وقت سفارت آلمان ویزا متریک

وقت سفارت آلمان ویزامتریک

وقت سفارت آلمان به زمانی گفته می شود که سفارت آلمان برای افراد متقاضی دریافت ویزای آلمان تعیین می کند.   سفر به کشور آلمان، نیازمند دریافت ویزا است، برای دریافت ویزا  باید فرد متقاضی تمام مدارک خود را آماده نموده سپس با در دست داشتن کانفرمیشن وقت سفارت آلمان در محل سفارت آلمان و یا شرکت ویزا متریک  برای دادن مدارک و مصاحبه حاضر شود.بنابراین تعیین وقت سفارت آلمان برای مراجعه به سفارت الزامیست.این روز ها با توجه به حجم بالای تقاضا برای دریافت ویزای آلمان متقاضی وقت سفارت آلمان ویزامتریک نیز به تبع آن بالا رفته است و با توجه به ظرفیت محدود وقت ها صف های طولانی تشکیل شده و مشکلاتی برای گرفتن وقت سفارت آلمان ویزامتریک به وجود آمده است.

 

وقت سفارت آلمان ویزا متریک و شرکت های واسطه دیگر 

شرکت ویزا متریک مرکز درخواست ویزای آلمان میباشد که به تازگی از سوی سفارت آلمان معرفی و تایید شده است.
تقریبا از ابتدای امسال اکثر سفارت های حوزه شینگن شرکت های واسطه ای را برای انجام امور مربوط به دریافت ویزا به مسافران و متقاضیان اخذ ویزا معرفی کرده اند مانند شرکت ویزا متریک برای اخذ ویزای آلمان، شرکت وی اف اس گلوبال برای اخذ ویزای اتریش ،هلند،جمهوری چک، فرانسه و …شرکت بی ال اس برای اخذ ویزای اسپانیا،شرکت سی کی جی اس برای اخذ ویزای ایتالیا و ….جهت تعیین وقت سفارت آلمان برای مرجعه به ویزا متریک میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تیم تهران ویزا با تجربه ای بالا در امور ویزا و وقت سفارت  آۀمان ویزامتریک شما را یاری خواهند نمود تا از بروز مشکلات احتمالی در مراحل گرفتن وقت سفارت آلمان از شرکت ویزامتریک جلوگیری نموده و بدون فوت زمان وقت سفارت آۀمان را دریافت نمایید.

آدرس شرکت ویزا متریک

خ بهشتی _خ خالد اسلامبولی ( وزرا )_  خیابان بیست و یکم _ ساختمان شیراز _ شماره ۱۳۷ _ طبقه ۱ کدپستی: ۱۵۱۳۹۳۳۱۳۴

ساعات ارسال در خواست ویزا: ۸:۳۰ لغایت ۱۶:۳۰

ساعت تحویل گذرنامه : ۸:۳۰ لغایت ۱۷

 

چگونه وقت سفارت آلمان بگیریم؟

چگونه وقت سفارت آلمان بگیریم؟

۲

 

کارشناسان تهران ویزا شما را برای گرفتن وقت سفارت آلمان از ویزامتریک یاری خواهند نمود برای دریافت وقت سفارت آلمان کافیست عکس صفحه اول پاسپورت خود را برای ما ارسال نمایید و نوع سفر خود را به کارشناسان ما اطلاع دهید کارگزاران ما در اسرع وقت، وقت سفارت آلمان را برای شما اخذ نموده و کانفرم وقت را برای شما ارسال خواهند نمود.

 

 

مراحل گرفتن وقت سفارت آلمان

مراحل گرفتن وقت سفارت آلمان

۳

 

 1. تماس با کارشناسان ما از طریق شماره های موجود در سایت
 2. ارسال عکس صفحه اول پاسپورت خود
 3. مشخص کردن نوع سفر خود (توریستی-تجاری-تحصیلیو …)
 4. در صورت نیاز کارشناسان ما اطلاعات تکمیلی دیگری را از شما خواهند گرفت
 5. گرفتن وقت سفارت آلمان از ویزا متریک یا خود کنسولگری بسته به نوع درخواست ویزا
 6. تکمیل وجه و ارسال کانفرم وقت سفارت آلمان برای شما.

وقت تایید مدارک سفارت آلمان

بسیاری از مدارکی که متقاضیان ویزای المان میخواهند به اداراتی در کشور آلمان ارائه دهند باید به تایید سفارت آلمان در تهران برسد.
مانند ترجمه مدارک تحصیلی یا شغلی یا تاییدیه طلاقی که در ایران صورت گرفته است و ….
تایید مدارک با وقت قبلی صورت میپذیرد برای گرفتن وقت تایید مدارک سفارت آلمان میتوانید با ما تماس حاصل نمایید  کارشناسان ما بدون فوت وقت وقت تایید مدارک شما را اخذ خواهند نمود.

هزینه های تایید مدارک سفارت آلمان:

برای شناسنامه، سند طلاق،سند ازدواج،گواهی فوت ۲۵ یورو

برای سوئ پیشینه احکام دادگاه و سایر مدارک ۴۵ یورو

نکته : اگر مدارک به تایید سفارت آۀمان نرسد ۷۵درصد هزینه را سفارت از شما دریافت خواهد نمود .

