//راحت ترین راه گرفتن ویزای شینگن

راحت ترین راه گرفتن ویزای شینگن

 

راحت ترین راه گرفتن ویزای شینگن

منطقه شینگن یکی از پرطرفدارترین مقاصد سفر در جهان بشمار می رود. سالیانه بیش از ۱۶ میلیون درخواست سفر به محدوده شینگن به سفارتخانه های ۲۶ کشور عضو شینگن ارسال می گردد. بدین ترتیب بدیهی است که در صدور ویزای شینگن سخت گیری هایی اعمال شود. با توجه به درصد ریجکتی ویزای شینگن در این میان برخی افراد به دنبال راحت ترین راه گرفتن ویزای شینگن هستند. نکته قابل توجه این است که قوانین و مدارک مورد نیاز برای صدور ویزای شینگن در تمام منطقه شینگن کمابیش یکسان است. به عبارتی برای درخواست ویزای شینگن در هر یک از کشورهای حوزه شینگن نیاز به مدارک تقریبا یکسانی است و ممکن است در برخی موارد تفاوتهایی وجود داشته باشد. ولیکن برخی از کشورها سخت گیری کمتری انجام داده، لذا راحت ترین راه گرفتن ویزای شینگن بشمار می آیند. در ادامه به بررسی راحت ترین راه گرفتن ویزای شینگن و معرفی کشورهای سخت گیر در اخذ ویزای شینگن اشاره می کنیم.

برای اطلاع از شرایط دقیق سفارت های شینگن پیشنهاد میکنیم مقاله روبه رو را که با رنگ صورتی مشخص شده مطالعه نمایید —>>> اخذ ویزای شینگن

تصویر مرتبط

راحت ترین کشورهای اخذ ویزای شینگن

 

صدور ویزای شینگن در کدام کشورها راحتتر است

راحت ترین راه گرفتن ویزای شینگن کدام است؟ این سوالی است که ذهن متقاضیان بسیاری را به خود مشغول کرده است. طبق بررسی های صورت گرفته برخی کشورها در بررسی مدارک متقاضیان و صدور ویزا سخت گیری کمتری اعمال می کنند. لذا متقاضیان اخذ ویزای شینگن می توانند از طریق این کشورها شانس صدور ویزای خود را افزایش دهند. راحت ترین راه گرفتن ویزای شینگن در واقع مراجعه به این کشورها است. طبق بررسی های صورت گرفته در خصوص ویزاهای صادر شده توسط کشورهای مختلف عضو شینگن مشخص گردید که به ترتیب کشورهای ایسلند، فنلاند، لیتوانی، استونی و لتونی پنج کشوری هستند که بالاترین درصد صدور ویزای شینگن را داشته اند. هر کدام از این کشورها بالای ۹۸.۵ درصد نرخ صدور ویزای شینگن داشته بنابراین جزو راحت ترین راه گرفتن ویزای شینگن محسوب می شوند. در این میان کشورهایی مانند ایتالیا، اسپانیا، مجارستان و سوئیس نیز طبق تجربه بدست آمده کشورهای نسبتا راحتی برای صدور ویزای شینگن متقاضیان ایرانی هستند. در برابر راحت ترین راه گرفتن ویزای شینگن از کشورهای حوزه شینگن، برخی کشورها هستند که با وضع قوانین سخت گیرانه دارای بیشترین درصد ریجکتی ویزا هستند. این کشورها با اعمال محدودیت های بسیار سعی در کنترل مرزها و وضعیت کشور خود دارند. کشورهای مالت، بلژیک، پرتغال، فرانسه، آلمان و هلند جزو پنج کشوری هستند که دارای بیشترین تعداد رد درخواست ویزا هستند. بنابراین متقاضیان ایرانی که درخواست صدور ویزای شینگن را دارند باید در درخواست ویزای کشورهای فوق دقت بیشتری داشته باشند. این افراد می توانند در صورت امکان از طریق راحت ترین راه گرفتن ویزای شینگن و کشورهای آسانتر برای اخذ ویزا اقدام نمایند. البته بسته به شرایط اقتصادی و سیاسی اتحادیه اروپا، کشور مقصد و ایران این شرایط متغیر خواهد بود. در ادامه بهترین روش برای اخذ ویزای شینگن را معرفی می نمائیم.

نتیجه تصویری برای راحت ترین راه گرفتن ویزای شینگن

کشورهای سخت گیر در صدور ویزای شینگن

 

راحت ترین راه گرفتن ویزای شینگن را با ویزا ۲۱ تجربه کنید

با توجه به وضعیت فعلی ایران و مشکلات موجود در منطقه، کشورهای منطقه شینگن با نگاه سختگیرانه به درخواست صدور ویزا نگاه می کنند. در این میان برخی آژانس های مسافرتی و موسسات مهاجرتی از طریق ارتباطات خود با سفارتخانه های مختلف می توانند موجب تسهیل در اخذ ویزا شوند. بنابراین راحت ترین راه گرفتن ویزای شینگن مشاوره با موسسات معتبر فعال در امر ویزا و وقت سفارت است. ویزا ۲۱ با تیم تخصصی در زمینه وقت سفارت و اخذ انواع ویزای شینگن همواره بهترین راه حل ها را برای متقاضیان در نظر می گیرد. برای اخذ ویزای شینگن و در واقع راحت ترین راه گرفتن ویزای شینگن توصیه می شود که درخواست و اجرای فرآیند اخذ ویزا را به کارشناسان ویزا ۲۱ بسپارید.

تصویر مرتبط

اخذ راحت ویزای شینگن با ویزا ۲۱

توسط |۱۳۹۸/۱۰/۲۴ ۱۶:۴۶:۲۴آذر ۲۱ام, ۱۳۹۸|ویزای شینگن|بدون ديدگاه

درباره نویسنده :

ثبت ديدگاه

تماس با ما