اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت

اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت برای افرادی که سفری به یکی از ۲۶ کشور اروپایی عضو پیمان شینگن دارند بسیار مهم است.مجموعه ویزا ۲۱ هیچگونه ضمانتی را از مسافر بابت بازگشت از سفر دریافت نمیکند با ما همراه باشید در ادامه  به مشکلاتی که ممکن است بابت گذاشتن ضمانت بازگشت برای شما به وجود بیاید میپردازیم.
اگر برای تفریح می‌خواهید به اروپا سفر کنید، باید کوله بارتان را آماده کرده و وسایل ضروری را برای یک سفر هیجان انگیز مهیا کنید. خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل از دیگر مواردی است که هنگام سفر باید به آن توجه داشته باشید.

با توجه به این که صف مسافرین علاقه‌مند به سفر به اروپا پشت در سفارت بسیار طولانی است، بسیاری از مسافرین ترجیح می‌دهند که کلیه مراحل اخذ ویزای شینگن تا سفر به اروپا را به آزانس ها بسپارند. اگر با تور دور اروپا همسفر شده‌اید و می‌خواهید کشورهایی که در محدوده شینگن قرار دارند را تماشا کنید،

مسئولدفتر خدمات مسافرتی تمام مراحل خرید بلیط تا رزرو هتل و اخذ ویزای شینگن برای مسافران را انجام می‌دهد. با توجه به امکانات فراهم شده مسافر می‌تواند سفر کاری، تفریحی یا تجاری‌اش را آسوده خاطر انجام دهد و وارد کشور مورد نظرش شود.

اگر چه برخی آژانس‌های هواپیمایی مسیر مسافران را برای سفر به حوزه شینگن هموار می‌کنند؛ اما افرادی که دائم در حال سفر به اروپا هستند ترجیح می‌دهند خودشان نسبت به اخذ ویزا و رزرو بلیط و… اقدام کنند. اولین دلیل این کار، اخذ وجه بیشتر از حد معمول توسط آژانس‌های مسافرتی است. با وجود این شرایط سفر به اروپا برای افرادی که دائم می‌خواهند به این خطه رفت و آمد کنند هزینه‌های سرسام آوری خواهد داشت.

دومین موردی که آژانس‌های مسافرتی به آن اهمیت می‌دهند، ضمانت بازگشت مسافر است. اگر به دنبال راهی برای اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم به طور کامل قید آژانس‌های مسافرتی را بزنید؛ زیرا شرکت‌های مسافربری مطابق قانونی که به آن‌ها اعلام شده عمل کرده و برای ارائه ویزای شینگن به مشتریان سند ملک، وجه نقد، چک و … را دریافت می‌کنند.

بسیاری از اژآنس های مسافتی مبالغی بین ۱۰۰ تا ۷۰۰ میلیون تومان چک تضمین شده را بابات ضمانت بازگشت از سفر از مسافران دریافت میکنند در صورتی که ضمانت بازگشت قانون هیچ کدام از ۲۶ کشور محدوده شینگن نمیباشد.
ویزا شینگن بدون ضمانت بازگشت امکانپذیر میباشد جهت کسب اطلاعات دقیقتر میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

برای گرفتن مشاوره اولیه در رابطه با اخذ ویزا بدون ضمانت با شماره همراه ۰۹۱۲۲۵۰۹۱۵۴ تماس حاصل نمایید

 

اگر با وجود این شرایط باز هم حاضر هستید که به آژانس دارها و آژانس‌های مسافرتی اعتماد کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم با ما همراه شوید و با انواع تضمین درخواست شده توسط آژانس‌ها و مشکلاتی که پس از ارائه این تضمین‌ها رخ می‌دهد بیشتر آشنا شوید. تا با آگاهی کامل خدمات اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت را از تهران ویزا دریافت نمایید.

ویزای شینگن فوری بدون ضمانت بازگشت

ارائه وجه نقد به آژانس‌های مسافرتی

اگر راهی غیر از اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت را برگزیده‌اید و تصور می‌کنید که حتماً باید تضمینی برای اخذ ویزای شینگن و سفر به کشورهای عضو این منطقه نزد آژانس دارها به امانت بگذارید، باید به عنوان اولین گزینه به این موضوع توجه داشته باشید که اغلب شرکت‌های مسافربری در ازای سفر مسافران به اروپا از آن‌ها وجه نقد قابل توجهی دریافت می‌کنند.

در ابتدای امر این موضوع کاملاً قانونی و منطقی به نظر می‌رسد؛ زیرا این مبلغ برای این از مسافران دریافت می‌شود که در صورتی که مسافر از مدت تعیین شده بیشتر در کشورهای این خطه سکونت داشت، شرکت مسافرتی بتواند طبق قوانین تعیین شده توسط کشورهای هم پیمان شینگن مبلغی را به عنوان جریمه از پولی که مسافر نزد وی به امانت گذاشته به کشور مقصد پرداخت کند.

با وجود این که مبلغ مورد نظر نزد صاحب آژانس به امانت گذاشته شده است، به محض مراجعه مسافر باید کلیه مبلغ بدون کم و کاست به وی ارائه شود. این در حالی است که برخی از آژانس دارها به بهانه‌های مختلف بخشی از مبلغ مورد نظر یا همه آن را تصاحب می‌کنند و به مشتری هیچ وجهی را پس از مراجعه نمی‌پردازند.

