//وقت سفارت اسپانیا

وقت سفارت اسپانیا

اسپانیا یکی از کشورهای جذاب و بینظیر اروپایی است. جهت اخذ ویزای این کشور باید نسبت به دریافت وقت سفارت اسپانیا اقدام کنید. بنا بر این که به چه منظوری به اسپانیا سفر می‌کنید، این امکان برایتان وجود دارد که یکی از انواع ویزا اسپانیا از جمله ویزای توریستی، ویزای کاری، ویزای تحصیلی و … را دریافت کنید.

از سال ۱۹۹۵ اسپانیا به عنوان یکی از کشورهای عضو پیمان شینگن شناخته می‌شود؛ بنابراین با دریافت ویزای این کشور می‌توانید به راحتی به کلیه کشورهایی که عضو این پیمان هستند سفر کنید و سفری جذاب و هیجان انگیز را برای خودتان و خانواده رقم بزنید.

برای این که بتوانید وقت سفارت اسپانیا را به صورت فوری دریافت کنید، باید از افرادی که سال‌هاست در زمینه مهاجرت و سفر به اروپا و مخصوصاً کشور اسپانیا فعالیت دارند کمک بگیرید. مشاورین متخصص تهران ویزا با نحوه دریافت وقت سفارت و چگونگی اخذ ویزای اسپانیا به خوبی آشنا هستند.

با راهنمایی مشاورین توانمند و باتجربه تهران ویزا می‌توانید در کمترین زمان ممکن از سفارت کشور اسپانیا وقت گرفته و ویزای کشور اسپانیا را برای سفر به این کشور اروپایی شگفت انگیز دریافت نمایید.

مراحل تعیین وقت سفارت اسپانیا

 1. تماس با مشاورین ما از طریق شماره ۰۲۱۲۲۵۱۱۷۹۹
 2. ارسال عکس پاسپورت به شماره واتس اپ یا تلگرام ۰۹۱۲۲۵۰۹۱۵۴
 3. مطلع نمودن ما از نوع سفر خود و تاریخ پرواز
 4. گرفته شدن وقت سفارت شما در اسرع وقت تکمیل وجه و ارسال کانفرمیشن .
 • برای عزیزان خارج از کشور امکان تماس از طریق شماره واتس اپ ۰۹۱۲۲۵۰۹۱۵۴ وجود دارد.

وقت سفارت اسپانیا

زمان اخذ وقت سفارت اسپانیا برای درخواست ویزا

زمان گرفتن وقت سفارت اسپانیا متغیر میباشد.برای اطلاع از زمان وقت سفارت اسپانیا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.در مواردی که مسافر عجله داشته باشد امکان گرفتن وقت فوری سفارت اسپانیا و وقت های وی ای پی وجود دارد.

قبل از تکمیل مدارک برای اخذ ویزای اسپانیا و آماده کردن لوازم ضروری سفر باید نسبت به اخذ وقت از سفارت اقدام کنید. بازه زمانی که برای گرفتن ویزای اسپانیا باید به آن توجه داشته باشید حداکثر ۹۰ روز و حداقل ۳ هفته قبل از آغاز سفرتان به این کشور است.

برای دریافت ویزای اسپانیا چه مدارکی لازم است؟

برای این که سفر به اسپانیا و دریافت ویزای این کشور راحت‌تر انجام شود، به شما پیشنهاد می‌کنیم اخذ وقت سفارت اسپانیا را به مشاورین تهران ویزا بسپارید و خودتان نسبت به تکمیل کردن مدارک مورد نیاز که سفارت اسپانیا برای ارائه ویزا به آن‌ها نیاز دارد اقدام نمایید.

مشاورین تهران ویزا برای تکمیل مدارک نیز راهنمایی‌های لازم را به متقاضیان ارائه می‌کنند تا بتوانند بدون مشکل ویزای این کشور را دریافت کنند.

در اینجا به مدارکی که برای دریافت ویزای اسپانیا به آن‌ها نیاز دارید اشاره شده است.

