//جواب وقت سفارت ایتالیا

جواب وقت سفارت ایتالیا

جواب وقت سفارت ایتالیا چه زمانی اعلام می شود؟ اگر به شرکت سی کی جی اس در ولنجک مراجعه نموده اید برای گرفتن جواب باید وارد وبسایت شرکت شوید در قسمت myaccount اطلاعات پاسپورت و کد پیگیری خود را وارد کنید تا از طریق آن صفحه بتوانید جواب خود را رهگیری کنید برای کسب اطلاعات دقیق تر مقاله روبه رو راکه با رنگ صورتی مشخص شده مطالعه بفرمایید —->>> راهنمای جواب وقت سفارت ایتالیا

متقاضیان دریافت وقت سفارت ایتالیا بعد از ارائه درخواست و مدارک لازم باید منتظر جواب وقت سفارت ایتالیا باشند. زمان لازم برای بررسی تقاضای متقاضی و اعلام جواب برای هر سفارتخانه و فردی تفاوت دارد. سفارتخانه ای که به بررسی درخواست شما می پردازد می بایست امکان رهگیری تقاضای افراد را فراهم نماید. با توجه به تمایل اغلب افراد برای سفر به کشور ایتالیا یکی از بیشترین درخواست هایی که در چند سال اخیر در ایران رواج دارد درخواست وقت سفارت ایتالیا می باشد، برای پیگیری جواب وقت سفارت ایتالیا روش های گوناگونی وجود که می توان به ارائه تاریخ تولد و شماره ارجاع به صورت آنلاین اشاره نمود.

همانطور که گفتیم زمان جواب وقت سفارت ایتالیا به عوامل گوناگونی بستگی دارد، از طرفی به دلیل بیشتر بودن تقاضای دریافت وقت سفارت ایتالیا نسبت به دیگر کشور ها، سیستم نوبت دهی سفارت ایتالیا کمی تفاوت دارد. در اغلب موارد نوبت دهی وقت سفارت ایتالیا به صورت رندمی بوده و بسته به تعداد تقاضاها در زمان های گوناگونی اعلام می گردد. در این میان برخی از تقاضا ها رد می شود و حتی اجازه مصاحبه به برخی از افراد داده نمی شود. حال ما در این نوشته قصد داریم دلایل اصلی ریجکت شدن تقاضای ویزا و وقت سفارت ایتالیا را برای شما بیان نماییم.

دلایل ریجکت ویزای ایتالیا

۱. انجام فعالیت های جنایتکارانه در گذشته: یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار در رای و نظر افسر کنسولگری ایتالیا برای صدور ویزا اقدامات و شرایط متقاضی در حال و گذشته می باشد. اگر مشخص شود اقدامات متقاضی برای امنیت داخلی، سیاست عمومی و ثروت ملی خطرناک بوده معمولا از همان ابتدا جواب وقت سفارت ایتالیا برای وی پذیرفته نمی شود.

۲. ارائه مدارک نامعتبر و جعلی: تمام افرادی که تلاش می کنند با ارائه مدارک جعلی ویزای شنگن دریافت نمایند با ریجکت و رد مطلق ویزای ایتالیا رو به رو می شوند. مدارک و اسناد ارائه شده توسط متقاضیان از همان ابتدا توسط کارشناسان مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت عدم اعتبار رد می شوند. علاوه براین در مواردی که مدارک متقاضیان مصاحبه مشکوک باشد اعلام جواب وقت سفارت ایتالیا به دلیل بررسی های بیشتر طولانی تر می شود.

۳. عدم ارائه توضیحات کافی برای اقامت: یکی از دلایل رایجی که موجب ریجکت شدن ویزا در سفارت ایتالیا می گردد عدم ارائه دلایل محکمه پسند برای اقامت، عدم بیان دلایل کافی برای هدف از سفر و عدم تطابق اشتغال و وضعیت مالی می باشد.

۴. گذرنامه آسیب دیده: همان طور که می دانید یکی از مدارک مورد نیاز برای اخذ وقت سفارت ایتالیا گذرنامه می باشد، در صورتی که گذرنامه شما آسیب دیده باشد و یا صفحات آن از هم گسسته باشد، گذرنامه شما نامعتبر بوده و جواب وقت سفارت ایتالیا شما منفی خواهد بود، بنابراین گذرنامه باید در شرایط خوبی حفظ شود و از مفقودی آن محافظت گردد.

۵. نداشتن هدف قابل قبول از سفر: یکی دیگر از دلایل ریجکت شدن ویزای شینگن عدم توضیحات شفاف برای افسر کنسولگری ایتالیا می باشد، افراد متقاضی باید دلیل سفر خود را به وضوح بیان نمایند و پرینت پرواز و هتل خود را ارائه دهد.

۶. نامه نامعتبر مرجع: ارائه نامه رسمی از مرجع مشخصی که تصدیق آن توسط نویسنده تایید نشده باشد از دلایل مشخص رد ویزای ایتالیا می باشد. این مدارک می تواند شامل مواردی چون ارائه نامه ای که از صدور آن سه ماه گذشته، ارائه نامه ای که در سربرگ آن نام نویسنده و آدرس شرکت درج نشده باشد و عدم ارائه نامه رسمی همراه با امضا و مهر نویسنده و غیره می باشد.

۷. عدم اثبات توانایی گذراندن امرار معاش در ایتالیا: چنانچه از همان ابتدا ثابت شود که متقاضی از نظر مالی توانایی گذران زندگی را ندارد جواب وقت سفارت ایتالیا منفی خواهد بود. از جمله دلایلی که منجربه عدم پذیرش صدور ویزا می شود اثبات عدم توانایی امرار معاش در زمان اقامت در ایتالیا می باشد. افراد برای اثبات این موضوع باید گردش مالی یک ماه بعد از تاریخ صدور، رسید حساب جاری و یا چک مسافرتی معتبر ارائه دهند.

۸. ارائه بیمه نامه نامعتبر: از دیگر دلایل نپذیرفتن ویزای ایتالیا عدم ارائه بیمه مسافرتی معتبر برای زمان اقامت در ایتالیا می باشد. از دیگر دلایل مربوط به بیمه نامه که منجربه رد تقاضای ویزا می شود می توان به عدم پوشش بیمه مسافرتی توسط کشور مقصد، عدم توانایی ارائه بیمه مسافرتی و عدم تامین بیمه به مقدار قابل پیش بینی اشاره نمود. متقاضیان برای دریافت جواب فوری وقت سفارت ایتالیا باید حتما بیمه نامه معتبر ارائه دهند.

۹. عدم ارائه مدارک اسکان: عدم ارائه دعوت نامه از یکی از شهروندان ایتالیا، عدم ارائه اسناد و مدارک تور از قبل پرداخت شده و عدم ارائه مدارک مبنی بر رزرو هتل از جمله دلایل رد ویزای ایتالیا می باشد.

در رابطه با جواب وقت سفارت ایتالیا فراموش نکنید چنانچه اطلاعات و مدارک مورد نیاز شما ناقص باشد و برای افسر کنسولگری قابل درک نباشد تقاضای شما برای وقت سفارت ایتالیا پذیرفته نمی شود و یا زمان زیادی برای اعلام جواب سفارت اختصاص داده می شود.

توسط |۱۳۹۸/۷/۲۱ ۱۷:۵۱:۴۹خرداد ۱۰ام, ۱۳۹۸|مقالات|بدون ديدگاه

درباره نویسنده :

ثبت ديدگاه