وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا

گرفتن وقت سفارت ایتالیا همواره معضلی برای مسافرانی بوده که در پی اخذ ویزای شینگن از ایتالیا بوده اند.سفارت ایتالیا در زمان های مختلف راهکار های متفاوتی را برای نوبت دهی در اختیار عموم قرار داده مانند گرفتن وقت به صورت تلفنی یا اینترنتی ولی همواره مسافران با تلفن اشغال یا سایت بسته و ظرفیت پر شده مواجه شده اند.علت این امر این میباشد که متقاضی وقت سفارت ایتالیا همانند وقت سفارت هلند یا وقت سفارت فرانسه بسیار زیاد بوده و ظرفیت وقت های سفارت محدود میباشد. مخصوصا چند ماه مانده به تعطیلات تابستانی یا نوروز که شمار متقاضی وقت چند برابر میشود.تصور کنید که پنج هزار متقاضی وقت وجود داشته باشد و فقط ۵۰ اسلوت خالی بنابراین طبیعیست که مسافران برای گرفتن وقت با مشکل مواجه خواهند شد.

بنابراین وقت سفارت ایتالیا به علت علاقه بسیار زیاد مردم ایران به این کشور و تعداد بسیار بالای تقاضا به سختی گرفته می شود و عموما روند گرفتن وقت سفارت ایتالیا جهت مصاحبه با مشکلاتی مواجه است.مخصوصا این روز ها که افراد برای بهتر کردن سابقه سفر خود برای اخذ ویزای کانادا از ایتالیا برای گرفتن ویزای شینگن اقدام میکنند. زمان های دادن وقت سفارت ایتالیا به صورت پراکنده و نامنظم بوده و هر مرتبه که سایت برای وقت دهی باز می شود به علت تعداد زیاد متقضیان تنها در عرض چند دقیقه تمام وقت ها پر خواهند شد. از این رو بسیاری از افراد یا آژانس های مسافرتی برای مسافران خود به کارشناسی مجرب در این زمینه برای گرفتن وقت سفارت ایتالیا نیازمند هستند. ما در کنار شما هستیم تا این مشکلات را ساده نموده و بدون صرف زمان یا انرژی برای شما وقت سفارت ایتالیا را تعیین نماییم. تعیین وقت سفارت ایتالیا تخصص ماست. متقاضیان عزیز برای گرفتن وقت سفارت ایتالیا تنها کافیست یک عکس از صفحه اول پاسپورت خود برای ما به شماره تلگرام یا واتس اپ ۰۹۱۲۲۵۰۹۱۵۴ ارسال کرده تا در کمترین زمان ممکن وقت سفارت ایتالیا جهت مصاحبه برایشان دریافت گردد.

مدارک مورد نیاز جهت تعیین وقت سفارت ایتالیا
به طور کلی برای سفر به ایتالیا به سه دسته از مدارک نیاز دارید که باید در روند دریافت ویزای ایتالیا به همراه داشته باشید. این ۳ دسته شامل مدارک لازم جهت اخذ وقت سفارت ایتالیا، مدارک لازم جهت ارائه در روز مصاحبه و مدارک لازم جهت سفر به ایتالیا پس از تایید درخواست ویزا می باشد. هر کدام از مدارک مورد نیاز از این ۳ دسته را در ذیل معرفی خواهیم کرد.

مدارک لازم جهت اخذ وقت سفارت ایتالیا

 • کپی صفحه اول پاسپورت یا گذرنامه
 • تاریخ دعوتنامه یا هتل (در صورت وجود)
 • شماره تماس متقاضی

مدارک لازم جهت ارائه در روز مصاحبه
پس از تعیین وقت سفارت ایتالیا یک سری مدارک در روز مصاحبه نیاز هستند که به همراه داشتن آن ها الزامیست. در زمان فراهم کردن این مدارک باید دقت بسیاری داشته باشید زیرا این مرحله بسیار مهم بوده و در صورت تکمیل نبودن مدارک احتمال رد تقاضای درخواست ویزا زیاد می باشد. فرم درخواست ویزا را می توان در همان روز مصاحبه دریافت، تکمیل و ارائه نمود. مدارک لازم برای ارائه در روز مصاحبه عبارتند از:

 1. شناسنامه و کپی از تمام صفحات آن به همراه ترجمه رسمی آن
 2. فرم تکمیل شده درخواست ویزای ایتالیا
 3. فرم درخواست ویزا از سوی دعوت کننده و کپی از کارت اقامت وی(در صورت نداشتن دعوت نامه رزرو هتل)
 4. دعوتنامه تکمیل شده توسط یک شهروند ایتالیایی یا شهروند خارجی ساکن ایتالیا
 5. دو قطعه عکس رنگی ۳*۴ که باید واضح، روشن، جدید و کاملا مشابه ظاهر فعلی شما باشد
 6. گذرنامه با ۶ ماه اعتبار از تاریخ درخواست ویزا و کپی ۵ صفحه اول و صفحات دارای مهر ویزا
 7. اسناد دال بر وضعیت شغلی متقاضی که خود شامل گزینه هایی است که پس از این موارد بیان خواهد شد.
 8. پرینت ۳ ماهه آخر از حساب جاری بانکی متقاضی که از گردش مالی مناسبی برخوردار باشد.
 9. آدرس دقیق محل کار و منزل
 10.  بیمه مسافرتی
 11. ۶۰ یورو پول نقد
 12. سند مالکیت به نام فرد متقاضی یا همسر وی و ترجمه آن(در صورت داشتن)

نکته مهم درباره عکس: اگر در پاسپورت شما عکس همراهان نیز درج شده است می بایست به همراه مدارک خود دو قطعه عکس از همراهان نیز داشته باشید.

