وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا

 

وقت سفارت ایتالیا

 

گرفتن وقت سفارت ایتالیا همواره معضلی برای مسافرانی بوده که در پی اخذ ویزای شینگن از ایتالیا بوده اند.سفارت ایتالیا در زمان های مختلف راهکار های متفاوتی را برای نوبت دهی در اختیار عموم قرار داده مانند گرفتن وقت به صورت تلفنی یا اینترنتی ولی همواره مسافران با تلفن اشغال یا سایت بسته و ظرفیت پر شده مواجه شده اند.علت این امر این میباشد که متقاضی وقت سفارت ایتالیا بسیار زیاد  و ظرفیت وقت های سفارت محدود میباشد. مخصوصا چند ماه مانده به تعطیلات تابستانی یا نوروز  که شمار متقاضی وقت چند برابر میشود.تصور کنید که پنج هزار متقاضی وقت وجود داشته باشد و فقط ۱۰۰ اسلات خالی بنابراین طبیعیست که مسافران برای گرفتن وقت با مشکل مواجه خواهند شد.

اما ویزا ۲۱ با داشتن کارگزاران مجرب و سال ها تجربه در زمینه اخذ وقت سفارت ایتالیا در کنار شما خواهد بود تا بدون هیچ دغدغه وقت سفارت خود را اخذ نمایید و بدون استرس و به موقع به سفر خود برسید .

در ادامه سعی میکنیم تمامی اطلاعات مورد نیازتان را به صورت خلاصه و مفید در اختیارتان بگذاریم

 

وقت سفارت ایتالیا ویزامتریک

از تاریخ ۱۶ جولای ۲۰۲۳ به بعد پروسه تعیین وقت سفارت ایتالیا به کلی تغییر کرده است. تا پیش از این تاریخ شما برای رزرو قرار ملاقات باید از خدمات کارگزاری cox and kings استفاده می‌کردید، اما در حال حاضر قرار ملاقات‌های سفارت ایتالیا را کارگزاری ویزامتریک رسیدگی خواهد کرد. اگرچه پروسه تعیین و مراجعه به وقت سفارت تعیین شده از سوی ویزامتریک تا حدودی با کاکس اند کینگز متفاوت است، اما مراحل کلی درخواست تقریبا یکسان می‌باشد.

بنابراین اگر خواهان وقت سفارت کشور ایتالیا هستید، باید کلیه‌ی امور خود را از گرفتن وقت سفارت تا مراجعه حضوری جهت ثبت درخواست ویزا از طریق ویزامتریک دنبال کنید و کارگزاری‌های دیگر نظیر cox and kings هیچگونه خدماتی به متقاضیان ارائه نمی‌دهند.

 

زمان باز شدن وقت سفارت ایتالیا 

سفارت زمانی را برای باز شدن وقت ها اعلام نمیکند سابقه باز شدن وقت های سفارت ایتالیا صبح،ظهر ،عصر و نیمه شب وجود داشته همچنین در روز های تعطیل نیز احتمال باز شدن وقت های سفارت وجود دارد و با توجه به تقاضای زیاد برای وقت های سفارت ایتالیا در چند دقیقه ممکن است تمامی اسلات های خالی پر شوند

انواع وقت سفارت ایتالیا 

 • وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی
 • وقت سفارت ایتالیا برای ویزای دیدار (فمیلی ویزیت)
 • وقت سفارت ایتالیا برای ویزای دانشجویی(تحصیلی)
 • وقت سفارت ایتالیا برای تایید مدارک (لگالایز یا لگال کردن مدارک)
 • وقت سفارت ایتالیا برای ویزاهای ملی
 • وقت سفارت ایتالیا برای ویزای تجاری(بیزنس)

وقت سفارت ایتالیا توریستی  

اگر برای  بازدید از جاذبه های گردشگری ایتالیا به این کشور سفر میکنید و برای اخذ ویزای ایتالیا نیاز به وقت سفارت ایتالیا توریستی خواهید داشت

با توجه به اینکه کشور ایتالیا جزو مقاصد پرطرفدار جهت گردشگری برای ایرانیان میباشد بنابراین تقاضا برای وقت توریستی ایتالیا بالاست ،

بهتر است از چند ماه زودتر از تاریخ سفر جهت گرفتن وقت سفارت ایتالیا توریستی اقدام نمایید .

در صورتی که موفق به گرفتن وقت سفارت ایتالیا نشدید نگران نباشید کارشناسان ما در کنار شما خواهند بود تا در اولین فرصت اولین وقت را برای شما رزرو نمایند

 

وقت سفارت ایتالیا دانشجویی(تحصیلی)

همانطور که گفتیم با وجود دانشگاه های سطح بالا و تخصصی، کشور ایتالیا سومین کشور مناسب در دنیا و اولین کشور اروپایی برای تحصیل دانشجویان می باشد. از همین رو اغلب دانشجویان تمایل دارند با دریافت وقت دانشجویی سفارت ایتالیا تحصیلات خود را در این کشور سپری کنند.

ایتالیا شامل دانشگاه های بزرگ و ممتازی چون دانشگاه ساپیینزا، تورین، بولونیا و پلی تکنیک میلان با رتبه های جهانی بسیار عالی در جهان می باشد. تحصیل در دانشگاه های ایتالیا برخلاف هزینه کمی که دارد بسیار با کیفیت می باشد و براساس تحقیقات صورت گرفته فارغ التحصیلان دانشگاه های ایتالیا از دانش بالایی برخوردار هستند، همین امر موجب تقاضای خیلی از دانشجویان برای دریافت وقت سفارت ایتالیا شده است.برای دریافت وقت دانشجویی سفارت ایتالیا میتوانید با شماره ها موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

 

وقت سفارت ایتالیا تجاری(بیزینسی)

وقت سفارت تجاری ایتالیا مختص تاجرانی است که از جانب نمایشگاه و یا شرکتی که در ایتالیا قرار دارد دعوت نامه رسمی دارند و ، به عنوان مثال برای یک خانواده ۳ نفری باید به صورت جداگانه وقت سفارت تجاری ایتالیا اخذ نمود.

یکی از روش های مورد توجه برای مهاجرت به کشور ایتالیا، دریافت ویزای کار می باشد، خیلی از متقاضیان از طریق ویزای کار وارد کشور ایتالیا می شوند و در آن جا زندگی راحتی برای خود فراهم می کنند،

متقاضیان برای دریافت ویزای کار باید شخصی را در ایتالیا داشته باشند که به عنوان کارفرما او را استخدام کند، البته این امر نیز شرایط خاصی را می طلبد. کارفرمایان در اتحادیه اروپا و کشور ایتالیا برای استخدام افراد باید به مدت ۳ماه در اینترنت و روزنامه آگهی دهند و اگر متقاضی خود را در کشور ایتالیا پیدا نکرد باید مجددا به مدت ۳ ماه در همه اتحادیه اروپا آگهی استخدام منتشر کند و چنانچه باز هم متقاضی یافت نشد می تواند برای شما یک دعوت نامه کاری ارسال کند.

 

وقت سفارت ایتالیا برای ویزای دیدار(فمیلی ویزیت)

دریافت وقت سفارت خانوادگی ایتالیا به دو صورت ۱)زن و شوهر ۲)زن و شوهر و فرزندان می باشد.اگر فردی نسبتی غیر از این با شما داشته باشد باید وقت جداگانه ای برای وی گرفته شود و مدارک وی نیز جدا بررسی خواهد شد .

منظور از وقت سفارت فمیلی ویزیت ایتالیا این است که افراد برای دیدار با خویشاوندان به کشور ایتالیا سفر کنند. برای دریافت وقت دیدار سفارت ایتالیا افراد باید به صورت جداگانه یا به صورت خانوادگی درخواست ویزا نمایند.

اگر از طریق سایت ویزا متریک برای دریافت وقت خانوادگی سفارت ایتالیا اقدام کنید، این فرصت را خواهید داشت که برای ۶ نفر به صورت همزمان وقت سفارت را رزرو کنید. هزینه نوبت خانوادگی  نیز به صورت یکجا محاسبه می‌شود و می‌توانید این مبلغ را به صورت یکباره به حساب اعلام شده توسط ویزا متریک واریز کنید.

توجه به این نکته ضروری است که مبلغ محاسبه‌شده، مجموع هزینه وقت سفارت به ازای هر نفر است و اگر فردی در روز ملاقات در سفارت حاضر نشود، هزینه‌ای به سایر اعضای خانواده استرداد نخواهد شد. بقیه اعضای خانواده مانند سایر متقاضیان می‌توانند مدارک خودشان را ارائه کرده و ویزای ایتالیا را برای سفر به این کشور دریافت کنند.

 

وقت سفارت ایتالیا برای تایید مدارک 

لگالایز مدارک،تایید مدارک یا همان لگال مدارک اصطلاحا به قانونی کردن مدارک توسط سفارت گفته میشود

برای ارائه مدارک به ارگانی در ایتالیا نیاز است ابتدا مدارک مورد نظر به تایید سفارت ایتالیا در تهران برسند ،بدین منظور نیاز به وقت سفارت ایتالیا برای تایید مدارک خواهید داشت

کارشناسان ما در کنار شما هستند تا وقت تایید مدارک را برای شما چه از طریق کنسولگری جردن چه از طریق ویزامتریک اخذ نمایند

 

وقت سفارت ایتالیا چقدر طول میکشد ؟

مدت زمان انتظار برای وقت سفارت ایتالیا بسته به نوع سفر همچنین شرایط سفارت بین یک هفته تا دو ماه متغیر میباشد

برای اطلاع از اولین وقت خالی میتوانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید

 

وقت سفارت ایتالیا فوری 

در برخی مواقع تاریخ دعوت نامه افراد با تاریخ وقت سفارت همخوانی ندارد، به عنوان مثال تاریخ دعوت نامه شما دو هفته دیگر می باشد در حالی که به شما برای دو ماه آینده وقت سفارت ایتالیا داده شده است، و یا به هر دلیلی دیگری مسافر نیاز به وقت فوری سفارت ایتالیا دارد در چنین شرایطی به دلیل این که به موقع به سفارت نرفته اید دعوت نامه شما باطل می شود، بنابراین در این شرایط و شرایط مشابه نیاز به وقت فوری سفارت ایتالیا خواهید داشت گرفتن وقت فوری سفارت ایتالیا جزو خدمات مجموعه میباشد

مراحل گرفتن وقت سفارت ایتالیا

 1. تماس با کارشناسان ویزا ۲۱
 2. ارسال عکس پاسپورت و مشخص نمودن نوع و زمان حدودی سفر
 3. پذیرش کار
 4. انجام کار و ارسال کانفرم وقت برای شما

وقت سفارت ایتالیا کاکس

شرکت کاکس در تهران بسته شد و کارگزاری سفارت از کاکس به ویزامتریک منتقل گردید

 

ایمیل سفارت ایتالیا 

ایمیل سفارت ایتالیا:

visti.teheran@esteri.it

ایمیل کارگزاری سفارت ایتالیا

italyvisa.iran@ckgsir.com

آدرس سفارت ایتالیا 

تهران،خیابان جردن(نلسون ماندلا)،کوچه فرزان شرقی،پلاک ۸

 

کارگزاری سفارت ایتالیا در تهران

کارگزاری سفارت ایتالیا یک شرکت هندی به نام سی کی جی اس ckgs یا شرکت کاکس اند کینگز cox and kings یا به صورت مخفف شرکت کاکس بود

آدرس کارگزاری سفارت ایتالیا :

ولنجک ، پاساژ گالریا ، طبقه چهارم اداری

این شرکت در تاریخ ۱۶ جولای ۲۰۲۳ بسته شد و کارهای سفارت ایتالیا هم اکنون در کارگزاری ویزامتریک  انجام میشود

 

آدرس شرکت ویزامتریک ایتالیا

همانطور که گفته شد کلیه‌ی امور مرتبط با وقت سفارت ایتالیا به کارگزاری ویزامتریک سپرده شده است. بنابراین شما باید در زمان سر رسیدن وقت سفارت به دفتر ویزامتریک در تهران مراجعه کنید.

آدرس دفتر ویزامتریک عبارت است از:

 • تهران، خیابان بهشتی، خیابان خالد اسلامبولی، نبش خیابان بیست و یکم، ساختمان شیراز، شماره ۱۳۷، طبقه ۱

لازم به ذکر است شرکت ویزامتریک از ساعت ۸ تا ساعت ۱۶:۳۰ اقدام به ثبت درخواست‌های صدور ویزا می‌نماید. همچنین متقاضیان می‌توانند از ساعت ۸ تا ۱۷ برای دریافت پاسپورت خود به این شرکت مراجعه نمایند.

وقت سفارت ایتالیا

 

مدارک لازم جهت اخذ ویزای ایتالیا

پس از تعیین وقت سفارت ایتالیا یک سری مدارک در روز مصاحبه نیاز هستند که به همراه داشتن آن ها الزامیست. در زمان فراهم کردن این مدارک باید دقت بسیاری داشته باشید زیرا این مرحله بسیار مهم بوده و در صورت تکمیل نبودن مدارک احتمال رد تقاضای درخواست ویزا زیاد می باشد. فرم درخواست ویزا را می توان در همان روز مصاحبه دریافت، تکمیل و ارائه نمود. مدارک لازم برای ارائه در روز مصاحبه عبارتند از:

 1. شناسنامه به همراه ترجمه رسمی تمامی صفحات
 2. فرم تکمیل شده درخواست ویزای ایتالیا
 3. فرم دعوت نامه  از سوی دعوت کننده و کپی از کارت اقامت وی(در صورت نداشتن دعوت نامه رزرو هتل)
 4. دو قطعه عکس رنگی ۳*۴ که باید واضح، روشن، جدید و کاملا مشابه ظاهر فعلی شما باشد
 5. گذرنامه با ۶ ماه اعتبار از تاریخ درخواست ویزا و کپی ۵ صفحه اول و صفحات دارای مهر ویزا
 6. اسناد دال بر وضعیت شغلی متقاضی که خود شامل گزینه هایی است که پس از این موارد بیان خواهد شد.
 7. پرینت ۳ ماهه آخر از حساب جاری بانکی متقاضی که از گردش مالی مناسبی برخوردار باشد.
 8.  بیمه مسافرتی
 9. بسته به نوع وقت عادی یا وی آی پی بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ یورو برای هر نفر
 10. سند مالکیت به نام فرد متقاضی یا همسر وی و ترجمه آن(در صورت داشتن)
 11. رزرو بلیط

مدارک شغلی مورد نیاز جهت ارائه سفارت ایتالیا

 • برای کارمندان دولت ترجمه آخرین حکم کارگزینی آن ها نیاز است.
 • برای کارمندان شرکت های خصوصی گواهی اشغال به کار لازم می باشد.
 • برای صاحبان شرکت های خصوصی آخرین روزنامه رسمی شرکت که تاریخ صدور آن باید کمتر از ۳ سال باشد، به همراه رزومه شرکت با ترجمه انگلیسی و همچنین ۲ نسخه کپی از اصل مدارک فارسی
 • برای افرادی با مشاغل آزاد نیز جواز کسب معتبر که از شهرداری محل سکونت صادر شده باشد به علاوه رسید آخرین پرداخت مالیاتی (یا کارت بازرگانی به علاوه رسید آخرین پرداخت مالیاتی)
 • برای دانشجویان و هیات علمی دانشگاه کارت عضویت در هیات علمی و یا کارت بین المللی دانشجو نیاز است.

نکته دیگری که در مورد ترجمه مدارک وجود دارد این است که تمامی ترجمه ها می بایست به زبان انگلیسی یا ایتالیایی باشند.