 

ارائه چک تضمینی به آژانس‌ها

از دیگر مواردی که هنگام اخذ ویزای شینگن باید به آژانس‌های مسافرتی به عنوان تضمین بازگشت ارائه کنید می‌توان به چک‌ اشاره کرد. چک‌هایی که مالکان آژانس‌ها دریافت می‌کنند هم می‌تواند به صورت چک سفید امضا باشد و هم اینکه از مشتری درخواست شود که مبلغ مشخصی را در آن درج کنند.

با توجه به این که اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت با دریافت این نوع ویزای شینگن متفاوت است، افرادی که چک سفید امضا یا چک با مبلغ مشخص به صاحب آژانس می‌دهند، باید به این موضوع فکر کنند که وی می‌تواند درست زمانی که آن‌ها در سفر هستند نسبت به نقد کردن چک اقدام کند.

عده‌ای برای پیشگیری از این نوع سوء استفاده‌ها، تاریخ چک را برای زمانی درج می‌کنند که به کشور بازگشته‌اند؛ اما افرادی که برای بار اول است که به کشورهای حوزه شینگن سفر می‌کنند، ممکن است در این باره اطلاعات کافی نداشته باشند و چک را بدون تاریخ یا درج مبلغ مشخص به مالک آژانس ارائه کنند و با مشکلات زیادی مواجه شوند.

ویزا بدون ضمانت

ارائه سند ملک به آژانس دارها

برخی از آژانس دارها برای این که ویزای شینگن را برای مسافران دریافت کنند از آن‌ها می‌خواهند که سند خانه یا مغازه‌ای را برای تضمین نزد آن‌ها به امانت بگذارند. با توجه به این که آژانس‌ها امکان ا اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت را برای مسافران فراهم نمی‌کنند، افرادی که با تور همسفر می‌شوند مجبور هستند هر شرایطی که آژانس دارها معین می‌کنند را بپذیرند.

دریافت خدمات اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت

اگر بارها با این مشکل مواجه شده‌اید و به دنبال راهی برای سفر راحت به اروپا هستید یا این که اولین بار است که وارد حوزه شینگن می‌شوید و نمی‌خواهید تضمینی را برای سفرتان بپردازید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از کمک مشاورین باتجربه و متخصص تهران ویزا برای اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت بهره‌مند شوید.

اگر کلیه امور اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت را به مشاورین این مرکز بسپارید، بدون این که دغدغه‌ای از بابت مبلغ قابل توجهی که برای تضمین در نظر گرفته شده داشته باشید، این امکان برایتان فراهم خواهد بود که سفری به هر یک از کشورهای شینگن که مورد نظرتان است داشته باشید.

 

ارائه خدمات اخذ ویزای شینگن بدون وثیقه برای افرادی که به سفر و جهانگردی علاقه‌مند هستند و این بار اروپا را برای بازدید انتخاب کرده‌اند، این امکان را می‌دهد که با مبلغ بسیار کمتری نسبت به آنچه در وب سایت آژانس‌های مسافرتی درج شده به کشورهای هلند، بلژیک، آلمان، فرانسه، ایتالیا، اتریش و… سفر کنند.

سفر کردن انسان خام را پخته می‌کند. به همین دلیل است که توریست‌ها به واسطه سفرهای متعددی که داشته‌اند بهتر می‌توانند با حوادث پیش بینی نشده مواجه شوند. ویزای شینگن به توریست‌ها و گردشگران کمک می‌کند تا بتوانند دور تا دور اروپا را در ۹۰ روز طی کنند. این سفر سه ماهه برای تماشای کلیه جاذبه ‌هایی که در قاره سبز نهفته مناسب است.

شاید تصور کنید که بازه زمانی سه ماهه توسط آژانس دارها برای ویزای شینگن تعیین شده است، اما باید بدانید این قانون را کشورهای هم پیمان شینگن تصویب کرده‌اند تا رفت و آمد مسافران به این منطقه نظم مناسبی داشته باشد.(تعداد روز های ویزا های شینگن توریستی کوتاه مدت میتوانند بین چند روز تا سه ماه متغیر باشد)

اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت

چرا اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت برای سفر دور اروپا آرزوی هر توریستی است؟

قبل از هم پیمان شدن کشورهای اروپایی و تصویب پیمان شینگن، توریست‌ها باید برای سفر به ایتالیا به سفارت این کشور مراجعه کرده و ویزای ایتالیا را اخذ می‌کردند و برای سفر به پاریس هم تمام مراحل اخذ ویزا را برای سفر به کشور فرانسه پشت سر می‌گذاشتند.

این موضوع سبب شده بود که توریست‌ها همیشه در سفر هلند حسرت تماشای برج ایفل و جاذبه‌های ایتالیا و… را در دل داشته باشند؛ زیرا این کشورها در همسایگی هم قرار دارند و سفر کردن به آن‌ها با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی مانند ترن راحت است.

با عضو شدن ۲۶ کشور اروپایی در پیمان شینگن، رویای توریست‌ها برای سفر دور اروپا به واقعیت تبدیل شد. این روزها با اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت  به کمک مشاورین تهران ویزا می‌توانید در عرض چند ماه از ایتالیا، فرانسه، اسپانیا، آلمان و هلند دیدن کنید.

