//زمان باز شدن وقت سفارت ایتالیا

زمان باز شدن وقت سفارت ایتالیا

زمان باز شدن وقت سفارت ایتالیا موضوعی ست که برای متقاضیان اخذ وقت سفارت ایتالیا بسیار حائز اهمیت است، این افراد همواره به دنبال زمان باز شدن وقت سفارت ایتالیا هستند تا بتوانند در سریع ترین زمان ممکن برای دریافت زمان مصاحبه و اخذ ویزا اقدام نمایند. برای باز شدن زمان وقت سفارت ایتالیا هیچ تاریخ دقیق و مشخصی از جانب سفارت اعلام نمی شود،اما کارشناسان ما بر اساس تجربه زمان باز شدت وقت های سفارت ایتالیا را میدانند. برای اطلاع از زمان های دقیق باز شدن وقت سفارت ایتالیا  پیشنهاد میکنیم مقاله روبه رو را که با رنگ صورتی مشخص شده مطالعه بفرمایید . این مقاله —->>> راهنمای باز شدن  وقت سفارت ایتالیا

 

 

 

زمان سیستم نوبت دهی سفارت ایتالیا به این صورت است که برای وقت های خالی معمولا یک الی سه هفته زمان در نظر گرفته می شود، البته با توجه به حجم بالای درخواست متقاضیان معمولا این زمان توسط سفارت ایتالیا کوتاه تر در نظر گرفته می شود. واضح است این محدودیت ها و عدم مشخص بودن زمان باز بودن وقت سفارت ایتالیا مشکلات زیادی را برای متقاضیانی که به هر دلیلی قصد سفر به ایتالیا را دارند ایجاد کرده است. در صورتی که گرفتن وقت سفارت ایتالیا طولانی شود و زمان زیادی ببرد به همان میزان اخذ ویزا و سفر متقاضیان نیز به تاخیر خواهد افتاد در حالی که خیلی از افراد می خواهند برای درمان و کار به ایتالیا سفر کنند و یا دعوت نامه ای در اختیار دارند که تنها تا تاریخ آن می توانند برای اخذ ویزا اقدام نمایند، چنین افرادی زمان زیادی برای وقت سفارت ایتالیا ندارند. اگر شما نیز جزء این دسته افراد هستید و می خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن اقدامات لازم را برای سفر یا مهاجرت خود به این کشور زیبا انجام دهید، پیشنهاد می کنم حتما این مقاله را دنبال کنید، ما در این مقاله قصد داریم برای رفاه بیشتر شما عزیزان به هر آن چه که در رابطه با زمان باز شدن وقت سفارت ایتالیا وجود دارد بپردازیم.

مشخص نبودن تاریخ باز شدن وقت سفارت ایتالیا چه مشکلاتی را ایجاد کرده است؟

 • به علت حجم بسیار بالای درخواست ها زمانی که وقت سفارت باز می شود در کمتر از چند دقیقه تمام وقت ها پر می شود و تنها تعداد محدودی از متقاضیان موفق به دریافت وقت مصاحبه می شوند.
 • این امکان وجود دارد که سیستم نوبت دهی سفارت به مدت چند هفته و یا حتی یک ماه باز نشود و وقت آزاد نداشته باشد.
 • برای برخی از افراد که می خواهند وقت مصاحبه دریافت کنند، زمان لازم برای چک کردن و بررسی وجود ندارد.

بهترین راه حل برای گرفتن وقت سفارت ایتالیا
افراد متقاضی برای دریافت وقت سفارت ایتالیا باید هر لحظه به انتظار بنشینند تا سیستم نوبت دهی سفارت ایتالیا باز شود، این انتظار در بسیاری از موارد زمان خیلی زیادی به طول می انجامد. همانطور که می دانید چنین امری بسیار دشوار و گاهی غیر ممکن می باشد، زیرا متقاضیان باید دائم کار و زندگی خود را رها کنند و منتظر زمان باز شدن وقت سفارت ایتالیا باشند. این روز ها راه حل بسیار ساده ای برای مردم در نظر گرفته شده است، افراد بسیار ماهر و باتجربه ای در این زمینه در نظر گرفته شده اند که این کار را برای متقاضیان انجام می دهند. این افراد در زمینه دریافت وقت سفارت ایتالیا تجربه زیادی کسب کرده اند و برحسب این تجربه از زمان حدودی باز شدن وقت سفارت ایتالیا مطلع هستند. این کارشناسان اغلب در آژانس های مسافرتی خدمات ارائه می دهند و یا سایت های مخصوص به دریافت وقت سفارت ایتالیا تاسیس نموده اند، شما کافی ست به این سایت ها مراجعه کرده و این امر مهم را به افراد باتوجه و خبره واگذار کنید، شما به این صورت می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن وقت سفارت ایتالیا دریافت نمایید.