 • مدارک شناسایی متقاضی و همراهان از جمله شناسنامه، کارت ملی و… به همراه ترجمه آن‌ها
 • فرم سفارت اسپانیا را دانلود و آن را به دقت و با اطلاعات صحیح تکمیل کنید. (این فرم را می‌توانید به صورت آنلاین نیز تکمیل کنید و سپس پرینت آن را برای ارائه به سفارت تهیه نمایید.)
 • ۲ قطعه عکس با پس زمینه سفید که اخیراً ثبت کرده‌اید.
 • گذرنامه و نسخه‌های قبلی ویزا (برای اخذ ویزای شینگن باید گذرنامه شما بیشتر از ۳ ماه تاریخ اعتبار داشته باشد. اگر زمان اعتبار گذرنامه کم است باید قبل از اخذ وقت سفارت اسپانیا نسبت به تمدید آن اقدام نمایید.)
 • در صورتی که ویزای شما توریستی است باید قبل از اخذ ویزا بلیط سفر رفت و برگشت را خریداری کرده و در زمان ارائه مدارک ویزا، بلیط برگشت را نیز ضمیمه پرونده نمایید.
 • ارائه مدارک مربوط به رزرو هتل برای سفرهای توریستی
 • دارا بودن بیمه مسافرتی که حداقل ۳۰۰۰۰ یورو سقف پوشش داشته باشد. (این بیمه نامه در کشور اسپانیا و محدوده شینگن معتبر است و در صورتی که فرد نیاز به خدمات درمانی در سفر داشته باشد می‌تواند از این بیمه نامه معتبر استفاده کند.)
 • مدارک نشان دهنده دارا بودن تمکن مالی متقاضی مانند گردش ۶ ماهه آخر حساب بانکی
 • گواهی اثبات روابط خانوادگی مانند سند ازدواج یا گواهی تولد برای اخذ ویزاهای خانوادگی

وقت سفارت اسپانیا

اخذ وقت سفارت اسپانیا و دریافت انواع ویزای این کشور

ویزای کشور اسپانیا در نمونه‌های مختلف به متقاضیان ارائه می‌شود. با توجه به این که هدف متقاضی از سفر به این کشور چیست و چه برنامه‌ای در پیش رو دارد، سفارت مدارک مختلفی را برای ارائه انواع ویزا به متقاضیان در نظر گرفته است.

پس از اخذ وقت سفارت اسپانیا باید این مدارک را با توجه به هدفی که برای سفر به این کشور اروپایی دارید آماده کرده و در زمان تعیین شده توسط سفارت آن‌ها را تحویل دهید.

اخذ وقت سفارت اسپانیا برای دریافت ویزای کاری

برخی از متقاضیانی که نسبت به اخذ ویزای اسپانیا اقدام می‌کنند، علاقه‌مند هستند برای کار در یک کشور اروپایی اقدام کنند. با دریافت این ویزا متقاضی می‌تواند در یک شرکت اسپانیایی مشغول به کار شود و در صورت نیاز به کشورهای مختلف عضو شینگن اعلام کند که می‌تواند با آن‌ها نیز همکاری داشته باشد.

برای این که ویزای کاری اسپانیا را دریافت کنید باید قرارداد استخدامی که توسط کارفرما تنظیم شده را به سفارت تحویل دهید. همچنین ارائه گواهی گردش شش ماهه حساب بانکی به همراه فرم بازپرداخت مالیات بر درآمد را هم باید برای اخذ ویزای باید به کارمندان سفارت ارائه کنید.

اخذ ویزای اسپانیا برای کارفرمایان

در صورتی که قصد دارید کسب و کار جدیدی در کشور اسپانیا راه اندازی کنید باید پس از اخذ وقت سفارت اسپانیا نسبت به تکمیل مدارکی که برای کارفرمایان در نظر گرفته شده اقدام نمایید. به عنوان یک کارفرما باید یک کپی از مجوز کسب و کاری که دارید را به همراه ترجمه آن به سفارت تحویل دهید.

ارائه فرم بازپرداخت مالیات بر درآمد و گواهی گردش شش ماهه حساب بانکی نیز برای کارفرمایانی که می‌خواهند ویزای اسپانیا را اخذ کنند ضروری خواهد بود.

ویزای اسپانیا

اخذ ویزای اسپانیا برای دانش آموزان

در صورتی که دانش آموز یا دانشجو بخواهد به کشور اسپانیا سفر کند باید گواهی نشان دهنده ثبت نام وی در مدرسه یا دانشگاه، به همراه رضایت نامه مدرسه یا دانشگاه برای رضایت از ترک محل تحصیل برای سفر را به سفارت اسپانیا ارائه کند.

اخذ وقت سفارت اسپانیا برای شاغلین و بازنشستگان

افرادی که شاغل هستند پس از اخذ وقت سفارت اسپانیا باید مدارک مربوط به محلی که در آن مشغول به کار هستند را به همراه گواهی گردش ۶ ماهه حساب بانکی خود آماده کنند و در وقت تعیین شده به سفارت تحویل دهند تا بتوانند ویزای اسپانیا را دریافت کنند.

بازنشستگانی که قصد سفر به اسپانیا را دارند و می‌خواهند ویزای این کشور را دست بیاورند، کافی است گواهی گردش ۶ ماهه حساب بانکی خودشان را به سفارت تحویل دهند تا ویزا برای آن‌ها صادر شود.