این ویزا یک سند رسمی است که به شما به عنوان یک توریست یا گردشگری که عازم این خطه است هویت می‌دهد تا بتوانید سفر اروپا را آسوده خاطر و بدون نیاز به چندین و چند باره تمدید ویزا انجام‌ دهید.

ضمانت بازگشت از سفر چیست؟

اکنون که درباره اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت صحبت می‌کنیم، بهتر است پیش از هر کاری بدانیم ضمانت بازگشت چیست. اگر امور اخذ ویزا را به یک موسسه یا آژانس مهاجرتی سپرده باشید، این آژانس در قبال بازگشت شما به کشور مسئولیت دارد. از همین رو آژانس‌ها با درخواست اسناد مالکیتی یا مبالغ هنگفت از متقاضی درخواست ضمانت نامه می‌کنند. این موارد به این دلیل است که اگر مسافر دیر به کشور خود بازگشت یا جرم و تخلفی در کشور مقصد انجام داد، آژانس بتواند جریمه آن را پرداخت کند. موضوعی که در نگاه اول بسیار منطقی به نظر می‌رسد، اما اگر از افراد باسابقه سوال کنید، قطعا از مشکلات متعددی که ممکن است برای شما ایجاد شود، آگاه خواهید گشت.

انواع ضمانت بازگشت

ضمانت بازگشت از سفر شامل موارد مختلفی می‌شود. این ضمانت نامه به عواملی نظیر کشور مقصد و شرایط فرد بستگی دارد. به عنوان مثال در بسیاری از موارد افراد مجرد یا متقاضیانی که شغل مناسبی نداشته باشند، نیاز به پرداخت تضمین بیشتری دارند. ضمانت بازگشت بسته به آژانس مسافرتی نیز متفاوت است. بسیاری از موسسات ترجیح می‌دهند برای ضمانت پول نقد دریافت کنند، در حالی که برخی از آن‌ها اسناد مالکیتی شما را در گرو نگه می‌دارند.

با این وجود این ضمانت بیشتر به ۳ صورت زیر از متقاضی دریافت می‌شود که در ادامه به شرح هر یک خواهیم پرداخت:

 • وجه نقد
 • چک تضمینی
 • سند ملک

با اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت با خیالی آسوده سفر کنید

کافی است کمی تحقیق کنید تا متوجه کلاهبرداری و سوء استفاده آژانس‌های مهاجرتی از توریست‌ها شوید. در موارد متعدد دیده شده این آژانس‌ها در صورت بازگشت به موقع مسافر باز هم ضمانت را به فرد عودت نمی‌دهند. این موضوع می‌تواند هر فردی را آزرده خاطر کند. به این ترتیب اگر نمی‌خواهید سفر چالش برانگیزی را تجربه کنید و با خیالی آسوده بار سفر را ببندید، بهتر است از خدمات دریافت ویزا شینگن بدون ضمانت بازگشت استفاده کنید.

 

اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت ۱۴۰۲

در این بخش میخواهیم به برخی پرسش های پرتکرار شما عزیزان در مورد اخذ ویزا بدون ضمانت پاسخ دهیم.

۱-ایا اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت امکان پذیر است ؟

پاسخ: بله اخذ ویزای شیگن بدون ضمانت جزو خدمات مجموعه ویزا ۲۱ میباشد و برای گرفتن ویزای شینگن شما هیچ گونه ضمانتی از شما دریافت نخواهیم کرد .

۲-آیا اخذ ویزای شینگن بدون سند ملکی امکان پذیر است ؟

پاسخ: بله سند ملکی جزو مدارک ضروری هیچکدام از کشورهای اروپایی حوزه شینگن نمیباشد و ما در بسیاری از پرونده ها بدون سند ملکی موفق به اخذ ویزای شینگن برای مسافران خود شده ایم

مزایای اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت

 

 • عدم نیاز به ضمانت: اخذ ویزا با ارائه ضمانت برای هر فردی ساده نیست. برای مثال ممکن است آژانس از شما مبلغ چند صد میلیونی درخواست کند. در این صورت شما ضمن تامین منابع مالی سفر باید هزینه ضمانت را نیز جمع آوری کنید. اگر از لحاظ مالی شرایط خوبی نداشته باشید، قطعا امکان تامین مبلغ ذکر شده وجود نخواهد داشت.

 

 • آسودگی خاطر در سفر: فرض کنید مقداری از سرمایه یا اموال شما نزد یک آژانس ناشناس گرو گذاشته شده است. بدیهی است این موضوع برای هر فردی ناخوشایند خواهد بود و ذهن شما در طول سفر مدام آزرده خاطر خواهد شد. در واقع شما به جای لذت بردن از سفر پیوسته باید نگران سرمایه و اموال خود باشید.

 

 • حفظ اموال و دارایی: اگر تجربه باخت سرمایه در قمار را داشته باشید، باید بدانید این کار یعنی ارائه ضمانت به موسسات گردشگری نیز یک قمار بزرگ است. شاید در زمان بازگشت سفر متوجه شوید، بخشی از سرمایه شما از دست رفته است. اتفاقی که اصلا خوشایند نخواهد بود و می‌تواند تمام لذت سفر را از ذهن شما بیرون کند.