 

وقت سفارت ایتالیا vfs 

شرکت vfs واقع در میدان هروی کارگزاری سفارت ایتالیا در تهران نیست

کارگزاری سفارت ایتالیا در تهران شرکت ویزامتریک واقع در خیابان وزرا میباشد

vfs کارگزاری سفارت فرانسه،هلند،اتریش و چند سفارت دیگر در ایران میباشد

مدت زمان بررسی مدارک توسط سفارت ایتالیا 

از زمانی که به سفارت مراجعه میکنید معمولا دو هفته طول میکشد تا سفارت به شما پاسخ دهد

 

تفاوت وقت عادی و وی آی پی(پرایم) سفارت ایتالیا 

سالن وقت عادی با وقت وی آی پی متفاوت میباشد

در شرکت ویزامترک ۳ کانتر برای وقت های وی آی پی در نظر گرفته شده

مسافرانی که با داشتن وقت وی آی پی به ویزامتریک مراجعه میکنند کارمندان ویزامتریک مدارک آن ها را به دقت بررسی کرده

در صورتی که مشکلی در مدارک باشد مسافرین را راهنمایی میکنند .

هزینه وقت وی آی پی ۸۰ یورو به نسبت وقت عادی بیشتر است

 

هزینه دریافتی سفارت چقدر است؟

هزینه وقت سفارت ایتالیا فوری و عادی مبلغ متفاوتی دارد و متقاضیان باید این موضوع را قبل از مراجعه به وب سایت سفارت ایتالیا بدانند.  مبالغی که برای اخذ وقت عادی سفارت ایتالیا باید بپردازید به صورت زیر است.

برای وقت های عادی حدود ۱۰۹ یورو

برای وقت های وی آی پی حدود ۲۰۰ یورو

کودکان بین ۶ تا ۱۲ سال ۴۰ یورو کسر میشود

برای کودکان زیر ۶ سال ۸۰ یورو کسر میشود

هزینه های ذکر شده هزینه بررسی مدارک توسط سفارت هستند که در روز مراجعه به سفارت میبایست به صورت اسکناس یورو به همراه داشته باشید

 

چگونگی دریافت وقت از سفارت ایتالیا

امروزه اخذ وقت سفارت ایتالیا بسیار سخت شده است، ، با دریافت وقت سفارت ایتالیا از طریق خدمات ما دیگر نیازی نیست افراد متقاضی حضوری به سفارت مراجعه کنند و ساعت ها وقت خود را در صف های طولانی هدر دهند.

در واقع شما تنها با ارسال عکس پاسپورت خود میتوانید برای دریافت وقت سفارت اقدام نمایید. از آن جایی که حجم درخواست ها بسیار بالا است اغلب وقت ها به سرعت پر می شوند، بنابراین بهتر است متقاضیان خیلی سریع برای دریافت وقت سفارت ایتالیا اقدام نمایند تا این روند خیلی طولانی نشود.

برای اخذ وقت از سفارت ایتالیا چه توریستی تجاری یا تحصیلی فقط صفحه اول پاسپورت خود را برای ما ارسال نمایید .

 

وقت سفارت ایتالیا CKGS

CKGS یا کاکس یه شرکت کارگزاری سنگاپوری بود که در خیابان ولنجک تهران در پاساژ گالریا واقع شده بود

این شرکت کارگزاری سفارت ایتالیا در تهران بود

از تابستان ۱۴۰۲ سفارت ایتالیا در تهران کارگزاری خود را تغییر داد و شرکت CKGS جمع شد

بنابراین برای گرفتن وقت سفارت ایتالیا ckgs از این به بعد میبایست از طریق کارگزاری ویزامتریک اقدام نمایید

 

وقت سفارت ایتالیا تضمینی 

با توجه به تقاضای زیاد برای وقت های ایتالیا گرفتن وقت سفارت ایتالیا همواره مشکلی برای مسافرانی بوده که قصد سفر به ایتالیا را دارند،

ویزا ۲۱ با داشتن بیش از ۱۰ سال تجربه در زمینه گرفتن ویزا و وقت سفارت ایتالیا

و با داشتن کارگزاران مجرب میتواند گرفتن وقت سفارت ایتالیا را برای شما عزیزان تضمین نماید

بنابراین گرفتن وقت سفارت ایتالیا تضمینی جزو خدمات ویزا ۲۱ میباشد

به جهت هماهنگی میتوانید با تلفن های موجود در وبسایت تمای حاصل نمایید

  روزهای تعطیل سفارت ایتالیا در تهران

سفارت ایتالیا در برخی از روزهای خاص سال تعطیل است و در این بازه‌های زمانی نمی‌توانید برای اخذ وقت سفارت یا بررسی مدارکتان اقدام کنید. در ادامه لیست روزهای تعطیل کنسولگری ایتالیا را ارائه کرده‌ایم، تا بهتر بتوانید برای اخذ وقت سفارت ایتالیا یا مراجعه حضوری به کنسولگری این کشور برنامه‌ریزی کنید.

۶ ژانویه: روز تولد دوباره ( Epiphany)

۲۵ آوریل: روز آزادی   (Liberation Day)

۲۵ آوریل: روز آزادی (Liberation Day)

۱ می: روز کارگر (Labor Day)

۲ ژوئن: روز جمهوری ( Republic Day)

۲۴ ژوئن: روز سنت جان ( St. John’S Day)

۲۹ ژوئن: روز سنت پیتر و سنت پل  (St. Peter & St. Paul Day)

۱۱ جولای: روز سنت روزالیا ( St. Rosalia Day)

۱۵ آگوست: روز علم و تفکر ( Assumption Day)

۱۹ سپتامبر: روز سنت ژانواریوس  (St. Januarius Day)

۴ اکتبر: روز سنت پترونیوس (St. Petronius Day)

۱ نوامبر: روز مقدسین ( All Saints` Day)

۴ نوامبر: روز وحدت ملی (National Unity Day)

۶ دسامبر: روز سنت نیکولا  (St. Nicholas Day )

۸ دسامبر: روز لقاح پاک (Immaculate Conception )

۲۵ دسامبر: روز کریسمس  (Christmas Day)

۲۶ دسامبر: روز سنت استفان (St. Stephen’s Day)

سوالات متداول

وقت سفارت ایتالیا چقدر طول میکشد ؟

بسته به شرایط سفارت اولین وقت میتوانید بین یک روز تا سه ماه بعد باشد

وقت سفارت ایتالیا کی باز میشه ؟

سفارت ایتالیا معمولا زمانی را برای بازگشایی وقت ها اعلام نمیکند بنابراین در یه ربع ممکن است کل وقت های باز شده پر شوند

چگونه وقت سفارت ایتالیا بگیریم؟

باید درخواست خود را به کارگزاری سفارت ایتالیا بدهید.برای تسهیل گرفتن وقت میتوانید از خدمات شرکت های معتبر استفاده کنید

برای تایید مدارک نیاز به وقت دارم ؟

بله باید با تعیین وقت قبلی به سفارت مراجعه کنید

باید درخواست خود را به کارگزاری سفارت ایتالیا بدهید.برای تسهیل گرفتن وقت میتوانید از خدمات شرکت ها معتبر استفاده کنید

 

سریعترین وقت سفارت ایتالیا

یکی از دغدغه‌های اصلی متقاضیان وقت سفارت ایتالیا اطلاع از مدت زمان تعیین قرار ملاقات است.

بسیاری از متقاضیان از ما سوال می‌کنند که سریعترین قرار ملاقات سفارت ایتالیا برای چه زمانی است؟

اگر می‌خواهید با اطلاع از سریعترین وقت سفارت درخواست خود را برای این وقت ارسال کنید، سخت در اشتباه هستید.

چرا که شما باید وقت سفارت را با توجه به هدفتان از سفر دریافت کنید. به عنوان مثال اگر متقاضی ویزای تحصیلی هستید،

نمی‌توانید برای گرفتن وقت سفارت فوری، به علت اینکه برای بازه زمانی کوتاه‌تری صادر می‌شود، اقدام کنید.

هرچند باید بدانید چند وقتی می‌شود صدور وقت سفارت فوری ایتالیا هم متوقف شده است.

اما در مجموع می‌توان ادعا کرد گاهی به دلیل کاهش درخواست متقاضیان ویزای ایتالیا، بازه زمانی صدور وقت سفارت از چند ماه به چند روز کاهش پیدا می‌کند. در این مواقع شاهد رزرو سریعترین وقت سفارت ایتالیا هستیم.

اما گاهی اوقات به خصوص با نزدیکی به تعطیلات عید یا حرکت به سمت شروع ددلاین تحصیلی دانشگاه‌های ایتالیا، متقاضیان ویزا شاهد کندترین روند صدور وقت سفارت هستند.

در این مواقع بارها شده که متقاضی ماه‌ها برای صدور وقت سفارت کشور ایتالیا تلاش کرده تا بتواند یک قرار ملاقات برای خود رزرو نماید. به این مسئله حتما دقت داشته باشید.

 

میتوانید سوالات خود را در قسمت دیدگاه ها مطرح نمایید تا کارشناسان ما در همان روز پاسخ سوالات شما را برایتان ارسال نمایند. 

 

 

آیا این مقاله مفید بود ؟

چرا این مقاله برای شما مفید بود ؟

۱۴۰۲/۱۲/۳ ۲۲:۵۱:۴۱

۳۸۱ Comments

 1. نرگس بهمن ۹, ۱۴۰۲ در ۱۰:۵۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

  ببخشید جهت ثبت نام باید حضوری اقدام کنیم یا بصورت اینترنتی ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ بهمن ۱۱, ۱۴۰۲ در ۹:۵۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

   اینترنتی

 2. خدیجه فودازب دی ۱۹, ۱۴۰۲ در ۱۱:۲۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام،دخترم دانشجوی ایتالیاست. برای دیدنش اقدام به اخذ ویزای توریستی کنم یا ویزیت فمیلی؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۲۳, ۱۴۰۲ در ۹:۱۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

   جفتش یکیه

 3. پرتو در دی ۱۱, ۱۴۰۲ در ۲:۴۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر
  سن مناسب برای ددلاین ویزای نحصیلی چقدره؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۱۱, ۱۴۰۲ در ۹:۴۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

   سوالتون اشتباهه

 4. سیاوش دی ۳, ۱۴۰۲ در ۱۰:۱۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

  برای گرفت ویزای تحصیلی چند ماه باید پیگیری کنی و از چه ارگان هایی باید تاییدیه داشته باشی ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۳, ۱۴۰۲ در ۱:۵۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

   حدود ۱۱ ماه

 5. پرهام آذر ۲۹, ۱۴۰۲ در ۹:۵۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر اگه در فرم های تویل داده شده توی یکی از مشخصات اشتباه شده باشه باید چطور اصلاح کنیم؟؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۲۹, ۱۴۰۲ در ۱۰:۳۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

   از نو پر کنید

 6. علی آذر ۸, ۱۴۰۲ در ۲:۱۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام ممنون بابت راهنمایی هاتون من خیلی سوال در ذهنم داشتم تا اینکه سایت شما رو تصادفی پیدا کرم . خیلی عالی بود

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۱۱, ۱۴۰۲ در ۸:۲۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

   ممنون از شما

 7. چسب نواری آذر ۶, ۱۴۰۲ در ۱۲:۲۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

  واقعا ممنون از وقتی که میزارید و به سوالات بسیار عالی پاسخ میدهید

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۱۱, ۱۴۰۲ در ۸:۲۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

   خواهش میکنم ممنون از شما

 8. ماهرخ محمدی آبان ۲۲, ۱۴۰۲ در ۱:۰۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام و خسته نباشید،۲۴ آبان نوبت سفارت دارم برای تایید سند ازدواج دختر و دامادم که همه ی تایید ها رو داره و فقط تایید سفارت رو لازم داره به کدامیک از این سه آدرسی که در مقاله فرمودید مراجعه کنم دخترم ساکن ایتالیاست

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۲۲, ۱۴۰۲ در ۸:۰۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر برای تایید مدارک باید به ادرس خیابان جردن مراجعه کنید

 9. ماهرخ محمدی آبان ۲۲, ۱۴۰۲ در ۱۲:۱۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام و خسته نباشید،با داشتن وقت سفارت برای تایید سند ازدواج دختر و دامادم که ساکن ایتالیا هستن به کدامیک از سه آدرسی که در مقاله فرمودید مراجعه کنم سپاس

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۲۲, ۱۴۰۲ در ۸:۰۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر آدرس جردن

 10. پرین آبان ۲۱, ۱۴۰۲ در ۹:۳۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام مننون ار راهنمایی های عالی تون . چطور میتونیم وقت سفارت بگیریم؟ بصورت آنلاین امکان پذیر؟؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۲۲, ۱۴۰۲ در ۱۱:۰۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر میتونید با تلفن های افیس تماس بگیرید جزو خدمات ما هست

 11. پوپک آبان ۱۹, ۱۴۰۲ در ۱:۲۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقتتون بخیر ببخشید بعد تحویل مدارک چند روز طول میکشه جواب ویزا صادر بشه؟
  ممنونم از وقتی که میزارید و.زاهنمایی هاتون

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۲۰, ۱۴۰۲ در ۴:۰۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر دو هفته

 12. پوپک آبان ۱۹, ۱۴۰۲ در ۱:۱۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقتتون بخیر ببخشید من ۱۵روزه که مدارکمو جهت ویزا ایتالیا تحویل دادم . کی جوابمیاد زمانبر؟؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۲۰, ۱۴۰۲ در ۴:۰۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

   معمولا دو تا سه هقته زمان میبره

 13. مریم مهر ۱۷, ۱۴۰۲ در ۱:۴۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

  درود برشماخرید وقت توریستی ایتالیا بسیار بالاست .از ویزامتریک هم نمی شود وقت گرفت راه حل چیست؟ با توجه به داشتن عروس ونوه ایتالیایی.

 14. علی کریم نژاد مهر ۱۷, ۱۴۰۲ در ۱۰:۱۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقتتون بخیر من فامیلم تو ایتالیا رستوران بزرگی دارند ایا میتواند برای ویزا کار ارسال کنند برای اشپزی؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۱۹, ۱۴۰۲ در ۴:۴۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله ولی شرایط خاصی دارد در این کامنت نمیگنجه

 15. پرتو در مهر ۱۳, ۱۴۰۲ در ۱۱:۵۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

  آیا برای ویزای ایتالیا میتوان بدون مدرک زبان اقدام کرد ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۱۴, ۱۴۰۲ در ۴:۱۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله

 16. نادر مهر ۱۲, ۱۴۰۲ در ۱۰:۵۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر ، ۷ ماه پیش شینگن ورزشی گرفتم و نتونستم برم آیا میتونم الان تمدید کنم ؟ و آیا شینگن بدون استفاده جزو تراول هیستوریم‌ میشه؟؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۱۲, ۱۴۰۲ در ۱:۱۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

   خیر باید از ابتدا اقدام کنید

 17. سعید شهریور ۱۲, ۱۴۰۲ در ۱۲:۲۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

  ویزای ایتالیا، اروپا یا کانادا برای تبعه افغانستان اخذ میکنید؟

 18. رستم زاده مرداد ۳۱, ۱۴۰۲ در ۱۲:۴۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام برای الحاق خانواده دو دانه پسر چی چیزو مدارک لازم هستش
  وخت اقامت ایتالیا پدرشون تمام شده و برایشان وخت داده ۱۹ اکتبر تمدید میشه میشه برم کنسولگری مدارک ام را نشون بدم بخاطر ویژه
  یا نه منتظرم بمونم که اقامت خود را تمدید نماید

  • کارشناس ویزا ۲۱ شهریور ۱, ۱۴۰۲ در ۸:۳۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

   پاسخ شما در کانال داده شد

 19. الینا مرداد ۲۲, ۱۴۰۲ در ۳:۳۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقتتون بخیر میخواستم بپرسم چقدر قبل از تاریخ پرواز باید رفت برای مصاحبه سفارت برای ویزای توریستی ایتالیا

 20. وحیدالله مرداد ۴, ۱۴۰۲ در ۸:۰۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقتتون بخیر من قبلا برای ویزای بشر دوستانه ایمل داده بودم برایم جواب ایمل اومد که در لیست بعدی حتما شما رو میگیریم لطفا برایم بگویید چطور مراجعه کنم ممنون

  • کارشناس ویزا ۲۱ مرداد ۱۱, ۱۴۰۲ در ۴:۳۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