اخذ ویزای توریستی اسپانیا

اسپانیا جاذبه‌های گردشگری فراوانی دارد و سالانه بیش از ۷۰ میلیون گردشگر به این کشور سفر می‌کنند و از جاذبه‌های آن بازدید به عمل می‌آورند. در صورتی که قصد دارید ویزای توریستی اسپانیا را دریافت کنید، کافی است پس از اخذ وقت سفارت اسپانیا نسبت به تکمیل مدارکی که برای سفرهای توریستی در نظر گرفته شده اقدام نمایید.

از جمله مدارکی که توریست‌ها باید برای دریافت ویزای اسپانیا ارائه کنند می‌توان به بلیط رفت و برگشت، مدارک رزرو هتل، گواهی نشان دهنده تمکن مالی و… اشاره کرد.

ویزای توریستی اسپانیا

ویزای اسپانیا برای دیدار بستگان

در صورتی که اعضای خانواده شما در اسپانیا ساکن هستند می‌توانید نسبت به اخذ ویزای دیدار از بستگان اقدام نمایید. هنگام اخذ وقت سفارت اسپانیا باید این موضوع را با مشاورین تهران ویزا در میان بگذارید تا راهنمایی‌های لازم را برای تکمیل مدارک برای دریافت ویزای ویزیتور به شما ارائه کنند.

ویزای اسپانیا برای اهداف تجاری

در صورتی که متقاضی بخواهد در جلسه، سمینار یا نمایشگاهی در کشور اسپانیا شرکت کند، باید ویزای اسپانیا برای اهداف تجاری را دریافت نماید. در صورتی که بین شرکت‌های کشور مبدأ و مقصد روابط تجاری وجود داشته باشد، باید مدارک نشان دهنده درستی این موضوع را جهت دریافت ویزا ارائه کنید.

از دیگر مواردی که برای دریافت این نمونه ویزا باید به سفارت ارائه شود می‌توان به گواهی گردش حساب بانکی ۶ ماهه و گواهی نشان دهنده این که شرکت هزینه‌های سفر و اقامت متقاضیان شرکت کننده در جلسه یا همایش را تقبل کرده نیز به پرونده ضمیمه شود.

اخذ وقت سفارت اسپانیا برای دریافت ویزای تحصیلی

افراد زیادی در کل جهان علاقه‌مند هستند که در دانشگاه‌های رده بالا اسپانیا ادامه تحصیل دهند. با توجه به رقابت زیادی که برای ثبت نام در دانشگاه‌های این کشور وجود دارد، باید متقاضی با دانش کامل در این راه قدم بردارد تا بتواند در یکی از دانشگاه‌های اسپانیا پذیرفته شود.

این رقابت برای مقطع تحصیلی دکتری که بورسیه تحصیلی به آن تعلق می‌گیرد شدیدتر است. مشاورین تهران ویزا شما را راهنمایی می‌کنند تا بتوانید در یکی از بهترین دانشگاه‌های اسپانیا برای تحصیل در مقاطع مختلف پذیرش بگیرید.

تحصیل در اسپانیا

چرا سفر به اسپانیا؟

اسپانیا کشوری است که در شبه جزیره ایبری واقع شده و جز کشورهای اروپای جنوب غربی می‌باشد. این کشور ۵۰۶ هزار کیلومتر مربع مساحت و حدود ۴۷ میلیون نفر جمعیت دارد.

این کشور زیبا قدمتی بیش از ۳۵ هزار سال دارد و آثار تاریخی که در قلب اسپانیا پنهان شدهاند شگفت انگیز می‌باشند. مادرید پایتخت اسپانیا به تنهایی یک دفتر هزار رنگ از جاذبه‌های گردشگری است که توریست‌ها را به سمت خودش جذب می‌کند.

اسپانیا جز کشورهای مرفه اروپایی است و کیفیت زندگی در این کشور بالا می‌باشد. بیشتر برندهای سرشناس تولید کننده پوشاک و… در این کشور شعبه دارند. همچنین با توجه به این که اسپانیا در محدوده شینگن واقع شده، به لحاظ تجاری در وضعیت مطلوبی قرار دارد.

برای این که بتوانید اسپانیا را بهتر بشناسید، به شما پیشنهاد می‌کنیم وقت سفارت اسپانیا را برای دریافت ویزای این کشور اخذ نمایید. سپس با ویزای معتبر اسپانیا به این منطقه سفر کنید و جاذبه‌های اسپانیا را از نزدیک تماشا کنید و با فرهنگ مردم این منطقه بیشتر آشنا شوید.

توسط |۱۳۹۸/۱/۲۹ ۱۳:۰۰:۴۸فروردین ۲۹ام, ۱۳۹۸|وقت سفارت|بدون ديدگاه

درباره نویسنده :

ثبت ديدگاه

تماس با ما