/, ویزای شینگن/اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت

اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت

اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت برای افرادی که سفری به یکی از ۲۶ کشور اروپایی عضو پیمان شینگن دارند بسیار مهم است.مجموعه تهران ویزا هیچگونه ضمانتی را از مسافر بابت بازگشت از سفر دریافت نمیکند با ما همراه باشید در ادامه  به مشکلاتی که ممکن است بابت گذاشتن ضمانت بازگشت برای شما به وجود بیاید میپردازیم.
اگر برای تفریح می‌خواهید به اروپا سفر کنید، باید کوله بارتان را آماده کرده و وسایل ضروری را برای یک سفر هیجان انگیز مهیا کنید. خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل از دیگر مواردی است که هنگام سفر باید به آن توجه داشته باشید.

با توجه به این که صف مسافرین علاقه‌مند به سفر به اروپا پشت در سفارت بسیار طولانی است، بسیاری از مسافرین ترجیح می‌دهند که کلیه مراحل اخذ ویزای شینگن تا سفر به اروپا را به آزانس ها بسپارند. اگر با تور دور اروپا همسفر شده‌اید و می‌خواهید کشورهایی که در محدوده شینگن قرار دارند را تماشا کنید،

مسئولدفتر خدمات مسافرتی تمام مراحل خرید بلیط تا رزرو هتل و اخذ ویزای شینگن برای مسافران را انجام می‌دهد. با توجه به امکانات فراهم شده مسافر می‌تواند سفر کاری، تفریحی یا تجاری‌اش را آسوده خاطر انجام دهد و وارد کشور مورد نظرش شود.

اگر چه برخی آژانس‌های هواپیمایی مسیر مسافران را برای سفر به حوزه شینگن هموار می‌کنند؛ اما افرادی که دائم در حال سفر به اروپا هستند ترجیح می‌دهند خودشان نسبت به اخذ ویزا و رزرو بلیط و… اقدام کنند. اولین دلیل این کار، اخذ وجه بیشتر از حد معمول توسط آژانس‌های مسافرتی است. با وجود این شرایط سفر به اروپا برای افرادی که دائم می‌خواهند به این خطه رفت و آمد کنند هزینه‌های سرسام آوری خواهد داشت.

دومین موردی که آژانس‌های مسافرتی به آن اهمیت می‌دهند، ضمانت بازگشت مسافر است. اگر به دنبال راهی برای اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم به طور کامل قید آژانس‌های مسافرتی را بزنید؛ زیرا شرکت‌های مسافربری مطابق قانونی که به آن‌ها اعلام شده عمل کرده و برای ارائه ویزای شینگن به مشتریان سند ملک، وجه نقد، چک و … را دریافت می‌کنند.

اگر با وجود این شرایط باز هم حاضر هستید که به آژانس دارها و آژانس‌های مسافرتی اعتماد کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم با ما همراه شوید و با انواع تضمین درخواست شده توسط آژانس‌ها و مشکلاتی که پس از ارائه این تضمین‌ها رخ می‌دهد بیشتر آشنا شوید. تا با آگاهی کامل خدمات اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت را از تهران ویزا دریافت نمایید.

ویزای شینگن فوری بدون ضمانت بازگشت

ارائه وجه نقد به آژانس‌های مسافرتی

اگر راهی غیر از اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت را برگزیده‌اید و تصور می‌کنید که حتماً باید تضمینی برای اخذ ویزای شینگن و سفر به کشورهای عضو این منطقه نزد آژانس دارها به امانت بگذارید، باید به عنوان اولین گزینه به این موضوع توجه داشته باشید که اغلب شرکت‌های مسافربری در ازای سفر مسافران به اروپا از آن‌ها وجه نقد قابل توجهی دریافت می‌کنند.

در ابتدای امر این موضوع کاملاً قانونی و منطقی به نظر می‌رسد؛ زیرا این مبلغ برای این از مسافران دریافت می‌شود که در صورتی که مسافر از مدت تعیین شده بیشتر در کشورهای این خطه سکونت داشت، شرکت مسافرتی بتواند طبق قوانین تعیین شده توسط کشورهای هم پیمان شینگن مبلغی را به عنوان جریمه از پولی که مسافر نزد وی به امانت گذاشته به کشور مقصد پرداخت کند.