   ایمیل تون رو باید چک کنید

 21. Zg تیر ۱۷, ۱۴۰۲ در ۹:۱۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت به خیر
  من ۲۰ روز هست که برای ویزای توریستی ایتالیا مدارک دادم چه زمانی جواب ویزا میاد؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ تیر ۱۹, ۱۴۰۲ در ۸:۵۱ ق٫ظ - پاسخ دادن

   تا قبل تاریخ سفر میاد

 22. مهرداد اردیبهشت ۹, ۱۴۰۲ در ۹:۴۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام اگه اطلاعات تاریخ تولد در سایت ایتالیا را اشتباه وارد کردیم چه شکلی میشه ادیت کرد

  • کارشناس ویزا ۲۱ اردیبهشت ۱۱, ۱۴۰۲ در ۸:۳۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

   امکان ادیت وجود نداره

 23. وقت سفارت ایتالیا فروردین ۲۹, ۱۴۰۲ در ۱:۲۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

  وقت سفارت ایتالیا برای تحصیلی با توریستی متفاوته؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۳۱, ۱۴۰۲ در ۹:۳۰ ق٫ظ - پاسخ دادن

   بله

 24. رضا فروردین ۲۰, ۱۴۰۲ در ۹:۲۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

  وایا ویزا المان قبل از کرونا قابل تمدید هست یانه ممنون از زحمات

  • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۲۵, ۱۴۰۲ در ۱۰:۳۱ ق٫ظ - پاسخ دادن

   خیر

 25. داود فروردین ۱۶, ۱۴۰۲ در ۵:۱۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام
  من برای یک دوره تحقیقاتی برای ایتالیا میخواهم که ویزای ریسرچ بگیرم. ولی همسرم ظاهرا باید با ویزای توریستی همراهم بیاد. می خواستم ببینم که من میتونم در بخش درخواست ویزا فامیلی رو انتخاب کنم یا اینکه من جدا درخواست بدم و همسرم هم جدا باید درخواست بده؟
  و اینکه ما میتونیم دو نوبت همزمان داشته باشیم که در یک روز همزمان مصاحبه بشیم ؟

  با سپاس

  • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۱۹, ۱۴۰۲ در ۱:۴۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

   با کارشناس ها تماس بگیرید

 26. فرزین اسفند ۱۵, ۱۴۰۱ در ۸:۳۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام برای گرفتن وقت ویزای توریستی برای اردیبهشت ۱۴۰۲ از الان میتونم وقت بگیرم یا باید نزدیک اون تاریخ باشه؟ ممنون

  • کارشناس ویزا ۲۱ اسفند ۱۸, ۱۴۰۱ در ۱۰:۱۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

   الان زوده

 27. کژال اسفند ۱, ۱۴۰۱ در ۰:۳۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام.هزینه گرفتن وقت سفارت ایتالیا چقدر هست؟
  یرای کودک سه سال و نیم هم باید وقت گزفت و هزینه دارد؟؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ اسفند ۱۴, ۱۴۰۱ در ۱۰:۱۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

   باسید با کارشناس ها تماس بگیرید

 28. مجله مهاجرت بهمن ۳۰, ۱۴۰۱ در ۱۲:۵۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام.وقت بخیر .
  در مورد میشه راهنمایی بفرمایید؟

 29. الینا بهمن ۲۹, ۱۴۰۱ در ۴:۱۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقتتون بخیر برای گرفتن ویزای ازدواج با یک شهروند ایتالیایی چه مدارکی لازم هست؟ و اینکه چه مدت طول میکشه تا وارد کشور ایتالیا بشم؟

 30. حسیب الله امانی بهمن ۲۷, ۱۴۰۱ در ۸:۱۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

  یلام وقت بخیر من حسیب الله هیتم افغانی من ایران تهران هیتم میخام ویزه ایتالیا را بیگیرم لطفاً منو راهنمای کند باید از کجا شیرو کنم وا چیکار کنم من شماره تماس مه میزارم لژفان با من تماس بیگیر ۰۰۹۸۹۳۹۴۳۴۱۴۷۱

 31. میترا بهمن ۲۴, ۱۴۰۱ در ۴:۱۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام من از ایتالیا برای بند ۱۰ و ۱۲ ریجکت شدم اعتراض کردم بعد از ۵روز با اعتراضم موافقت شد و دستور بررسی مجدد مدارک صادر شد الان ۸روز کاری تمکن به روز و پاسپورتم تحویل دادم هنوز جواب ندادن. سوالم اینه اصولا چقدر این‌پروسه زمان میبره؟

  • زیبا بهمن ۲۸, ۱۴۰۱ در ۱۱:۰۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

   سلام بنده هم با همین شرایط ریجکت شدم چجوری اعتراض کردید ؟

 32. سمیه بهمن ۱۲, ۱۴۰۱ در ۴:۰۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام. وقت بخیر
  من در ترکیه زندگی میکنم. و برای مهاجرت تحصیلی به ایتالیا میخوام اقدام کنم.ایا بدون بازگشت به ایران از طریق سفارت ایتالیا در ترکیه میتوانم ویزای تحصیلی را دریافت کنم یا حتما باید برگردم ایران؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ بهمن ۱۵, ۱۴۰۱ در ۱۰:۵۱ ق٫ظ - پاسخ دادن

   بله میتونید اگر کیملیک داشته باشید

 33. محمدعلی سبزوند بهمن ۷, ۱۴۰۱ در ۸:۲۶ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام من و همسرم برای دیدار با پسرم که اکنون دانشجواست و ساکن میلان است سال گذشته ویزا گرفتیم و دو ماه اونجا بودیم……الان دنبال گرفتن وقت از کاکس هستیم ولی نمیشه …آیا شما می‌توانید جهت گرفتن وقت به ما کمک کنید …دفتر شما کجاست می‌خواهیم حضوری مراجعه کنیم

  • کارشناس ویزا ۲۱ بهمن ۸, ۱۴۰۱ در ۱۰:۰۱ ق٫ظ - پاسخ دادن

   بله جزو خدمات ما میباشد

 34. ارمین بهمن ۴, ۱۴۰۱ در ۱۱:۳۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام سال ۹۸ وقت از طریق CKGS اینترنتی گرفتم ویزا شدم رفتم و برگشتم الان همچنان از طریق سایت میشه نوبت گرفت یا خیر ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ بهمن ۶, ۱۴۰۱ در ۸:۵۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

   خیلی سخت

 35. احمد صالحی بهمن ۴, ۱۴۰۱ در ۱۲:۵۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  خیلی وقته که واریزی وقت هم انجام دادم ولی هنوز هیچ نمیشه وارد شد برای دیدار فرزند هم نمیشه وقت گرفت لطفا راهنمایی کنید

  • کارشناس ویزا ۲۱ بهمن ۶, ۱۴۰۱ در ۸:۵۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

   با کارشناس ها تماس بگیرید جزو خدمات ما هست گرفتن وقت سفارت ایتالیا

 36. مینه دی ۲۷, ۱۴۰۱ در ۹:۵۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

  تاریخ شانزده جنوری مصاحب داشتیم تمام مدارک همرا با پاسپورت را نزد خود ګرفتن چقر وقت منتظر بمانیم تا جواب بایه

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۳۰, ۱۴۰۱ در ۹:۳۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

   دو تا سه هقته

 37. مجتبی دی ۲۰, ۱۴۰۱ در ۳:۴۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  سفارت برای امتحان فروردین ماه ۱۴۰۲ باز میشود؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۳۰, ۱۴۰۱ در ۹:۳۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

   سوالتون رو دقیق مطرح کنید ، برای چه امتحانی ؟

 38. MAHMOOD دی ۱۷, ۱۴۰۱ در ۱۰:۱۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام برای ویزای توریستی باید از گزینه INDIVIDUAL استفاده کنم یا FAMILY برای مشخس کردن نوع در خواست

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۳۰, ۱۴۰۱ در ۹:۳۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

   اگر یک نفر هستی اولی اگر حانواده هستید وقت فمیلی

 39. Morteza آبان ۲۳, ۱۴۰۱ در ۲:۵۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر ببخشید هزینه ویزای ایتالیا چقد میشه؟ ـــــــــ

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۶, ۱۴۰۱ در ۱۱:۲۰ ق٫ظ - پاسخ دادن

   بستگی به شرایط مسافر داره باید بررسی بشه

 40. فری مهر ۱۸, ۱۴۰۱ در ۹:۰۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر آیا در شرایط حاضر هنو دوز بندی واکسن کرونا و نام واکسن کرونا تایید شده کشورها برای ورود به ایتالیا مهم است؟ یا فقط تست پی سی ار مهمه؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۳۰, ۱۴۰۱ در ۱۲:۴۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

   خیر

   • آرش ندیمی آبان ۱۸, ۱۴۰۱ در ۷:۰۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

    با سلام و ارادت . بنده ویزای توریستی ایتالیا رو همراه با خانواده سال ۹۸ گرفتن که به کرونا و تعطيلي ها برخوردیم وبدون استفاده موند الان میخام وقت سفارت بگیرم و اقدام کنم .آیا میتونید برای من وقت سفارت بگیرید .و اینکه نزدیک ترین وقتی که میدن برای کی هست .

    • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۶, ۱۴۰۱ در ۱۱:۳۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

     بله با تلفن های افیس تماس بگبربد

 41. سلام ریسک ویزای ایتالیا چه مقدار هست؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۳۰, ۱۴۰۱ در ۱۲:۵۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

   خیلی بستگی داره سوالتون اشتباهه

  • هاشمی خرداد ۱۰, ۱۴۰۲ در ۱۰:۳۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

   من و همسرم هفته پیش ریجکت شدیم ویزای تجاری با مدارک کامل از بند۲ دلیل بند ۲بیشتر توضیح میدهید و آیا دوهفته بعد می‌شودبعد از ریجکتی دوباره درخواست از سفارت بدم

   • کارشناس ویزا ۲۱ خرداد ۱۰, ۱۴۰۲ در ۱۰:۵۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

    بله میتونید

 42. احمد یاسیر جمالی مهر ۲, ۱۴۰۱ در ۱۲:۰۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام.
  احمد یاسیر هستم.
  افغانستان زندگی میکنم.
  حدود ده سال پیش بصور داوطلب از ایتالیا برگشتم به افغانستان و مدارک اقامه ام را تحویل دادم به مسؤلین فرودگاه.
  حالا تصمیم دارم به ایتالیا برگردم آیا این ممکین هست که بتوانم برگردم. لطفا همکاری کنید

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۳۰, ۱۴۰۱ در ۱۲:۵۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

   به کنسولگری ایمیل بزنید

 43. Zah شهریور ۲۶, ۱۴۰۱ در ۰:۱۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام اخرین بار چه روزی سفارت ایتالیا باز شد تو شهریور ماه ۱۴۰۱؟ووقت تونستن بگیرن؟

 44. الینا شهریور ۲۴, ۱۴۰۱ در ۰:۲۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقتتون بخیر برای ویزای توریستی ایتالیا چقدر باید تمکن مالی داشته باشیم؟ و اینکه گردش مالی سه ماه باید باشه حتما؟

 45. فرزانه شهریور ۲۲, ۱۴۰۱ در ۴:۳۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  دعوت‌نامه دیدار برای مادرم آماده کردم که بیان ایتالیا، میخاستم بدونم شما می تونین وقت سفارت رو بگیرید؟ مادرم تمکن و سند ملک هم دارن. ممنون

  • کارشناس ویزا ۲۱ شهریور ۲۶, ۱۴۰۱ در ۸:۰۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله میتونیم با کارشناس ها تماس بگیرید

 46. شیرین شهریور ۵, ۱۴۰۱ در ۱:۳۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام. Travel document number را از کجا میتونیم پیدا کنیم؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ شهریور ۱۲, ۱۴۰۱ در ۱۲:۴۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

   همون شماره پاسپورته

 47. محمدرضا شهریور ۴, ۱۴۰۱ در ۴:۵۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  وقت بخیر
  لطف کنید واسه دخترم که دعوتنامه از دانشگاه ایتالیا دارد وقت سفارت بگیرید.
  واسه گرفتن وقت چ پرداخت هزینه چکار کنم؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ شهریور ۱۲, ۱۴۰۱ در ۱۲:۴۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

   برای گرفتن وقت سفارت ایتالیا با کارشناس ها میتونید تلفنی تماس بگیرید

 48. ناهید مرداد ۲۴, ۱۴۰۱ در ۱۰:۳۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر
  من میخوام برا ویزا توریستی به ایتالیا اقدام کنم. مجردم ۳۴ سالمه ایا باید حتما سند ملکی داشته باشم ؟ هیچ سندی ندارم

  • کارشناس ویزا ۲۱ شهریور ۲, ۱۴۰۱ در ۱۱:۴۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

   سند ملکی ضروری نیست

 49. Mohammad Naser Naseri مرداد ۱۷, ۱۴۰۱ در ۱۰:۵۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام من می‌خواهم ویزای خانوادگی ایتالیا را دریافت کنم من تبع افغان هستم

  • کارشناس ویزا ۲۱ شهریور ۲, ۱۴۰۱ در ۱۱:۴۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

   میتونیداز ایران درخواست بدی چون سفارت ایتالیا در کابل تعطیله .

 50. بیاان مرداد ۱۴, ۱۴۰۱ در ۹:۳۰ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر
  من از طریق ازدواج با فرد ایرانی میرم ایتالیا چقدر زمان میبره که کارهای ویزا درست بشه و من برم

  • کارشناس ویزا ۲۱ مرداد ۱۴, ۱۴۰۱ در ۱:۲۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

   اینجا زمان زیادی نمیبره پرفکتورا طول میکشه که دعوت نامه بده

 51. محمد توکلی مرداد ۱۱, ۱۴۰۱ در ۱۱:۱۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام
  من از مشهد میخوام برام وقت سفارت ایتالیا توریستی برای تاریخ سفرم ۱۴-۱۵مهرماه ۱۴۰۱ بگیرید.آیا از الان باید اقدام کنم؟ و آیا برای ترجمه مدارک از الان میتونم اقدام کنم یا اعتبارش تمام میشود؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مرداد ۱۲, ۱۴۰۱ در ۲:۵۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

   از سه ماه قبل میتونید اقدام کنید

 52. ایمل عزیزی مرداد ۴, ۱۴۰۱ در ۱۱:۰۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام و عرض ادب
  بنده فعلا در کابل هستم اگر فورم ویزه ایتالیا را خانه پری کنم فامیلی، آیا امکان دارد و یا خیر و به کدام آدرس ارسال کنم

  • کارشناس ویزا ۲۱ مرداد ۱۲, ۱۴۰۱ در ۲:۵۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

   از روی سایت دانلود کنید

 53. مریم تیر ۲۷, ۱۴۰۱ در ۱۲:۵۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام وقت سفارت گرفتم بجای توریستی الحاق خانواده زده بودم کنسل کردند مدارکم کامل بود به همراه دعوت نامه از طرف پسرم داشتم..راهی هست ادامه بدهم ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مرداد ۴, ۱۴۰۱ در ۱:۰۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

   باید تشریف ببرید ولنجک فرم پر کنید

 54. آدرین تیر ۲۶, ۱۴۰۱ در ۱۰:۴۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام خسته نباشید
  مدارکم جواز کسب مشاور املاک
  جواز کسب فروشگاه مواد غذایی
  تمکن مالی ۸۰۰میلیون تومن
  سابقه ویزای شنگن سال۲۰۱۸ از ایتالیا که رفتم برگشتم سر تایمش از رم ایتالیا
  سابقه بیمه تامین اجتماعی ۲۰سال
  سند خونه بنام خودم
  مبایعه نامه اجاره همین ساختمان که مستاجر دارم با کد رهگیری گرفته شده
  سنم۴۶ سال
  آیا به نظر شما دوباره میخوام اقدام کنم از میلان ایتالیا درصد ویزا شدنم چقدره متشکرم راهنمایی بفرماید

 55. الینا تیر ۱۲, ۱۴۰۱ در ۳:۳۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقتتون بخیر برای ویزای توریستی ایتالیا چقدر باید تمکن مالی و گردش مالی داشته باشیم؟

