//فرم سفارت ایتالیا

فرم سفارت ایتالیا

فرم سفارت ایتالیا و تکمیل آن اولین گام برای انجام مراحل مهاجرت به ایتالیا می باشد. دانلود فرم سفارت ایتالیا در سایت های مربوط به اخذ ویزا قرار داده شده است که متقاضیان از این طریق می توانند فرم مربوطه را دانلود نمایند. همان طور که گفتیم نخستین گام برای دریافت ویزای شینگن و یا هر نوع ویزای اقامت، توریستی، کاری و… دانلود فرم سفارت ایتالیا از سایت های سفارت و تکمیل آن برای اخذ وقت سفارت ایتالیا می باشد. در نظر داشته باشید تکمیل درست و با دقت این فرم اهمیت خیلی زیادی در اخذ ویزای شما دارد، به گونه ای که در صورت پاسخ اشتباه به هر یک از سوالات ممکن درخواست ویزای ایتالیا برای شما پذیرفته نشود. فرم های سفارت خانه ها با یکدیگر متفاوت هستند به عنوان مثال پرسش هایی که در فرم درخواست سفارت ایتالیا پرسیده می شود با پرسش های فرم دیگر سفارت خانه ها یکسان نمی باشد، به عبارتی هر سفارت خانه فرم مخصوص به خود را دارد که می بایست در زمان تعیین شده به سفارتخانه تحویل داده شود. حال ما در این مقاله قصد داریم راهنمای تکمیل فرم سفارت ایتالیا و هر اطلاعاتی که برای مهاجرت به این کشور نیاز است را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

فرم سفارت ایتالیا را میتوانید از لینک زیر دانلود نمایید

فرم سفارت ایتالیا pdf

دانلود فرم سفارت ایتالیا pdf 

ایتالیا یکی از محبوب ترین مقصد های گردشگری دنیا می باشد که در میان ایرانیان جایگاه بسیار خاصی دارد، این کشور در جنوب قاره اروپا قرار گرفته است و جزء زیباترین کشور های اروپایی محسوب می شود. ایتالیا علاوه بر این که در صنعت بسیار پیشتاز بوده است در حوزه معماری، فرهنگ و تاریخ نیز جایگاه بسیار ویژه ای دارد. اغلب افراد کشور ایتالیا را به عنوان میراث با ارزش در زمینه رشد توریست و جذب گردشگران از همه نقاط جهان می شناسند، این کشور جزء کشورهای حوزه شینگن است که مهاجرت به آن نیاز به اخذ ویزای سفارت ایتالیا دارد.

نکات قابل توجه برای اخذ ویزای ایتالیا

  1. متقاضیان حتما پیش از مراجعه به سفارت ایتالیا باید فرم سفارت ایتالیا را تهیه و تکمیل کنند و مدارک مورد نیز را در چک لیست در موعد مصاحبه به همراه داشته باشند، فراموش نکنید درخواست هایی که با مدارک ناقص و غیرشفاف ارائه می شود ریجکت می گردد. همه افراد متقاضی به جزء کودکان زیر ۱۲ سال حتما در روز مصاحبه باید اثرانگشت ارائه دهند.
  2. در صورتی که مقصد اصلی متقاضی فقط کشور ایتالیا باشد، سفارت ایتالیا ویزای شینگن را صادر نماید.
توسط |۱۳۹۸/۱۱/۲ ۲۰:۱۰:۵۶اردیبهشت ۲۹ام, ۱۳۹۸|مقالات|بدون ديدگاه

درباره نویسنده :

ثبت ديدگاه

تماس با ما