/, ویزای شینگن/مشاوره اخذ ویزای شینگن

مشاوره اخذ ویزای شینگن

برخی از افراد تصور می‌کنند که همین که قصد سفر به اروپا را کنند کار تمام است و هیچ نیازی به مشاوره اخذ ویزای شینگن برای دریافت ویزای کشورهای اروپایی و شروع سفر رؤیایی خودشان ندارد. در حالی که بدون داشتن مشاور ممکن است برای دریافت وقت سفارت کشورهای عضو پیمان شینگن و دریافت ویزا، ماه‌ها پشت درب سفارت کشورهای اروپایی منتظر بمانید.

اگر می‌خواهید سفرتان طبق برنامه ریزی منظمی شروع شود و درست رأس تاریخی که در نظر دارید به کشورتان برگردید، بهتر است باید از شرکتی که خدمات مشاوره اخذ ویزای شینگن را ارائه می‌کند کمک بگیرید. تهران ویزا با به کارگیری مشاورین خبره در زمینه سفرهای اروپایی به کمک شما آمده است تا بتوانید در کمترین زمان ممکن ویزای خود را برای سفر به آلمان، هلند، بلژیک، فرانسه، ایتالیا و… دریافت کنید و قدم به خاک اروپا بگذارید.

برخی از افراد تمام امور را به دست مشاورین تهران ویزا می‌سپارند و تنها برای صدور ویزا در دفتر سفارت حاضر می‌شوند. این در حالی است که برخی دیگر از کاربران برای این که بتوانند وقت سفارت کشورهای اروپایی و ویزای آن‌ها را دریافت کنند، به مشاوره گرفتن از کارشناسان تهران ویزا اکتفا می‌کنند.

در هر دو حالت مسافرین اروپا علاقه‌مند هستند که درباره روند اخذ ویزای شینگن و نیازمندی‌های این ویزا دانش کسب کنند. در اینجا برخی از مواردی که هنگام مشاوره اخذ ویزای شینگن کارشناسان با افرادی که قصد سفر به این خطه را دارند مطرح می‌کنند مورد بررسی قرار گرفته است. اگر نیاز به دریافت ویزای شینگن دارید با ما همراه شده و درباره موارد لازم برای دریافت این ویزا بیشتر بدانید.

اخذ ویزای شینگن

مشاوره اخذ ویزای شینگن و مدارک لازم برای این نوع ویزا

هنگام ارائه خدمات مشاوره اخذ ویزای شینگن، مشاورین توانمند تهران ویزا به این موضوع اشاره می‌کنند که کشورهای اروپایی مانند دیگر کشورهای جهان برای ورود مسافران به قلمرو خود قوانین خاصی را در نظر گرفته‌اند.

با توجه به این که کشورهای عضو پیمان شینگن با هم درباره ورود مسافران به خاک خود توافق کرده‌اند، چه بخواهید وارد هلند شوید و چه بخواهید قدم به خاک آلمان بگذارید، ملزم به رعایت قوانین یکسان تصویب شده توسط این کشورهای اروپایی هستید.

اولین قانون تصویب شده این است که برای اخذ ویزای شینگن باید پرونده‌ای را در سفارت یکی از این کشورها تشکیل دهید. افرادی که می‌خواهند پرونده اخذ ویزای شینگن را تشکیل دهند باید به این موارد توجه داشته باشند.