 56. محمد تیر ۱۰, ۱۴۰۱ در ۲:۰۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  لطفاً راهنمایی بفرمایید . افرادی که در کارت واکسن تزریق ۳. در و ‌‌‌‌‌رارت بهداشت تایید گردیده بایدد توسط دادگستری و .ووزارت خارجه هم تایید بشه

  • کارشناس ویزا ۲۱ تیر ۲۰, ۱۴۰۱ در ۲:۲۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

   خیر

 57. علیرضا تیر ۹, ۱۴۰۱ در ۰:۵۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  من برای دیدن همسرم که اقامت ایتالیا دارند میخوام اقدام کنم . سه ماه پیش یک ویزای یکبار ورود ۹۰ روزه از ایتالیا دریافت کردم . مدارکم آمادس . میخواستم ببینم میتونید وقت بگیرید ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ تیر ۲۰, ۱۴۰۱ در ۲:۲۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله میتونیم

 58. حسین تمیز تیر ۷, ۱۴۰۱ در ۴:۲۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر
  امروز پدرم برای گرفتن ویزا با دعوتنامه خواهرم در ایتالیا به آدرس ولنجک مراجعه کرد و مدارک را تحویل داد و بهش اعلام کردن که قبولی یا ریجکتی ویزا رو باید در سایت چک کنی،ممکنه بگید کدوم سایت چون بهشون نگفتن و هیچ رسید یا username و password بهشون ندادن اگر ممکن هست راهنمایی کنید

  • کارشناس ویزا ۲۱ تیر ۲۰, ۱۴۰۱ در ۲:۲۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

   روی سایت کاکس قسمت مای اکانت

 59. Aram تیر ۵, ۱۴۰۱ در ۱۱:۳۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  من می‌خوام رفع ریجکتی که قبلاً تو سفارت ایتالیا ریجکت شدم رو انجام بدم چکار باید بکنم ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ تیر ۶, ۱۴۰۱ در ۱۰:۳۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

   فعلا ریجکتی ایتالیا رو پذیرش نمیکنیم

 60. Zahra خرداد ۲۴, ۱۴۰۱ در ۱۰:۲۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام روز بخير
  بنده ميخوام براي پدر و مادرم وقت سفارت بگيرم ولي بيشتر از دو هفته است كه وقت ها باز نميشه، تيم شما آيا وقت سفارت انجام مي دهند؟
  و سوال ديگه اينكه آيا به همراه پدر و مادرم ميتوانم براي خواهرزاده هاي ٨-٩ سالم هم دعوت نامه بدم بدون پدر و مادرشان؟
  چون نميخوام تعداد زياد بشه كه احتمالا ريجكتي بالا بره.
  ممنونم

  • کارشناس ویزا ۲۱ خرداد ۳۱, ۱۴۰۱ در ۱۱:۳۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

   بله ما میتونیم انجام بدیم براتون ، خواهر زاده تون رو همراه نکنید بهتره

 61. الینا خرداد ۲۴, ۱۴۰۱ در ۹:۰۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقتتون بخیر یک دوست شهروند ایتالیا قراره برای من دعوت نامه بفرسته ولی خب تازه درسشو تموم کرده و فعلا کار نمیکنه ممکنه سفارت ایراد بگیره(از لحاظ مالی قراره خانوادش حمایت کنن)؟ و اینکه اول باید وقت سفارت تعیین بشه بعد دعوت نامه یا برعکس؟

 62. ادریس خرداد ۲۳, ۱۴۰۱ در ۱:۴۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  من وهمسرم سال نود وهفت از طریق دعوت نامه بستگان درجه یک ویزا یک ماهه دریافت کردیم وبه مسافرت رفتیم حالا بدون دعوت نامه می تونیم ویزا یسفر به ایتالیا رابگیریم دوتامون کارمنددولت هستیم یک دوز واکسن دریافت کردیم لطفا راهنمایی کنید

  • کارشناس ویزا ۲۱ خرداد ۲۳, ۱۴۰۱ در ۴:۰۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

   میتونید درخواستتون رو ثبت کنید صدور ویزا بستگی به صلاحدید کنشولگری داره ،اخذ ویزا بدون دعوت نامه هم جزو خذمات مجموعه ما هست

 63. الف میم خرداد ۲۰, ۱۴۰۱ در ۱۰:۲۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  ایا می شه برای ویزای توریستی ایتالیا بدون دعوتنامه اقدام کرد ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ خرداد ۲۳, ۱۴۰۱ در ۴:۰۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله میشه

 64. Ghoolam yahya safi خرداد ۲۰, ۱۴۰۱ در ۱۱:۴۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام من قاضی دادگاه عالی افغانستان بودم الان طوری قانون آمدم ایران می توانم با گرفتن وقت برای پناهندگی خود به سفارت ایتالیا اقدام کنم .

  • کارشناس ویزا ۲۱ خرداد ۲۳, ۱۴۰۱ در ۴:۰۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

   کار ما نیست

 65. ولی منادی خرداد ۱۸, ۱۴۰۱ در ۱۰:۳۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

  با عرض سلام
  میخواستم بدونم چطور میشه متوجه بشیم شرکت های اخذکننده ویزا زمانی که به گیرنده ویزا اعلام میکنن برای رفت به سفارت درسته یا نه وبعداز مراجعه به سفارت چندروز طول میکشه تا ویزا صادر بشه ممنون میشم به سوالم پاسخ بدید با تشکر

  • کارشناس ویزا ۲۱ خرداد ۲۳, ۱۴۰۱ در ۴:۰۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

   دو تا سه هقته

 66. آیدا خرداد ۱۳, ۱۴۰۱ در ۱۲:۲۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  آیا وقت سفارت ایتالیا برای نوبت دهی، در ۲روز گذشته باز شده است؟

 67. sara خرداد ۱۱, ۱۴۰۱ در ۵:۴۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  امکان گرفتن وقت سفارت ایتالیا وجود نداره میخواستم بدونم از چه طریقی میشه وقت گرفت؟

 68. صبا خرداد ۹, ۱۴۰۱ در ۶:۱۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام. آیا برای ویزای توریستی با دعوت نامه دوست میشه اقدام کرد؟ ضمنا من سند ملکی به نام شوهرم هست. آیا نیازه به نام خودم بشه؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ خرداد ۱۰, ۱۴۰۱ در ۱۰:۳۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله میشه ولی اعتبارش کمه ، سند ملکی همسر قابل ارایه هست

 69. آیدا خرداد ۹, ۱۴۰۱ در ۴:۰۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام ، ضمن تشکر از شما
  آیا روزهای جمعه و شنبه که تعطیلی سفارت هست، سایت نوبت دهی هم در این دو روز تعطیل می باشد؟

 70. آیدا خرداد ۱, ۱۴۰۱ در ۲:۵۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام، آیا این صحت دارد که سفارت اعلام کرده که تا ۱۰خرداد نوبتها را باز نمیکند؟ منظورم وقت دهی برای سفارت هست

  • کارشناس ویزا ۲۱ خرداد ۳, ۱۴۰۱ در ۱۲:۳۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

   خیر

 71. آیدا اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۱ در ۱۰:۳۰ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  آیا کارگزاری سفارت ایتالیا ،به ویزامتریک منتقل خواهد شد؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ خرداد ۳, ۱۴۰۱ در ۱۲:۳۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

   فعلا خبری نیست اگر جابه جا بشه اطلاع رسانی میکنیم

 72. افسانه اردیبهشت ۱۹, ۱۴۰۱ در ۹:۵۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  من سه دوز واکسن کووید زدم ولی دو دوز اسپوتنیک و دوز سوم سوبرانا بوده. با این شرایط ایا ویزای توریستی به ایتالیا برای من صادر میشه یا باید دو دوز استرازنکا بزنم؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ خرداد ۳, ۱۴۰۱ در ۱۲:۳۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله با تست میتونید تشریف ببرید

 73. مجید اردیبهشت ۴, ۱۴۰۱ در ۸:۵۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام من برای سفارت وقت رو انجام دادم ولی بعد از مرحله ای که شماره مرجع ضمیمه را میدهد پیش رفتم ولی تاریح سفر را اشتباه زدم ! باید چه کنم گزینه بازگشت به فرم قبلی ندارد .

  • کارشناس ویزا ۲۱ اردیبهشت ۹, ۱۴۰۱ در ۳:۲۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

   با کارشناسا تماس بگیرید راهنماییتون میکنن

 74. الینا فروردین ۲۶, ۱۴۰۱ در ۷:۴۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقتتون بخیر من از طرف یک دوست شهروند ایتالیایی دعوت نامه توریستی دارم ولی در حال حاضر نه درس میخونم نه کار میکنم میخواستم بپرسم نیازه که بیمه شغلی به سفارت ارائه بدم؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۳۱, ۱۴۰۱ در ۱۱:۳۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

   شرایطتون خوب نیست بهتره اقدام نکنید فعلا

 75. هستی فروردین ۲۱, ۱۴۰۱ در ۷:۲۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  بنده سه دز واکسن کرونا رو دریافت کردم. دز اول و دوم سینوفارم و دز سوم استرازنکا بوده.
  الان میتونم برای ویزای توریستی اقدام کنم؟
  پسرم هفت سالشه. آیا نیازی هست که واکسینه بشه؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۳۱, ۱۴۰۱ در ۱۱:۳۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

   بله با تست، خیر

 76. سیده معصومه موسوی اسفند ۲۹, ۱۴۰۰ در ۷:۵۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام .من دعوت نامه دارم از طرف برادرم که شهروند ایتالیا هست .ایا برای تحویل مدارک باید وقت ویزا بگیرم؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۱۴, ۱۴۰۱ در ۱۲:۴۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله باید حتما وقت ملاقات داشته باشید ، جزو خدمات ما هست میتونید با کارشناسا تماس بگیرید

 77. Eli اسفند ۱۲, ۱۴۰۰ در ۶:۰۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  خواهرم و شوهرخواهرم که ایتالیایی هست در سویس زندگی میکنن و الان باردار شده و میخام برای زایمان برم پیشش به نظرتون با خانوادم شوهر و فرزند ۵ساله بخام اقدام کنن امکان داره به هر ۳ ویزا بدن ؟؟؟ و آیا از کشور سویس بهتره اقدام بشه و یا از کشور ایتالیا؟ . چون شوهر خواهرم ایتالیایی هست میتونه برام دعوتنامه ایتالیایی بده

  • کارشناس ویزا ۲۱ اسفند ۱۴, ۱۴۰۰ در ۷:۱۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بهتره از ایتالیا اقدام کنید . صدوذر ویزا بستگی به شرایط مسافر داره نیاز به بررسی هست

 78. صالحی اسفند ۴, ۱۴۰۰ در ۹:۴۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام از کنسوکگری جردن بصورت انلاین وقت گرفتم الان میخوام کنسل کنم راهنمایی میفرمایید

  • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۱۴, ۱۴۰۱ در ۱۲:۵۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

   از جردن یا از شرکت کاکس ؟ برای چه نوع ویزایی وقت گرفتید ؟

 79. علی رضا کیهان بهمن ۲۱, ۱۴۰۰ در ۰:۰۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت تان بخیر امیدوارم که خوب باشید
  علی رضا کیهان عکاس و تصویربردار بودم در افغانستان در زمان سقوط حکومت قبلی و با تسلت طالبان برای خبرنگاران و فعالان مدنی از طرف کشور ایتالیا یک کد می‌آمد با او کد نیروهای ایتالیا برای خارج شدن کمک می‌کرد اما متاسفانه برای هم آمده بود زمان به میدان هوایی رفتیم انفجار شد نتوانستم به نیروهای ایتالیا برسانم خود را و فعلن در ایران استم و سفارت ایتالیا کدام برنامه دارند در این قسمت؟
  تشکر

  • کارشناس ویزا ۲۱ بهمن ۲۳, ۱۴۰۰ در ۲:۰۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر باید با کنسولگری سفارت ایتالیا مشکلتون رو در میون بذارید

 80. شکر دی ۲۳, ۱۴۰۰ در ۷:۴۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

  آیا میتوانید با افغان‌های که با دولت ایتالیا همکار بودند کمک نمایید تا ویزا ان کشور را بدست بیاورند؟در صورتیکه اسناد کارگردگی هم موجود باشد

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۳۰, ۱۴۰۰ در ۹:۴۰ ق٫ظ - پاسخ دادن

   با کارشناسا تماس بگبربد

 81. بهمنی آذر ۲۹, ۱۴۰۰ در ۶:۵۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

  درنوامبر سال ۲۰۲۱خیلی باورنکردنی ریجکت شدم دعوتنامه از طرف نامزدم که یک فرد ایتالیایی است و دارای اعتبار شغل و بیمه بود ، بعداز چندماه از ریجکتی مجددا میتوان درخواست اخذویزا داد ؟ آیا همان مدارک قبلی را باید دوباره ارائه داد ؟ قبلا مشغول به کار بودم و درحال حاضر نیستم ، مجددا چگونه میتوانم درخواست ویزا بدهم؟چه نوعی از ویزا مناسب من هست ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۱۸, ۱۴۰۰ در ۲:۵۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

   از فردای ریجکتی میشه درخواست دادو پرونده شما نیاز به بررسی دقیق داره

 82. Hashem آذر ۱۳, ۱۴۰۰ در ۱:۱۱ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام،وقت بخیر
  من به منظور شرکت در مسابقات ورزشی میخوام اقدام به اخذ ویزای شنگن ایتالیا کنم.قبلا هم ۲ بار سفر داشتم به ایتالیا.
  مدارک شخصی و مدارک ثبت نام در مسابقات هم کامل و موجوده.به نظر کارشناسی شما چقدر شانس ویزا گرفتن دارم؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۱۶, ۱۴۰۰ در ۲:۲۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

   باید دقیق بررسی بشه با این ۴ تا جمله نمیشه نظر داد

 83. فرشادفر آذر ۱۱, ۱۴۰۰ در ۲:۵۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام . من پذیرش و قبولی از دانشگاه ایتالیا را دریافت کردم و کارگزار سفارت ایتالیا تا ۲ دی ماه وقت نمیدهد ایا موسسه میتواند در این خصوص کمک کند و هزینه ان را دریافت کند. ممنون از پاسخگوئی

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۱۶, ۱۴۰۰ در ۲:۳۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت های سفارت ایتالیا برای ویزاهای دانشجویی تا ۹ دسامبر تمدید شد . بعد این امکان پذیر نیست . میتونید با کارشاسا تماس بگیرید

 84. شکریه نوری آذر ۱, ۱۴۰۰ در ۳:۵۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام برادر
  شکریه نوری استم شهروند افغانستان فعلا دعوت ایتالیا دارم از طرف شوهرم میخواهم وقت ملاقات بگیرم بخاطر مصاحبه کجا باید مراجعه کنم ..؟
  چی مدت وقت میگره وقت ملاقات برایم داده شود
  میشه رهنمایی کنید من تهران امدم بلد نیستم
  تشکر بسیار زیاد

  • آمنه افضلی دی ۸, ۱۴۰۰ در ۹:۰۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

   من هم یک هفته میشه از افغانستان امدم بخاطر رفتن ایتالیا پیش شوهرم میشه من هم رهنمای کنید شماره وایساپ من +۹۸ ۹۳۰ ۳۹۵ ۳۱۹۷ منتطزر جواب تان استم

   • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۱۸, ۱۴۰۰ در ۳:۰۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

    با شماره همراهی که در مقاله وقت سفارت ایتالیا هست در سایت ما تماس بگیرید

 85. دیبا آبان ۲۲, ۱۴۰۰ در ۱۱:۰۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر من گواهی عدم سوء پیشینه بین المللی گرفتم و باید سفارت هم تایید کنه . لطفا بفرمایید به کجا مراجعه کنم . سفارت ایتالیا در نوفل لوشاتو یا کنسولگری ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۲۴, ۱۴۰۰ در ۱۱:۲۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

   با کارشناسا تماس بگیرید انجام میدن براتون

 86. sara آبان ۱۸, ۱۴۰۰ در ۱۱:۵۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

  روز بخیر
  من ویزا توریستی فرانسه رو بمدت دو هفته میخوام بگیرم و واکسن سینوفارم زدم و با توجه به اینکه واکسن آسترازنیکا مورد تایید این کشور می باشد. با تست pcr میتونم وارد خاک این کشور بشم و مشکلی ایجاد نمیکنه؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۱۸, ۱۴۰۰ در ۱۲:۳۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

   خیر

 87. محمد امين آبان ۱۵, ۱۴۰۰ در ۴:۰۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخير من سه هفته پيش وقت سفارت براي ويزاي دانشجويي داشتم ميشه راهنمايي كنيد چقدر زمان ميبره تا جواب ويزا بياد

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۱۶, ۱۴۰۰ در ۱۱:۰۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر بین سه هقته تا یک ماه برای گرفتن وقت سفارت ایتالیا دانشجویی میتوانید با کارشناسان ویزا ۲۱ تماس حاصل نمایید

 88. سعید آبان ۱۴, ۱۴۰۰ در ۱۰:۴۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام روزتون بخیر ،برای سفر به ایتالبا آبان ماه نیاز به کارت واکسن هست ،یا با تست pcrمیتوان سفر کرد ،ممنون میشم راهنمایی کنید،با تشکر

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۱۶, ۱۴۰۰ در ۱۱:۰۶ ق٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر با تست میتونید تشریف ببرید .

