وقت سفارت ایتالیا تضمینی

وقت سفارت ایتالیا تضمینی توسط افراد با تجربه و متخصصی که در سایت های معتبر سفارت و آژانس های مسافرتی مشغول به کار هستند ارائه می شود، این افراد با توجه به تجربه ای که از سیستم نوبت دهی سفارت ایتالیا دارند به راحتی می توانند اخذ وقت سفارت را برای متقاضیان تضمین کنند.

گرفتن وقت سفارت تضمینی توسط کارشناسان ویزا۲۱ انجام خواهد شد .

برای گرفتن وقت سفارت ایتالیا به صورت تضمینی فقط عکس صفحه اول پاسپورت خود را روی واتس اپ برای ما ارسال نمایید .

شماره واتس اپ ما : ۰۹۱۲۲۵۰۹۱۵۴ جهت تماس و هماهنگی

برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله وقت سفارت ایتالیا را مطالعه بفرمایید و با شماره تماس های موجود ر وبسایت تماس حاصل کنید .

هزینه اخذ وقت سفارت ایتالیا

تعیین وقت سفارت ایتالیا تضمینی به دو صورت فوری و عادی انجام می گردد، هزینه وقت سفارت ایتالیا بسته به زمان و شرایط سفارت متفاوت است

 از آن جایی که ایتالیا همواره برگزار کننده بزرگ ترین نمایشگاه ها و کنفرانس ها بوده است و از اماکن جذاب و دیدنی بسیار برخوردار می باشد، همه ساله توجه میلیون ها گردشگر را در سراسر جهان به خود جلب کرده است. اما همانطور که می دانید لازمه ی برخورداری از این امکانات اخذ ویزا می باشد. دریافت ویزا از چندین مرحله تشکیل شده است که مهم ترین آن دریافت وقت از سفارت ایتالیا است.

وقت از سفارت ایتالیا
چنانچه شما تصمیم داشته باشید در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون هیچ دردسری به کشور زیبای ایتالیا سفر کنید، اولین گامی که باید برای اخذ ویزا بردارید دریافت وقت سفارت ایتالیا تضمینی می باشد.

در مرحله دریافت وقت سفارت متقاضیان جهت انگشت نگاری و مصاحبه حضوری به سفارتخانه این کشور که در تهران خیابان جردن یا  کارگزاری سفارت ایتالیا در ولنجک مراجعه نمایند. دریافت وقت سفارت اگر به صورت عادی باشد و تضمینی در کار نباشد حداقل ۶۰ روز زمان می برد

. از همین رو افرادی که برای سفر خود عجله دارند بهتر است از طریق سایت های معتبر برای وقت سفارت ایتالیا به صورت تضمینی اقدام نمایند.

، مهم ترین مسئله در این قسمت تکمیل فرم وقت سفارت ایتالیا بدون هیچ خطا و نقصی می باشد. فراموش نکنید سفارت ایتالیا هیچ استثنایی برای متقاضیان در نظر نمی گیرد بنابراین برای این که مشکلی در گرفتن وقت سفارت برای شما ایجاد نشود در تکمیل مدارک خود توجه لازم را داشته باشید.

مدارک مورد نیاز وقت سفارت ایتالیا

 1.  فتوکپی از دو صفحه پشت و روی آن
 2. ارائه عکس رنگی سه در چهار
 3. کپی از صفحه شناسنامه و گذرنامه
 4. تکمیل فرم دعوتنامه(در صورت وجود)
 5. تکمیل فرم ویزا از جانب فرد دعوت کننده
 6. ارائه گذرنامه مدت دار
 7. تکمیل فرم های مربوط به اطلاعات شغلی
 8. درج آدرس دقیق محل زندگی و محل کار
 9. ارائه بیمه مسافرتی و نسخه کپی آن
 10. پرینت از گردش مالی متقاضی
 11. سند مالکیت به نام متقاضی یا همسر او
 12. هزینه لازم جهت اخذ ویزا و سفر به کشور ایتالیا
 13. پرینت بلیط یا رزرو بلیط هواپیما و رزرو هتل

وقت سفارت ایتالیا تضمینی به عنوان ارائه نوبت برای انجام مصاحبه اخذ ویزا توسط افسر کنسولگری صورت می گیرد، افسر مربوطه بعد از بررسی تمامی شرایط و هدف متقاضی برای صدور و یا عدم صدور ویزا تصمیم می گیرد. همچنین با توجه به حجم انبوه تعداد متقاضیان برای سفر به این کشور خرید وقت سفارت نیز امری پر دردسر و دشوار می باشد. لازم به ذکر است وقت سفارت ایتالیا برای اخذ انواع ویزای تجاری، توریستی و تحصیلی صادر می شود. متقاضیان به منظور اخذ نوبت باید مدارکی را تهیه نمایند و در روز مصاحبه برای افسر کنسولگری ارائه دهند.

مدارک شغلی وقت سفارت ایتالیا

 • برگه مربوط به حکم کارگزینی کارمندان دولتی و ترجمه آن به زبان ایتالیایی
 • جواز کسب و کپی آن از شهرداری محل سکونت متقاضی برای افراد مشاغل آزاد
 • گواهی اشتغال برای افراد مشغول در قسمت های خصوصی
 • کارت عضویت برای اعضای هیئت مدیره و اساتید دانشگاه
 • روزنامه رسمی که نام شرکت و مدیران آن در آن ثبت شده است.