 • هنگام دریافت خدمات مشاوره اخذ ویزای شینگن، مشاورین به کاربران این نکته را گوشزد می‌کنند که حتماً باید فرم درخواست ویزای شینگن را تکمیل کرده و به سفارت ارائه کنند.
 • برای دریافت ویزای شینگن متقاضی به دو عکس تمام رخ نیاز خواهد داشت. عکس‌هایی که به سفارت ارائه می‌کنید باید اخیراً گرفته شده باشند؛ زیرا سفارت عکس‌های قدیمی را قبول نمی‌کند.
 • گذرنامه‌ای که برای اخذ ویزای شینگن ارائه می‌کنید باید تاریخ اعتباری بیشتر از سه ماه داشته باشد. این مدت زمان با توجه به این موضوع در نظر گرفته شده که مسافر حداکثر زمانی که می‌تواند در این ناحیه باقی بماند نمی‌تواند بیشتر از سه ماه باشد.(برای ویزا های تایپ c) با توجه به این شرط که برای اخذ ویزای شینگن در نظر گرفته شده، اگر گذرنامه شما قدیمی است باید قبل از سفر نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.
 •  مسافر باید زمان ورود و خروجش از کشور مشخص باشد. با توجه به این موضوع که یکی از قوانین ویزای شینگن است، هنگام اخذ ویزا باید بلیط رفت و برگشت هواپیما یا رزروآن و مدرکی که برای رزرو هتل در نظر گرفته شده را به سفارت تحویل دهید.
 • در صورتی که قرار است در خانه یکی از اقوامتان اقامت داشته باشید باید هنگام تکمیل پرونده ویزای شینگن دعوت نامه میزبان را ارائه کنید.
 • هنگام سفر به کشورهای عضو پیمان شینگن باید بیمه مسافرتی با سقف تعهدات حداقل ۳۰ هزار یورو داشته باشید. این خدمات بیمه‌ای برای این در نظر گرفته شده که مسافر با هر گونه مشکلی که در سفر مواجه شد بتواند از خدمات درمانی استفاده کند و مشکلی از بابت پرداخت هزینه‌های درمان در کشورهای اروپایی نداشته باشد.
 • از دیگر مواردی که هنگام مشاوره اخذ ویزای شینگن مشاورین به آن اشاره می‌کنند می‌توان به گواهی نشان دهنده تمکن مالی اشاره کرد. فردی که می‌خواهد به اروپا سفر کند باید توانایی این را داشته باشد که هزینه مورد نیاز برای سفر خود و خانواده‌اش را تأمین کند. این موضوع تنها با ارائه گواهی تمکن مالی برای سفارت کشورهای پیمان شینگن محرز می‌شود.
 • مدارک شناسایی مانند شناسنامه نیز باید درون پرونده به همراه ترجمه ضمیمه شود.
 • برا مشاوره تخصصی تر برا اخذ ویزای شینگن میتوانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل کنید.

نکات اخذ ویزای شینگن

مشاوره اخذ ویزای شینگن و هزینه ویزا

پس از تکمیل پرونده و ارائه آن به سفارت کشورهای عضو پیمان شینگن، سفارت برای بررسی مدارک از بزرگ‌سالان مبلغ ۶۰ یورو و از کودکان بین ۶ تا ۱۲ سال مبلغ ۳۵ یورو دریافت می‌کند.(در صورت مراجعه فرد به شرکت های واسطه مانند vfs وی اف اس bls بی ال اس visametric ویزا متریک ckgs سی کی جی اس یا …. علاوه بر ۶۰ یورو بین ۳۰ تا ۳۵ یورو بیشتر دریافت خواهد شد )

هنگام مشاوره اخذ ویزای شینگن، مشاورین حتماً این نکته را به متقاضیان اعلام می‌کنند که این مبلغ به هیچ عنوان به فرد بازگردانده نخواهد شد؛ بنابراین در صورتی که درخواست ویزای شینگن ریجکت شود یا این که پرونده ناقص باشد، متقاضی باید مجدداً این مبلغ را برای بررسی مدارک به سفارت بپردازد.

اگر نمی‌خواهید وقت سفارت جهت اخذ ویزای شینگن و زمانی که صرف تکمیل پرونده کرده‌اید هدر برود و همچنین نمیخواهید مجبور به پرداخت هزینه مجدد برای بررسی مدارک ارائه شده به سفارت شوید، به شما توصیه می‌کنیم دریافت ویزای شینگن را به متخصصین تهران ویزا که در این زمینه سال‌ها است فعالیت می‌کنند و تجربه زیادی دارند واگذار کنید.

مشاوره اخذ ویزای شینگن و مدارک لازم با توجه به وضعیت شغلی متقاضی

 • در صورتی که کارمند دولت باشید و بخواهید ویزای شینگن را اخذ کنید، باید نامه‌ای که نشان دهنده وضعیت استخدام شما است به همراه گردش حساب ۶ ماه اخیر را به سفارت کشورهای عضو پیمان شینگن تحویل دهید. همچنین گواهی پرداخت مالیات و اجازه ترک شغل به مدت مشخص شده از سمت کارفرما نیز باید به همراه سایر مدارک به سفارت یکی از کشورهای عضو پیمان شینگن که قصد دارید از طریق آن ویزای شینگن را دریافت کنید ارائه شود.
 • در صورتی که دانش آموز یا دانشجو بخواهد نسبت به اخذ ویزای شینگن اقدام کند، مشاورین تهران ویزا هنگام ارائه مشاوره اخذ ویزای شینگن به وی توصیه می‌کنند که گواهی اشتغال به تحصیل را به سفارت تحویل دهد. این افراد نباید هیچ مشکلی از سمت دانشگاه یا مدرسه جهت ممانعت از سفر داشته باشند.
 • در صورتی که متقاضی اخذ ویزای شینگن بازنشسته باشد، باید گواهی بازنشستگی به همراهگردش ۶ ماهه اخیر خود را به سفارت تحویل دهد.