 89. Setareh آبان ۱۲, ۱۴۰۰ در ۶:۴۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام و خسته نباشین آیا ویزای خانوادگی ایتالیا باز شده؟
  آیا داییم میتونه برا مادرم دعوتنامه توریستی بفرسته؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۱۴, ۱۴۰۰ در ۱۰:۴۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر بله بیش از ۵ ماهه که باز ولی در حال حاضر که آبان ۱۴۰۰ هستیم با دعوت نامه برادار صادر نمیشه برای گرفتن وقت سفارت ایتالیا میونید با کارشناس های ما تماس بگیرد

 90. واحد نوری آبان ۳, ۱۴۰۰ در ۳:۱۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام روز بخیر
  بنده واحد استم اهل افغانستان فعلا ایتالیا
  دعوت نامه برای فامیل خود فرستادم آیا وقت برای تاید مدارک ما لازم است اسناد ها و مدارک در خارج هم همه تهیه شده است ..؟ یا اینکه مستقیم سفارت خانواده ره بفرستم
  چی مدت وقت میگره دعوت نامه را بده ..؟
  لطفا راهنمایی کنید ..؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۳, ۱۴۰۰ در ۱۰:۴۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر با توجه به بسته بودن سفارت ایتالیا در کابل باید از ایران برای گرفتن وقت سفارت ایتالیا و ویزا اقدام کنید و تایید مدارک هم در ایران انجام میشه

 91. علیرضا مهر ۲۱, ۱۴۰۰ در ۵:۵۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام و عرض احترام

  بنده به همراه خانواده برای نوروز ۹۹ در بهمن ۹۸ موفق به اخذ ویزای ایتالیا شدیم ولی به علت پاندمی کرونا و بسته شدن مرزها نتونستیم بریم ، آیا امکان تمدید ویزا وجود دارد ؟؟؟ و اینکه چه زمانی سفارت مجددا ویزای توریستی رو شروع به صدور می کنن ؟؟؟ امکان اینکه برای ژانویه بشه رفت وجود دارد ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمائید . با تشکر

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۲۷, ۱۴۰۰ در ۸:۳۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

   باید از نو اقدام کنید اگر اقوام درجه ۱ دایرد ایتالیا صادر میشه الان اگر نه باید فعلا صبر کنید

 92. مژده مهر ۱۸, ۱۴۰۰ در ۱:۱۶ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام خسته نباشید ،من ویزای نوع Dدارم ،آیا داشتن کارت واکسن الزامی هست،یا باهمان تست pcrمیتوان سفر کرد

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۱۹, ۱۴۰۰ در ۹:۳۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر کلا کارت واکسن فعلا برای ایتالیا الزامی نیست میتونید با یک تست پی سی ار pcr تشریف ببرید و به سفرتون برسید

 93. مریم مهر ۱۵, ۱۴۰۰ در ۱۱:۲۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام چقدر طول میکشد تا سفارت برای ویزای سرمایه گذاری نوبت بدهد؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۱۷, ۱۴۰۰ در ۲:۱۶ ق٫ظ - پاسخ دادن

   برای ویزای سرمایه گذاری مدت انتظار طولانی نیست برای گرفتن وقت سفارت ایتالیا میتونید با کارشناسای ویزا ۲۱ از طریق تلفن هایی که در وبسایت درج شده تماس حاصل کنید

 94. خرمی مهر ۱۴, ۱۴۰۰ در ۱۱:۴۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با عرض سلام
  آیا موسسه شما انجام مربوط به اقامت خود حمایتی ایتالیا را انجام می‌دهد؟
  و این که چطور میشه با موسسه شما تماس گرفت برای وقت گیری و همچنین بستن قرارداد ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۱۷, ۱۴۰۰ در ۲:۱۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر تمام امور مربوط به ویزای ایتالیا و سایر ویزاهای حوزه شینگن در موسسه ما انجام میشه از طریق تلفن هایی که در وبسایت درج شده

 95. ستاره مهر ۷, ۱۴۰۰ در ۷:۳۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام من اتباع افغان هستم و اقامت اینجارو ندارم میتونم با پاسپورتی ک ۳ ماه ویزا داره اقدام کنم برای سفر توریستی به ایتالیا

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۱۰, ۱۴۰۰ در ۱۲:۱۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر ذوست عزیز پاسپور شما برای پرواز باید حداقل ۶ ماه اعتبار داشته باشه بنابراین پاسپورت رو تعویض کنید و برای گرفتن وقت سفارت ایتالیا با کارشناسای ما میتونید تماس بگیرید هماهنگی کار های مربوط به وقت سفارت ایتالیا و ویزای ایتالیا رو براتون انجام میدن

 96. ستاره مهر ۷, ۱۴۰۰ در ۷:۳۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام برادرم در ایتالیاس میتونه برام دعوتنامه بفرسته توریستی برم با یه دختر و با یه پسر زیرسن؟
  چندجا پرسیدم‌گفتن الان قانونش تغییر کرده برادر برای خواهرش نمیتونه دعوتنامه بفرسته واقعیت داره یا ن؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۱۰, ۱۴۰۰ در ۱۲:۱۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر در حال حاضر که اوایل مهر ماه ۱۴۰ هستیم وقت سفارت ایتالیا برای ویزای دیدار اقوام داده میشه ولی برادر و خواهر چون اقوام درجه ۲ محسوب میشن کنسول موقتا گقتن که این نوع ویزا رو صدورش رو متوقف بکنن . ممکنه به زودی باز بشه و برای گرفتن وقت سفارت ایتالیا همچنین کمک در اخذ ویزای ایتالیا میتونید با کارشتاس های ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت وقت فارت ایتالیا رو برای شما برای دیدار با خانواده محترم هماهنگ کنن

 97. محبوبه سلیمی شهریور ۳۱, ۱۴۰۰ در ۴:۱۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  باسلام
  من سه سال پیش از طریق کارگزاری سفارت ایتالیا در مرکز خرید گالریا ولی با واسطه یک آژانس مسافرتی موفق به اخذ ویزای توریستی ایتالیا شدم ، منتهی بعلت کم بودن مدت ویزا نتونستم به چند جایی که مد نظرم بود برم و مجبور به بازگشت شدم و بعد هم که کرونا پیش اومد ، میخواستم مجدد ویزای توریستی بگیرم و خودم اقدام کنم ، اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید که چگونه اقدام کنم

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۳, ۱۴۰۰ در ۷:۳۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

   الان که ۲ مهر ۱۴۰۰ هست وقت سفارت ایتالیا برای مقاصد توریستی داده نمیشه مگر از اقوام درجه ۱ ایتالیا داشته باشید براتون وقت سفارت ایتالیا برای دیدار اقوام یا همون فمیلی ویزیت بگیریم

 98. فرهاد شهریور ۲۲, ۱۴۰۰ در ۱۰:۰۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

  چرا جواب ما را روان نمیکند فرهاد واحدی استم

  • محمد صالحی شهریور ۲۵, ۱۴۰۰ در ۹:۵۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

   سلام من پسرم ایتالیا زندگی میکنه ایا میتواند الان برای من دعوت نامه بفرسته . سفارت ویزا صادر میکنه ؟

   • کارشناس ویزا ۲۱ شهریور ۳۰, ۱۴۰۰ در ۸:۳۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

    بله امکان گرفتن این نوع ویزا در حال حاضر وجود داره میتونید برای گرفتن وقت سفارت ایتالیا با کارشناسای ما سیا تلفن همراهی که در پیج گذاشته شده تماس بگیرید .

 99. محمد شهریور ۱۷, ۱۴۰۰ در ۶:۱۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام…وقت بخیر

  من دانشجوی دکترا هستم و قصد دارم برای دوره ی فرصت مطالعاتی ۶ ماهه به دانشگاه پلی تکنیک میلان برم و بعد از پایان دوره به ایران برمیگردم. چه نوع ویزایی باید درخواست بدم و چه مدارکی میخواد؟

  ممنون از پاسخگویی شما

  • کارشناس ویزا ۲۱ شهریور ۱۹, ۱۴۰۰ در ۱۰:۰۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

   درخواست ویزای فرصت مطالعاتی باید بدید برای گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای این نوع ویزا میتونید با کارشناسای ما تماس بگیرید

 100. عطائی شهریور ۱۵, ۱۴۰۰ در ۸:۴۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  هزینه دریافت وقت سفارت برای هر نفر چقدر است؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ شهریور ۱۹, ۱۴۰۰ در ۱۰:۰۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

   هزینه وقت سفارت ایتالیا بستگی به نوع ویزای درخواستی همچنینی شرایط سفارت در اون زمان مد نظر داره .

 101. سودابه معصومی شهریور ۱۴, ۱۴۰۰ در ۶:۵۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام، من بازنشسته هستم، چون شاغل نیستم چه مدارکی باید ارائه بدم؟ ضمنا برای دیدن خاله و پسرخاله‌ام میخوام به ایتالیاسفر کنم. پیشاپیش تشکر از پاسخگویی‌تون

  • کارشناس ویزا ۲۱ شهریور ۱۴, ۱۴۰۰ در ۹:۳۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر شما باید حکم بازنشیتگیتون رو بدید ترجمه و یا اگر کارت بازنشیتگی دارید میتونید ارایه بدید . فعلا برای دیدن خاله و پسر خاله ویزا صادر نمیشه . جهت گرفتن وقت سفارت ایتالیا میتونید بات کارشناسای ما تماس بگیرید .با تشکر تیم تخصصی ویزا ۲۱

 102. فرهاد شهریور ۱۴, ۱۴۰۰ در ۱:۵۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام خسته نباشید فرهاد واحدی استم مهاجر افغانی استم تازه از افغانستان آمدیم به ایران وضعیت فعلی من خیلی خراب است در افغانستان در کمپنی Ciano مربوط ایتالیا بود کار میکردم مدت هشت سال وقتی طالبان آمد وضعیت کشور ما خراب شد کمپنی ما مجبور شد چون حیات ما در خطر از کشور ما مارا خارج کند اما چون میدان شلوغ بود نتوانستم خوده را به هواپیما برسانم پراوزم از دستم رفت بعدأ ریس کمپنی ما Ciano برم ایمل کرد گفت برو سفارت ایتالیا اما چون مره داخل اجازه نداد رفته نتوانستم به ریس ما ایمل کردم ریس ما تمام مدارک را داخل سفارت ایتالیا در تهران روان کرد گفت چهار پنج روز بعدأ برت زنگ میآید مدت ده روز شده اما تا حال برم زنگ نامده میخوایم با تمام مدارک خود داخل سفارت ایتالیا وقت بیگیریم از نزدیک صحبت کنم لطفا مره کمک کنید

  • کارشناس ویزا ۲۱ شهریور ۱۴, ۱۴۰۰ در ۹:۳۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر تماس بگیرید با تلفن های داخل وبسایت کارشناسای ما مشکل شما رو حل میکنن

 103. عرفان حسن پور شهریور ۱۳, ۱۴۰۰ در ۲:۱۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام و خسته نباشید
  ببخشید آیا واکسن سینوفارم مورد تایید سفارت ایتالیا هست ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ شهریور ۱۴, ۱۴۰۰ در ۰:۰۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر سفارت ایتالیا در حال حاضر در مکورد واکسن اطلاعیه ای نداده و فعلا مسافر هایی که وقت سفارت ایتالیا دارن و به سفارت ایتالیا مراجعه میکنن برای درخواست ویزاهایی که داره صادر میشه البته غیر از ویزای توریستی ویزاهایی مثل ویزای دانشجویی یا الحاق به همسر و ویزاهای دیدار اقوام ایتالیا با تست کرونا اجازه پرواز به مسافر داده میشه ویزای توریستی ایتالیا هم به زودی باز میشه ولی فعلا زمان دقیقی اعلام نشده

   • الناز شهریور ۱۴, ۱۴۰۰ در ۱۲:۱۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

    سلام
    یعنی همون روز اول که میریم باید همه مدارکی که گفته همراهمون باشه؟ ترجمه کار و سند خونه و غیره و اینکه همون روز اول پول رو میگیرن؟

    • کارشناس ویزا ۲۱ شهریور ۱۴, ۱۴۰۰ در ۹:۳۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

     بله

 104. مارال شهریور ۱۳, ۱۴۰۰ در ۱:۰۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  سفارت ایتالیا ویزای تجاری صادر میکنه؟

 105. مارال شهریور ۱۰, ۱۴۰۰ در ۱:۵۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام از زمان درخواست نوبت برای سفارت چقدر طول میکشه تا نوبتمون بشه؟

 106. علیرضا شهریور ۷, ۱۴۰۰ در ۱۰:۳۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

  درود برشما
  آیا سفارت کارت یا تاییدیه واکسنی که داخل ایران زده شده رو قبول میکنه یا واکسن های خاص رو قبول میکنه؟ شنیدم سینوفارم رو قبول نداشتن
  و اینکه ویزای توریستی من و همسرم بدون دعوتنامه قبول مبشه؟
  سپاس

  • کارشناس ویزا ۲۱ شهریور ۸, ۱۴۰۰ در ۱۱:۴۶ ق٫ظ - پاسخ دادن

   بله واکسن هایی که در ایران زده میشه رو میتونید QR کد بگیرید

 107. سعیید شهریور ۳, ۱۴۰۰ در ۱:۱۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام ویزای کار هم میدن. من بعدش میخوام اگه بشه برم آلمان ایا راه درستی انتخواب کردم

  • کارشناس ویزا ۲۱ شهریور ۸, ۱۴۰۰ در ۱۱:۵۱ ق٫ظ - پاسخ دادن

   ویزای کار هم صادر میشه بله

 108. محمد مرداد ۳۱, ۱۴۰۰ در ۱۱:۰۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  اگه رشته های انگلیسی زبان مصاحبه ندارن پس بررسی پرونده ها چجوری انجام میشه؟ معیار صدور ویزا یا ریجکتی چی هستش؟

 109. محمد مرداد ۲۷, ۱۴۰۰ در ۳:۰۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام. امسال برای مقطع ارشد ورودی ۲۰۲۱ برای رشته هایی که به زبان انگلیسی ارایه میشه مصاحبه سفارت انجام میشه یا نه؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مرداد ۲۸, ۱۴۰۰ در ۳:۰۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

   رشته های انگلیسی زبان امسال مصاحبه نداره

 110. مریم حسن پناه مرداد ۲۳, ۱۴۰۰ در ۵:۵۰ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام و عرض ادب
  من و دخترم درست قبل از پاندمی از سفارت ایتالیا ویزا شدیم. تاریخ شروع ویزاهامون ۲۰ مارچ ۲۰۲۰ بود تا ۱۱ اپریل ،، سه هفته. تایپ C توریستی. ولی متاسفانه نتونستیم ازش استفاده کنیم. میدونم که هنوز صدور ویزای توریستی شروع نشده . من سه هفته پیش دوز اول واکسن آسترازنکا رو در ارمنستان زدم و بعد از هشت هفته باید برم دومی رو بزنم. ولی در مورد دخترم که امسال ۱۲ سالشه یعنی متولد فوریه ۲۰۱۰ هستش ارمنستان بهش اجازه زدن واکسن رو ندادن گفتن فقط ۱۸ سال به بالا. میخواستم بدونم وقتی وقتای سفارت باز بشه واکسینه نشدن دخترم مشکلی رو ایجاد نمیکنه؟ چون توی اطلاعیه بعضی سفارت ها مثل اسپانیا و فرانسه و .. نوشتن افراد بالای ۱۲ سال باید برای ورود حتما واکسینه شده باشن. سفارت ایتالیا دوباره ویزای منو دخترمو با این شرایط تمدید میکنه؟ ممنون از پاسخگویی تون🙏🌸

  • کارشناس ویزا ۲۱ مرداد ۲۶, ۱۴۰۰ در ۹:۱۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

   خیر مشکلی ایجاد نمیکنه. تمدید نمیکنن از نو باید درخواست بدید

 111. محمد مهدی سروش مرداد ۱۷, ۱۴۰۰ در ۱:۲۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام میخواستم ببینم کی سفارت شروع به دادن ویزای توریستی میکنم با تشکر.