مزایای اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت

نحوه سوء استفاده آژانس‌ها از ضمانت بازگشت

برای بسیاری از افراد این سوال مطرح می‌شود که آیا ارائه ضمانت بازگشت از سفر به آژانس مهاجرتی خطرناک نیست؟ آیا در این صورت آژانس نمی‌تواند از این ضمانت سوء استفاده کند؟ پاسخ به این سوال مثبت است. در واقع اخذ ویزا در ازای ضمانت می‌تواند ریسک بزرگی محسوب شود. اگرچه این ضمانت تنها برای اطمینان از بازگشت متقاضی دریافت شده است، اما گاهی اوقات زمینه را برای سوءاستفاده‌های بعدی افراد و آژانس‌ها فراهم می‌کند. در بسیاری از موارد مشاهده شده آژانس مقداری از پول نقد متقاضی را به دلایل مختلف پس نداده است. این موضوع حتی در صورت بازگشت به موقع فرد نیز رخ می‌دهد.

به این ترتیب اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت بسیار مهم و ضروری می‌باشد. چرا که در غیر این صورت هر لحظه باید نگران سرمایه و اموال خود باشید. البته این تنها بخشی از سوءاستفاده‌های آژانس‌های گردشگری می‌باشد. در برخی شرایط پیشامدهای بدتری نظیر پس ندادن سند یا پاس شدن چک متقاضی پیش از بازگشت از سفر اتفاق افتاده که بسیار تلخ و ناراحت کننده است.

 

وجه تضمین اخذ ویزای شینگن چقدر است؟

اگرچه توصیه ما به متقاضیان اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت است، اما شاید برخی از متقاضیان به دلیل تبلیغات متعدد آژانس‌ها به گرفتن ویزا با ضمانت راضی شوند. اگر شما هم در این دست از متقاضیان قرار داشته باشید، شاید بخواهید بدانید وجه تضمین برای صدور ویزا دقیقا چقدر است؟ به احتمال فراوان پس از شنیدن هزینه‌هایی که یک آژانس برای ضمانت بازگشت از شما دریافت می‌کند، نظر شما نیز تغییر پیدا کند. جالب است بدانید آژانس‌های مسافرتی هزینه‌های چند صد میلیونی از متقاضیان ویزا دریافت می‌کنند. دانستن این موضوع بسیار مهم است، چرا که برخی از متقاضیان خیال می‌کنند مبلغ ضمانت بسیار کمتر از این‌ها باشد.

البته برآورد هزینه دقیقی که از شما درخواست می‌شود، کار سختی است. برخی از موسسات با دریافت صد یا دویست میلیون کار شما را راه می‌اندازند. اما کم نیستند آژانس‌هایی که حتی به این مبالغ نیز بسنده نکرده و در ازای دریافت ویزا ضمانت‌هایی قریب به یک میلیارد نیز درخواست می‌نمایند. این موضوع بسیار مهم است و شاید باعث شود برای دریافت ویزا روی این موسسات خط قرمز بکشید.

اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت

آیا ضمانت بازگشت از سفر تنها برای ویزای شینگن است؟

همانطور که گفته شد، ویزا ۲۱ اقدام به اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت می‌کند. این در حالی است که بسیاری از موسسات در ازای صدور ویزا از شما ضمانت نامه دریافت می‌کنند. حال این ضمانت می‌تواند وجه نقد، چک یا سند ملکی باشد. صد البته این کار یک قانون رسمی نیست، بلکه تنها یک عرف میان متقاضیان و آژانس‌های مسافرتی می‌باشد. ناگفته نماند این عرف نه‌تنها در ویزای شینگن، بلکه در پروسه اخذ بسیاری از ویزاها نیز دیده می‌شود. البته شاید بسیاری از این موسسات در قبال دریافت ضمانت هیچگونه سوء استفاده‌ای از متقاضیان انجام ندهند. اما به هر حال شما می‌بایست جانب احتیاط را رعایت کنید. چه در زمان صدور ویزای شینگن و چه سایر ویزاها باید به دنبال موسساتی باشید که از شما ضمانت دریافت نکنند. پر واضح است که در این صورت با خیالی راحت به سفر خود خواهید پرداخت. همچنین هزینه‌های شما نیز تا حد زیادی کاهش پیدا می‌کند

در چه صورت ارائه ضمانت مشکلی ندارد؟

پیش از هر چیز باید بگوییم تا زمانی که شرایط اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت مهیا است، چرا باید ریسک سفر خود را افزایش دهید و به موسسات و افراد ناشناخته اطمینان کنید؟ با این حال شاید بخواهید از خدمات این موسسات بهره ببرید. در این صورت راهکارهایی وجود دارد تا ریسک ضمانت‌های پرداخت شده را کاهش دهد. برای مثال اگر قصد دارید پول نقد به دفتر یا آژانس بدهید، بهتر است در ازای آن یک رسید معتبر دریافت کنید. همچنین اگر ضمانت شما چکی خواهد بود، بهتر است تاریخ آن برای بعد از بازگشت شما از سفر نوشته شود. در این صورت احتمال سوء استفاده به کمترین میزان ممکن می‌رسد. البته نباید از این اتفاق اطمینان داشته باشد، چرا که احتمال هر پیشامدی وجود دارد .

