/شرایط اخذ ویزای شینگن

شرایط اخذ ویزای شینگن

شرایط اخذ ویزای شینگن

کشورهای اتحادیه اروپا و منطقه شینگن همه ساله مقصد گردشگران، تجار، دانشجویان، سرمایه گذاران و پژوهشگران زیادی است. منطقه شینگن متشکل از ۲۶ کشور اروپایی است که طبق قوانین اعلام شده، افراد خارج از منطقه شینگن با دریافت ویزای شینگن می توانند در کشورهای منطقه تردد داشته باشند. با توجه به اهمیت ویزای شینگن و سخت گیری هایی که در صدور ویزا می شود، آگاهی از شرایط اخذ ویزای شینگن می تواند کمک زیادی به متقاضیان نماید. در برخی موارد افراد با عدم آگاهی از مدارک و شرایط مورد نیاز برای اخذ ویزا، با رد درخواست صدور ویزا یا اصطلاحا ریجکتی ویزا مواجه می شوند که اتفاق ناگواری محسوب می شود. ریجکت شدن ویزا علاوه بر بر هم زدن برنامه های سفر شما منجر به سابقه بد در پاسپورت شما خواهد شد. در این مطلب به بررسی مهمترین شرایط اخذ ویزای شینگن جهت بالا بردن شانس صدور ویزا می پردازیم.

برای اگاهی از راهکار ها و شرایط دقیق و درست اخذ ویزای شینگن پیشنهاد میکنیم مقاله روبه رو را که با رنگ صورتی مشخص شده مطالعه بفرمایید —>> اخذ ویزای شینگن 

نتیجه تصویری برای شرایط اخذ ویزای شینگن

شرایط اخذ ویزای شینگن

مدارک مورد نیاز و شرایط اخذ ویزای شینگن

اطلاع از شرایط اخذ ویزای شینگن در جهت افزایش احتمال صدور ویزا است، بنابراین افرادی که دارای برخی از شرایط نباشند نیز می توانند برای اخذ ویزای شینگن اقدام نمایند. البته در این صورت احتمال رد درخواست آنها افزایش می یابد. از مهمترین مدارک مورد نیاز برای درخواست صدور ویزا می توان به موارد ذیل اشاره نمود.

  • تکمیل فرم درخواست صدور ویزای برای هر فرد بطور جداگانه
  • مدارک هویتی متقاضی مانند شناسنامه، پاسپورت و عکس رنگی
  • مدارک تعیین وضعیت شغلی شامل مدارک استخدامی و سوابق بیمه برای افراد شاغل در شرکتها و موسسات و یا مدارکی مانند جواز کسب و سند مالکیت مغازه، شرکت و غیره.
  • نامه تمکن مالی و مدارک نشان دهنده میزان توانایی مالی متقاضی مانند پرینت گردش حساب، مدارک ملکی مانند سند خانه و اجاره نامه یکی دیگر از شرایط اخذ ویزای شینگن است.
  • مدارک نشان دهنده محل اقامت متقاضی در کشور مقصد مانند واچر هتل، محل اقامت اقوام و بیمه نامه مسافرتی.
  • مدارک نشان دهنده برگشت متقاضی به ایران مانند بلیط رفت و برگشت، مدارک نشان دهنده پیوندهای خانوادگی در ایران مانند سند ازدواج، سند مالکیت و غیره.

مدارک فوق جزو مهمترین مدارک و شرایط اخذ ویزای شینگن محسوب می شوند. موارد دیگری مانند تعداد سفرهای متقاضی، سن متقاضی، سفر خانوادگی و غیره نیز در تصمیم گیری مامور سفارت در صدور ویزا تاثیرگذار است. از طرفی تشریح هدف از سفر، اعلام برنامه زمانبندی دقیق، محل اقامت مشخص، مدارک اثبات کننده توانایی مالی متقاضی در ایران و عدم سوء سابقه در ایران و منطقه شینگن از دیگر شرایط اخذ ویزای شینگن بشمار می آیند.

نتیجه تصویری برای شرایط اخذ ویزای شینگن

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای شینگن

بررسی مهمترین شرایط اخذ ویزای شینگن در ویزا ۲۱

تیم تخصصی ویزا ۲۱ با سالها تجربه در امور اخذ ویزا، وقت سفارت و خدمات مشاوره مهاجرتی، دارای بالاترین درصد رضایت مندی در میان مشتریان است. بررسی مدارک متقاضیان، رفع نواقص و اقدام مناسب جهت صدور ویزای شینگن در ویزا ۲۱ بطور حرفه ای صورت می پذیرد. از جمله مهمترین شرایط اخذ ویزای شینگن تعداد سفرهای متقاضی، شرایط سنی متقاضی و توجیه هدف از سفر است. به عنوان مثال فردی که سابقه هیچ سفر خارجی ندارد و درخواست صدور ویزای شینگن دارد و یا اینکه فرد مجردی که کمتر از ۳۰ سال سن داشته و دارای شرایط مالی مناسبی نیست، احتمال ریجیکتی بالایی دارند. از دیگر شرایط اخذ ویزای شینگن، اعتبار پاسپورت به مدت حداقل ۶ ماه است. پاسپورت باید دارای صفحات خالی باشد و فرد سابقه جرم و محکومیت نداشته باشد. همچنین هدف از سفر متقاضی باید مشخص گردد. عدم وجود بلیط رفت و برگشت، محل اقامت مشخص و بیمه نامه مسافرتی منجر به این گمان در مامور سفارت می شود که هدف اصلی از سفر متقاضی چیزی مغایر با آن است که متقاضی عنوان می کند. با تیم تخصصی ویزا ۲۱ مهمترین شرایط اخذ ویزای شینگن را بررسی کرده و احتمال صدور ویزای شینگن خود را افزایش دهید.

تصویر مرتبط

اخذ ویزای شینگن در ویزا ۲۱

 

توسط |۱۳۹۹/۲/۳۱ ۱۳:۵۵:۵۰آذر ۲۰ام, ۱۳۹۸|ویزای شینگن|بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه

Call Now Buttonتماس با ما