  • کارشناس ویزا ۲۱ مرداد ۱۹, ۱۴۰۰ در ۹:۰۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

   انشالا زمانی که کرونا کنترل شه . الان برای دیدار اقوام داره صادر میشه

 112. بهزاد مرداد ۱۶, ۱۴۰۰ در ۵:۰۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام

  آیا امکان اخذ ویزای تجاری از ایتالیا در حال حاضر وجود داره؟ جدا از بحث تجاری با توجه به اینکه خیلی واجب هست چه نوع ویزایی را میشه گرفت؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مرداد ۱۹, ۱۴۰۰ در ۹:۰۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

   موردی صادر میشه شامل شما احتمال ۹۰ درصد نمیشه

 113. مجید مرداد ۱۳, ۱۴۰۰ در ۲:۲۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  من به همراه خانواده قصد دارم اقامت ۱ساله یا بلند مدت معروف به خود حمایتی یا تمکن مالی را درخواست بدم
  ۱)نام رسمی این نوع اقامت چیست؟
  ۲)ایا الان امکانش هست؟
  ۳)ایا موسسه شما این پرونده را قبول میکنه؟
  ۴)برای اولین گام باید برای درخواست وقت به کدام یک از ایمیلهای سفارت ایمیل بزنم؟
  سپاس

  • کارشناس ویزا ۲۱ مرداد ۱۹, ۱۴۰۰ در ۹:۰۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

   اقا مت تمکن مالی بهش میگن یا خود حمایتی . بله الان صادر میشه . جزو خدمات ما هست با کارشناسا تماس بگیرید

 114. عرفانی مرداد ۹, ۱۴۰۰ در ۹:۵۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام، ویزای تحصیلی ایتالیا، مقطع ارشد (به زبان انگلیسی) هم مصاحبه داره؟ اگر داره به چه زبانی انجام میشه؟ فارسی یا انگلیسی؟؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مرداد ۱۰, ۱۴۰۰ در ۳:۵۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر امسال برای پذیر ش های ۲۱-۲۲ برای رشته های انگلیسی زبان مصاحبه نداره

 115. فرشید خالقی مرداد ۱, ۱۴۰۰ در ۳:۵۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام . بیمه نامه مسافرتی رو از کجا باید تهیه کرد و این بیمه نامه چقدر هزینه داره برای دریافت ویزای توریستی ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مرداد ۲, ۱۴۰۰ در ۲:۱۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بیمه مسافرتی رو تمام شرکت های بیمه میفروشن انلاین هم میتونید از بیمیتو بگیرید هزینه ویزا بستگی به شرایط مسافر داره نیاز به بررسی هست با کارشناسا تماس بگیرید

 116. azamfouladi تیر ۳۱, ۱۴۰۰ در ۳:۵۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام ،ویزای گردشگری برای همه داده میشه ؟ وبرای افرادی که دودوز واکسن را زده باشند آیا ویزای توریستی میدهید ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مرداد ۲, ۱۴۰۰ در ۲:۱۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

   فعلا که تیر ماه ۱۴۰۰ هستیم فقط برای اقوام درجه ۱ صادر میشه بو وقت سفارت ایتالیا برای این نوع ویزا و ویزا های دانشجویی و ویزاهای بلند مدت داره صادر میشه هنوز توریستی باز نشده

 117. azadmehr تیر ۳۱, ۱۴۰۰ در ۳:۲۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام ،میخواستم بدونم ویزای توریستی برای همگان باز شده ؟ و افرادی که دودوز واکسن را زده میتونه برای گردشگری به ایتالیا سفر کنه ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مرداد ۲, ۱۴۰۰ در ۲:۱۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت سفارت ایتالیا برای ویزاهای دیدار و دانشجویی و تایید مدارک صادر میشه در حال حاضر که تیر ۱۴۰۰ هستیم

 118. احد تیر ۳۱, ۱۴۰۰ در ۸:۳۱ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام و ادب
  از دانشگاه ایتالیا پذیرش گرفته ام و از universitaly پیام آمده است و ترجمه مدارکم تا ۱۵ شهریور آماده می شود .آیا الان برای وقت گرفتن از شرکت CKGS اقدام کنم و همچنین برای نوبت گرفتن از شرکت فوق شما می توانید کمکم نمایید ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مرداد ۲, ۱۴۰۰ در ۲:۱۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر برای گرفتن وقت سفارت ایتالیا دانشجویی میتونیم کمکتون کنیم فقط مستلزم این هست که مدارکتون اماده باشه چون ممکنه وقت شما زودتر بشه مدارکتون اماده نباشه به مشکل بخورید ده روز قبل از اماده شدن مدارک با کارشناسا تماس بگیرید

 119. Elham تیر ۱۸, ۱۴۰۰ در ۹:۵۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  وقتتون بخیر
  خواهر و مادرم مهاجرت کردن به آلمان
  به تازگی خواهرم داره با یک پسر آلمانی ازدواج می‌کنه و کارای محضر رو هم انجام دادن امکانش هست اون پسره برام دعوت نامه بفرسته که بتونم هم خانوادمو ببینم و هم اینکه توی عروسی خواهرم باشم ؟
  یا اینکه باید صبر کنم خواهرم بعد از ازدواج خودش برام دعوت نامه بفرسته؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ تیر ۱۹, ۱۴۰۰ در ۱۱:۵۱ ق٫ظ - پاسخ دادن

   داماد جزو اقوام درجه ۲ محسوب میشه اگر خواهرتون دعوت نامه بفرستن بهتره .لیست مو.ارد ضروری برای سفر به آلمان رو در کانال تلگرام گذاشتیم .

 120. الینا تیر ۱۸, ۱۴۰۰ در ۸:۵۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقتتون بخیر میخواستم بپرسم آیا سفارت ایتالیا در حال حاضر ویزایی که با دعوت نامه از طرف یک دوست شهروند ایتالیایی باشه رو ارائه میده یا خیر؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ تیر ۱۹, ۱۴۰۰ در ۱۱:۵۱ ق٫ظ - پاسخ دادن

   با دعوت نامه دوست ویزای ایتالیا فعلا که اواسط تیر ۱۴۰۰ هستیم صادر نمیشه

 121. غزل تیر ۱۴, ۱۴۰۰ در ۶:۰۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام ؛
  می خواستم مطلع بشوم که آیا امکان دریافت ویزای توریستی شنگن در حال حاضر ممکن است یا خیر؟
  اگر ‌‌پاسخ شما منفی است ، شما احتمال می دهید که از چه زمانی امکان دریافت این نوع از ویزا فراهم می شود؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ تیر ۱۵, ۱۴۰۰ در ۴:۳۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر تا این لحظه ۱۵ تیر ۱۴۰۰ توریستی صادر نشده فمیلی ویزیت و کار های ضروری .زمانی که واکسیناسیون بالای ۴۰ درصد رفت احتمالا باز میشه

 122. محسن افشاری تیر ۲, ۱۴۰۰ در ۴:۴۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

  با عرض سلام، میخواستم بدونم شما کار ترجمه ۲ شناسنامه به ایتالیایی و تائید سفارت ایتالیا را هم انجام میدهید؟ چون با بعضی از مترجمان که تماس گرفتم جواب منفی دادند. اگر امکانش هست نام مترجمان میتوانند کار تائید سفارت ایتالیا را نیز انجام دهند را ذکر کنید.
  با سپاس فراوان

  • کارشناس ویزا ۲۱ تیر ۲, ۱۴۰۰ در ۹:۵۰ ق٫ظ - پاسخ دادن

   بله تماس بگبربد با تلفن هایی که در وبسایت هست

 123. نادره مسعودی خرداد ۲۵, ۱۴۰۰ در ۵:۱۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام ببخشید من اگر بخواهم برای پسرم که در ایران هست و۳۰ سالش هست ویزای طولانی مدت بگیرم که لااقل بتواند حدود ۶ ماه از سال را ایتالیا باشد چه مدل ویزایی باید برایش،اقدام کنم ومن الان ۴ سال هست که ساکن ایتالیا هستم ممنونم میشم اگر من را راهنمایی کنید

  • کارشناس ویزا ۲۱ خرداد ۲۶, ۱۴۰۰ در ۱۱:۴۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر یا الحاق یا دانشجویی

 124. یلدا m خرداد ۸, ۱۴۰۰ در ۱:۱۱ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم مدارک پزشکیمون و باید به کدوم آدرس سفارت ببریم؟

 125. مرجان اردیبهشت ۳۰, ۱۴۰۰ در ۶:۳۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام ببخشید میخواستم بدونم الان سفارت ویزای پزشکی اراعه میکنه

  • کارشناس ویزا ۲۱ خرداد ۳, ۱۴۰۰ در ۸:۰۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله صادر میکنه

 126. No name اردیبهشت ۲۵, ۱۴۰۰ در ۵:۳۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  می خواستم مطلع بشم که آیا سفارت خدمات ویزای توریستی (شنگن) ارائه می کند؟
  و آیا در صورت دریافت ویزا امکان سفر از ایتالیا به آلمان وجود دارد؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ اردیبهشت ۳۰, ۱۴۰۰ در ۲:۰۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

   برای دیدار اقوام بله.

 127. شیرین اردیبهشت ۲۵, ۱۴۰۰ در ۲:۰۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

  با سبلام
  من و پسرم نوبت سفارت ایتالیا گرفتیم اما بیشتر از ۸ ساعت بعد مدارک ارسال کردیم ، ایا نوبت ما برقرار است ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ اردیبهشت ۳۰, ۱۴۰۰ در ۲:۱۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله احتمالا برقراره روی یکساعت اونقدر حساسیت نیست

 128. حمیدرضا اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۰ در ۴:۰۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام.میخواستم بدونم سفارت ایتالیا برای گرفتن ویزا توریستی تو این شرایط کرونایی ویزا صادر می کنند.

  • کارشناس ویزا ۲۱ اردیبهشت ۳۰, ۱۴۰۰ در ۲:۱۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

   برای ویزای فمیلی ویزیت بله

 129. شاپور اردیبهشت ۲۱, ۱۴۰۰ در ۸:۱۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر
  برای اخذ ویزای year1 study visa category D ایتالیا چگونه باید اقدام کنم

  • کارشناس ویزا ۲۱ اردیبهشت ۳۰, ۱۴۰۰ در ۲:۱۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

   توضیحش در این مجال نمیگنجه تماس بگیرید با کارشناسامون

 130. مریم اردیبهشت ۲۰, ۱۴۰۰ در ۱۲:۰۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام. ما برای روز ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ که روز پنجشنبه مصادف با عید فطر است، وقت گرفتیم. می خواستم بدونم که در ایام تعطیل رسمی ایران، آیا وقت ها به قوت خودش باقی هست یا کنسل می شه؟ در واقع روزهای کاری شما آیا در تعطیلات رسمی ایران، برقرار است یا خیر؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ اردیبهشت ۳۰, ۱۴۰۰ در ۲:۱۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

   خیر در بیشتر تعطیلات رسمی ما سفارت ایتالیا باز هست .

 131. عزت الله سلجوقی اردیبهشت ۲۰, ۱۴۰۰ در ۱:۴۰ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر آیا ویزای توریستی خانوادگی ایتالیا باز شده یا نه ممنون و سپاس

  • کارشناس ویزا ۲۱ اردیبهشت ۲۰, ۱۴۰۰ در ۱۰:۰۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر بله سه ماهی هست

 132. مسعود اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۰ در ۱۲:۴۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام میخواستم بدونم وقت دانشجویی برای ماه مهر ۱۴۰۰ بخوام چه زمانی باید با شما تماس بگیرم؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ اردیبهشت ۱۸, ۱۴۰۰ در ۹:۳۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر حدود ۱ ماه دیگه

 133. عاطفه اردیبهشت ۱۵, ۱۴۰۰ در ۲:۱۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام من نیاز به گرفتن وقت سفارت برای ویزای توریستی برای همسرم دارم من دانشجوی رم هسنم

  • کارشناس ویزا ۲۱ اردیبهشت ۱۸, ۱۴۰۰ در ۹:۳۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

   با شماره همراه ۰۹۱۲۲۵۰۹۱۵۴ تماس بگیرید

 134. عاطفه اردیبهشت ۱۵, ۱۴۰۰ در ۲:۱۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام من دانشجوی رم هستم و قصد دارم برای همسرم ویزای توریستی بفرستم و نیاز به وقت سفارت دارم ممنون میشم راهنمایی کنید

 135. علیان اردیبهشت ۹, ۱۴۰۰ در ۵:۳۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام فرزندم کارشناسی ارشد. دانشگاه رم. پذیرش گرفته میخ.استم ببینم برای اقدام کردن جهت ویزا باید مدارک به ایتالیایی ترجمه بشه؟ اگر پاسخ مثبت هست لطفا بفرمایید کجا مراجعه کنیم؟ چون ما شهرستان هستیم؟ ظاهرا به ما گقتن دارالترجمه رسمی به زبان ایتالیایی فقط تهران هست. ممنون از شما

  • کارشناس ویزا ۲۱ اردیبهشت ۱۲, ۱۴۰۰ در ۳:۲۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بهتره به ایتالیایی ترجمه شه. لیستشون در سایت قسمت مقالات هست

 136. پوران اردیبهشت ۴, ۱۴۰۰ در ۱۱:۳۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  (پس از انجام مراحل اداری در مرکز سی کی جی اس برای دریافت ویزای ایتالیا).
  آیا میتوان فرد دیگری را برای دریافت جواب و پاسپورت معرفی کرد؟
  ممنون از پاسخ گویی

  • کارشناس ویزا ۲۱ اردیبهشت ۱۲, ۱۴۰۰ در ۳:۳۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

   خیر فقط به خود شخص یا اعضای درجه ۱ خانواده جواب میدن

 137. بنفشه فروردین ۲۷, ۱۴۰۰ در ۹:۲۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

  اگر بخواهیم امتحان imatرو در خود کشور ایتالیا بدیم امکان پذیره؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۲۸, ۱۴۰۰ در ۷:۱۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله

 138. کیوان فروردین ۲۲, ۱۴۰۰ در ۱:۵۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

  درود
  من ۵ می ۲۰۲۱ تاریخ بازگشتم به ایتالیاست. امروز ۱۱ آوریل هست.
  برای درخواست cittadinanza باید مدارکم تایید بشه ( هنوز مترجمی پیدا نکردم برای ترجمه) میخواستم بدونم حدودا چه تاریخی میتونم وقت بگیرم و چه مدت تاییدیه طول خواهد کشید.
  پیشاپیش ممنونم از پاسخگویی شما

  • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۲۳, ۱۴۰۰ در ۱۰:۴۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر با افیس تماس بگیرید همکارا براتون در اسرع وقت اکی میکنن

 139. حسن فروردین ۱۵, ۱۴۰۰ در ۱:۳۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام سفارت ایتالیا برای سفر توریستی باز هست؟بدون دعوتنامه

  • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۱۷, ۱۴۰۰ در ۱۰:۴۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

   با دعوت نامه فعلا

 140. ميترا حسيني اسفند ۱۱, ۱۳۹۹ در ۱۰:۳۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخير
  در مورد ويزاي خوبشاوندي سوال داشتم
  اگه پسر مقيم ايناليا باشد و براي مادرش دعوتنامه صادر كرده باشه ، تقاضاي ويزا به چه صورت بايد انجام گيرد و چه مداركي نياز است ؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ اسفند ۱۵, ۱۳۹۹ در ۹:۰۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر با شماره هایی که در وبسایت هست تماس بگبربد کارشناسامون راهنماییتون میکنن

 141. نیلوفر بهمن ۲۸, ۱۳۹۹ در ۱:۴۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر من میخوام برای مقطع کارشناسی ویزا تحصیلی بگیرم و الان مدرک کارشناسی زبان انگلیسی دارم احتمال قبول شدن در دانشگاه ایتالیا چطوره با این شرایطم

  • کارشناس ویزا ۲۱ بهمن ۲۹, ۱۳۹۹ در ۲:۰۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بستگی به معدل دیپلمتون ،جواب ازمون ایلتستون همچنین جواب آزمون ورودی دانشگاه داره

 142. اعظم رضایی پور بهمن ۲۰, ۱۳۹۹ در ۹:۵۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام آیا به زودی احتمال اینکه مرزهای ایتالیا برای توریستهای ایرانی باز بشه هست ؟ اگه درخواست ویزای توریستی خانواده ی ما(خانواده چهارنفره) ریجکت شده اجواب اعتراض به ریجکت رو چه زملنی متوجه میشیم؟ با تشکر

  • کارشناس ویزا ۲۱ بهمن ۲۵, ۱۳۹۹ در ۱:۲۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

   ویزاهای دیدار اقوام الان صادر میشن . توریستی تا امروز که بهمن ۹۹ هستیم باز نشده . برای اعتراض به ریجکتی باید از استان لاتزیو وکیل بگیرید اعتراض بزنید .