 

 

سند ملکی برای ویزای شینگن

بر خلاف باور عموم متقاضیان ویزا، داشتن سند ملکی برای ویزای شینگن الزامی نیست! همواره یکسری باورهای غلط و اشتباه در خصوص اخذ ویزای شینگن مطرح می‌شود که با شنیدن آن ما به عنوان موسسات مهاجرتی مات و مبهوت می‌شویم. افراد زیادی برای اخذ ویزا شینگن نزد ما مراجعه می‌کنند، اما نداشتن سند ملکی را یک مانع بزرگ در رسیدن به ویزای شینگن می‌دانند. اجازه دهید خیلی رک و راست با شما صحبت کنم. اخذ ویزای شینگن با سند ملکی قانون و تبصره هیچ سفارتی نیست و اصلا نیازی به ارائه سند ملکی برای گرفتن ویزا نمی‌باشد.

با تمام تفاسیر اقدام برای ویزای شینگن بدون سند ملکی کمی تا حدودی پیچیده است. متقاضی ویزای کوتاه مدت شینگن (ویزای توریستی) باید اثبات کند قصد سفر تفریحی به منطقه شینگن را دارد و پس از اتمام زمان مدنظر به کشور خود بازخواهد گشت. این موضوع با ارائه نامه تمکن مالی، گردش حساب و بسیاری از مدارک دیگر میسر می‌شود. اما ارائه سند ملکی می‌تواند تا حدود زیادی خیال افسران سفارت را از بازگشت شما به کشور راحت کند. در واقع سند ملکی به عنوان یک برگ برنده در زمان ثبت درخواست ویزا به شما کمک خواهد کرد. با این حال ارائه سند ملکی برای ویزای شینگن  اصلا اجباری نیست! چه بسا متقاضیان زیادی که بدون سند ملکی و تنها با داشتن تمکن مالی مناسب ویزا گرفته‌اند.

 

بنابراین برای اخذ ویزای بدون وثیقه یا همان ضمانت بازگشت امکان پذیر میباشد و میتوانید برای اخذ ویزای شینگن خود با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید .

 

 

 

برای گرفتن مشاوره اولیه در رابطه با اخذ ویزا بدون ضمانت با شماره همراه ۰۹۱۲۲۵۰۹۱۵۴ تماس حاصل نمایید

 

نظرات خود را در انتهای این مقال در قسمت دیدگاه ها  بیان نمایید

با تشکر

تیم تخصصی ویزا ۲۱

 

 

۱۴۰۲/۱۲/۹ ۱۲:۰۰:۵۳

۶۶ Comments

 1. مهسا فروردین ۱۰, ۱۴۰۳ در ۱۲:۰۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام من سال پیش برای تحصیلی پرتغال اقدام کردم و فعلا منتظر تاییدیه دانشگاه هستم ولی برای اینکه احتمال ریجکتی سفارت رو بیارم پایین میخوام یه سفر رفت و برگشت به اروپا رو داشته باشم که شانسمو ببرم بالا چطور میتونید کمک کنید؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۱۳, ۱۴۰۳ در ۱۰:۱۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

   بله میتونید با تلفن های دفتر تماس بگیرید

 2. عماد بهمن ۲۶, ۱۴۰۲ در ۹:۱۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام. قصد درخواست ويزای توریستی شنگن دارم. قبلا دو بار از طریق دعوتنامه گرفتم از سوئیس و آلمان. کارمند رسمی هستم، متاهل ولی تنها میخوام اقدام کنم. به نظر شما کدام سفارت شانس،بیشتری برای ویزا دارد و خدماتی که میتونم از شما بگیرم چیست؟
  ممنون

  • کارشناس ویزا ۲۱ بهمن ۲۸, ۱۴۰۲ در ۹:۱۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

   نیاز به بررسی هست

 3. سعید بهمن ۴, ۱۴۰۲ در ۱:۰۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر .من‌میخوام برای اخذ ویزای توریستی به آلمان اقدام کنم .هزینه ی سفر چقدر میشه؟ ومقدار تمکن مالی باید چقدر باشه؟شما خدمات پناهندگی هم انجام میدین؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ بهمن ۵, ۱۴۰۲ در ۸:۳۴ ق٫ظ - پاسخ دادن

   تماس بگیرید با کارشناس ها

 4. هانیه مهر ۱۵, ۱۴۰۲ در ۱۱:۰۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر، من همسرم شهروند بلژیک هستن و ما دو سال عقد کردیم و هنوز کارمون درست نشده که بتونم برم پیش همسرم، قصد دارم از طریق ویزای توریستی به یکی از کشورهای نزدیک به بلژیک برم و دیگه برنگردم آیا امکانش هست؟ میشه منو راهنمایی کنید؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۱۹, ۱۴۰۲ در ۴:۴۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله میشه با کارشناس ها تماس بگیرید یا کانال تلگرام سوالتون رو مطرح کنید

 5. امیر شهریور ۱۰, ۱۴۰۲ در ۴:۰۲ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام و عرض ادب
  برای ویزای توریستی آلمان میخواستم بدونم چطور باید از طریق شما اقدام کنم.
  ممنون از راهنماییتون

 6. پویا مرداد ۱۱, ۱۴۰۲ در ۶:۴۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام
  ۱۴.۰۷.۲۰۲۳ مصاحبه در سفارت آلمان داشتم برای پیوست به همسر پاسپورت هم تحویل گرفتن، چه مدت زمان طول میکشد تا ویزا برایم صادر کنن،ممنون میشم جواب بدین.

