گرفتن وقت سفارت آلمان برای ویزای دانشجویی

آلمان، یکی از کشورهای هدف برای ادامه تحصیل است و از محبوبیت بسیار زیادی در بین دانشجویان بین المللی برخوردار می باشد. دانشگاههای این قطب صنعتی اروپا که امروز یکی از کشورهای ثروتمند در دنیا است، از اعتبار بسیار بالایی در سطح جهان برخوردار است و با داشتن مدرک دانشگاهی از این کشور اروپایی، می توان به راحتی وارد بازار کار اروپا و جهان شد. تحصیل در آلمان، یکی از آسانترین روش های مهاجرت به آلمان و اخذ اقامت دائم این کشور است. از این رو افراد بسیاری، آلمان را برای ادامه تحصیل انتخاب می کنند. از آنجایی که تحصیل در آلمان، تقریباً رایگان است، این روش را می توان ارزانترین راه مهاجرت به آلمان و دستیابی به پاسپورت قدرتمند این کشور نیز دانست. لازمه تحصیل در آلمان، اخذ ویزای تحصیلی آلمان است و برای این منظور باید از قبل، نسبت به گرفتن وقت سفارت آلمان برای ویزای دانشجویی اقدام کرد. در این مقاله، قصد داریم به بررسی مزایای ویزای دانشجویی آلمان، چگونگی گرفتن وقت سفارت آلمان برای ویزای دانشجویی و مدارک لازم برای گرفتن وقت سفارت آلمان برای ویزای دانشجویی بپردازیم، با ما همراه باشید.

Booking German Embassy appointment for student visa

گرفتن وقت سفارت آلمان برای ویزای دانشجویی

گرفتن وقت سفارت آلمان برای ویزای دانشجویی: مزایای تحصیل در آلمان

تحصیل در آلمان، مزایای فراوانی دارد که مهمترین آن ها، امکان اخذ اقامت دائم آلمان پس از فارغ التحصیلی است. افرادی که از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی آلمان فارغ التحصیل می شوند، می توانند با پیدا کردن شغلی مرتبط با رشته تحصیلی، ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری تبدیل کرده و با رعایت برخی الزامات و پرداخت مالیات و بیمه، پس از چند سال، اقامت دائم آلمان و حتی پاسپورت این کشور را دریافت نمایند. یکی دیگر از مزایای مهم تحصیل در آلمان که این کشور را به یکی از مهمترین مقاصد تحصیلی جهان تبدیل کرده، امکان تحصیل رایگان و همچنین تحصیل به زبان انگلیسی است. به عبارتی، متقاضیان تحصیل در آلمان، به راحتی و با هزینه های مقرون به صرفه، می توانند در این کشور به تحصیل و زندگی بپردازند و اقامت دائم این کشور را دریافت کنند. دریافت ویزای دانشجویی آلمان در مقایسه با ویزای کاری این کشور، بسیار راحت تر است و افراد با گرفتن وقت سفارت آلمان برای ویزای دانشجویی، می توانند نسبت به درخواست ویزای تحصیلی اقدام نمایند.

چگونگی گرفتن وقت سفارت آلمان برای ویزای دانشجویی

بعد از اینکه هدف خود را از مهاجرت به آلمان مشخص کردید، باید نسبت به درخواست ویزای مورد نظر اقدام کنید. برای تحصیل در آلمان باید ابتدا شرایط و مدارک لازم را فراهم کرده و نسبت به گرفتن وقت سفارت آلمان برای ویزای دانشجویی اقدام نمایید. گرفتن وقت سفارت آلمان برای ویزای دانشجویی به صورت آنلاین و از طریق وب سایت رسمی سفارت آلمان یا وب سایت کارگزاری رسمی این سفارت در ایران انجام می شود. برای این منظور باید ابتدا وارد سایت مورد نظر شوید و در آن برای گرفتن وقت سفارت آلمان برای ویزای دانشجویی، ثبت نام کنید. پس از انجام ثبت نام اولیه، یک شماره پیگیری و یک ایمیل تایید برای شما ارسال می شود و وارد لیست انتظار می شوید. توجه داشته باشید، تنها در صورتی می توانید ایمیل ارسالی را تایید کنید که مشخصات را به صورت کامل و صحیح وارد کرده باشید. تا حداکثر یک ماه پس از تایید ایمیل، یک ایمیل دیگر از سفارت آلمان دریافت می کنید که در آن اطلاعات کاربردی و تایید زمان مصاحبه شما وجود دارد. برای گرفتن وقت سفارت آلمان برای ویزای دانشجویی، باید وقت مصاحبه خود را تایید کنید.

