تأیید مدارک سفارت هلند با شماره ۰۹۱۲۲۵۰۹۱۵۴ تماس حاصل نمایید.

عزیزان خارج از کشور نیز می‌توانند از طریق واتساپ با شماره ۰۹۱۲۲۵۰۹۱۵۴ در ارتباط باشند.

زمان تأیید مدارک سفارت هلند، مهلتی است که به متقاضی ویزا اختصاص داده می‌شود تا با حضور در سفارت، مدارک خود را برای تأیید ارائه دهد. پیش از تعیین این وقت، لازم است فرد مدارک مربوطه ترجمه شده و مهر وزارت امور خارجه و دادگستری را آماده کرده باشد. هزینه تأیید مدارک بسته به نوع آن‌ها متفاوت بوده و بین ۲۰ تا ۶۰ یورو متغیر است.

وقت تأیید مدارک در سفارت هلند معمولاً برای تأیید اسنادی همچون شناسنامه، سند ازدواج، طلاق‌نامه، گواهی فوت، رأی دادگاه و سوابق کیفری در نظر گرفته می‌شود. همچنین برای دریافت ویزاهای توریستی یا تجاری غالباً نیازی به وقت تأیید مدارک سفارت هلند نخواهید داشت؛ زیرا وقت تأیید مدارک معمولاً برای ویزاهای بلند مدت (بیش از ۹۰ روز)، مانند ویزای دانشجویی یا الحاق خانواده لازم است.

برای تعیین وقت تأیید مدارک سفارت هلند با ما تماس بگیرید. کارشناسان مجرب ویزا ۲۱ در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما وقت مورد نظر را دریافت کرده و تأییدیه یا کانفرم آن را برایتان ارسال خواهند کرد.

اهمیت اخذ وقت تأیید مدارک سفارت هلند

اگر خواهان ویزای هلند هستید، پیش از مراجعه به سفارت یا کارگزاری این کشور در تهران، باید یک قرار ملاقات مجدداً رزرو کنید. اخذ وقت تأیید مدارک هلند از اهمیت بسزایی برخوردار است. بسیاری از متقاضیان گمان می‌کنند تنها برای ارائه مدارک باید به سفارت مراجعه کنند؛ اما این باور کاملاً اشتباه است؛ زیرا هر متقاضی که به دنبال ورود به خاک هلند است، باید یک بار هم برای تأیید مدارک خود به سفارت یا کارگزاری مربوطه مراجعه کند.

لازم به ذکر است صحت تمامی مدارک ترجمه شده به انگلیسی در کشور هلند، تنها با تأیید شدن در سفارت این کشور مورد قبول خواهد بود. در غیر این صورت مدارک ترجمه شده هیچ رسمیتی در کشور هلند نخواهند داشت. فراموش نکنید وقت سفارت هلند را باید بعد از وقت تأییدیه بگیرید. در واقع شما می‌بایست ابتدا تأییدیه مدارک خود را اخذ کرده و سپس با اعتماد به نفس کامل برای قرار ملاقات خود آماده شود.

وقت لگال سفارت هلند

چه افرادی باید مدارک خود را تأیید کنند؟

گرفتن وقت تأیید مدارک سفارت هلند برای تمام متقاضیان ویزای هلند الزامی است. از جمله این افراد می‌توان به گروه‌های زیر اشاره کرد.

 • اگر به دنبال ویزای دانشجویی هستید، باید برای تأیید مدارک تحصیلی اقدام کنید.
 • اگر به دنبال ویزای تجاری هستید، باید برای تأیید مدارک شغلی اقدام کنید.
 • اگر به دنبال اقامت دائم هستید، باید برای تأیید مدارک مبنی بر اثبات تمکن مالی و … اقدام کنید.

اگر چه نوع ویزای درخواست شده متقاضیان می‌تواند مدارک متفاوتی را نیاز داشته باشد، اما این موضوع به هیچ وجه الزام به اخذ وقت جهت تأیید مدارک برای ورود به هلند را از بین نمی‌برد. یعنی صرف نظر از هدف شما برای ورود به خاک هلند، لازم است که تأییدیه مدارک مربوطه را دریافت کنید.

با این وجود یک استثنا در این زمینه وجود دارد. معمولاً افرادی که با انگیزه گردشگری و دریافت ویزای کوتاه‌مدت وارد این کشور اروپایی می‌شوند، نیازی به گرفتن تأییدیه مدارک نخواهند داشت؛ بنابراین اگر قصد سفر توریستی به هلند دارید، احتمالاً ملزم به دریافت وقت برای تأیید مدارک نخواهید بود؛ در غیر این صورت باید زمان مورد نیاز را رزرو کنید.