مهاجرت به آلمان نیازمند صرف انرژی بسیار زیادیست مجموعه تهران ویزا شما را برای تعیین وقت تایید مدارک سفارت آلمان یا اخذ ویزای آلمان یاری خواهد نمود تا بتوانید بدون استرس بر روی سایر کار های خود متمرکز شوید.

 

مدارک مورد نیاز برای أخذ ویزای آلمان

مدارک مورد نیاز برای أخذ ویزای آلمان

۴

 

پس از تعیین وقت سفارت آلمان باید مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای آلمان را به سفارت ارائه دهید. بر حسب اینکه متقاضی دریافت چه نوع ویزایی هستید، نیاز دارید یک سری مدارک را آماده کرده و در روز مصاحبه به همراه داشته باشید. مدارک اصلی برای دریافت ویزای آلمان به صورت زیر می باشند:

 • اصل گذرنامه به همراه کپی از صفحات آن
 • فرم تکمیل شده درخواست ویزا از سوی متقاضی؛ این فرم باید به صورت شخصی کامل شده باشد و به همراه عکس و امضا به سفارت ارائه شود.
 • عکس با زمینه سفید
 • بیمه مسافرتی
 • ارائه ویزاهای سفرهای قبلی به اروپا (در صورت موجود بودن)
 • آدرس محل اقامت در آلمان
 • ارائه گواهی مبنی بر تمکن مالی از سوی بانک به همراه پرینت صورتحساب ۴ گردش آخر حساب بانکی
 • ارائه سند ملک، اوراق بهادار، سهام و …
 • ارائه مدارک هویتی مانند شناسنامه و کارت ملی
 • ارائه گواهی اشتغال به تحصیل برای دانش آموزان
 • ارائه سند ازدواج به همراه ترجمه آن برای سفر افراد متأهل
 • ارائه نامه اشتغال به کار برای کارمندان به همراه ترجمه آن

 

تعیین وقت سفارت برای دریافت انواع ویزای آلمان

تعیین وقت سفارت آلمان برای اخذ انواع ویزای این کشور انجام می گیرد. متقاضیان دریافت ویزای توریستی، ویزای تحصیلی، کار و سرمایه گذاری، دیدار اقوام و خویشان، درمانی پزشکی، تأسیس شرکت، ازدواج، مهاجرت و …، می توانند مدارک خود را به سفارت ارائه دهند. بسته به نوع ویزای درخواستی مدارک لازم برای ارائه به سفارت آلمان تا حدودی  متفاوت خواهند بود.

مدارک ذکر شده در قسمت قبلی برای دریافت انواع ویزای آلمان مشترک هستند اما برخی از انواع ویزاهای  مانند ویزای تحصیلی نیاز به مدارک دیگری هم دارد. برای ویزای تحصیلی آلمان باید اصل نامه پذیرش از سوی یکی از دانشگاه های آلمان به همراه بورسیه تحصیلی یا نامه اداری مبنی بر حمایت مالی دانشجو به سفارت ارائه شود. برای ویزای تجاری المان باید دعوتنامه از سوی کارفرما در آلمان به سفارت ارائه شود. افرادی که قصد ثبت شرکت در آلمان را دارند باید مدارک مالی، رسمی، حقوقی و جواز کسب خود را برای اخذ ویزای آلمان آماده کنند.

 

آدرس سفارت آلمان

سفارت آلمان در کشور ایران در شهر تهران، خیابان فردوسی، شماره ۳۲۴-۳۲۰ قرار دارد. افرادی که قرار است مدارک خود را برای أخذ ویزای آلمان به سفارت ارائه دهند باید به این آدرس و یا به ویزا متریک که کارگزار ویزای آلمان میباشد مراجعه کنند.

 

راهنمای سفر به آلمان

کشور آلمان در غرب اروپا قرار دارد. این کشور با دانمارک، لهستان و چک، مرز مشترک دارد. تمام شهرهای کشور آلمان زیبا و دیدنی هستند و شرایط آب و هوایی در این کشور بسیار متغیر است. زمستان های سرد و برفی و تابستان های بسیار گرم در کشور آلمان جذاب و لذت بخش هستند. اگر قصد دارید به کشور آلمان سفر کنید باید بگوییم چهار فصل سال برای این کار مناسب است. در سراسر کشور آلمان می توانید جاذبه هایی را پیدا کنید که با هر سلیقه ای سازگار هستند. شهرهای آلمان از رفاه بالایی برخوردار هستند به همین دلیل، افراد زیادی برای مهاجرت به آلمان اقدام می کنند.

راهنمای سفر به آلمان

شهر برلین که معروف ترین شهر آلمان است، یک شهر بزرگ و زیبا برای زندگی محسوب می شود. هامبورگ، مونیخ، فرانکفورت، کلن و …، سایر شهرهای این کشور هستند که همه آنها دارای بهترین شرایط زندگی و کار می باشند. رستوران ها، هتل ها، مراکز خرید، سازمان ها و اداره های شهر و … همه از عملکرد مناسبی برخوردار هستند. آثار تاریخی و جاذبه های گردشگری مختلف در کشور آلمان به قدری جذاب و دیدنی هستند که هر ساله تعداد زیادی توریست و گردشگر را به خود جذب می کنند.

توسط |۱۳۹۷/۱۲/۲۳ ۱۵:۱۹:۴۲اسفند ۱۲ام, ۱۳۹۷|وقت سفارت|بدون ديدگاه

درباره نویسنده :

ثبت ديدگاه

تماس با ما