//وقت سفارت فرانسه

وقت سفارت فرانسه

وقت سفارت فرانسه

وقت سفارت فرانسه، زمانی است که از سوی سفارت فرانسه در تهران برای متقاضیان دریافت ویزا صادر می شود. افرادی که قصد ورود به کشور فرانسه را دارند باید برای ارائه درخواست خود به سفارت این کشور در یک زمان مشخص شده در سفارت فرانسه حاضر شوند. گرفتن وقت سفارت فرانسه به زمان نیاز دارد بنابراین اگر متقاضی، قصد داشته باشد در یک تاریخ معین به فرانسه سفر کند بهتر است  حدود ۲ ماه زودتر برای دریافت ویزای فرانسه اقدام کند.(در صورت ذیغ وقت کارشناسان ما  به شما کمک خواهند کرد)

 

چگونه وقت سفارت فرانسه بگیریم؟

برای گرفتن وقت سفارت فرانسه لازم است درخواست خود را به سفارت این کشور ارائه دهید. گرفتن وقت سفارت فرانسه برای عموم مردم کاری زمانبر و مستلزم رعایت نکات میباشد که رعایت نکردن انها منجر به طولانی شدن پروسه وقت دهی یا عدم موفقیت در اخذ وقت سفارت فرانسه خواهد شد .  مطمئناً اگر در حال برنامه ریزی برای سفر به فرانسه هستید باید کارهای خود را به سرعت انجام دهید؛ بنابراین بهترین راهکار برای أخذ وقت سفارت فرانسه، استفاده از خدمات مؤسسه های معتبر مهاجرتی و صدور ویزا است. با خدمات تیم تخصصی تهران ویزا  می توانید در کوتاهترین زمان، مراحل دریافت ویزای فرانسه را به پایان برسانید.

 

مراحل گرفتن وقت سفارت فرانسه

مراحل گرفتن وقت سفارت فرانسه

۱-تماس با شماره تلفن ۰۲۱۲۲۵۱۱۷۹۹(عزیزان خارج از کشور تماس با شماره واتس اپ ۰۹۱۲۲۵۰۹۱۵۴)

۲-ارسال عکس پاسپورت

۳-مطلع کردن کارشناسان ما از تاریخ سفر و نوع ویزای درخواستی برای فرانسه

۴-گرفته شدن وقت شما توسط کارگزاران ما

۵-تکمیل وجه و ارسال کانفرم وقت برای شما

نکته :اگر تمام مدارک شما کامل باشد اما سناریوی شما برای رفتن به سفارت فرانسه دقیق و حساب شده نباشد احتمال ریجکتی شما بالا خواهد رفت.

معمولاً متقاضیان تعیین وقت سفارت فرانسه با اهداف مختلفی نظیر دریافت ویزای کار، ویزای تجارت و سرمایه گذاری، ویزای توریستی، ویزای تحصیلی و … درخواست خود را به سفارت ارسال می کنند. هر کدام از ویزاهای فوق، مدارک و اسناد معینی را نیاز دارند. اگر شما هم متقاضی دریافت ویزای فرانسه هستید باید تمام مدارک لازم را از قبل آماده کنید.

 

نحوه گرفتن وقت سفارت فرانسه؛ مدارک مورد نیاز برای وقت سفارت فرانسه

شاید دانشجو هستید و برای تحصیل به فرانسه سفر می کنید؛ ممکن است از سوی یکی از آشنایان و اقوام، دعوت نامه سفر به فرانسه دریافت کرده اید و برای دیدار آن ها می خواهید راهی این کشور شوید؛ شاید هم برای کار یا صرفاً برای گردش و تفریح به فرانسه سفر می کنید؛ در هر صورت باید تمام مدارک مورد نیاز را در روزی که سفارت برای شما تعیین کرده است به همراه داشته باشید.

