/وقت سفارت ایتالیا ckgsir

وقت سفارت ایتالیا ckgsir

وقت سفارت ایتالیا ckgsir

سفارت ایتالیا جهت تسهیل در فرآیند صدور ویزا و بررسی درخواست متقاضیان سفر به ایتالیا، فرآیند بررسی و درخواست مدارک متقاضیان خود را از طریق کارگزاری ckgsir انجام می دهد.

در واقع سفارت ایتالیا این کار را برون سپاری کرده و فرآیند اخذ وقت سفارت را کوتاه کرده است. وقت سفارت ایتالیا ckgsir از طریق کارگزاری بسیار ساده تر از قبل بوده و متقاضیان از طی کردن مراحل وقت گیر و طولانی اخذ ویزا و وقت سفارت رها می شوند.

سفارت ایتالیا این کار را از سال ۲۰۱۸ به اجرا گذاشته است. شرکت Cox & Kings Global Service در واقع یک شرکت سنگاپوری است که خدمات متعددی را به بخش کنسولی سفارت خانه کشورهای مختلف ارائه می کند

. این شرکت با همکاری بخش کنسولی ایتالیا درخواست های صدور ویزای متقاضیان را بررسی و برای سفارت ارسال می کند. وقت سفارت ایتالیا ckgs فرآیندی ساده و راحت داشته که از طریق نوبت دهی آنلاین می توان آنرا درخواست نمود. قبل از انجام فرآیند بررسی صدور ویزا توسط این کارگزاری، زمان طولانی وقت سفارت و بررسی درخواست های صدور ویزا موجبات نارضایتی افراد زیادی را به وجود آورده بود. در ادامه به بررسی روند وقت سفارت ایتالیا ckgsir می پردازیم.

شرکت ckgsir ایتالیا | شرکت کوکس اند کینگز | شمیران گشت

با توجه به بازگشایی سفارت ایتالیا امکان گرفتن وقت سفارت برای شما عزیزان فراهم شده 

برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله روبه رو را که با رنگ صورتی مشخص شده مطالعه نمایید —>> وقت سفارت ایتالیا

کارگزاری CKGS اخذ وقت سفارت ایتالیا

نحوه اخذ وقت سفارت ایتالیا ckgsir

کارگزاری ckgsir به عنوان یک واسطه و تسهیل کننده امور مربوط به صدور ویزای سفارت ایتالیا عمل می کند. برای درخواست صدور ویزا ابتدا باید به وب سایت کارگزاری به آدرس  مراجعه و درخواست وقت سفارت را بصورت آنلاین ارسال نمود

. پس از تعیین وقت سفارت ایتالیا ckgsir، متقاضیان باید در زمان تعیین شده به محل کارگزاری مراجعه کنند.

آدرس کارگزاری تهران، ولنجک، انتهای خیابان ۱۳ شرقی، پاساژ گالریا، طبقه چهارم ساختمان اداری است که متقاضیان باید به این آدرس مراجعه کنند.

. این نکته را در نظر داشته باشید که کلیه مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزا را با خود به کارگزاری ببرید. متقاضیان در محل کارگزاری انگشت نگاری شده و مدارک آنها مورد بررسی قرار می گیرد.

در صورت داشتن مدارک ناقص و یا کمبود مدارک، پرونده به متقاضی برگشت داده می شود. متقاضیانی نیز که مدارک آنها تکمیل است، درخواست آنها برای صدور ویزا به سفارت ارسال می شود. وقت سفارت ایتالیا ckgsir جهت بررسی مدارک و انگشت نگاری هزینه ای به عنوان کارمزد دریافت می کند.