اسناد مورد نیاز دال بر وضعیت شغلی متقاضی

 • برای کارمندان دولت ترجمه آخرین حکم کارگزینی آن ها نیاز است.
 • برای کارمندان شرکت های خصوصی گواهی اشغال به کار لازم می باشد.
 • برای صاحبان شرکت های خصوصی آخرین روزنامه رسمی شرکت که تاریخ صدور آن باید کمتر از ۳ سال باشد، به همراه رزومه شرکت با ترجمه انگلیسی و همچنین ۲ نسخه کپی از اصل مدارک فارسی
 • برای افرادی با مشاغل آزاد نیز جواز کسب معتبر که از شهرداری محل سکونت صادر شده باشد به علاوه رسید آخرین پرداخت مالیاتی (یا کارت بازرگانی به علاوه رسید آخرین پرداخت مالیاتی)
 • برای دانشجویان و هیات علمی دانشگاه کارت عضویت در هیات علمی و یا کارت بین المللی دانشجو نیاز است.

نکته قابل توجه، برای خانم هایی که متاهل هستند به همراه داشتن اصل فیش حقوقی یا جواز کسب همسر وی به همراه ترجه آن الزامی است.

نکته دیگری که در مورد ترجمه مدارک وجود دارد این است که تمامی ترجمه ها می بایست به زبان انگلیسی یا ایتالیایی باشند.

مدارک لازم جهت سفر به ایتالیا در صورت تایید درخواست ویزا
پس از دریافت وقت سفارت ایتالیا و انجام مصاحبه و در صورتی که درخواست ویزای ایتالیای شما تایید گردید می بایست مدارکی را جهت سفر به ایتالیا آماده نموده و به همراه داشته باشید. این مدارک عبارتنداز:

 1. اصل بیمه مسافرتی با مدت اعتبار کافی برای تمام مدت اقامت متقاضی به علاوه کپی آن
 2. اصل بلیط یا رسید رزرو بلیط هواپیما برای رفت و برگشت به علاوه کپی آن
 3. کل مبلغ ویزا
 4. در صورت رزرو هتل اصل و کپی رسید رزرو آن در مقاصد مورد نظر در ایتالیا

البته تمام این مراحل مستلزم این است که اول از همه بتوانید وقت سفارت ایتالیا را بگیرید و خود را برای مصاحبه آماده نمایید. گرفتن وقت سفارت ایتالیا به این سادگی نبوده و بسیاری از افراد بارها برای آن تلاش نموده اند، اما نگران نباشید ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم در کمترین زمان ممکن وقت سفارت ایتالیا را دریافت نمایید. اگر نمی دانید که گرفتن وقت سفارت ایتالیا چگونه است می توانید آن را با خیالی آسوده به ما بسپارید. ما در اسرع وقت جهت گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای شما اقدام خواهیم نمود. آسان ترین و بروزترین روش برای دریافت وقت سفارت ایتالیا هماهنگی با کارشناسان ما می باشد. تیم تخصصی ما با تجربه ای ۱۰ ساله و داشتن افرادی کاردان و مشرف به امور مربوط به سفارت به راحتی وقت سفارت ایتالیا را برای شما اخذ نموده و کانفرمیشن وقت گرفته شده را برایتان ارسال خواهند نمود تا بتوانید بدون استرس مدارک خود را آماده نموده و برای سفر خود برنامه ریزی نمایید.این مژده را به شما متقاضیان عزیز می دهیم که برای دریافت وقت سفارت ایتالیا دیگر نیاز به مراجعه حضوری نمی باشد و این امکان به شما داده می شود که از خدمات ما جهت سهولت و سرعت بخشیدن به فرآیند تعیین وقت سفارت ایتالیا بهرمند شوید.

مراحل گرفتن وقت سفارت ایتالیا :

۱- تماس با تیم تخصصی تهران ویزا از طریق شماره ۰۲۱۲۲۵۱۱۷۹۹ .( در صورتی که خارج از ایران هستید میتوانید با شماره واتس اپ ۰۹۱۲۲۵۰۹۱۵۴ در تماس باشید)

۲-ارسال عکس پاسپورت مسافر یا مسافرین به شماره تلگرام یا واتس اپ  ۰۹۱۲۲۵۰۹۱۵۴.

۳-اطلاع دادن نوع سفر خود به کارشناسان ما (توریستی -بیزنسی-تحصیلی و …).

۴-گرفته شدن وقت شما تکمیل وجه و ارسال کانفرمیشن وقت برای شما.

۱۳۹۷/۱۲/۱۹ ۱۸:۴۶:۴۹

ثبت ديدگاه

تماس با ما