نحوه گرفتن وقت سفارت فرانسه

مدارک لازم برای تعیین وقت سفارت فرانسه به صورت زیر فهرست می شوند:

 • فرم تکمیل شده أخذ ویزای فرانسه به همراه ترجمه آن (اگر ترجمه به زبان فرانسه هم در اختیار باشد، مورد قبول است)
 • عکس رنگی فرد متقاضی که پس زمینه روشن داشته باشد در ابعاد ۵/۳ در ۵/۴
 • اصل پاسپورت با مدت زمان اعتبار حداقل ۳ ماه پس از پایان مدت ویزای فرانسه (اگر ویزای شینگن هم موجود است باید آن را ارائه داد)
 • مدارک هویتی مانند شناسنامه و کارت ملی به همراه کپی آن
 • سند ازدواج برای افراد متأهل که قصد سفر به همراه هم را دارند؛ اگر فردی با تبعه فرانسه ازدواج کرده باشد باید سند و گواهی ازدواج خود را به سفارت ارائه دهد. اگر فرزندی هم متولد فرانسه باشد باید گواهی تولد و مدارک هویتی خود را ارائه دهد.
 • فرم دعوتنامه از سوی کارفرما برای متقاضیان ویزای کار و یا از سوی فرزندان و اقوام برای متقاضیان ویزای توریستی یا دیدار فرزندان در فرانسه
 • اسناد و مدارک لازم برای اثبات تمکن مالی فرد متقاضی ویزای فرانسه؛ در این قسمت باید پرینت فیش بانکی، صورتحساب گردش ۳ ماه آخر حساب بانکی متقاضی، اسناد بانکی و ترجمه آن و یا گواهی حامی مالی فرد متقاضی ویزای فرانسه تهیه شود. برای تعیین وقت سفارت فرانسه باید تمام این مدارک به همراه مهر و امضای معتبر آماده شوند.
 • ارائه بیمه نامه پزشکی بین المللی
 • ارائه آدرس محل اقامت در فرانسه برای افرادی که دارای دعوتنامه هستند و یا اعلام آدرس هتل محل اقامت به همراه فرم رزرو هتل
 • فرم تکمیل شده ویزا برای هر یک از اعضای خانواده
 • گواهی نامه اشتغال به کار برای کارمندان و یا اسناد مالکیت کسب و کار مانند جواز کسب یا ثبت شرکت متعلق به کارفرمایان و مدیران
 • گواهی اشتغال به تحصیل برای دانش آموزان و دانشجویان
 • ارائه فرم دعوتنامه از دانشگاه پذیرش کننده در فرانسه (این مورد برای متقاضیان تحصیل در فرانسه مورد نیاز است. با این مدارک، دانشجویان برای أخذ ویزای تحصیلی در فرانسه اقدام می کنند.)
 • تکمیل فرم تعهد نامه و ارائه چک بانکی به عنوان ضمانت

لازم به ذکر است که حضور فرد متقاضی دریافت ویزای فرانسه در مصاحبه وقت سفارت فرانسه، لازم و ضروری است و فرد دیگری مجاز نیست به جای او در این مصاحبه شرکت کند.

 

آدرس سفارت فرانسه

سفارت فرانسه در کشور ایران در تهران قرار دارد؛ برای ارائه فرم درخواست خود برای أخذ وقت سفارت باید به آدرس تهران، خیابان نوفل لوشاتو، پلاک ۶۶-۶۴ مراجعه کنید.(برای ویزا های بلند مدت) برای درخواست ویزای نوع c باید به شرکت وی اف اس vfs واقع در میدان هروی مجتمع هروی سنتر مراجعه نمایید. سفارت به جز روزهای تعطیل، (جمعه و شنبه)در ساعات اداری ۷:۳۰ تا ۲۰:۰۰ باز می باشد. افرادی که تمایل دارند در وقت خود صرفه جویی کنند و یا برای مراجعه به سفارت با مشکلاتی مواجه هستند می توانند مراحل درخواست وقت سفارت فرانسه را به مجموعه تهران ویزا بسپارند. این گروه مهاجرتی، تضمین می کند در تمام مراحل دریافت ویزای سفر به فرانسه همراه شما خواهد بود.

