وقت سفارت آلمان vfs

یکی از روش های گرفتن وقت سفارت آلمان، مراجعه به شرکت وی اف اس گلوبال است که یکی از شرکت های خصوصی در زمینه برون‌سپاری امور و خدمات مربوط به سفارتخانه است. شرکت vfs گلوبال در ۱۲۹ کشور از جمله ایران، شعبه دارد. سفارت آلمان و چندین سفارت دیگر در ایران، برخی از مراحل رسیدگی به پرونده متقاضیان ویزا را به شرکت vfs گلوبال واگذار کرده اند. در این مقاله، قصد داریم شرکت شرکت vfs گلوبال و خدماتی که ارائه می دهد را به شما عزیزان معرفی کنیم، با ما همراه باشید.

شرکت vfs

وقت سفارت آلمان vfs

VFS Global چیست؟

شرکت vfs گلوبال که با نام تجاری Visa Application Center) VAC) نیز شناخته می‌شود، در حقیقت یک واسط بین متقاضی ویزا و سفارت آلمان است که وظیفه دریافت مدارک از متقاضی، تشخیص هویت و همچنین تنظیم درخواست ویزا را از سوی سفارت آلمان را بر عهده دارد. بدین ترتیب، حجم کاری سفارتخانه آلمان در تمامی امور، کاهش یافته و ارزیابی درخواست ها آسان تر شده است. متقاضی نیز از طریق شرکت vfs گلوبال می تواند به راحتی و در فضای امن و اداری، برای اخذ وقت سفارت آلمان اقدام نماید. شرکت vfs گلوبال، از سال ۱۳۹۴ با همکاری سفارت انگلیس، فعالیت خود را در ایران آغاز کرد و امروزه، بسیاری از کشورهای اروپایی و کانادا نیز کارهای مربوط به درخواست ویزا و جمع آوری مدارک و وقت سفارت خود را به این شرکت معتبر واگذار کرده اند.

برای دریافت رایگان وقت سفارت آلمان مقاله روبه رو را مطالعه نمایید –>>> وقت سفارت آلمان

خدمات شرکت vfs گلوبال به دو صورت معمولی و وی آی پی انجام می شود که متقاضیان برای درخواست انجام خدمات وی آی پی باید ۲۵ یورو علاوه بر سایر هزینه های مربوط به درخواست ویزا و وقت سفارت آلمان vfs به این شرکت بپردازند. آدرس دفتر اصلی شرکت vfs گلوبال واقع در تهران، میدان هروی، خیابان موسوی (گلستان پنجم)، مرکز خرید هروی سنتر، طبقه ۴ و آدرس وب سایت این شرکت، www.vfsglobal.com می باشد.

شرکت vfs گلوبال چه خدماتی را ارائه می دهد؟

گرفتن وقت سفارت آلمان از طریق وب سایت کارگزار رسمی این سفارت انجام می شود و پس از اینکه درخواست متقاضی تایید شد، یک قرار ملاقات با دفتر شرکت vfs گلوبال که امور مربوط به سفارت آلمان را انجام می دهد، تنظیم می شود. قبل از اینکه به شرکت vfs گلوبال مراجعه کنید، می توانید به صورت آنلاین اطلاعات و درخواست خود را ارسال نمایید. علاوه بر وقت سفارت آلمان vfs، این شرکت، خدمات بیومتریک که مربوط به انگشت نگاری و چهره نگاری است را نیز انجام می دهد. به عبارتی برای انجام بیومتریک، دیگر نیازی به مراجعه به سفارت آلمان نیست و باید به دفتر شرکت vfs گلوبال مراجعه نمایید.

شرکت vfs گلوبال، وظیفه دریافت و جمع آوری مدارک متقاضی ار قبیل: اثر انگشت، عکس چهره، ثبت و بررسی هویت ملی و همچنین بررسی صحت مدارک را بر عهده دارد. پس از اینکه تمامی این امور انجام شد، شرکت vfs گلوبال، تمامی اطلاعات و مدارک را طی یک بسته، به سفارت آلمان ارسال می کند. یکی از مزایای به روی کار آمدن شرکت vfs گلوبال، به حداقل رسیدن نقصی پرونده های متقاضیان وقت سفارت و ویزای آلمان است. به عبارتی، پرونده متقاضی، هر چه نقصی داشته باشد در دفتر شرکت vfs گلوبال، مرتفع شده و به صورت کامل برای سفارت ارسال می شود. . از خدمات جانبی شرکت vfs گلوبال، می توان به ارسال پستی پاسپورت متقاضی و همچنین دریافت آن درب منزل، انجام فتوکپی مدارک در محل شرکت و عکاسی حرفه‌ای جهت تکمیل پرونده درخواست ویزا اشاره کرد.

vfs

وقت سفارت آلمان vfs

وقت سفارت آلمان vfs و مراحل ثبت درخواست

برای گرفتن وقت سفارت آلمان یا درخواست ویزای آلمان، باید ابتدا به وب سایت شرکت vfs گلوبال بروید و نوع ویزای مورد نظر را انتخاب کنید. سپس باید فرم درخواست را به صورت آنلاین تکمیل کنید و هزینه درخواست ویزای آلمان را بپردازید. پس از پرداخت هزینه، باید زمان ملاقات و مراجعه به شرکت vfs گلوبال را تعیین و تنظیم کنید و در نهایت، درخواست خود را به مرکز VFS Global ارسال نمایید. پس از ثبت درخواست در وب سایت شرکت vfs گلوبال، درخواست شما برای سفارت آلمان نیز ارسال می شود و روند کار را می توانید در وب سایت این شرکت، مشاهده نمایید. توجه داشته باشید، شرکت vfs گلوبال، تضمین کننده دریافت ویزای آلمان نیست و نکته دیگر اینکه، روز و ساعات کاری این شرکت، مطابق با تقویم ایران است و در روزهای تعطیل رسمی، فعالیت نمی کند.

اگر فرصت رفت و آمد و یا ارائه درخواست برای گرفتن وقت سفارت آلمان یا ویزای این کشور را ندارید، بهترین و راحت ترین روش برای گرفتن وقت سفارت و ویزای آلمان، تماس با کارشناسان و مشاوران ویزا ۲۱ است. این شرکت با داشتن سالها تجربه در زمینه اخذ ویزای شینگن، به راحتی و در کوتاهترین زمان، با هزینه های مقرون به صرفه، وقت سفارت و ویزای آلمان را برای شما عزیزان دریافت خواهد کرد.

 

 

۱۳۹۹/۴/۱۴ ۲۲:۰۷:۰۲

ثبت ديدگاه

Call Now Buttonتماس با ما