روش دیگر برای گرفتن وقت سفارت آلمان برای ویزای دانشجویی، مراجعه به شرکت های معتبر و فعال در زمینه اخذ وقت سفارت آلمان و ویزای دانشجویی آلمان است که با پرداخت هزینه ای مقرون به صرفه در کوتاهترین زمان ممکن، وقت سفارت آلمان را برای شما دریافت می کنند.

Booking German Embassy appointment for student visa

گرفتن وقت سفارت آلمان برای ویزای دانشجویی

هزینه و مدارک لازم جهت گرفتن وقت سفارت آلمان برای ویزای دانشجویی

در صورتی که خودتان اقدام کنید، گرفتن وقت سفارت آلمان برای ویزای دانشجویی، هزینه ای ندارد، تنها ۴۰۰ هزار تومان به علاوه ۱۵۰ یورو بابت مصاحبه و پردازش پرونده از شما دریافت خواهد. برای گرفتن وقت سفارت آلمان برای ویزای دانشجویی، تنها کافیست، اسکن پاسپورت معتبر خود را به ایمیل سفارت، ارسال کنید. در صورتی که گرفتن وقت سفارت آلمان برای ویزای دانشجویی را به شرکت های معتبر فعال در این زمینه بسپارید، در قبال پرداخت هزینه ای مقرون به صرفه، در مدت زمان کوتاهی، وقت سفارت آلمان را دریافت خواهید کرد.

مدت زمان انتظار برای گرفتن وقت سفارت آلمان برای ویزای دانشجویی

در گذشته، تمامی وقت های سفارت آلمان در کمتر از ۱ ماه برای متقاضیان انواع ویزا، صادر می شد، ولی در حال حاضر، با توجه به حجم بالای پرونده های در حال بررسی و افزایش روز افزون متقاضیان ویزای دانشجویی آلمان، گرفتن وقت سفارت آلمان برای ویزای دانشجویی، کمی دشوار است و امکان دریافت وقت سفارت به صورت حضوری ممکن نیست، از این رو متقاضیان برای گرفتن وقت سفارت آلمان برای ویزای دانشجویی باید به صورت آنلاین اقدام کنند. به طور کلی مدت زمان انتظار گرفتن وقت سفارت آلمان برای ویزای دانشجویی برای دوره های فوق لیسانس، دکترا و فرصت مطالعاتی در حدود ۱ ماه و مدت زمان گرفتن وقت سفارت آلمان برای ویزای دانشجویی برای دوره های کارشناسی، کالج و مدرسه در حدود ۱ سال است.

ویزا ۲۱، یکی از شرکت های معتبر در زمینه گرفتن وقت سفارت آلمان برای ویزای دانشجویی است که با داشتن سالها تجربه در این زمینه، مفتخر است تا وقت سفارت آلمان برای ویزای تحصیلی را در کوتاهترین زمان و با هزینه های مقرون به صرفه، برای شما عزیزان دریافت نماید. پس با خیال راحت، گرفتن وقت سفارت آلمان برای ویزای دانشجویی را به متخصصان این گروه بسپارید و به دور از هر دغدغه ای بر روی یادگیری زبان آلمانی و اخذ پذیرش از دانشگاه تمرکز کنید.

 

۱۳۹۹/۴/۱۴ ۲۲:۰۷:۳۳

ثبت ديدگاه

Call Now Buttonتماس با ما