 

راهنمای سفر به فرانسه

راهنمای سفر به فرانسه

یکی از کشورهای غرب اروپا که گردشگری و صنعت آن در تمام جهان شهرت دارد، کشور فرانسه است. فرانسه در طول تاریخ همواره ثبات و پایداری خود را ثابت کرده است که برترین نمونه تاریخی آن، ناپلئون بناپارت و انقلاب صنعتی بوده است. این کشور با آلمان، سوئیس، ایتالیا، اسپانیا و بلژیک هم مرز است. آنچه گردشگران جهان را به سمت این کشور زیبا و وصف ناپذیر جلب می کند، برج ایفل است که همانند نگینی در شهر پاریس می درخشد. با أخذ ویزای فرانسه می توانید از تمام جاذبه های گردشگری این کشور لذت ببرید.

در کشور فرانسه می توانید شرایط مختلف آب و هوایی را تجربه کنید؛ از آب و هوای لذت بخش مدیترانه ای گرفته تا سرمای زمستانی، شهرهای فرانسه را در برگرفته است. بارش باران و برف در فرانسه بسیار تماشایی است. اگر قصد دارید در بهترین فصل سال به این کشور سفر کنید، بهار را به شما پیشنهاد می دهیم؛ اما اگر به جشن های سال نو و شرکت در مراسم کریسمس، به ویژه در پاریس رویایی علاقه مند هستید، ماه های فوریه و ژانویه را برای سفر به پاریس انتخاب کنید.

دریافت ویزای توریستی فرانسه

فرانسه به دلیل وجود جاذبه‌های شگفت انگیزش یکی از کشورهایی است که همه ساله توریست‌های زیادی از کل کشورهای جهان به آن سفر می‌کنند. برای دریافت ویزای توریستی فرانسه باید نسبت به اخذ ویزای شینگن اقدام نمایید.

با این ویزا شما نه تنها می‌توانید آثار تاریخی و … را در فرانسه تماشا کنید، بلکه امکان سفر به سایر کشورهای اروپایی که عضو پیمان شینگن هستند را نیز خواهید داشت.

پس از دریافت وقت سفارت فرانسه برای دریافت ویزای توریستی باید مدارکی که برای سفر به این کشور نیاز است را آماده کنید. از جمله این مدارک می‌توان به پاسپورت با اعتبار بیشتر از ۶ ماه، گواهی نشان دهنده تمکن مالی، بلیط رفت و برگشت، نامه رزرو هتل و… اشاره کرد.

برای صدور ویزای توریستی برای افراد بالای ۱۲ سال باید ۶۰ یورو به سفارت پرداخت کنید. هزینه ویزای کودکان بین ۶ تا ۱۲ سال ۳۵ یورو می‌باشد و هزینه صدور ویزا برای کودکان زیر ۶ سال رایگان است.

وقت سفارت فرانسه

در صورتی که درباره نحوه دریافت وقت سفارت فرانسه و ویزای فرانسه با اهداف مختلف آشنایی ندارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از مشاورین توانمند و با تجربه تهران ویزا کمک بگیرید.

تیم تخصصی تهران ویزا  آماده ارائه خدمات اخذ ویزای شینگن، دریافت ویزای فرانسه،تعیین وقت سفارت فرانسه و … می باشد. با اطمینان خاطر می توانید تمام امور دریافت ویزای خود را به این مجموعه بسپارید.

توسط |۱۳۹۸/۲/۳۰ ۱۵:۰۷:۰۹بهمن ۲۷ام, ۱۳۹۷|وقت سفارت|بدون ديدگاه

درباره نویسنده :

ثبت ديدگاه

تماس با ما