 7. فاطمه خرداد ۹, ۱۴۰۲ در ۸:۳۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت به خیر دخترم مهر۱۴۰۰ به صورت تحصیلی رفت آلمان اردبیهشت ۱۴۰۱ ایران برگشت و عقد کرد،الان به صورت پیوست میخاد همسرش رو ببره ،تمام مراحا کار رو انجام داده اما ایمیل از سفارت برای همسرش نمیاد حدود ۸ ماهه همسرش وقت سفارت گرفته اما جوابی دریافت نکرده ،چه کار باید انجام داد که کارش سریعتر انجام بشه،سپتسگزارم ،ممنون میشم کمک کنید بهشون

  • کارشناس ویزا ۲۱ خرداد ۱۰, ۱۴۰۲ در ۶:۵۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

   باید صبر کنید زمان میبره

 8. اکرم مفتخری اردیبهشت ۹, ۱۴۰۲ در ۵:۳۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام من یک سوال دیگر داشتم اینکه دختر کوچک من ازدواج کرده و رسوند هست پسرم هم در آلمان دانشجو هست من وهمسرش می‌خواهیم بریم آلماان ،دختر بزرگم از بچگی چندین بار باهم رفتیم آلمان وآخرین بار ریجستر شد قبل از کرونا ولی الان آیا میتونه با ما به آلمان بیاد یا جداگانه اقدام کنه؟آیا با دخترم ویزا شنگن میدن؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ اردیبهشت ۱۱, ۱۴۰۲ در ۸:۳۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

   نیاز به بررسی بیشتر هست با کارشناس ها تماس بگیرید

 9. اکرم مفتخری اردیبهشت ۹, ۱۴۰۲ در ۵:۲۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام من وهمسرم می‌خواهیم برای شهریور برای دیدن پسرو عروسم به آلمان برویم ، برای گرفتن وقت سفارت چقدر باید هزینه کنیم از طریق ویزا متریک ؟اول باید دعوت نام بگیریم بعد وقت سفارت بگیریم ممنون میشم راهنمایی کنید

  • کارشناس ویزا ۲۱ اردیبهشت ۱۱, ۱۴۰۲ در ۸:۳۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

   از طریق ویزامتریک ، با کارشناس ها تماس بگیرید راهنماییتون میکنن

 10. رضا بهمن ۲۴, ۱۴۰۱ در ۴:۵۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلان چندتا سوال داشتم ، برای گرفتن ویرای شنگن برای انباع دارای اقامت در ایران میشه اقدام کزد؟ من مراحل رو. فتم دعوتنامه و همه چی اماده خست سثال اینه ایا همسرم باید ویازی برگشت به ایرانم بگیره کی باید بگیره ؟ تمکن مالی برای انباع چجوریه در حالی که من ضکامنت همه وصارف همسرمو توی فرم های درخواست ویزا و دعوتنامه شرح دادم و گفتم همش پای منه، سوال دوم این که اگر یکی از اعضای فامیل مثل برادرمو بخوام اروپا ویزا بگیرید تا بیاد و بعدش درخواست پناهندگی بده امکانش هست؟ چون طبق شرایط اخیر برای اففانستان بعضی کشور ها قوانین رو اسون کردن مخصوصا برای خانم ها و گفتن فقط بیان تو حوزه ما بهشون کمک می کنم اینو خودم از دو هداره مهاجرت الما ن وسوئد پرسیدم و لی گفتم باید اینجا باشند و من فکر کردم از طریق دهوتی یا ویزا ایا میشه؟ ممنون

  • کارشناس ویزا ۲۱ بهمن ۲۵, ۱۴۰۱ در ۱۰:۴۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

   اگر ضمانت کردن هزینه هاتون رو پرینت حساب در حد کم نشون بدید یا نشون هم ندید اکیه سوالاتتون زیاده میبایست خلاصه مطرح کنید

 11. اسماعیل بهمن ۸, ۱۴۰۱ در ۷:۰۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام من اتباع هستم میتونم برای ویزا قدام کنم

  • کارشناس ویزا ۲۱ بهمن ۹, ۱۴۰۱ در ۹:۴۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

   بله با توجه به اینکه سفارت ها در افغانستان تعطیل هستند میشه

 12. آوین سادات موسوی بهمن ۱, ۱۴۰۱ در ۱:۰۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام و وقت بخیر..من تابستون امسال از اسپانیا ب همراه پسرم ریجکت شدم و نتونستیم ویزا بگیریم..الان با همسرم دوتایی میخوایم اقدام کنیم و پسرم ایران میمونه
  من ک ریجکتی داشتم میتونم باز اقدام کنم؟
  ۶ ماه هم گذشته از ریجکتی من

  • کارشناس ویزا ۲۱ بهمن ۶, ۱۴۰۱ در ۸:۵۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

   میتونید بله ولی دلیلی نمیشه که ویزا صادر بشه

 13. سحر آذر ۲۹, ۱۴۰۱ در ۱:۲۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  شرایط دریافت ویزا بدون تمکن را لطفا بفرمایین

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۱۰, ۱۴۰۱ در ۹:۰۶ ق٫ظ - پاسخ دادن

   برای اخذ ویزای بدون ضمانت باید با کارشناس ها تماس بگیرید

 14. Sana آبان ۲۸, ۱۴۰۱ در ۸:۴۹ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام میخواستم بپرسم برای اتباع هم انجام میدید