دلایل ریجکت شدن ویزای ایتالیا
یکی از دلایل ریجکت شدن درخواست متقاضیان برای دریافت ویزا عدم ارائه مدارک کامل در روز مصاحبه می باشد. شما می بایست تمامی مدارک مورد نیاز را برای افسر کنسولگری به صورت کامل ارائه دهید و به تمام پرسش های وی در سفارت خانه دقیق و واضح پاسخ دهید. به عنوان مثال برخی از مهم ترین اسنادی که در این روز باید ارائه داده شود شامل مدارک رزرو هتل، بلیط رفت و برگشت هواپیما و بیمه مسافرتی می باشد. متقاضیان در صورتی که کوچک ترین نقصی در ارائه مدارک خود داشته باشند با ریجکت ویزا و حتی وقت سفارت رو به رو خواهند شد. یکی از مزایای وقت سفارت ایتالیا تضمینی این است که شما هرگز در دریافت نوبت برای مصاحبه با ریجکت رو به رو نخواهید شد.

راهنمای اخذ وقت سفارت ایتالیا تضمینی

خوشبختانه در حال حاضر امور مرتبط با ویزای ایتالیا را کارگزاری ویزامتریک انجام می‌دهد. تا پیش از این کارگزاری cox and kings این وظیفه را برعهده داشت. متاسفانه واگذاری امور کنسولی سفارت ایتالیا به cox and kings سبب بروز مشکلات عدیده‌ای برای متقاضیان شده بود. برای مثال هیچ تضمینی جهت رزرو وقت سفارت وجود نداشت. در آن زمان سامانه نوبت دهی هر چند وقت یکبار باز می‌شد و متقاضیان برای دریافت وقت باید به صورت اتفاقی در این بازه زمانی وقت خود را رزرو می‌کردند. این درحالی بود که بسیاری از متقاضیان به دلیل نامشخص بودن زمان باز شدن وقت سفارت مدت‌ها موفق به اخذ نوبت نمی‌شدند.

با این وجود شرکت ویزامتریک پروسه گرفتن وقت سفارت ایتالیا تضمینی را میسر کرده است. در حال حاضر شما می‌توانید هر زمان که بخواهید برای دریافت وقت سفارت کشور ایتالیا اقدام نمایید. اتفاقی که می‌تواند مشکلات و نارضایتی‌های قبلی را از میان بردارد. البته اگر در رزرو وقت سفارت ایتالیا مشکل داشته باشید، ویزا ۲۱ آماده است تا در سریعترین زمان برای شما وقت بگیرد.

وقت سفارت ایتالیا تضمینی

۰ تا ۱۰۰ درخواست ویزای شینگن از سفارت ایتالیا

اگر خواهان سفر به کشور ایتالیا هستید، باید برای دریافت ویزا شینگن از طریق سفارت ایتالیا اقدام کنید. منتهی چند نکته در این زمینه وجود دارد. اول اینکه شما در تمام مراحل از تعیین نوبت گرفته تا تحویل مدارک، تنها با کارگزاری ویزامتریک در ارتباط هستید، نه سفارت! دوم اینکه در حال حاضر نحوه‌ی ثبت درخواست ویزای ایتالیا نسبت به گذشته آسانتر شده است. اجازه دهید در ادامه مراحلی که باید طی کنید تا ویزای شینگن بگیرید را بررسی کنیم:

 • تعیین قرار ملاقات ویزامتریک

گرفتن قرار ملاقات یا همان وقت سفارت ایتالیا تضمینی بسیار ساده است. البته اگرچه شما می‌توانید خودتان هم وقت سفارت بگیرید، اما به دلیل مشکلات و پیچیدگی‌هایی که رزرو نوبت از کارگزاری ویزامتریک دارد، بهتر است اینکار را به ویزا ۲۱ بسپارید. ما با توجه به زمان و هدف شما از سفر به ایتالیا نسبت به تعیین وقت اقدام خواهیم کرد.

 • ترجمه مدارک مورد نیاز ویزا

پس از رزرو وقت سفارت باید با توجه به نوع سفر مدارک خود را ترجمه کنید. مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا، به نوع ویزای درخواستی بستگی دارد. برای مثال متقاضیان ویزای تحصیلی ایتالیا باید علاوه بر مدارک هویتی، تمکن مالی و … مدارک تحصیلی خود را نیز ترجمه کنند. به همین ترتیب متقاضیان ویزای توریستی، کاری و … نیاز به ارائه مدارک خاصی دارند که باید همه آنها پیش از مراجعه به ویزامتریک ترجمه شود. دقت کنید سفارت ایتالیا ترجمه مدارک به زبان انگلیسی را مورد پذیرش قرار می‌دهد، منتهی مدارک ترجمه شده باید حتما ممهور به مهر دارالترجمه رسمی باشند.

درخواست ویزای شینگن از طریق سفارت ایتالیا

 • مراجعه به دفتر ویزامتریک و ثبت درخواست

پس از جمع آوری مدارک، باید با در دست داشتن آنها در وقت سفارت ایتالیا تضمینی رزرو شده حاضر شوید. البته به این موضوع اشاره کردیم که برای ثبت درخواست ویزا نیازی به مراجعه‌ی حضوری به سفارت نیست، بلکه باید از طریق ویزامتریک درخواست خود را ثبت و پیگیری نمایید. شرکت ویزامتریک در تهران، خیابان بهشتی، خیابان خالد اسلامبولی، نبش خیابان ۲۱، ساختمان شیراز قرار دارد.

 

۱۴۰۲/۸/۴ ۱۴:۱۰:۵۱

ثبت ديدگاه

Call Now Buttonتماس با ما