چه مدارکی در سفارت هلند تأیید می‌شوند؟

بدیهی است که در زمان وقت تأیید مدارک سفارت هلند باید به سفارت یا کارگزاری آن در تهران مراجعه کنید، تا مدارک شما بازرسی شود. تأیید شدن یا نشدن این مدارک مستلزم بررسی‌های افسر سفارت است. مدارک شما باید ویژگی‌های خاصی داشته باشند تا مورد تأیید قرار بگیرند. البته شروط لازم برای تأیید مدارک توسط سفارت هلند نسبت به برخی از کشورها نظیر آلمان سختگیرانه نیست. برای مثال می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • سفارت آلمان تنها مدارکی را تأیید می‌کند که ترجمه آلمانی شده باشند؛ اما سفارت هلند مدارک متقاضیان را به زبان انگلیسی تأیید می‌کند.
 • سفارت آلمان فقط مدارکی را که به تأیید وزارت امور خارجه و دادگستری رسیده باشد تأیید می‌کند. این در حالی است که سفارت هلند جهت تأیید مدارک تنها به یک مهر دفتر ترجمه اکتفا می‌کند.

بنابراین، گرفتن تأییدیه مدارک در زمان وقت تأیید مدارک هلند بسیار ساده‌تر از کشورهای مشابه نظیر آلمان است. شما می‌توانید به راحتی مدارک خود را به تأیید این کشور اروپایی برسانید تا در مقصد از آن‌ها استفاده کنید.

وقت لگالایز سفارت هلند

آدرس VFS هلند در تهران

وی اف اس گلوبال به عنوان کارگزاری واسطه امور مربوط به اخذ وقت سفارت هلند و ویزای این کشور را انجام می‌دهد. آدرس این کارگزاری در تهران عبارت است از:

 • تهران، میدان هروی، مجتمع هروی سنتر، طبقه چهارم

مدارک لازم برای سفارت هلند در تهران

اگر برای تأیید مدارک می‌خواهید به سفارت هلند مراجعه کنید، لازم است اصل مدارک و ترجمه مورد تأیید آن‌ها را همراه داشته باشید. همچنین باید به ازای هر مدرک باید ۲۵ یورو ارائه دهید. لیست مدارکی که باید به سفارت ارائه کنید را در ادامه ارائه کرده‌ایم.

 • اصل پاسپورت به همراه کپی
 • کپی ویزاهای شینگن قبلی
 • شناسنامه به همراه ترجمه
 • عکس نیازی نیست خودشان خدمات عکس دارند
 • مدارک شغلی به همراه ترجمه
 • گردش حساب سه ماهه لاتین
 • سند ملکی به همراه ترجمه در صورت داشتن
 • بیمه مسافرتی
 • رزرو بلیط
 • دعوت نامه یا واچر هتل

سفارت هلند در تهران

وقت لگال سفارت هلند

وقت سفارت هلند با اهداف مختلف توریستی، تحصیلی، کاری و … صادر می‌شود؛ اما متقاضیان ویزای هلند ممکن است در زمان رزرو وقت سفارت با اصطلاحی به نام وقت سفارت هلند برای تأیید مدارک مواجه شوند! در این مواقع این سؤال برای آن‌ها ایجاد می‌شود که وقت تأیید مدارک سفارت هلند چیست؟ اصلاً آیا من به چنین وقتی نیاز دارم؟ یک پاسخ صریح برای این سؤالات وجود دارد:

“وقت لگال سفارت هلند یک قرار ملاقات با سفارت (یا کارگزاری) کشور هلند در تهران با هدف تأیید نمودن مدارک مدنظر است. اگر متقاضی ویزای تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری، دیدار با خانواده و … هستید، به احتمال فراوان نیاز به وقت تأیید مدارک خواهید داشت.” در طول وقت تأیید مدارک سفارت هلند شما ملزم به گرفتن تأییدیه مدارکی هستید که جهت ارائه به مؤسسات و سازمان‌های هلند به آن نیاز خواهید داشت. همانطور که مستحضر هستید، متقاضیان ویزای بلند مدت شینگن باید برای دریافت اقامت بلند مدت مدارکی را جهت ارائه به اداره‌جات و سازمان‌های هلند جمع آوری کنند.

این مدارک باید حتماً به تأیید سفارت هلند در تهران رسیده باشند؛ در غیر این صورت به هیچ وجه مورد قبول واقع نمی‌شوند. البته از آنجا که متقاضیان ویزای توریستی برای تفریح به خاک هلند وارد می‌شوند، نیازی به رزرو وقت سفارت جهت تأیید مدارک نخواهند داشت. فراموش نکنید امکان تأیید مدارک در وقت سفارت عادی هلند وجود ندارد!

سخن پایانی

سفر به هر کشور خارجی، از جمله هلند، پیچیدگی‌های خاص خود را دارد، خصوصاً اگر هدف شما از این سفر، اقامت بلند مدت باشد. وقت لگال سفارت هلند برای کم کردن همین پیچیدگی‌ها در نظر گرفته شده است. از زمانی که وارد خاک هلند می‌شوید لازم است در موقعیت‌هایی خاص، مدارکی ویژه را به مراجع مربوطه ارائه دهید. خوشبختانه اغلب مدارکی که در ایران دریافت می‌کنید، از سند ازدواج گرفته تا مدارک تحصیلی، در هلند نیز اعتبار دارند، اما به این شرط که به تأیید سفارت این کشور رسیده باشند. به این ترتیب می‌توانید مطمئن باشید که تمام مدارک شما در طول مدت اقامتتان در هلند، معتبر و قابل پیگیری هستند.

