//وقت سفارت ایتالیا ارزان

وقت سفارت ایتالیا ارزان

وقت سفارت ایتالیا ارزان دقیقا همان چیزی است که متقاضیان علاقمند به سفر ایتالیا به دنبال آن می باشند تا با حداقل هزینه وقت سفارت گرفته و در کوتاه ترین زمان ممکن اقدامات لازم را برای اخذ ویزا انجام دهند. البته هرجایی این امکان را برای شما فراهم نمی کند که با کمترین زمان و کمترین هزینه بتوانید وقت سفارت ایتالیا ارزان دریافت نمایید. کم نیستند افراد فریب کاری که به متقاضیان وعده دروغین وقت سفارت ایتالیا ارزان می دهند ولی با دریافت پول های هنگفت این کار را انجام می دهند. یکی از روش هایی که متقاضیان با استفاده از آن می توانند از هزینه های خود بکاهند دریافت وقت سفارت ایتالیا به صورت آنلاین می باشد. وقت سفارت ایتالیا آنلاین به این صورت است که متقاضی به سایت سفارت مراجعه کرده و در فرم مربوطه اطلاعات خود را وارد می کند، سپس مدارک مورد نیاز را بارگذاری می نماید و در انتها به صورت آنلاین هزینه را می پردازد. متقاضیانی که در رابطه با اخذ وقت سفارت و ویزای ایتالیا اطلاعات کافی نداشته باشند هزینه های زیادی را از دست خواهند داد. از همین رو ما در این مقاله می خواهیم هر آن چه که در رابطه با وقت سفارت ایتالیا ارزان وجود دارد در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

چرا اغلب کشور ایتالیا را برای مهاجرت انتخاب می کنند؟
ایتالیا کشور بسیار زیبا و دیدنی است که در شبه جزیره ایتالیا و جنوب اروپا قرار گرفته است. واحد رسمی پول این کشور یورو می باشد، پایتخت ایتالیا شهر تاریخی رم است و زبان رسمی مردم این کشور ایتالیایی می باشد، ایتالیا جز چند کشور پرجمعیت اروپا می باشد که همه ساله با مهاجرت مسافرین از سرتاسر دنیا بر تعداد این جمعیت افزوده می شود. از همسایگان کشور ایتالیا می توان به کشور های سان مارینو، فرانسه، سوئیس، واتیکان، اسلوونی و اتریش اشاره کرد. کشور ایتالیا دارای آب و هوای مدیترانه ای است و بهترین شرایط آب و هوایی را برای زندگی دارد. شهر رم از فرهنگی ترین و تاریخی ترین شهر های ایتالیا است که سال های بسیاری محل حکومت فرمانروایان گوناگونی بوده است، این شهر از جاذبه های فوق العاده ای برخوردار است که همه ساله توریستان زیادی را به سمت خود جذب کرده است. شهر ونیز یکی دیگر از شهر های زیبای کشور ایتالیا بوده که در دنیا به الماس شهر های روی آب معروف است. شب های رویایی و حس زیبای آب های زلال آن این شهر را به پاتوق دلباختگان و عاشقان تبدیل کرده است. همه افراد متقاضی که به دنبال دریافت وقت سفارت ایتالیا ارزان و سفر به این کشور می باشند باید اطلاعات مختصری در رابطه با کشور ایتالیا داشته باشند، ما برای راحتی شما این اطلاعات را در اختیار شما قرار داده ایم.

وقت سفارت سفارت ایتالیا ارزان
اخذ وقت سفارت ایتالیا به چند صورت انجام می گیرد که اصلی ترین آن وقت تجاری سفارت ایتالیا، وقت سفارت توریستی ایتالیا و وقت سفارت ایتالیا ارزان می باشد. انتخاب چگونگی وقت سفارت از کشور ایتالیا بسته به اهداف شما از سفرتان دارد بنابراین متقاضیان می بایست از همان ابتدا هدف خود را به صورت دقیق مشخص کنند. در چند سال گذشته به منظور ایجاد نظم و راحت تر شدن متقاضیان همه سفارتخانه ها وقت سفارت ارائه داده اند و به همین ترتیب مسافران به راحتی می توانند با اخذ وقت روند دریافت ویزای خود را دنبال کنند. برای دریافت وقت سفارت ایتالیا می بایست حتما با کارشناسان ماهر تماس گرفته و یا کلا این کار را به آن ها واگذار کنید. برای این منظور دریافت وقت سفارت ارزان ایتالیا به سایت های مربوط به سفارت مراجعه نموده و به صورت آنلاین برای رزرو وقت تقاضا دهید. بعد از آن که موفق به دریافت وقت سفارت ایتالیا ارزان شدید باید تمامی مدارک و اسناد خود را با ترجمه کامل به زبان انگلیسی به سفارت ارائه دهید و هزینه های مربوط به آن را پرداخت نمایید. پس از انجام این مراحل چنانچه نتیجه مصاحبه شما موفق آمیز بوده باشد پروسه صدور ویزا برای شما پیش گرفته می شود.

مدارک مورد نیاز برای رزرو وقت سفارت ایتالیا

 • ارائه اصل و فتوکپی از کارت ملی
 • ارائه اصل گذرنامه ای که تا ۶ ماه اعتبار دارد
 • ارائه فتوکپی از گردش مالی و حساب بانکی سه ماه اخیر
 • در اختیار داشتن ۶۰ یورو به منظور پرداخت هزینه سفارت
 • ارائه یک سند قابل قبول مالکیت
 • ارائه یک فتوکپی از بیمه مسافرتی به ازای هر نفر
 •  ۴ عدد عکس ۳*۴ با پس زمینه سفید
 • ارائه آخرین مدرک تحصیلی ترجمه شده به زبان ایتالیایی
 • تکمیل فرم تقاضای ویزا
 • در صورت وجود ارائه دعوتنامه
 • ارائه مدارک مربوط به وضعیت فعلی شغل متقاضی

وقت سفارت فوری یا عادی ایتالیا
وقت سفارت ایتالیا ارزان را می توان به صورت فوری و یا عادی دریافت نمود، وقت فوری سفارت ایتالیا به این صورت است که شما می توانید در زمان کمتر از دو هفته به سفارت مراجعه نمایید. دریافت وقت سفارت ایتالیا فوری برای زمانی مفید می باشد که شما قصد دارید برای زمان های محدودی مانند نمایشگاه، کنفرانس و … به ایتالیا سفر کنید. دریافت وقت سفارت ایتالیا عادی به این صورت است که شما در بازه زمانی بلند مدت تری می توانید به سفارت وارد شوید، البته دریافت فوری و یا عادی سفارت ایتالیا در هزینه آن بسیار تاثیرگذار است. هزینه وقت سفارت ایتالیا فوری هزینه بیشتری نسبت به هزینه وقت سفارت عادی دارد.

توسط |۱۳۹۸/۲/۱۸ ۱۰:۰۹:۳۵اردیبهشت ۱۸ام, ۱۳۹۸|مقالات|بدون ديدگاه

درباره نویسنده :

ثبت ديدگاه

تماس با ما