در هنگام مراجعه به کارگزاری مدارکی شامل نامه درخواست صدور ویزا، پاسپورت، دو قطعه عکس، پرینت وقت سفارت، رزرو بلیط هواپیما و واچر هتل در ایتالیا، اصل و ترجمه مدارک شخصی، بیمه مسافرت و هزینه بررسی و درخواست صدور ویزا باید تکمیل و ارائه شود. برای اخذ وقت سفارت ایتالیا ckgs باید از سایت کارگزاری وارد منوی درخواست ویزا شده و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل کنید. ساعت کاری کارگزاری از ۸ صبح تا ۲ بعد از ظهر است. پس از بررسی مدارک متقاضیان توسط سفارت ایتالیا، جواب آن توسط ایمیل به متقاضیان اطلاع رسانی می گردد.

ویزای شینگن ایتالیا | ویزای ایتالیا تضمینی | ویزای تضمینی و فوری ...

اخذ وقت سفارت ایتالیا

اخذ وقت سفارت ایتالیا ckgsir از ویزا ۲۱

خدمات اخذ وقت سفارت ایتالیا ckgs از طریق کارگزاری، نیاز به دقت و حساسیت زیادی دارد. دلیل اینکه زمان نوبت دهی و وقت سفارت همه روزه باز نمی باشد، لذا باید در زمان مشخص وارد سایت شده و درخواست خود را ارسال نمود. از طرفی در زمان درخواست وقت سفارت، متقاضیان مدت زمان کمی برای تکمیل درخواست خود دارند. این موضوع موجب می شود که برخی متقاضیان با مشکل مواجه شوند. برای درخواست وقت سفارت ایتالیا ckgs از خدمات حرفه ای و تخصصی ویزا ۲۱ برخوردار شوید. ویزا ۲۱ مجری تخصصی اخذ وقت سفارت کلیه کشورهای اروپایی و آمریکایی است. ویزا ۲۱ به تمام قوانین و مراحل اخذ وقت سفارت اشراف کامل داشته و در کمترین زمان ممکن آنها را انجام می دهد. برای درخواست وقت سفارت ایتالیا ckgs می توانید درخواست خود را به ویزا ۲۱ ارسال کنید. کارشناسان آژانس خدمات ویزا و وقت سفارت ویزا ۲۱، با بررسی مدارک متقاضیان و اقدام برای وقت سفارت، در وقت و هزینه های شما صرفه جویی می کنند. همچنین متقاضیانی که نیاز به تعیین وقت ملاقات سفارت ایتالیا بطور مستقیم دارند می توانند از ویزا ۲۱ درخواست خود را پیگیری کنند. کلیه خدمات جانبی مانند تکمیل مدارک مورد نیاز، خدمات ترجمه رسمی و بررسی آنها قبل از تحویل به کارگزاری در ویزا ۲۱ صورت می پذیرد. درصد رضایت مندی بالای متقاضیان اخذ وقت سفارت ایتالیا ckgs از ویزا ۲۱ نشان دهنده تخصص و حرفه ماست. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان و مشاوران ویزا ۲۱ در تماس باشید.

 

 

توسط |۱۳۹۹/۴/۸ ۱:۴۲:۱۱اردیبهشت ۱۲ام, ۱۳۹۹|وقت سفارت ایتالیا|۴ دیدگاه

۴ Comments

 1. شیداامین زاده اسفند ۴, ۱۴۰۱ در ۱۲:۵۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام برای من گرفتن وقت سفارت بصورت آنلاین خیلی سخته
  شما وقت سفارت ایتالیا رو امکانش هست بگیرید من برای دیدار پسرم میخواهم اقدام کنم

  • کارشناس ویزا ۲۱ اسفند ۱۴, ۱۴۰۱ در ۱۰:۱۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

   بله تماس بگیرید

 2. کریم منصوری دی ۳۰, ۱۴۰۱ در ۱۲:۲۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام برای مطلع شدن نوبت ورود به سفارت وپیگیری شماره مرجع ضمیمه چیست؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ بهمن ۶, ۱۴۰۱ در ۹:۰۱ ق٫ظ - پاسخ دادن

   روی کانفرم وقتتون هست همچنینی در ایمیل

ثبت ديدگاه

Call Now Buttonتماس با ما