زمان ملاقات در سفارت ایتالیا
لازمه سفر به اکثر کشور ها اخذ ویزا می باشد، اولین اقدام متقاضیان برای مهاجرت به یک کشور اخذ ویزای آن کشور می باشد. برای دریافت ویزا باید ابتدا از سفارت مربوطه وقت مصاحبه دریافت نمود، همان طور که اشاره کردیم یکی از بهترین روش های دریافت وقت سفارت ایتالیا و دریافت زمان ملاقات ثبت نام آنلاین و درخواست نوبت از طریق سایت های اینترنتی می باشد. سفارت در روز های خاص سایت مخصوص به ثبت نام را به متقاضیان اعلام می کند و شما در این زمان اعلام شده فرصت دارید در سایت مربوطه ثبت نام نمایید، چنانچه در زمان مشخص شده اقدام نکنید ممکن است تا مدت ها با بسته بودن سیستم نوبت دهی رو به رو شوید. علاوه بر این که زمان باز شدن وقت سفارت ایتالیا در این سایت ها مشخص می شود تمامی مدارک مورد نیاز برای روز مصاحبه نیز به صورت کامل به متقاضیان اعلام می گردد. اطلاع از تمامی مدارک لازم برای ویزای ایتالیا بسیار مهم می باشد زیرا چنانچه کوچک ترین نقصی در مدارک شما وجود داشته باشد تقاضای ویزا رد خواهد شد و شما ناچارید تمامی این مراحل را از اول سپری کنید.

مدارک مورد نیاز برای وقت ملاقات سفارت ایتالیا

 1. عکس واضح و با کیفیت از فرد متقاضی
 2. برگه رزرو هتل در ایتالیا
 3. ارائه دعوتنامه کامل از جانب یکی از آشنایان در ایتالیا
 4. اطلاعات شخصی و شماره تماس و آدرس
 5. فرم سفارت ایتالیا
 6. فتوکپی از گذرنامه متقاضی
 7. اصل و فتوکپی شناسنامه متقاضی
 8. ارائه ضمانت به صورت چک یا سفته
 9. پاسپورت اعتبار دار
 10. مدارک شغلی
 11. ارائه ترجمه و اصل آخرین مدرک تحصیلی
 12. فتوکپی از گردش حساب بانکی متقاضی
 13. نشانی محل کار
 14. آخرین روزنامه معتبر با ترجمه انگلیسی برای شرکت های خصوصی
 15. ترجمه حکم کارگزینی برای کارمندان دولت
 16. ترجمه گواهی اشتغال به کار برای کارمندان خصوصی
 17. پروانه فعالیت و فتوکپی رسید پرداخت مالیات برای مشاغل آزاد

ایتالیا به عنوان یکی از جذاب ترین کشورها برای سفر ایرانیان به شما می آید، به همین دلیل به علت حجم بسیار بالای درخواست متقاضیان روند نوبت دهی برای سفارت ایتالیا معمولا با مشکلاتی رو به رو می شود. همان طور که اشاره کردیم وقت دهی مصاحبه سفارت ایتالیا به صورت کاملا نامنظم و رندمی است و زمان باز شدن وقت سفارت ایتالیا بسیار کوتاه و محدود می باشد، از همین رو اغلب افرادی که به سرعت موفق به اخذ وقت می شوند از طریق آژانس های مسافرتی و کارشناسان مجرب در این زمینه اقدام می نمایند. امید است این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد.

توسط |۱۳۹۸/۷/۲۷ ۱۹:۴۸:۵۷اردیبهشت ۲۹ام, ۱۳۹۸|مقالات|بدون ديدگاه

درباره نویسنده :

ثبت ديدگاه