/وقت سفارت ایتالیا vfs

وقت سفارت ایتالیا vfs

وقت سفارت ایتالیا VFS

اغلب کشورهای اروپایی برای بررسی درخواست صدور ویزا متقاضیان، با دفاتر کارگزاری همکاری می کنند. دفاتر کارگزاری مسئولیت تعیین وقت سفارت، تحویل مدارک و انگشت نگاری متقاضیان را بر عهده داشته و مدارک متقاضیان را به سفارت ارسال می کنند. بخش کنسولی سفارت نیز با بررسی مدارک و مستندات متقاضیان نسبت به بررسی مدارک و صدور ویزا اقدام می کند. وقت سفارت ایتالیا VFS در واقع اشاره به کارگزاری VFS GLOBAL دارد که کارگزاری بسیاری از کشورهای اروپایی را بر عهده دارد. دفتر کارگزاری VFS در تهران در میدان هروی قرار دارد. نکته اینجاست که سفارت ایتالیا از سال ۲۰۱۸ انجام امور صدور ویزای خود را به کارگزاری منتقل نموده است. کارگزاری CKGS در واقع شعبه ای از شرکت CKGS است که انجام امور بسیاری از سفارت خانه های دنیا را انجام می دهد. سفارت ایتالیا در ایران نیز انجام امور مربوط به صدور ویزای خود را از طریق کارگزاری CKGS انجام می دهد. وقت سفارت ایتالیا VFS در واقع به انجام امور صدور ویزای ایتالیا از طریق کارگزاری VFS اشاره دارد که کاملا نادرست است. این کارگزاری با برخی از سفارت خانه های اروپایی برای صدور ویزای شینگن ارتباط دارد ولی وقت سفارت ایتالیا VFS جزو این کشورها نیست.

سفارت ایتالیا بازگشایی شده برای کسب اطلاعات در مورد نحوه اخذ وقت سفارت مقاله روبه رو را که با رنگ صورتی مشخص شده مطالعه بفرمایید —>>> وقت سفارت ایتالیا 

شرکت وی اف اس گلوبال (VFS) چیست؟ | آدراپانا ویزا

کارگزاری VFS در تهران

اخذ وقت سفارت ایتالیا VFS

برای اخذ ویزای شینگن باید درخواست صدور ویزا را به سفارت خانه کشور مربوطه ارسال نمود. به عنوان مثال اگر شما به چند کشور اروپایی سفر می کنید، باید درخواست خود را به اولین کشور مقصد ارسال کنید. بنابراین اگر ابتدا وارد ایتالیا شده و سپس به فرانسه سفر می کنید باید از طریق سفارت ایتالیا برای اخذ ویزای شینگن درخواست کنید. وقت سفارت ایتالیا VFS بسیاری از متقاضیان را به اشتباه می اندازد. بطوریکه کارگزاری VFS امور مربوط به ویزای کشورهایی همانند فرانسه، بلژیک، پرتقال، یونان، هلند، اتریش، مجارستان، انگلیس، نروژ و سوئد را بر عهده دارد. با توجه به اینکه این کارگزاری با بسیاری از سفارت خانه های اروپایی قرارداد همکاری دارد برخی متقاضیان تصور می کنند که برای اخذ وقت سفارت ایتالیا نیز باید به این کارگزاری مراجعه کنند. با توجه به فرآیند طولانی اخذ وقت سفارت و دشواری هایی که برای ارسال درخواست وجود دارد، مراجعه به کارگزاری VFS برای اخذ وقت سفارت ایتالیا تنها منجر به اتلاف وقت و هزینه متقاضیان می شود. وقت سفارت ایتالیا VFS منجر به اخذ ویزای ایتالیا نمی شود. برای ارسال درخواست صدور ویزای شینگن و وقت سفارت ایتالیا به کارگزاری CKGS مراجعه کنید. کارگزاری CKGS در تهران، ولنجک، انتهای خیابان سیزدهم، مرکز خرید گالریا، طبقه چهارم اداری واقع شده است. ساعات کاری دفتر کارگزاری از ۸ الی ۱۴ بوده و برای تعیین وقت از طریق وب سایت کارگزاری اقدام می شود. با توجه به تعداد زیاد درخواست های متقاضیان و زمان و ظرفیت محدود برای وقت سفارت، متقاضیان باید در زمان کوتاهی درخواست خود را ارسال کنند. در صفحه اصلی سایت وارد منوی درخواست ویزا شده و اطلاعات خود را وارد کنید. پس از ارسال درخواست، وقت ملاقات تعیین شده نمایش داده می شود که باید آنرا پرینت گرفته و در زمان تعیین شده به همراه سایر مدارک به دفتر کارگزاری تحویل دهید. برای جلوگیری از اشتباه در وقت سفارت ایتالیا VFS توصیه می شود با ویزا ۲۱ تماس بگیرید.

VFS Global با هشت کشور اروپایی دیگر قرارداد امضا کرد - کجارو

اخذ ویزای شینگن با کارگزاری VFS

کارگزاری CKGS تنها کارگزاری رسمی سفارت ایتالیا

همانطور که اشاره شد کارگزاری CKGS تنها کارگزاری رسمی سفارت ایتالیا در ایران است. وقت سفارت ایتالیا VFS متقاضیان را به دفتر کارگزاری VFS واقع در تهران میدان هروی خیابان موسوی هدایت می کند. این کارگزاری تنها پذیرش درخواست ویزای شینگن کشورهای اروپایی دیگر بجز ایتالیا را انجام می دهد. ویزا ۲۱ مجری تخصصی اخذ ویزای شینگن و وقت سفارت کشورهای اروپایی و کانادا بوده و سالها تجربه درخشان دارد. میزان رضایت مندی بالای مشتریان و تعداد پرونده های موفق ویزا ۲۱ نشان دهنده اعتبار آن است. اخذ وقت سفارت ایتالیا و ویزای شینگن یکی از کارهای تخصصی ویزا ۲۱ است که در اسرع وقت و با کمترین هزینه ممکن صورت می پذیرد. با خدمات مشاوره کارشناسان ویزا ۲۱ دیگر مشکلات ناشی از وقت سفارت ایتالیا VFS را تجربه نخواهید کرد. کارشناسان ویزا ۲۱ اشراف کامل بر چگونگی اخذ وقت سفارت و ویزای شینگن دارند، لذا در اولین زمان ممکن نسبت به تعیین وقت سفارت ایتالیا VFS اقدام می کنند. همچنین برای تهیه مدارک و مستندات لازم جهت تحویل به دفتر کارگزاری در روز انگشت نگاری می توانید از خدمات مشاوره کارشناسان ویزا ۲۱ بهره مند شوید.

IATA bars Cox & Kings from selling airline tickets - DKODING

کارگزاری CKGS تنها کارگزاری رسمی سفارت ایتالیا در تهران

توسط |۱۳۹۹/۴/۸ ۱:۴۲:۲۱اردیبهشت ۱۲ام, ۱۳۹۹|وقت سفارت ایتالیا|بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه

Call Now Buttonتماس با ما