  • کارشناس ویزا ۲۱ آذر ۶, ۱۴۰۱ در ۱۱:۱۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر بله انجام میدیم

 15. رضا زعيم مهر ۱۵, ۱۴۰۱ در ۱۱:۴۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام من ٤٤سالمه كارشناس معاري بازنشسته تامين اجتماعي
  داراي سه فرزند و همسر مانده حساب رو ميتونم بگيرم سند خونم چندماه ميكشه آماده بشه
  من ويزاي انفرادي بخوام براي اتريش امكان پذير هست؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۳۰, ۱۴۰۱ در ۱۲:۵۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

   میتونید درخواست بدبد ولی صدور یا عدم صدور ویزا بسته به صلاحدید کنشولگری داره پیشنهاد میکنم خودتون شخصا اقدام نکنید

 16. مونا خرداد ۳۱, ۱۴۰۱ در ۲:۴۲ ق٫ظ - پاسخ دادن

  با سلام، تمکن مالی برای ویزای شنگن سفارت آلمان چقدر باید باشه؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ خرداد ۳۱, ۱۴۰۱ در ۱۱:۲۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

   بستگی به شرایط مسافر داره

 17. صدق کار اسفند ۲۲, ۱۴۰۰ در ۱۱:۴۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر وخسته نباشید همسر من در آلمان هستن ومن و دخترم در ایران می خوایم بریم بر نگردیم چطور واز چه راهی اقدام کنیم هنوز اقامت دائم همسرم نیومده ممنون میشم راهنمایی کنین

  • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۱۴, ۱۴۰۱ در ۱۲:۴۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

   نیاز به بررسی دقسق کارشناسی هست

 18. Sara اسفند ۱, ۱۴۰۰ در ۰:۲۰ ق٫ظ - پاسخ دادن

  ویزای شینگن

 19. Sara اسفند ۱, ۱۴۰۰ در ۰:۱۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

  باسلام شما آیا شما ویزاشنگین بدون وثیقه میدهید؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ فروردین ۱۴, ۱۴۰۱ در ۱۲:۵۵ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله جزو خدمات ما هست

 20. سید هادی طاهری بهمن ۱۸, ۱۴۰۰ در ۱۰:۵۶ ق٫ظ - پاسخ دادن

  میبخشید پیرو سوال قبلیم منظورم ارائه سند خودرو همراه مدارک به سفارت هست.
  ایا تاثیری در جواب یا ریجکتی دارد یا خیر.
  ممنون میشم پاسخ بدین.واقعا برام مهمه پاسخ این سوال.

 21. سید هادی طاهری بهمن ۱۸, ۱۴۰۰ در ۱۰:۵۳ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام.ایا ارائه سند خودرو به ارزش ۵۰۰ملیون تومان وبه نام شخص متقاضی ویزا،هنگام درخواست ویزای شینگن توریستی تایپ c تاثیری در نتیجه دارد؟
  با تشکر

 22. Sedi دی ۱۰, ۱۴۰۰ در ۸:۲۶ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام آلمان ویزای توریستی میده ؟اکه بله شما میتونید برای ما ویزا بگیرید هزینه برای ۴نفر لطفا بگید

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۱۸, ۱۴۰۰ در ۲:۵۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله در تخصص ماست با کارشناسا تماس بگیرید

 23. سامان دی ۶, ۱۴۰۰ در ۰:۴۶ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام و خسته نباشید.
  بنده چند وقتی هست که جهت اخذ ویزای شینگن با تلفن اعلامی شما تماس میگیرم اما متاسفانه مدتهاست که همش تلفن گویاتون میگه بعلت ترافیک کاری بالا امکان پذیرش درخواست ویزای جدید رو نداریم. ما شمارو تو تلگرام هم پیگیری میکنیم حرفاتون برامون منطقی و پذیرفته شده و تکلیف ما چیه که میخوایم کار ویزامون رو به شما محول کنیم و آیا چ بازه زمانی باز باید منتظر موند.
  ممنون

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۱۸, ۱۴۰۰ در ۳:۰۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

   با شماره همراه ۰۹۱۲۲۵۰۹۱۵۴ تماس بگیرید

 24. صدف دی ۴, ۱۴۰۰ در ۰:۵۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام من میخواستم یه سفر برم اروپا ،۲۵ سالمه شرایطش چیه؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ دی ۱۸, ۱۴۰۰ در ۳:۰۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

   با کارشناسا تماس بگیرید

 25. کیان مهر ۱۴, ۱۴۰۰ در ۴:۴۱ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر
  ایا درحال حاضر ویزای توریستی شینگن از طریق سفارت آلمان صادر میشه یا خیر؟
  شما خدمات ویزامتریک رو انجام میدید؟
  چند درصد از مسافراتون از ویزامتریک به ویزا رسیدن؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۱۷, ۱۴۰۰ در ۲:۱۸ ق٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر اخذ ویزای توریستی شینگن در تخصص مجموعه ماست و برای گرفتن ویزا ضمانت بازگشت از مسافر دریاسفت نمیشه .درصو ویزا ها در انتهای وبسایت درج شده.