با وجود این که مبلغ مورد نظر نزد صاحب آژانس به امانت گذاشته شده است، به محض مراجعه مسافر باید کلیه مبلغ بدون کم و کاست به وی ارائه شود. این در حالی است که برخی از آژانس دارها به بهانه‌های مختلف بخشی از مبلغ مورد نظر یا همه آن را تصاحب می‌کنند و به مشتری هیچ وجهی را پس از مراجعه نمی‌پردازند.

اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت

ارائه چک تضمینی به آژانس‌ها

از دیگر مواردی که هنگام اخذ ویزای شینگن باید به آژانس‌های مسافرتی به عنوان تضمین بازگشت ارائه کنید می‌توان به چک‌ اشاره کرد. چک‌هایی که مالکان آژانس‌ها دریافت می‌کنند هم می‌تواند به صورت چک سفید امضا باشد و هم اینکه از مشتری درخواست شود که مبلغ مشخصی را در آن درج کنند.

با توجه به این که اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت با دریافت این نوع ویزای شینگن متفاوت است، افرادی که چک سفید امضا یا چک با مبلغ مشخص به صاحب آژانس می‌دهند، باید به این موضوع فکر کنند که وی می‌تواند درست زمانی که آن‌ها در سفر هستند نسبت به نقد کردن چک اقدام کند.

عده‌ای برای پیشگیری از این نوع سوء استفاده‌ها، تاریخ چک را برای زمانی درج می‌کنند که به کشور بازگشته‌اند؛ اما افرادی که برای بار اول است که به کشورهای حوزه شینگن سفر می‌کنند، ممکن است در این باره اطلاعات کافی نداشته باشند و چک را بدون تاریخ یا درج مبلغ مشخص به مالک آژانس ارائه کنند و با مشکلات زیادی مواجه شوند.

ویزا بدون ضمانت

ارائه سند ملک به آژانس دارها

برخی از آژانس دارها برای این که ویزای شینگن را برای مسافران دریافت کنند از آن‌ها می‌خواهند که سند خانه یا مغازه‌ای را برای تضمین نزد آن‌ها به امانت بگذارند. با توجه به این که آژانس‌ها امکان ا اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت را برای مسافران فراهم نمی‌کنند، افرادی که با تور همسفر می‌شوند مجبور هستند هر شرایطی که آژانس دارها معین می‌کنند را بپذیرند.

دریافت خدمات اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت

اگر بارها با این مشکل مواجه شده‌اید و به دنبال راهی برای سفر راحت به اروپا هستید یا این که اولین بار است که وارد حوزه شینگن می‌شوید و نمی‌خواهید تضمینی را برای سفرتان بپردازید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از کمک مشاورین باتجربه و متخصص تهران ویزا برای اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت بهره‌مند شوید.

اگر کلیه امور اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت را به مشاورین این مرکز بسپارید، بدون این که دغدغه‌ای از بابت مبلغ قابل توجهی که برای تضمین در نظر گرفته شده داشته باشید، این امکان برایتان فراهم خواهد بود که سفری به هر یک از کشورهای شینگن که مورد نظرتان است داشته باشید.

ویزای شینگن بدون وثیقه

ارائه خدمات اخذ ویزای شینگن بدون وثیقه برای افرادی که به سفر و جهانگردی علاقه‌مند هستند و این بار اروپا را برای بازدید انتخاب کرده‌اند، این امکان را می‌دهد که با مبلغ بسیار کمتری نسبت به آنچه در وب سایت آژانس‌های مسافرتی درج شده به کشورهای هلند، بلژیک، آلمان، فرانسه، ایتالیا، اتریش و… سفر کنند.