هنگامی که می‌خواهید برای گرفتن وقت سفارت هلند برای لگالایز مدارک اقدام کنید، به یاد داشته باشید که برای تأیید مدارک، نیاز به مهر وزارت خارجه خواهید داشت. تنها لازم است نسخه اصلی مدارک را به همراه ترجمه آن‌ها که دارای مهر دارالترجمه و تاییدات باشند، به مأمورین سفارت تحویل دهید. در این حالت می‌توانید مطمئن باشید بررسی‌های لازم برای لگالایز کردن مدارک به درستی صورت می‌گیرند. فراموش نکنید دریافت وقت لگال سفارت هلند، اهمیت بسیاری دارد و باید در موعد مقرر انجام شود. در غیر این صورت ممکن است برای دریافت ویزا و ورود به کشور هلند با مشکل مواجه شوید. برای گرفتن وقت لگال از سفارت هلند و تایید مدارکتان می‌توانید با کارشناسان ویزا ۲۱ در ارتباط باشید و چالش‌های این مسیر را به حداقل برسانید.

سؤالات متداول+ جواب

۱) چه مدت طول می‌کشد تا مدارک سفارت هلند تأیید شود؟

مدت زمان تأیید مدارک توسط سفارت هلند به نوع ویزای درخواستی و حجم کار فعلی آن سفارت بستگی دارد. به طور کلی، این فرآیند بین دو تا چهار هفته طول می‌کشد؛ با این وجود، در برخی موارد خاص امکان دارد که مدت زمان بیشتری برای تایید مدارک ارائه شده نیاز باشد.

۲) اگر مدارک سفارت هلند من تأیید نشود چه اتفاقی می‌افتد؟

در صورتی که مدارک متقاضی تأیید نشود، شرکت VFS Global از طریق ایمیل یا نامه آن را به اطلاع فرد خواهد رساند و دلایل عدم تأیید را مشخص می‌کند. سپس می‌توانید نسبت به رفع نواقص مدارکتان اقدام کرده و مجدداً آن‌ها را جهت بررسی به VFS Global ارسال کنید.

۳) چگونه می‌توانم از وضعیت تأیید مدارک سفارت هلند خود مطلع شوم؟

شما می‌توانید از طریق وب‌سایت VFS Global وضعیت تأیید مدارکتان را پیگیری کنید. برای انجام این کار، لازم است ابتدا در وب‌سایت VFS Global ثبت‌نام کرده و سپس شماره پیگیری درخواستتان را وارد کنید.

 

برای تعیین وقت تأیید مدارک سفارت هلند با شماره ۰۹۱۲۲۵۰۹۱۵۴ تماس حاصل نمایید.

عزیزان خارج از ایران نیز می‌توانند با همین شماره از طریق واتس اپ تماس بگیرند.

با تشکر.

۱۴۰۳/۴/۸ ۱۴:۳۵:۱۰

۶ Comments

 1. مرتضی آبان ۲۳, ۱۴۰۲ در ۷:۵۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام، من مقیم استانبول هستم و میخام از اینجا برای ویزای توریستی هلند اقدام کنم اما شرایط و مدارک رو نمی‌دونم ممنون میشم درین زمینه مشاوره بگیرم که بتونم برای ویزا اقدام کنم، قصدم مهاجرت هست حالا از راهی که ممکن باشه بتونم ویزا رو دریافت کنم

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۲۳, ۱۴۰۲ در ۹:۱۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

   جهت مشاوره تلفنی با دفتر تماس بگیرید وقت رزرو بفرمایید

 2. امیر بهمن ۷, ۱۴۰۱ در ۱۰:۱۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام میشه لیست کامل مدارکی که برای مهاجرت تحصیلی لازم تایید بشن رو عنوان کنید همراه با هزینه

  • کارشناس ویزا ۲۱ بهمن ۸, ۱۴۰۱ در ۱۰:۰۱ ق٫ظ - پاسخ دادن

   مربوط به این پست که در مورد لگالایز مدارک از سفارت هلند است نمیباشد

 3. زهرا مهر ۵, ۱۴۰۰ در ۲:۳۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام و وقت شما بخیر
  فرزند من در هلند مقیم است وقصد دارد برای من دعوتنامه بفرستد. کارت واکسیناسیون بین المللی را نیز از هلال احمر گرفته ام. برای پر کردن فرم درخواست وقت از سفارت هلند یک ردیف مربوط به نوع ویزا است.
  Category Of Visa •
  Business
  • Chavez Vilchez
  • Humanitarian cases (passing of relatives in the Netherlands)
  • FAMILY MEMBERS OF EU/EEANATIONALS

  با توجه به موارد فوق، کدام گزینه شامل حال من می شود؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۷, ۱۴۰۰ در ۵:۱۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقتت بخیر گزینه ویزای فمیلی ویزیت را باید تیک بزنید . دوستان برای گرفتن وقت تایید مدارک سفارت هلند میتوانند با کارشناسان ما تماس حاصل نمایند .

ثبت ديدگاه

Call Now Buttonتماس با ما