 143. زهراا بهمن ۳, ۱۳۹۹ در ۷:۲۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر من ترم هفتم تموم شده و می‌خوام با ریز نمرات تا ترم هفت برای ایتالیا اقدام کنم،در صورت قبول شدن در دانشگاه تا کی وقت دارم برای سفارت برای تحویل مدارک؟اگر مدرکم به زمان سفارت نرسه میرم تو بلک لیست دانشگاه

  • کارشناس ویزا ۲۱ بهمن ۱۲, ۱۳۹۹ در ۱۱:۲۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

   سفارت هنوز مشخص نکرده زمان رو برای ترک جدید.

 144. سارا دی ۲۴, ۱۳۹۹ در ۱۰:۲۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام من برای سال تحصیلی ۲۰۲۱-۲۰۲۲ قرار هست اقدام کنم و دانشجوی سال اخر هستم و هنوز مدرکم حاضر نیس.میخواستم بدونم برای ارائه مدارک مقطع تحصیلیم به سفارت تا کی وقت دارم؟چون من ترم تابستون فارغ التحصیل میشم میخواستم بدونم میرسم یا نه

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۲۶, ۱۳۹۹ در ۶:۱۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

   تابستون باید ارائه بدید موقع مصاحبه

 145. شکیلا دی ۱۳, ۱۳۹۹ در ۱:۴۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

  نه ازم نگرفتن،ولی کاغذیم خیلی مشکل داشت،که داخل الکترونیکی اون مشکلات حل شد

 146. شکیلا دی ۶, ۱۳۹۹ در ۰:۰۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام ،خسته نباشید ،من جزء اتباع هستم ،میخواستم بدونم تذکره الکتریکی داخل سفارت اعتبار دارد ،من قبلا تذکره کاغذی داشتم ،ولی ۳ ماهی هست الکتریکی گرفتم،مشکلی که برام پیش نمیاد

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۱۰, ۱۳۹۹ در ۹:۴۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

   اگر فقط همین نوع صادر میشه نباید مشکلی باشه .مورد جدیدیه باید تشریف ببرید ببینید کنسولگری چی میگه

  • M.r دی ۱۲, ۱۳۹۹ در ۲:۰۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

   یعنی الکترونیکی که گرفتین کاغذی رو ازتون گرفتن؟

 147. اتیلا آذر ۲۳, ۱۳۹۹ در ۱۰:۱۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام،وقت بخیر،خبر دارین سفارت ایتالیا در افغانستان برای تایید مدارک بازشدن یا نه

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۲۵, ۱۳۹۹ در ۱۲:۰۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله اطلاع داریم که بستس ۹ ماهه

 148. Mani آذر ۱۵, ۱۳۹۹ در ۸:۲۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر
  ما ویزای ایتالیا رو داریم برای تاریخ اسفند ماه ولی به خاطر کرونا نتوانستیم استفاده کنیم خاستم ببینم اول ویزامون تمدید میشه و اینکه در صورت تمدید چه مدارکی باید به سفارت اراعه بدیم

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۱۸, ۱۳۹۹ در ۱:۲۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله وقتی مرز برای توریست ها باز شه شرایط امدید رو اغلام میکنن

 149. جلیلیان آذر ۱۴, ۱۳۹۹ در ۱۰:۴۰ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  پدر و مادر من دعوت نامه Ricongiungimento familiare دارن
  میتونیم برای نوبت سفارت اوایل دی ماه اقدام کنیم؟
  ممنونم

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۱۸, ۱۳۹۹ در ۱:۲۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله میتونید با کارشناسا تماس بگیرید براتون انجام میدن

 150. نوید آذر ۱۲, ۱۳۹۹ در ۵:۲۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

  جهت بازشدن سفارت ایتالیا در ایران هم شرایط کرونا در ایتالیا و هم ایران باید کنترل شود؟
  یا فقط ایتالیا کافیست؟چون تو ایران که حالا حالا هست.

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۱۲, ۱۳۹۹ در ۷:۰۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

   هر دو

 151. فاطمه گلپروري آذر ۸, ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخير،من ايراني هستم،من بهمراه پسرم و عروسم در بهمن ماه سال ٩٨ويزاي ايتاليا را دريافت كرديم و شروع ويزايمان٢٨اسفند٩٨ بود كه متاسفانه بخاطر كرونا مرزها بسته شد،الان در حال حاضر منتظر باز شدن سفارت هستيم تا دوباره در خواست ويزاي توريستي بدهيم،منتها نميدانم كي سفارت باز ميشود و شرايط تمديد ويزا چيست؟ و اينكه از كي بايد اقدام براي نوبت گرفتن از سفارت كنيم؟ممنون ميشم جوابم را بدهيد و راهنمايي كنيد،با تشكر

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۱۰, ۱۳۹۹ در ۱:۰۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر سفارت بازه ولی فعلا این نوع ویزا ها صادر نمیشه باید صبر کنید واکسن بیاد و بعد شرایط تمدید هم اعلام خواهد شد

 152. نفیسه آذر ۳, ۱۳۹۹ در ۷:۴۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

  باسلام من یک تبعه افغانی هستم وهیچ گونه مدارک ایران روندارم وشوهرم پناهندگی ایتالیا رو داره ومن اینجاهیچ کسی روبه جز یه پسر یک ساله ندارم یه پدرپیرداشتم که به تازگی فوت کرده ومن تنها تنها شدم اگه دراین صورت به سفارت مراجعه کنم بهم اجازه ورود بدون مدرک رو میده که مشکلم رواونجا مترح کنم ؟ یاخیر ؟؟؟ لطفا پاسخم رو بدید

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۷, ۱۳۹۹ در ۸:۱۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

   اول باید همسرتون در ایتالیا اقدام کنن برای شما دعوت نامه الحاق به خانواده ارسال کنن بهش میگن نولااوستا و بعد شما میتونید برید سفارت برای دریافت ویزا

 153. Sara آذر ۱, ۱۳۹۹ در ۶:۱۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام، افغان هستم .
  سفارت ایتالیا درکابل بسته اس چندین ماهه بخاطر کرونا، مدارکم باید تایید بشن اونجا ولی باز نمیشه و کار نمیکنن. ایاا سفارت ایتالیا تهران ، بدون تایید مدارک، قبول میکنن اقدام کنم واسه ویزا؟ ایا اطلاعی دارین از این موضوع؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۷, ۱۳۹۹ در ۸:۱۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

   ظاهرا باز شده

 154. مژده هاشمی آبان ۱۰, ۱۳۹۹ در ۱۰:۰۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر،سفارت ایتالیا داخل افغانستان بسته شده،میتوانم برای تایید مدارک ایران مراجعه کنیم،ممنونم

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۱۲, ۱۳۹۹ در ۰:۳۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

   بله

 155. مژده هاشمی آبان ۱۰, ۱۳۹۹ در ۶:۱۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام ،خسته نباشید،من جزء تیغه افغان هستم ،تمام مدارکم آماده هست،دعوت نامم بیشتر از ۱ ماه فرصت نداده،سفارت ایتالیا داخل ایران گفتن باید تمام در سفارت ایتالیا ،افغانستان تایید بشه،ولی سفارت به دلیل کرونا حدودا ۷ ماهی هست تعطبله،شما اطلاع ندارین از باز شدن سفارت در افغانستان ،یا راهکاری برای مشکل،این سومین باره دعوت نامه من باطل میشه، لطفا راهنمایی کنید،ممنونم

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۱۲, ۱۳۹۹ در ۰:۳۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

   با شماره واتس اپی که داخل وبسایت هست تماس بگیرید

 156. سارا تقوایی آبان ۷, ۱۳۹۹ در ۴:۰۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام

  برای گرفتن وقت از سفارت برای دانشجویان پذیرفته شده در رشته پزشکی و داروسازی مهر ماه ۱۳۹۹ چه کمکی به ما می توانید داشته باشید؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۸, ۱۳۹۹ در ۴:۱۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر با افیس تماس بگیرید در ساعات اداری

 157. عباسی آبان ۶, ۱۳۹۹ در ۹:۴۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت به خیر. با داشتن پذیرش دکترا و اسکالرشیپ، نیازی به مدارک بیمه و گردش حساب هست؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۷, ۱۳۹۹ در ۳:۰۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

   بله فاند فرضا هزینه بلیط شما شاملش نمیشه

 158. محمد فراهانی آبان ۱, ۱۳۹۹ در ۵:۲۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام برای گرفتن خانوادگی ویزای توریستی ایتالیا به بچه های زیر ۵ سال هم ویزا میدهند و هزینه‌هایشان چطور حساب میشود.مم۵

  • کارشناس ویزا ۲۱ آبان ۱, ۱۳۹۹ در ۶:۲۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر فعلا ویزای توریستی صادر نمیشه و برای بچه های زیر ۵ سال هرینه ای نداره

 159. سید ابوبکر برهانی مهر ۲۷, ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام و وقتتون بخیر!
  خانمم متولد استان سمنگان-افغانستان و فعلا ساکن بریگزین ایتالیا است ‌و‌ خودم از افغانستان با ویزای دانشجویی تهران آمدم و ارشد میخوانم. خانمم برایم دعوت نامه الحاق با خانواده فرستاده، همه مدارک را آماده کردیم ولی سفارت ایتالیا در کابل بسته است و وقت نمیدهد که مدارک را تأیید کنیم. الآن من و خانمم با همه مدارک تهران آمدیم تا مدارک را سفارت ایتالیا در تهران تأیید کند و ویزا صادر نماید، لطف بفرمائید برای ما از سفارت ایتالیا در تهران وقت بگیرید خیلی ممنون میشیم. با ارادت

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۲۸, ۱۳۹۹ در ۲:۱۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

   فردا به شماره همراه ۰۹۱۲۲۵۰۹۱۵۴ پیام بدید روی واتس اپ

  • مژده هاشمی آبان ۱۱, ۱۳۹۹ در ۸:۴۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

   سلام ،مشکل من هم مثل مشکل شماست ،شما کارتون چی شد

 160. احسان مرادی مهر ۲۰, ۱۳۹۹ در ۵:۱۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام و درود برشما … آیا اخبار جدیدی از بازگشایی بخش تجاری و توریستی سفارت ایتالیا در تهران دارید؟ مشخص نیست کی باز میشود؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۲۲, ۱۳۹۹ در ۸:۵۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر ویزا های تجاری و توریستی فعلا صادر نمیشن . باید بیماری کنترل شه بعد . فعلا که اینجا مهد کروناست

 161. علی مهر ۱۴, ۱۳۹۹ در ۹:۲۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام
  من استاد دانشگاه هستم و قرار است برای ویزیت کردن یک پروفسور به ایتالیا بروم. آیا در شرایط کنونی امکان گرفتن ویزا وجود دارد؟ و اینکه آیا موسسه شما می تواند برای من وقت سفارت بگیرد؟
  سپاسگذارم

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۱۴, ۱۳۹۹ در ۹:۵۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر این‌نوع ویزا ها فعلا صادر نمیشه.

 162. امیررضا مهر ۸, ۱۳۹۹ در ۵:۵۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام من مدرک دریانوردی دارم ایا میتونم ویزای کار بگیرم یعنی به راحتی موافقت میکنن

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۹, ۱۳۹۹ در ۱۲:۵۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

   ویزای کار کلا پروسه راحتی نیست

 163. علی عباس عیدی مهر ۸, ۱۳۹۹ در ۱:۳۰ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر
  من برای پسرم چطور میتوانم با شرایط فعلی ویزا بگیرم
  چون ۲۰اکتبر کلاس هاش شروع میشه و با توجه به اماده بودن کل مدارک چه کمکی از دست شما ،برا میاد

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۹, ۱۳۹۹ در ۱۲:۵۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

   ظرفیتمون فعلا برای گرفتن وقت تحصیلی پره باید دائما پیگیر باشید .

 164. Ahmad شهریور ۳۱, ۱۳۹۹ در ۴:۰۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

  درود بر شما میخواستم بدونم اگر من مدرک B2 زبان ایتالیایی داشته باشم چطور به ایتالیا برم ممنونم

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۱, ۱۳۹۹ در ۲:۲۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

   راه های زیادی وجود داره باید بررسی تخصصی شه که ببینیم کدوم راه برای کیس شما مناسب تره .

 165. محمد شهریور ۲۷, ۱۳۹۹ در ۱۱:۵۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام، برای ویزای دانشجویی از شرکت کوکس اند کینگز هم وقت میگیرید؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ شهریور ۲۸, ۱۳۹۹ در ۱۱:۰۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر .متاسفانه در حال حالضر تعداد اسلوت های خالی بسیار کمتر از تعداد متقاضیانه .و بسیاری از دانشجئو ها موفق نشدند وقت بگیرن .

 166. محمد شهریور ۲۷, ۱۳۹۹ در ۱۱:۱۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

  میخواستم بدونم امکان رزرو وقت دانشجویی ایتالیا، از طرف شما به طور قطعی هستش؟ هزینه ها و شرایط پرداخت چطوری هستش؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ شهریور ۲۸, ۱۳۹۹ در ۱۱:۱۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر در حال حاضر سفارت شرایطی رو برای دانشجو ها فراهم کرده برای گرفتن وقت ولی متاسفانه تعداد وقت ها بسیار کمتر از تعداد متقاضیان هست .

 167. فریبرز خداوردی شهریور ۱۹, ۱۳۹۹ در ۶:۲۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام ووقت بخیر من قبلا با شما مشورت وتقاضای ویزای ایتالیا نمودم وشمانیز محبت وکمال همکاری رافرمودید ،من دخترم دانشجوی دانشگاه تورورگاتا در رم هست وهم من وهمسرم وهو وی خواستار صدور ویزا جهت دیدار هستیم ،چه کمکی شما میتوانید بفرمایید آیا همچنان باید منتظربمانیم یا راهی وجوددارد ؟سپاس.

  • کارشناس ویزا ۲۱ شهریور ۲۳, ۱۳۹۹ در ۱۰:۳۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیبر فعلا ویزاهای فمیلی ویزیت صادر نمیشه . باید صبر کنید .