سفر کردن انسان خام را پخته می‌کند. به همین دلیل است که توریست‌ها به واسطه سفرهای متعددی که داشته‌اند بهتر می‌توانند با حوادث پیش بینی نشده مواجه شوند. ویزای شینگن به توریست‌ها و گردشگران کمک می‌کند تا بتوانند دور تا دور اروپا را در ۹۰ روز طی کنند. این سفر سه ماهه برای تماشای کلیه جاذبه ‌هایی که در قاره سبز نهفته مناسب است.

شاید تصور کنید که بازه زمانی سه ماهه توسط آژانس دارها برای ویزای شینگن تعیین شده است، اما باید بدانید این قانون را کشورهای هم پیمان شینگن تصویب کرده‌اند تا رفت و آمد مسافران به این منطقه نظم مناسبی داشته باشد.(تعداد روز های ویزا های شینگن توریستی کوتاه مدت میتوانند بین چند روز تا سه ماه متغیر باشد)

اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت

چرا اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت برای سفر دور اروپا آرزوی هر توریستی است؟

قبل از هم پیمان شدن کشورهای اروپایی و تصویب پیمان شینگن، توریست‌ها باید برای سفر به ایتالیا به سفارت این کشور مراجعه کرده و ویزای ایتالیا را اخذ می‌کردند و برای سفر به پاریس هم تمام مراحل اخذ ویزا را برای سفر به کشور فرانسه پشت سر می‌گذاشتند.

این موضوع سبب شده بود که توریست‌ها همیشه در سفر هلند حسرت تماشای برج ایفل و جاذبه‌های ایتالیا و… را در دل داشته باشند؛ زیرا این کشورها در همسایگی هم قرار دارند و سفر کردن به آن‌ها با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی مانند ترن راحت است.

با عضو شدن ۲۶ کشور اروپایی در پیمان شینگن، رویای توریست‌ها برای سفر دور اروپا به واقعیت تبدیل شد. این روزها با اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت  به کمک مشاورین تهران ویزا می‌توانید در عرض چند ماه از ایتالیا، فرانسه، اسپانیا، آلمان و هلند دیدن کنید.

این ویزا یک سند رسمی است که به شما به عنوان یک توریست یا گردشگری که عازم این خطه است هویت می‌دهد تا بتوانید سفر اروپا را آسوده خاطر و بدون نیاز به چندین و چند باره تمدید ویزا انجام‌ دهید.

ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت

توسط |۱۳۹۸/۲/۱۸ ۱۳:۴۶:۵۲فروردین ۶ام, ۱۳۹۸|خدمات ویزا, ویزای شینگن|۶ دیدگاه

درباره نویسنده :

۶ Comments

 1. شایان اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

  وقت بخیر مفید بود ممنون از مقاله خوبتون

 2. امیر اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

  بله بسیاری از اژانس ها برای اخذ ویزای شینگن ضمانت دریافت میکنند و بعضا ضمانت یا و ثیقه گرفته شده را به مسافر برنمیگردانند ممنونم از مقاله خوبتون

 3. مهدی اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۸ در ۱:۲۴ ب٫ظ - پاسخ دادن

  برای اخذ ویزا هرجایی که مراجعه کردم ازم وثیقه خواستن شنیده بودم که وثیقه رو به سختی میشه بس گرفت

 4. رضا تیر ۳۰, ۱۳۹۸ در ۱۰:۲۵ ق٫ظ - پاسخ دادن

  نگرفتن وثیقه شما رو متمایز کرده .

  • admin مرداد ۲۱, ۱۳۹۸ در ۱۲:۴۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

   ممنون ضمانت بازگشت قانون هیچکدام از سفارت های حوزه شینگن نیست و تنها قانون من در آوردی برخی از آژانس هاست

 5. محمد مرداد ۲۶, ۱۳۹۸ در ۱۲:۴۸ ب٫ظ - پاسخ دادن

  سلام من بیست و یک سال سن دارم میتونم تور ایتالیا شرکت کنم پاسم سفیده؟؟؟

ثبت ديدگاه

جهت تماس از طریق واتس اپ روی ایکون سبز رنگ واتس اپ در پایین گوشه سمت راست سایت کلیک کنید