مشاوره اخذ ویزای شینگن

مشاوره اخذ ویزای شینگن برای خردسالان

یکی از مشکلاتی که خانواده‌ها هنگام دریافت ویزای شینگن با آن مواجه هستند، چگونگی اخذ ویزا برای کودکان زیر سن قانونی می‌باشد. در صورتی که فرزند خردسالی دارید، برای دریافت ویزای شینگن باید ابتدا گواهی تولد خردسال را ارائه کنید.

سپس باید درخواست ویزا برای کودک را که به امضای والدین رسیده است به سفارت ارائه کنید. در صورتی که والدین جدا شده باشند و یا یکی از والدین به همراه فرزند زیر ۱۸ سال سفر نکند رضایت نامه محضری خروج فرزند از کشور از طرف همسری که سفر نمیکند باید به سفارت اراءه شود.

همراه مدارک کودک باید گذرنامه پدر و مادر یا یکی از والدین که حضانت کودک را دارد نیز به سفارت تحویل داده شود تا بتوانید ویزای شینگن را برای فرزند خردسال خود دریافت نمایید.

از دیگر مواردی که هنگام ارائه مشاوره اخذ ویزای شینگن برای خردسالان به آن تاکید می‌شود این موضوع است که اگر کودک قرار است به تنهایی و یا به همراه یکی از والدین به یکی از کشورهای عضو پیمان شینگن سفر کند، باید گواهی اجازه سفر خردسال که توسط والدین امضا شده است به سفارت تحویل داده شود.

ضمنا برای کودکان زیر ۱۲ حضور در سفارت شینگن  الزامی نمیباشد

نکات مهم جهت اخذ ویزای شینگن

اگر پس از دریافت مشاوره اخذ ویزای شینگن تصمیم گرفتید نسب به اخذ این ویزا برای سفر به کشورهای اروپایی اقدام کنید، باید به نکاتی که برای این نوع ویزا در نظر گرفته شده است توجه داشته باشید. مواردی که دارندگان ویزای شینگن باید به آن‌ها دقت کنند عبارتند از:

 • ویزای شینگن نوع c  حداکثر به مدت ۹۰ روز صادر خواهد شد.
 • افرادی که برای اولین بار است به کشورهای عضو پیمان شینگن سفر می‌کنند، معمولا دارای ویزای ۱۴ روزه خواهند بود.
 • برخی از کشورهای عضو پیمان شینگن علاوه بر قوانین مشترکی که برای ورود مسافران به این محدوده تعیین شده، دارای قوانین مخصوص به خود هستند؛ بنابراین اخذ ویزای شینگن نمی‌تواند تضمینی برای این باشد که متقاضی بتواند به تمام کشورهای این محدوده سفر کند.

ویزای شینگن

اهمیت مشاوره اخذ ویزای شینگن

مشاورینی که درباره نحوه اخذ ویزای شینگن به کاربران کمک می‌کنند، درباره این که هر کشور عضو شینگن چه قوانینی برای ورود مسافران به خاک کشورش در نظر گرفته آگاهی کامل دارند. این افراد مسیر پیش رو را برای مسافران روشن می‌کنند تا آن‌ها بدون این که با مشکلاتی مانند ریجکت ویزا مواجه شوند بتوانند به اروپا سفر کنند.

بسیاری از متقاضیان برای این که بتوانند راحت و بی‌دردسر ویزای شینگن را دریافت کنند کلیه امور را به مشاورین توانمندی که در این زمینه تخصص دارند واگذار می‌کنند. مشاورین خبره تهران ویزا به شما کمک می‌کنند تا در کمترین زمان بتوانند ویزای شینگن را به دست بیاورید و سفری به اروپا داشته باشید.

توسط |۱۳۹۸/۱/۲۰ ۹:۱۸:۱۳فروردین ۱ام, ۱۳۹۸|خدمات ویزا, ویزای شینگن|بدون ديدگاه

درباره نویسنده :

ثبت ديدگاه

جهت تماس از طریق واتس اپ روی ایکون سبز رنگ واتس اپ در پایین گوشه سمت راست سایت کلیک کنید