 168. مژگان شهریور ۱۰, ۱۳۹۹ در ۱۱:۲۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

  بسلام، برای ویزای دانشجویی، باید مدارک و ریزنمرات به زبان ایتالیایی باشه یا انگلیسی هم قبول میکنن؟

 169. عبداله فتحی شهریور ۱۰, ۱۳۹۹ در ۴:۲۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام و ادب بنده‌ همراه خانواده ويزای توریستی ایتالیا گرفتم ولی شیوع کرونا باعث شد نتونیم بریم و زمان ويزا گذشته چیکار بايد بکنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • کارشناس ویزا ۲۱ شهریور ۱۰, ۱۳۹۹ در ۱۰:۱۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

   باید صبر کنید تا مرز برای ایرانی ها باز شه

 170. حمیدرضا شعبانی مرداد ۲۴, ۱۳۹۹ در ۱۲:۳۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام. برای گرفتن وقت تایید مدارک با شماره تلفن های ثابت و واتس اپ که در وبسایت گذاشته اید، تماس گرفتم اما هیچ کدام پاسخگو نبودند. چه باید بکنم؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مرداد ۲۴, ۱۳۹۹ در ۳:۲۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

   احتمالا در روز تعطیل بوده میتونید تماس بگیرید همکارا پاسخگو هستند.

 171. مریم مرداد ۱۹, ۱۳۹۹ در ۲:۱۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  آیا الان سفارت ایتالیا ویزای بیزنس جهت بازدید از یک کارخانه ی ایتالیایی رو صادر می کنند؟
  با آرزوی بازگشت به شرایط عادی قبل از کرونا

  • کارشناس ویزا ۲۱ مرداد ۲۰, ۱۳۹۹ در ۰:۲۶ ق٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر در حال حاضر خیر .امروز ۲۰ مرداد ۹۹

 172. adezu مرداد ۱۶, ۱۳۹۹ در ۵:۳۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام برای ویزای دانشجویی باید اول پذیرش بگیریم بعد برای سفارت اقدام کنیم؟؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مرداد ۲۰, ۱۳۹۹ در ۰:۲۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

   طبیعتا بله

 173. Nil مرداد ۹, ۱۳۹۹ در ۷:۲۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام خسته نباشین ببخشید مدرک زبان ایتالیایی برای من که دانشگاهم با زبان انکلیسی هست براشون مهمه چه سطحی باشه و اینکه چقدر به مدرک زبان توجه میکنن؟؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مرداد ۱۰, ۱۳۹۹ در ۷:۱۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

   اگر دانشگاه انگلیسی زبان باشه حداقل ایلتس ۶ نیاز هست

 174. soheil تیر ۲۷, ۱۳۹۹ در ۹:۰۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام و خسته نباشید

  من پذیرش مقطع ارشد دارم به زبان انگلیسی. مدارک دوره لیسانس را به انگلیسی ترجمه کردم با مهر وزارت خارجه .آیا کافی است برای تایید سفارت؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ تیر ۲۷, ۱۳۹۹ در ۵:۱۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

   نیاز به تایید وزارت امور خارجه و دادگستری هم داره

 175. داریوش تیر ۲۰, ۱۳۹۹ در ۱:۱۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  آیا در حال حاضر امکان درخواست ویزای تحصیلی دکترا برای ترم پاییز امسال وجود داره؟ چون ظاهرا اون دوشنبه هایی که می گفتن پذیرش نمی کنن!!
  و اینکه
  آیا برای ویزای تحصیلی دوره دکتری ترجمه رسمی مدارک به ایتالیایی، باید مهر دادگستری و وزارت خارجه داشته باشه؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ تیر ۲۰, ۱۳۹۹ در ۱۱:۳۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر اون دوشنبه هایی که عرض کردیم وقت دادن ولی مسافر ها رو پذیرش نکردن نظرشون تغییر کرد .بله تاییدات نیاز دارن

 176. مسعود تیر ۱۲, ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام خسته نباشین . ایتالیا ویزای دانشجویی میده الان ؟ یا هنوز معلوم نیست؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ تیر ۱۳, ۱۳۹۹ در ۶:۵۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر امکان درخواست ویزای دانشجویی وجود داره و ما کار تعداد افراد زیادی رو برای گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای دانشجویی پذیرش کردیم

 177. مریم‌ تیر ۴, ۱۳۹۹ در ۴:۳۱ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام سفارت ایتالیا از کی شروع به دادن ویزای توریستی میکند ممنون

  • کارشناس ویزا ۲۱ تیر ۴, ۱۳۹۹ در ۱۰:۵۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر فعلا زمانی اعلان نشده

 178. مژده خرداد ۲۴, ۱۳۹۹ در ۰:۵۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام خسته نباشید،برای من دعوت نامه الحاق به خانواده فرستاده شده،ولی دعوت نامم به علت شیوع کرونا اعتبارش تمام شده،ولی گفتن تمام دعوت نامه ها تا ۳۱ اگوست تمدید،این موضوع سخت داره

  • کارشناس ویزا ۲۱ خرداد ۲۴, ۱۳۹۹ در ۲:۰۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

   سلام وقت شما بخیر. باید از اداره مهاجرت اونطرف سوال کنید که فعلا هم تعطیلا.

 179. نینا خرداد ۱۱, ۱۳۹۹ در ۵:۰۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  برای گرفتن وقت سفارت از کی امکان پذیره
  سفارت ایتالیا در چه تاریخی باز میشود

 180. رشيد خرداد ۱۱, ۱۳۹۹ در ۱۲:۴۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  من ويزاي ورودم رو در ماه بهمن گرفتم و شروع ويزاي يك ماهه من اخر اسفند بود كه با توجه به شرايط جهاني لغو شد . ايا براي تمديد ويزا تمام مدارك رو دوباره بايد به سفارت بدم ؟ آيا بايد وقت جديد بگيرم و هزينه مجدد ويزا بپردازم ؟ لطفا اگر اطلاعاتي در اين مورد دارير راهنمايي كنيد

  • کارشناس ویزا ۲۱ خرداد ۱۱, ۱۳۹۹ در ۱:۵۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر بله نیاز به وقت مجدد دارید.یه سری از مدارک رو هم باید دوباره آماده کنید .برای اطلاعات بیشتر تلفنی با کارشناسا تماس بگیرید

 181. آرش اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۹ در ۱۱:۳۰ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام آیا برای سفارت ایتالیا فقط ترجمه رسمی کافیه یا مهر وزارت خارجه و دادگستری را هم می خواد؟

  • admin اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۹ در ۱۲:۵۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

   فقط ترجمه رسمی کافیه.

 182. حمید اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۹ در ۰:۲۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام
  ضمن عرض تشکر از زحمات شما در خصوص پاسخگویی به سوالات متقاضیان اخد ویزا به عرض می رساند بنده به دلیل علاقه به تاریخ و آثارتاریخی قبل از سال جدید قصد سفر جهت بازدید آثار تاریخی و باستانی را داشتم با شروع این بیماری و بهم ریختگی بوجودآمده تمام برنامه های ذهنی ام بهم ریخته با توجه به تجارب شما و نظربه اینکه این چالش معلوم نیست چه بر سر برنامه های سفر و… بوجود می آورد بنده را راهنمایی بفرمایید که چگونه واز چه تاریخی می توانم برنامه ریزی کنم تا در اولین فرصت به سفر خود بپردازم واصولا در مواجه با چنین جریانی شما چه پیش بینی وراهکاری را دارید. از لطف و مرحمت شما سپاسگزارم

  • admin اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۹ در ۱:۱۰ ق٫ظ - پاسخ دادن

   با سلام کاربر گرامی سفارت های شینگن به زودی بازگشایی میشن.با توجه به جمع شدن متقاضیان درخواست ویزا در این چند ماه همچنین متقاضیان تمدید ویزاهای استفاده نشده احتمال پر شدن وقت های سفارت تا چند ماه اینده پیش بینی میشه

 183. رضایی اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۹ در ۱۱:۱۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام ببخشید
  آیا سفارت ایتالیا العان بازه و شروع به کار کرده واگر هنوز به دلیلی ویروس کرونا تعطیله کی باز میشه

  • admin اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۹ در ۲:۰۰ ق٫ظ - پاسخ دادن

   بله تعطیله زمانی رو فعلا اعلام‌نکردن برای بازگشایی

 184. پیمان فروردین ۲۷, ۱۳۹۹ در ۱۱:۲۱ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام من ۹۸،۱۲،۱۴ پاسپورت رو تحویل سفارت ایتالیا دادم و بخاطر ویروس کرونا سفارت تعطیل شد و الان هم که جهت پیگیری در سایت میروم میزنه پاسپورت شما در کنسول گری میباشد و آیا میخواستم بدونم ویزای من صادر میشه یا نه و چه جوری میتوانم پاسپورت و جواب سفارت رو بگیرم ، ممنون میشم

  • admin فروردین ۲۷, ۱۳۹۹ در ۱۲:۰۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر طبیعتا توی این شرایط ویزا صادر نمیشه سفارت تعطیله ولی میتونید پاسپورتتون رو تحویل بگیرید

 185. سارا فروردین ۲۶, ۱۳۹۹ در ۶:۲۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام. من پذیرش دوره ارشدم رو از ایتالیا گرفتم. چه زمانی باید وقت سفارت بگیرم؟ تشکر

  • admin فروردین ۲۶, ۱۳۹۹ در ۷:۲۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر فعلا کنسولگری تعطیله ،دو هفته دیگه تماس بگیرید اگر باز شده بود برای وقت بهتون اطلاع میدیم

 186. عسل فروردین ۲۵, ۱۳۹۹ در ۱۰:۳۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقتتون بخیر
  من میخواستم بپرسم توی نامه پذیرش من نوشته شده که برای ثبتا نام دانشگاه باید برم و فقط توی ازمون زبان شرکت کنم که درصورت دریافت نکردن حدنصاب نمره باید توی کلاسای اموزشی شرکت کنم یعنی پذیرشم مشروط نیست وازایی که باید براش اقدام کنم چیه؟long term study visa هست؟
  و اینکه اگر در زمان رزرو شده متقاضی به سفارت مراجعه نکنه چه اتفاقی میوفته؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • admin فروردین ۲۶, ۱۳۹۹ در ۰:۰۶ ق٫ظ - پاسخ دادن

   لانگ ترم‌ویزا ویزا های بلند مدت هست که باید فقط به کنسولگری مراجعه بشه فعلا که تعطیلا باید ببینید کی ‌باز میشه بعد تصمیم بگیرید.

 187. محمد همایون فروردین ۲۱, ۱۳۹۹ در ۸:۲۱ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  من اول اسفند رفتم سفارت
  شیراز هستم میخواستم جواب و پاسپورتم بگیرم
  با این وضعیت کرونا خواستم بیام تهران
  ایا سفارت باز هست؟

  • admin فروردین ۲۱, ۱۳۹۹ در ۸:۲۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر سفارت تعطیله برای کرفتن پاسپورت تون به این این ادرس ایمیل بزنید italyvisa.iran@ckgs.com
   فرمت ایمیل باید به شکل زیر باشه
   …:Tracking id
   …:date of birth
   …:passport no

  • admin فروردین ۲۳, ۱۳۹۹ در ۴:۲۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

   سفارت تعطیله ولی پاسپورت تون رو‌میتونید تحویل بگیرید

 188. محمد همایون فروردین ۲۱, ۱۳۹۹ در ۸:۱۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  من شیراز هستم میخواستم بیام پاسپورت و جواب سفارت بگیرم یه راهنمایی کنین ممنون میشم
  با این وضعیت کرونا میخواسم بیا تهران ایا سفارت باز هست؟

  • admin فروردین ۲۱, ۱۳۹۹ در ۸:۲۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر برای گرفتن پاسپورت باید به ادرس زیر ایمیل بزنید و‌رفرنس نامبر تاریخ تولد و شماره پاسپورتتون رو براشون بفرستید
   italyvisa.iran@ckgs.com

 189. مهدی اسفند ۱۶, ۱۳۹۸ در ۹:۰۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام ببخشید من شماره تماس رو اشتباه دادم بهشون .چهارم مارچ وقت سفارتم بوده الان باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

  • admin اسفند ۱۶, ۱۳۹۸ در ۷:۲۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر کاربر گرامی سی کی جی اس باز هست ولی کنسولگری جردن تا اطلاع ثانوی مدارک قبول نمیکنن

 190. کمیل اسفند ۵, ۱۳۹۸ در ۴:۵۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

  من دانشجو گرافیک هستم و برای تحصیل ادامه درس می خواهم در آتلیه بییم تلفن قنوت را بگید

  • admin اسفند ۱۰, ۱۳۹۸ در ۷:۱۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر کاربر گرامی متوجه منظورتان نشدم

 191. لیلی بهمن ۲۵, ۱۳۹۸ در ۹:۳۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  اگر اسم یکی از اعضا ی خانواده را در فرمها برای گرفتن وقت اشتباه نوشته باشیم چطور میشه اصلاحش کرد؟ممنونم از راهنماییتون

  • admin بهمن ۲۶, ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

   اگر با اسم اشتباه وقت سفارت ایتالیا گرفته بشه از حضور مسافر موقع ورود جلوگیری میشه

 192. کامران بهمن ۱۰, ۱۳۹۸ در ۸:۳۰ ق٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام با توجه به اینکه من بازنشسته تامین اجتماعی هستم مدارک مورد نیاز دال بر وضعیت شغلی من جهت ارایه به سفارت ایتالیا چی هست وسوال دوم قر اره با دعوتنامه دوستان سفری به ایتالیا داشته باشم بلیط برگشت رو میتونم از یک کشور دیگه عضو شینگن بگیرم با تشکر

  • admin بهمن ۱۲, ۱۳۹۸ در ۷:۲۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

   باید حکم بازنشستگیتون رو اینترنتی پرینت بگیرید و ببرید تامین اجتماعی مهر کنه .برای بلیط هم بهتره رزرو ارایه بدید که رفت و برگشتش از ایتالیا باشه

 193. ارشیا بهمن ۲, ۱۳۹۸ در ۶:۰۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام. ببخشید اگه هفته اول اردیبهشت وقت مصاحبه و ویزا برگزار بشه.چند وقت بعدش جواب ویزا میاد؟

  • admin بهمن ۲, ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر سفارت پرونده ها رو بر اساس تاریخ پرواز دسته بندی میکنه فرضا اگر تاریخ پرواز شما دقیقا دو هقته بعد از رفتن به سفارت باشه به شما قبل دو هفته ج میدن اگر فرضا یک ماه بعد باشه جوابدهخی ممکنه تا سه هفته هم زمان ببره .

 194. امیر دی ۸, ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  کارفرمایان در اتحادیه اروپا و کشور ایتالیا برای استخدام افراد باید به مدت ۳ماه در اینترنت و روزنامه آگهی دهند و اگر متقاضی خود را در کشور ایتالیا پیدا نکرد باید مجددا به مدت ۳ ماه در همه اتحادیه اروپا اگهی استخدام منتشر کند و چنانچه باز هم متقاضی یافت نشد می تواند برای شما یک دعوت نامه کاری ارسال کند.درسته این قانون از ۱ فوریه برداشته میشه؟

 195. صالحی آبان ۲۴, ۱۳۹۸ در ۶:۵۶ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  فقط وقت سفارت هم انجام می دهید؟

  • admin آبان ۲۴, ۱۳۹۸ در ۹:۲۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر کاربر گرامی تمامی خدمات مربوط به ویزا در ویزا ۲۱ انجام میشه

 196. محمود رنجبر شهریور ۸, ۱۳۹۸ در ۱۰:۰۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام : چنانچه متقاضی سفر به ایتالبا ناگزیر به مصرف داروهای خاصی باشد تکلیف چیست چه اقداماتی باید انجام دهد .

  • admin شهریور ۱۹, ۱۳۹۸ در ۱۲:۳۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

   نیاز به نسخهه پزشک به همراه ترجمه با مهر دادگستری و‌وزارت خارجه دارد

ثبت ديدگاه

Call Now Buttonتماس با ما