   • کیان آبان ۱, ۱۴۰۰ در ۱۰:۳۱ ق٫ظ - پاسخ دادن

    ممنون بابت پاسخ
    بله درسته انتهای سایت درصد ها درج شده اما سوال بنده چیز دیگری بود.
    بنده اختصاری ویزامتریک رو سوال کرده بودم. شاید از این درصدی که تو سایت نوشتید یک موردش هم مربوط به ویزامتریک نباشه
    لطفا بفرمایید از ۱۰ وقت ویزامتریک حدودا چند مورد به ویزا ختم میشه؟ فقط ویزامتریک سایر سفارت ها مد نظرم نیست
    ممنونم

 26. احمدی مهر ۱۱, ۱۴۰۰ در ۲:۰۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام من قبلا یه سفر توریستی به انگلستان داشتم الان میخوام یه ویزای توریستی برا فرانسه بگیرم امکانش هست

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۱۲, ۱۴۰۰ در ۴:۱۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازشکت در تخصص تیم ما هست . برای اخذ ویزای توریستی فرانسه در شرایط کووید هم میتونید با کارشناس های ما تمس حاصل کنید

 27. مینو شهریور ۳۰, ۱۴۰۰ در ۱۱:۲۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام ببخشید من ساکن هلندم کار استخدامی هم دارم .قصد دعوت مادرمو دارم میخاستم اگه شما بتونین کارای ویزاشو انجام بدین ممنون میشم جواب بدین چون تماس گرفتم اما تلفن رو اوپراتور هست.

  • کارشناس ویزا ۲۱ مهر ۳, ۱۴۰۰ در ۷:۴۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر بله اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت جزو حدمات شرکت ماست . و گرفتن ویزای فمیلی ویزیت هلند نیز که شما تمایل به دریافت آن دارید از طریق شرکت ما قابل انجام میباشد .
   برای گرفتن این نوع ویزا میتونید با کارشناسای ما تماس بگبربد . ضمانت بازکشت جزو مدارک مورد نیاز ما نیست .

 28. ali آبان ۱۹, ۱۳۹۹ در ۸:۵۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر.بنده میخوام به همراه همسرم با ویزای توریستی به امستردام سفرکنم ولی متاسفانه چیزی برای ضمانت ندارم ممنون میشم که راهنماییم کنین

 29. نگین فروردین ۱۸, ۱۳۹۹ در ۴:۴۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر میخوام شرایط گرفتن ویزا بدون وثیقه را بدونم و اینک ویزای المان برای یک نفر چقدر است؟

  • admin فروردین ۱۸, ۱۳۹۹ در ۵:۱۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر هزینه ویزا بدون ضمانت بستگی به سرایط مسافر داره در ساعات اداری تماس بگیرید کارشناسان ما پاسخگو هستند

 30. Zahra mahdavi فروردین ۱۱, ۱۳۹۹ در ۱۱:۲۶ ق٫ظ - پاسخ دادن

  سلام لطفا بگید هزینه ویزای شینگن واسه هر نفر چقدر میشه؟بدون هتل اونجا فامیل دارم قبلا هم رفتم ولی اون موقع بچه نداشتم الان میخوام با بچم ویزا بگیرم ممنون

  • admin فروردین ۱۱, ۱۳۹۹ در ۱۲:۵۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

   وقت بخیر باید شرایطتون دقیق بررسی بشه که براورده هزینه بشه،با تلفن هایی که داخل وبسایت هست تماس بگیرید همکاران بررسی میکنن،سپاس

 31. علی دی ۲۴, ۱۳۹۸ در ۱۲:۳۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام دونفر ویزای شينن المان قیمتش چقدره

 32. امیر شهریور ۱۱, ۱۳۹۸ در ۵:۵۶ ب٫ظ - پاسخ دادن

  هزینه ویزا شینگن رو میفرمایید و اینکه شما اژانس هستین یا دفتر مهاجرتی

  • کارشناس ویزا ۲۱ اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۹ در ۴:۱۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

   هزینه ویزای شینگن بستگی به شرایط مسافر داره ما دفتر خدمات مسافرتی هستیم کاربر عزیز

 33. محمد مرداد ۲۶, ۱۳۹۸ در ۱۲:۴۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام من بیست و یک سال سن دارم میتونم تور ایتالیا شرکت کنم پاسم سفیده؟؟؟

  • کارشناس ویزا ۲۱ اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۹ در ۴:۱۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

   بله امکانش هست

 34. رضا تیر ۳۰, ۱۳۹۸ در ۱۰:۲۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

  نگرفتن وثیقه شما رو متمایز کرده .

  • admin مرداد ۲۱, ۱۳۹۸ در ۱۲:۴۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

   ممنون ضمانت بازگشت قانون هیچکدام از سفارت های حوزه شینگن نیست و تنها قانون من در آوردی برخی از آژانس هاست

 35. مهدی اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۸ در ۱:۲۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  برای اخذ ویزا هرجایی که مراجعه کردم ازم وثیقه خواستن شنیده بودم که وثیقه رو به سختی میشه بس گرفت

 36. امیر اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

  بله بسیاری از اژانس ها برای اخذ ویزای شینگن ضمانت دریافت میکنند و بعضا ضمانت یا و ثیقه گرفته شده را به مسافر برنمیگردانند ممنونم از مقاله خوبتون

 37. شایان اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

  وقت بخیر مفید بود ممنون از مقاله خوبتون

  • کارشناس ویزا ۲۱ اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۹ در ۴:۱۰ ب٫ظ - پاسخ دادن

   خواهش میکنم

ثبت ديدگاه

Call Now Buttonتماس با ما