//ارور ثبت نام لاتاری

ارور ثبت نام لاتاری

در میان گزینه های موجود برای مهاجرت به آمریکا شرکت در لاتاری گرین کارت آمریکاست . هر ساله دولت آمریکا برای حفظ تنوع نژادی خود قرعه کشی در بین کشورهای مختلف برگزار میکند و به صورت تصادفی افرادی را برای مصاحبه و دریافت گرین کارت به سفارتهای خود دعوت میکند . برای شرکت در این قرعه کشی باید در قسمت در نظر گرفته شده در سایت وزارت امورخارجه آمریکا به آدرس dvlottery.state.gov  ثبت نام کنید . ثبت نام در سایت لاتاری بسیار آسان و کاملا رایگان است . یکی از اتفاقاتی که هنگام ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا اتفاق میفتند ارور connection failed است .

امروز اخرین روز ثبت نام لاتاری برای سال  ۲۰۲۱ میباشد ولی به دلیل تقاضای زیاد کاربران و حجم اطلاعات وارد شده روی وب سایت لاتاری امریکا کاربران با ارور ثبت نام لاتاری مواجه شده اند .

ارور ثبت نام لاتاری همه ساله در اواخر ثبت نام لاتاری که حجم تقاضا زیاد میباشد اتفاق میافتد .

پس از اینکه کاربر اطلاعات را وارد میکند و میخواهد وارد مرحله بعد شود برای مرحله نهایی ثبت نام با ارور مواجه میشود .عکس ارور را در زیر مشاهده میکنید .

 

راه حل برطرف کردن  حل مشکل ارور ثبت نام لاتاری

 برای برطرف کردن این ارور کافیست در هنگام برخورد با این ارور ناامید نشده و دکمه ریفرش را مرتب فشار دهید تا خطای فوق که از سمت سرور است بر طرف شود . مهمترین نکته نا امید نشدن و تکرار ریفرش برای ارسال اطلاعات به سرور است .

برای کسب اطلاعات دقیق تر در مورد لاتاری امریکا و همچنین طریقه اخذ اقامت و ویزای اروپا مقاله روبه را که  با رنگ صورتی مشخص شده مطالعه بفرمایید .مطالعه بفرمایید—>>>   اخذ ویزای شینگن 

توسط |۱۳۹۸/۸/۱۶ ۱۴:۲۸:۱۳آبان ۱۵ام, ۱۳۹۸|مقالات|۲ دیدگاه

درباره نویسنده :

۲ Comments

  1. P آبان ۱۵, ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۷ ق٫ظ - پاسخ دادن

    در رابطه با ارورو لاتاری. لطف میکردین مشکلو همینجا مینوشتین کلی هم دعاتون میکردیم.

  2. P آبان ۱۵, ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۰ ق٫ظ - پاسخ دادن

    ارور مربوط به بارگذاری عکس هست. چون ما همه قسمتا جز عکس رو پر میکنیم اون حطا رو نمیده.

ثبت ديدگاه

تماس با ما