//اخذ ویزای شینگن توریستی

اخذ ویزای شینگن توریستی

اخذ ویزای شینگن توریستی

ویزای شینگن به معنی دریافت مجوز ورود به کشورهای حوزه شینگن است. اخذ ویزای شینگن توریستی برای مسافرانی که قصد سفر به کشورهای اروپایی را دارند موجب می گردد که اجازه بازدید و سفر به دیگر کشورهای منطقه شینگن را پیدا کنند. بنابراین مسافران و افراد زیادی به دنبال اخذ ویزای شینگن هستند. طبق مقررات موجود اگر فردی دارای ویزای شینگن باشد می تواند در مدت زمان اعتبار ویزای خود علاوه بر مقصد اصلی در دیگر کشورهای منطقه شینگن نیز تردد نماید. اخذ ویزای شینگن توریستی دارای این مزیت است که گردشگران می توانند توسط ویزای شینگن به چندین کشور اروپایی سفر کرده و به سهولت در منطقه شینگن تردد نمایند. با توجه به مزیت های ویزای شینگن، صدور آن دارای مراحل خاصی بوده که در صورت عدم رعایت برخی نکات و ارائه مدارک ناقص به سفارت، منجر به ریجکت شدن می شود. برای جلوگیری از این موضوع بهترین راه آگاهی از مدارک و مراحل اخذ ویزای شینگن توریستی و ارتباط با کارشناسان موسسات فعال در این زمینه است. در ادامه به معرفی مراحل اخذ ویزای شینگن توریستی می پردازیم.

برایکسب ا اطلاعات بیشتر در مورد  نحوه گرفتن ویزای توریستی پیشنهاد میکنیم مقاله روبه رو را که با رنگ صورتی مشخص شده است مطالعه بفرمایید —->>> اخذ ویزای شینگن 

چگونه برای اخذ ویزای شینگن توریستی اقدام کنیم

انواع مختلفی ویزا با توجه به هدف از سفر افراد وجود دارد. ویزای توریستی، تحصیلی، کاری، تجارت و غیره هر کدام با توجه به درخواست و هدف از سفر افراد به کشورهای دیگر مورد بررسی قرار می گیرد. اخذ ویزای شینگن توریستی یکی از ساده ترین نوع ویزاهای شینگن است که به منظور گردشگری و بازدید از کشورهای منطقه شینگن صادر می شود. انواع ویزاهای نوع A، B، C و یا D بسته به محدودیت های تردد و مدت زمان اعتبار ویزا برای متقاضیان صادر می گردد. برای اخذ ویزای شینگن توریستی بهترین راه مراجعه به موسسات مسافرتی اخذ ویزا است. این موسسات دارای اطلاعات بروز بوده و مدارک مورد نیاز و چگونگی اقدام برای اخذ ویزا را بطور دقیق می دانند. اینکه برای اخذ ویزای شینگن بصورت توریستی به کدام سفارت مراجعه نمود و چه نوع مدارکی به همراه درخواست صدور ویزا می بایست تهیه و ارائه گردد از دیگر موارد مهمی است که در قبولی و یا ریجکت شدن درخواست ویزا تاثیر مستقیم دارد. برای اخذ ویزای توریستی معمولا مدارک مربوط به محل اقامت مانند واچر هتل، بلیط رفت و برگشت، پاسپورت با اعتبار زمانی حداقل ۶ ماه، عکس و مدارک مربوط به توانایی تامین مالی در مدت اقامت در کشور مقصد مورد نیاز است. نکته قابل توجه این است که اخذ ویزای شینگن توریستی اگر چه ساده ترین نوع ویزای صادره است ولیکن برخی افراد در اخذ همین ویزا نیز ناموفق بوده اند. از طرفی مهر ریجکت در پاسپورت افراد به عنوان یک سابقه بد برای وی تلقی شده و در مراحل بعدی سفارت خانه های دیگر با حساسیت بیشتری درخواست ویزای فرد را بررسی می کنند که ممکن است مشکلاتی به وجود آورد. در ادامه به معرفی یکی از تخصصی ترین تیم های اخذ ویزای شینگن توریستی می پردازیم.

اخذ ویزای شینگن توریستی با ویزا ۲۱

موسسه ویزا ۲۱ ارائه دهنده خدمات تخصصی اخذ ویزا و وقت سفارت برای منطقه شینگن و کانادا بشمار می رود. با خدمات اخذ ویزای شینگن توریستی تیم ویزا ۲۱ با آسودگی خیال می توانید برای سفر خود برنامه ریزی داشته باشید. تهیه مدارک مورد نیاز برای سفارت و اقدام مناسب برای اخذ ویزای توریستی با حداکثر درصد قبولی در ویزا ۲۱ تضمین می گردد. حداکثر مدت زمان ویزای توریستی منطقه شینگن ۳ ماه بوده که در موارد خاص تا مدت ۶ ماه دیگر قابل تمدید است. معمولا گردشگران و متقاضیان اخذ ویزای شینگن چندین کشور را برای سفر و بازدید انتخاب می نمایند. اینکه به سفارت کدام کشور برای اخذ ویزای شینگن توریستی درخواست داده تا با ریجکت شدن مواجه نشویم و یا در هنگام تردد در منطقه شینگن مشکلی متوجه ما نشود، از دیگر مواردی است که کارشناسان ویزا ۲۱ به خوبی آنرا مورد توجه قرار می دهند.

نتیجه تصویری برای اخذ ویزای شینگن توریستی

 

 

توسط |۱۳۹۸/۱۰/۲۴ ۱۶:۴۶:۳۳آذر ۱۷ام, ۱۳۹۸|ویزای شینگن|بدون ديدگاه

درباره نویسنده :

ثبت ديدگاه

تماس با ما